Виконавець Говоров Павло Володимирович

Приватний виконавець Говоров Павло ВолодимировичПриватний виконавець

Говоров Павло Володимирович

Адреса місцезнаходження офісу: 08292, Київська область, місто Буча, вулиця Нове Шосе, будинок 3

Телефон:+380948311481, +380667916623, +380639238548

Електронна пошта: govorovpv@gmail.com

Графік прийому: четвер з 10.00 до 13.00

Реквізити депозитного рахунку (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA403218420000026227050100289, МФО 321842, код ЄДРПОУ 2939012479, банк одержувача Київське ГРУ АТ КБ «Приватбанк»

Одержувач: Приватний виконавець Говоров Павло Володимирович

№ та дата видачі посвідчення: 0050 від 20.06.2017 року

Помічник приватного виконавця: Азанов Ю. П., Балабанов М. І., Олексієнко В. О.

Підписатися
Повідомлення про
guest
268 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Адвокат - экстренная помощь

Адвокат восстановит законность и справедливость!

помощь адвоката — 0999707720

Обжалуйте незаконные действия исполнителя Говорова П.

Снимайте арест с карты и счета в принудительном порядке.

Роман Нагорный

говоров, это тварина, которая обворовывает людей. Надо его наказывать. Возмущенные люди 26.06.2020 восстали против этой сволочи. Эта личность осуществляет геноцид украинского народа. Забирает у малоимущих людей последнии крохи, и доводит до нищеты. НАДО СКОРЕЕ ЕГО ЛИШАТЬ ЛИЦЕНЗИИ. ЛЮДИ КТО ВОЗМУЩЕН ЭТОЙ СВОЛОЧЬЮ ХВАТИТ МОЛЧАТЬ, АТО ЗАВТРА ОН ОТБЕРЕТ ПОСЛЕДНИИ ГРОШИ У ВАС И ВАШИХ ДЕТЕЙ. ОБРАЩАЙТЕСЬ В МИНИСТЕРСТВО ЮСТИЦИИ, АСОЦИАЦИЮ ЧАСТНЫХ ИСПООНИТЕЛЕЙ, ПРОКУРАТУРУ, МВД, СБУ.

Володимир

Говоров это редкий мудак и пиздобол,который не выполняет свою работу.Людям счета поблокировал и падает на мороз.Может к нему ребятам с АТО нагрянуть с деликатными вопросами.И оторвать ему голову за его не компетентность.Говоров ты аферюга который должен сидеть за решеткой!

Віктор

Пан Говоров, если вы в понедельник не разблокируете карточку, то я на вас подам в суд. Изучите 24 статью закон об исполнительном производстве. Я вижу многие пишут что вы «некомпетентный» человек. Как министр вам разрешил работать. Какое отношение имеет округ Киевской области.

Володимир

Предлагаю подать коллективное обращение в суд на г-н Говорова П.В.,за специальное уничтожение не защищенных слоев населения,и нарушения прав человека.

павел

Пидар редкостный этот Говоров

Володимир

Що ви за виконавець,який не відповідає на дзвінки і не йде на контакт з клієнтами по вирішенню ВП?Ви ведете себе як школяр, який боїться розмови з людьми!!І який вам йолоп дав ліцензію на вашу «працю»?

вася

люди это развод лахов, арест щетов производится по судебному решению, идет утечка инфы с банков укр.пишите заявления в полицию о машеничестве

Сергій

Говоров це пан! Мороз. І йому байдуже на виконання своїх обов"язків.

ІГОР

ПАНЕ МІНІСТ. ГОВОРОВА НЕОБХІДНО ЗВІЛЬНИТИ З ПОСАДИ ВИКОНАВЦЯ ЗА ПОРУШЕННЯ КОНВЕНЦІЇ ПРО ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ ТА ЗА БЕЗПІДСТАВНИЙ АРЕШТ РАХУНКІВ.

Виктор

Казнить беспредельщика через минюст

Анатолій

Пан Говоров. 25.06.2020 року я написав Вам заяву на зняття арешту з земельної ділянки. Власноруч привіз Вам її до вашого офісу в Ірпені. Заява зареєстрована вашим помічником. Арешт ви до цих пір не зняли, не відповідаєте на дзвінки ні ви ні ваші помічники. У мене немає іншого виходу, як звернутися до суду та міністерства юстиції та повідомити іх про ваші протиправні дії з вимогою зняти арешт майна, яке належить мені та позбавити вас права займатися виконавчою діяльністю.

