Виконавець Деркач Інна Володимирівна

Приватний виконавець Деркач Інна ВолодимирівнаПриватний виконавець

Деркач Інна Володимирівна

Адреса місцезнаходження офісу: 36039, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Зіньківська, будинок 19, офіс 504

Телефон:+380532508047, +380508400752

Електронна пошта: in.derkach2010@gmail.com

Виконавчий округ: Полтавська область

№ та дата видачі посвідчення: 0305 від 26.02.2019 року

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

24 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Григорій

Очень грамотный специалист, все четко и понятно объясняет. Также очень быстро помогла по исполнению судебного решения. Еще раз большое спасибо.

Анастасія

залишились дуже задоволені роботою спеціаліста

Михаил

Все очень быстро и профессионально, даже не верится что в нашей стране еще такое возможно.

Очень доволен результатом и проведенной работой, Всем рекомендую к сотрудничеству.

Заира

Спасибо очень большое за быструю помощь во взыскании долга.

Посетитель

Прочитал тут хвалебные комментарии. Обратился к этому исполнителю.

Такой внимательности, человечности, профессионализма как у Инны Владимировны, я нигде ранее не встречал и, уверен, что больше не встречу, ибо у меня большой опыт общения ...

сергій олександрович

Хочеться подякувати Приватному виконавцю Деркач Інні Володимирівні за допомогу у вирішенні питання стягнення грошових коштів з боржника за рішенням СУДУ! бистро і без жодних перешкод я повернув борг! Якщо в нашій державі будуть такі кваліфіковані спеціалісти ми досягнемо успіхів! ДЯКУЮ!!!!

Юрій

РЕАЛЬНО грамотний спеціаліст!!! Дуже задоволені роботою приватного виконавця Деркач І.В. В найкоротший термін було виконане рішення суду на велику суму! Дуже вдячні за роботу!!!

Юрий

Всем доброго дня, срок исполнительного листа уже почти истек, не было надежды, посоветовали обратиться к частному исполнителю, обратились и приятно был удивлен, когда через неделю попросили расчетный счет для перевода взысканных денег. Еще раз большое Вам спасибо! Всем рекомендую!

Адвокат Мельник О.С.

Адвокатське об'єдання. Нам клієнт заборгував за надання послуг і після 6 років його супроводу відмовився оплачувати останні акти. Звернувся до Інни Володимирівни, рішення виконано за 5 робочих днів, сума 90 тисяч грн. Я дуже задоволений, рекомендую!

Шендрик Юлія

Надзвичайно задоволені роботою Інни Володимирівни! Стягнення коштів відбулося за 2 дні! Державні виконавці роками не можуть змусити боржника сплатити кошти. Немає слів висловити вдячність Деркач І.В.

Мирослав

Всі документи оформлені вчасно, здійснено стягнення коштів в повному обсязі в стислі терміни. Рекомендую співпрацю із Інною Володимирівною. Не реклама — самі переконаєтеся, виконанням наказу суду задоволений.

Володимир

Рекомендую! Звернулися в цей нелегкий час для країни для стягнення майже безнадійного боргу, 100% виконання! Особиста рекомендація від адвоката Гопка В.В.

Сергій

Дуже оперативно спрацьовано. Це найголовніша перевага над ДВС. Однозначно рекомендую

Іван

100% призупинемо та закриємо виконавче провадження, скасуємо виконавчий напис, спишемо борги перед Приватбанком, МФО та повернемо Вам стягнуті грошові кошти, а також судові витрати, телефонуйте: +38 (095) 132-21-09 +38 (096) 385-91-05 Email: advokat@lazorko.com.ua

Маргарита

Дуже задоволені роботою виконавця, професійно, оперативно, відповідально! Будемо співпрацювати надалі і рекомендувати колегам

Александр

Никогда не обращайтесь к Деркач, один из худших исполнителей. Это человек, который не будет делать абсолютно ничего. Вы вместо неё будете искать имущество должника, вы будете постоянно обращаться к ней чтобы она выполнила свою работу: сделала арест на имущество, обратилась в суд и прочее. По итогу она тупо заберёт первым делом своё вознаграждение и не будет делать дальше ничего. Типичный государственный исполнитель в худшем своём проявлении