Приватний виконавець Коваль Віталій Олександрович

Приватний виконавець Коваль Віталій ОлександровичПриватний виконавець

Коваль Віталій Олександрович

Адреса місцезнаходження офісу: 14013, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Перемоги, будинок 139, офіс 208

Телефон:+380462675710, +380637280036

Електронна пошта:koval_vo@ukr.net

№ та дата видачі посвідчення: 0204 від 30.07.2018 року

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

35 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Анищенко Виталий валериевич

Коваль виталий олександрович! Не хорошыйвы человек! Мне ваши игры и не выполнения вашей работы уже надойели! Отпишите номер дела или пришлите мне его по месту прописки! Уже настроен подать на вас в суд и подам 100 проц, ваша ЖАДНОСТЬ и ЖЛОБСТВО к деньгам до хорошего не доведет!!!!! ЛЮДИ от дешевезны и продажности ДАВЯТСЯ!!! Денег мне своих не жалко! Ток на венок и один раз! Подаю! Вы без совестный и продажный не до человек...

Петро

Бачите люди,що відбувається,лише тиждень мене не було на зв'язку,бо війна і ворога потрібно бити усюди,як ці шахраї вже підчистили відверті і щирі,коментарі!!! Якщо Ви думаєте,що таким чином люди не дізнаються нічого,ви дуже помиляєтесь. До поки такі як Коваль,Палігін і решта шахраїв не почнуть виконувати свою роботу так як вимагає цього закон(я в жодному разі не кажу про всіх приватних виконавців,є і порядні люди), ми будемо все більше і більше надавати інформацію людям про них.Тимпаче коли війна в країні вони і далі співпрацюють з ворогом,бо як пояснити такі дії,лише щоб так от як захисниці Алла котра була на передовій накласти арешти,щоб…  Детальніше »

Юра

Вазмите телефон когда вам звонят что ето за хрень счёт абнулируван а карточка за блокирована в током случае буду обращаться в прокуратуру или суд

Анищенко Виталий валериевич

Коваль виталий александрович, ваши действия можно рассматривать как вы не серьёзный человек за 3 месяца вы не можете прислать мне документы на основании которых вы действуете? Как и сколько нужно бегать и звонить вам? Хочу ваши не законные действия обжаловать! И уверен на 100 проц, у меня это получится, прошу вас по хорошему идти на встречу каждому, в том числе и мне. Будьте по проще, и думаю с вами будут паступать так само.!

Игорь

Ответьте на мои звонки, нужно с Вами поговорить, или ответьте на почту мне, сколько можно ждать, сами щета поблокирували и не отвечаете, за это тоже есть статья.

Лана

Эта дрянь даже разговаривать не умеет нормально с людьми! Зажратое и наглое. Были у него мои хорошие знакомые, он элементарно хамил и издевался! Он прекрасно знает и понимает, что такой же частный нотариус, нарушая законы состряпал свое производство, (иначе бы был бы изначально суд), а ему подстать частный исполнитель, также нарушая Закон, наложил арест на зарплатную карту людей.

Петро

Трішки інфи

Screenshot_2023-03-08-19-36-15-85_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Анищенко Виталий валериевич

Стаття 40. Розгляд питань про притягнення приватного виконавця до дисциплінарної відповідальності 1. Дисциплінарна комісія розглядає подання про притягнення приватного виконавця до дисциплінарної відповідальності та приймає рішення про застосування до приватного виконавця дисциплінарного стягнення протягом двох місяців з дня виявлення дисциплінарного проступку, але не пізніше двох років з дня його вчинення. 2. У разі якщо подання до Дисциплінарної комісії про притягнення приватного виконавця до дисциплінарної відповідальності внесено за результатами перевірки діяльності приватного виконавця, здійсненої на підставі скарги учасника виконавчого провадження, яка одночасно є предметом судового розгляду з оскарження рішень, дій або бездіяльності приватного виконавця, Дисциплінарна комісія відкладає розгляд цього подання до…  Детальніше »

Алла

Так. Дійсно накладає арешт на картки, в той час коли я знаходилась на передовій. Виграла суд по не законно знятих з мене ним коштів у сумі 23000 тис, які звичайно ж повертати не спішить.

Петро

Забув привітати наших найкращих у всьому світі дівчат зі святом,побажати любові,перемоги і мирного неба.Все буде УКРАЇНА...

Петро

Після такого відвертого намагання щось приховати,ми надамо більше інформації.Хоча може нарешті цими покидьками зайнялись тому все підчищається,з переляку,бо вони ж лише те що і вміють,як орки зі спини нападати і не нести ніякого покарання...