Зорька Юрий Александрович

Я,Зорька Юрий Александрович. Прошу ответить мне на вопрос о пенсии и социальных выплатах,которые были заблокированы вами. Заявление я отправлял вам на отделение НП. 8.07.2019

Игорь

Что же вы Павел у неимущих и мало защищенных забираете последнее,у вас же тоже есть родители (им бы такого исполнителя в самое тяжелое время),как вы думаете-проклятия этих людей к кому дойдут,вам или вашим детям или внукам? У меня 2 группа инв,я плохо передвигаюсь и вы ...Забрать и без того нищенскую пенсию всю до копейки.Это ведь даже не по закону.Бог вам судья.

світлана

говорова необхідно позбавити ліцензії за порушення закону

Зоька Юрий Александрович

Здравствуйте! Я,Зорька Юрий Александрович. Убедительно прошу вас ответить по поводу решения моего вопроса о пенсии и социальных выплатах. Которые были заблокированы вами. 8.07.2019 . Заявление я высылал вам на отделение НП

Роман

Говоров це негідник і шахрай. Він заблокував рахунок моєї жінки. І слухавку не бере.

Елена

Без решения суда, накладывает арест, на счет, который по закону нельзя арестовывать Скажите на каком основании, накладывается арест на детское пособие? На каком основании Говоров нарушаешь Закон?

Владислав Олегович

На виконання вимог Постанови Національного Банку України № 1 від 08.01.2020 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України», змінено банківські реквізити для зарахування коштів виконавчого провадження.

У зв’язку з чим, станом від 02.06.2020 реквізити депозитного рахунку приватного виконавця для погашення заборгованості змінені на:

Отримувач Приватний виконавець Говоров Павло Володимирович, ІПН/ЄДРПОУ 2939012479, Київське ГРУ АТ КБ «Приватбанк», МФО 321842, IBAN – UA40 321842 00000 26227050100289.

Володимир

А этот еблан трубку брать не научился

Іра

З якого це переляку ви заблокували моєї мами пенсійну катри чим нарушили закон України, і це зроблено без попередження і не надано жодних документів що є підставою для цього, виконавча служба нашої області не вкурсі про це , як ви з Київської області можете приймати виконавче рішення нотаріусом Харківської області на людину з Івано-Франківської області, тут пахне аферою якщо карта не буде розблокована ми подаєм в суд...

Люди звертаюсь до всіх кому цей шахрай заблокував карти давайте всі разом подамо в суд і звернемося до журналістів

Руслан Володимирович

Когда трубку будете подымать??? Дайте вразумительный ответ? Как я появился в реестре должников??????????? НУ ОЧЕНЬ ЖДУ ОТВЕТА!!!!!! Могу и в гости к вам приехать...и не один, а с юристами!!! Время пошло!

Александр

Добрый день! Вы наложили арест на мой щет в банке на зарплатную карту нарушая закон Украины согласно таким статям как часть 12 стати 9 и часть 6 стати 24 закона Украины об оплате труда. А это есть единственный мой доход! Что идти в суд?

юра

позбавлять тебе лицензии перезвони 0684439197

Евгений Владимирович

Так и не удалось решить с Вами вопрос но уверен что после посещения Минюста за обещания нужно будет отвечать

Сергій

Коли йолоп нажрется ???

Володимир

Доброго дня, Павло Володимирович! Телефонував на Ваш мобільний номер, але нажаль ніхто не відповів, чи можливо на цій платформі вирішити питання по одному з ВП, виконавцем якого є Ви?

Володимир

Дивлячись на те, що останні відповіді датовані груднем 2018 року, то відповіді мені не дочекатись... Писати немає сенсу(

Володимир

Говоров ты меня достал.До встречи в суде!

Павел

Для тих хто бажае залишити повидомлення для Говорова П. В. прохання вказувати прізвище ім'я, актуальні засоби зв' язку та короткий зміст питання.

В іншому випадку Ваше звернення буде розцінено як анонімне і відповідь не буде надано.

