Виконавець Байрамов Талят Рефатович

Приватний виконавець Байрамов Талят РефатовичПриватний виконавець

Байрамов Талят Рефатович

Адреса місцезнаходження офісу: 01135, місто Київ, вулиця Чорновола Вячеслава, будинок 26/2, офіс 2

Телефон: +380445998189, +380673448183

Електронна пошта: bairamtr2020@gmail.com

№ та дата видачі посвідчення: 0427 від 19.11.2019 року

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

5 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Гамер

Цей приватний виконавець порушує усі Закони України, вчиняючи виконавчі провадження на підроблених документах знаючи про це. Його офіс це офіс-одноденка. У нього немає жодних оригіналів документів. Закони він не лише порушує але і не знає. Співпрацює з чорними нотаріусами такими як Григорян Діана Гагіківна, якій вже анулювали її діяльність МінЮст. За телефонною розмовою можна зрозуміти, що він не знає української мови, говорить російською ламаною. Якщо люди ставлять не зручні питання, кидає слухавку. Постає питання, про те, як він міг скласти іспит із кваліфікації державною мовою у 2019 році. Блокує людям картки незаконно. Його повноваження розповсюджуються лише по місту Києву, а…  Детальніше »

Україна понад усе

цей приватний виконавець Байрамов Т. Р. вчиняє виконавчі написи порушуючи усі закони України на підробних документах, про що свідчать відкриті на нього три кримінальні провадження. ця людина паплюжить звання приватний виконавець. хам, «чорний приватний виконавець» для якого немає цінностей лише брудні гроші, за які він зводить зі світу тисячі українців. він не знає української мови, російською говорить погано. це не людина, для цієї особини немає навіть назви. через цю особину люди кінчають свої життя самогубством. допоки це беде продовжуватися?

Іван

гарантуємо 100% призупинемо та закриємо виконавче провадження, скасуємо виконавчий напис, спишемо борги перед Приватбанком та повернемо Вам стягнуті грошові кошти, а також судові витрати, телефонуйте: +38 (095) 132-21-09 +38 (096) 385-91-05 Email: advokat@lazorko.com.ua

Дмитрий

Отмена незаконной надписи нотариуса. Остановка взыскания с зарплаты. Разблокировка счетов. Возврат средств. НЕДОРОГО!!! 0639541613 (viber). Пишите, звоните ответим на все вопросы.