Петро

Шановні друзі вітаю Вас,нарешті Ви маєте унікальну можливість,в кого є бажання поспілкуватись з цією твариною котра знущається над людьми, безкарно порушуючи законодавство страждальної нашої неньки УКРАЇНИ.Як Ви всі знаєте це нахабне лайно усюди з камерами відео і аудиозапису,на телефонах,в авто,в офісі.Так от ми нарешті дізнались де ця недолюдина кожного вечора з 18:30 до 19:00 в основному, ставить своє авто і з ранку з 8:00 до 8:30 від'їжджає з майданчику біля магазину СЕДАМ за адресою вул.Доценко, б.24А,це за Загальноосвітньою спеціалізованою школою 12, ближче до Ниви.Мабудь десь поруч живе.В кого є бажання можете зустріти і без камер поспілкуватись з цією сцикливою,нахабною гнідою.Гарного…  Детальніше »

Губарь В.Н.

Прошу снять арест с карточки приватбанка №4149 6090 0097 7738 для оплаты интернета на сумму 200 грн.Карта универсальная VISA.

Анищенко Виталий валериевич

Уважаемый,не блокируйте целевые счета, отпишите номер судового дела,по Анищенко Виталий валериевич, хочу на основании этого подать на вас в суд, не прячтесь ,и не ссылайтесь на то что нет времени. Накосячили ответте, жду от вас результата. 07.09.21.

Last edited 1 рік назад by Анищенко Виталий валериевич
Анищенко Виталий валериевич

Цена вопроса наказать и выиграть дело?

Влик

Дак может трубку поднимать нужно???!!! Или всё похер вам... Гроши переслались, а карты не розблокируеш??? Что за херня происходит????

Влик

Что за херня происходит... С карти всё знали всё оплачено почему не розблокируеш карты????? И трубку не берёшь??????

Валик

Когда ты розблокируеш меня карты ты уже достал......

Анищенко Виталий валериевич

Ч. 6 ст. 444 ЦПК України до заяви про поворот виконання рішення шляхом повернення стягнутих грошових сум, майна або його вартості додається документ, який підтверджує те, що суму, стягнуту за раніше прийнятим рішенням, списано установою банку або майно вилучено державним або приватним виконавц

Анищенко Виталий валериевич

Коваль виталий олександрович, верни деньги соц выплат, на венок тебе их всё равно не хватит... А от болячки не залечиш. Жди суда, уже близко

Анищенко Виталий валериевич

Не до человек коваль! Не все мои деньги на счёте! То ты на таблетки забрал? Еже ли у тебя нехватка на лечение то и прививку от корона вируса дарю тебе нехватчику, ожидай повестки в суд! Спасибо за присланные документы на основании их и подаю! С июля месяца ждал это всё, теперь держись, как ты меня так и я тебя ток по закону!!! Я!!!!

Сергій

якз вами звязатись щоб вирішити питання по оплаті боргу,чи ви самі набаріть

Валентин

прошу закрыть виконавче впровадження по водоканалу, все долги погашены. Губарь Валентин.

Мороз

Накладений арешт на рахунок картки соц виплати... зараз воєнний стан, чоловік знаходиться в зоні бойових дій, я з дитиною як повинна жити ???? За що??? Майте совість,як Ви могли заблокувати картку ,на яку виплачують соц виплати????????

Законослухняний громадянин

Якщо комусь арештували рахунки в Ощадбанку під час воєнного стану , то на офіційному сайті написано як можна зняти арешт з рахунків. Цитую з посилання: https://www.oschadbank.ua/news/vikoristanna-kostiv-z-arestovanih-rahunkiv-pid-cas-voennogo-stanu Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2022 №198-р та для підтримки громадян в умовах воєнного стану клієнти АТ «Ощадбанк» – фізичні особи можуть ініціювати зняття арешту з рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями за умови, що сума стягнення за виконавчим документом не перевищує 100 000 (сто тисяч) гривень. Для цього зверніться до будь-якого відділення або Контакт-центру АТ «Ощадбанк» та пройдіть процедуру ідентифікації. Банк перевірить надані документи й суму…  Детальніше »

Петро

Так було

IMG_20230308_193001.jpg
Петро

І так подивіться скільки коментарів тиждень тому

IMG_20230308_193051.jpg
Петро

Це чмо змінило авто і все це за Ваші кошти,ніяк не може втямити що в тюрмі де воно буде,а воно там буде вона йому не потрібна.Найближчим часом надамо інформацію...

Петро

Землю продає