Оксана Степаненко

Вы постоянно отвечаете вопросом на вопрос Вы чего тупой или вы не понимаете что от вас требуется дать ответ на каком основании арестовали мои счета в альфа банке и Пумб банке если есть задолженность по не понятно какому кредиту из какого банка так закройте её чего Вы тянете или ето чисто по Вашей иницыатие таким образом зарабатывать деньги Вы же так и не дали ответ на мой вопрос или нечего сказать не какая Вы не контора официальная а шарашкина контора которая заберает у людей деньги без всяких на то причин Вы действуете не по закону но на Вас тоже найдется…  Детальніше »

Владислав Олегович

На виконання вимог Постанови Національного Банку України № 1 від 08.01.2020 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України», змінено банківські реквізити для зарахування коштів виконавчого провадження.

У зв’язку з чим, повідомляю нові реквізити депозитного рахунку приватного виконавця для погашення заборгованості:

Отримувач Приватний виконавець Говоров Павло Володимирович, ІПН/ЄДРПОУ 2939012479, Київське ГРУ АТ КБ «Приватбанк», МФО 321842, IBAN – UA40 321842 00000 29428050100289.

Дробот Владимир николаевич

Дробот Владимир николаевич на каком основним наложен арест на карту приват банка три т тысячи уплатить где реквизиты ипочему эта сумма появилась если я погасил я уплачу так куда

Ольга

Добрый день уважаемый Павел Владимирович вы работаете с злостными не плательщиками алиментов?Не платит уже третий год,на гос.структуры не реагирует в реестре должников числится.

Марина

Скільки коштують ваші послуги щоб стягнути з боржника кошти?

Володимир Кравченко

Зняття арешту із зарплатних, пенсійних, соціальних (дитячих) коштів в позасудовому та судовому порядку.

За професійною допомогою звертайтеся на електронну пошту: zahist.law@gmail.com та за телефоном: 0505343353.

Закон і справедливість понад усе!

Андрей

0931069453 — его новый номер

Владислав Олегович

На виконання вимог Постанови Національного Банку України змінено банківські реквізити для зарахування коштів виконавчого провадження.

У зв’язку з чим, станом на 30.12.2020 реквізити депозитного рахунку приватного виконавця для погашення заборгованості змінені на:

Отримувач Приватний виконавець Говоров Павло Володимирович, ІПН/ЄДРПОУ 2939012479, Київське ГРУ АТ КБ «Приватбанк», МФО 321842, IBAN – UA20 321842 00000 26249050100289.

Инна

Говоров П.В. хотите иметь дело с проф юристами телеканала СТБ, мы обратимся. Немедленно разблокируйте людям карты!!! Которые Вы без суда и следствия заморозили. Я предупреждаю один раз. Если не дойдет. А понидельник ждите звонка и повестки

Павел

Владимир, возьмите себя в руки и самостоятельно выполните решение.

Павел

Стосовно надання інформації щодо виконавчого провадження сторонам чи їх законним представникам прийомний час четвер з 10 до 13 години.

Андрей

Здравствуйте,скажите пожалуйста я прописан в Глобинском раене ,А проживаю в другом ,и ездить каждых 3 месяца нет возможности ,давать отчеты !Плачу все регулярно все чеки на руках ,а мне приходит долг ,за счет того что не принес чеки не отчитался ,что мне делать в такой ситуации ??

Дмитрий

Как с вами связаться для урегулирования вопроса по ВП?

Александр

Звоню Вам 3 день ответьте пожалуйста

Павел

Можете отправить сообщение на электронный адрес Govorovpv@gmail.com

Вам обязательно дадут ответ

Также можно связаться по телефону +380948311481

Юрий

Немедленно заблокируйте перечисление моих денег в пользу Дельта-Банка. Банк продал мой долг другому лицу, с которым я уже рассчитался.

Надежда

Я Кравченко Маргарита Борисовна 01.11.2019 года послала вам закозное письмо с заявлением о том что я согласна платить частями с моей пенсионной карты все документы приложила хочу узнать о вашем решении

Людмила

Скажите пожалуйста, какая сумма нужна для снятия ареста с моей банковской карты?

Оксана

Вельмишановний Павле Володимировичу! Чи можете Ви бодай раз за два тижні безрезультатного намагання з вами зв'язатись по вказаних номерах телефонів відповісти на дзвінок ???

Прошу вказати рнеальні засоби зв'язку з Вами!

Прошу повідомити:

на якій підставі заблокований мій зарплатний рахунок в Приватбанку ??????

Чому на виконання вимог Закону України «Про виконавче провадження» так званий «боржник» на вашу думку, не отримав жодних документів і постанов виконавчого провадження ????

Чи на Вас- приватних виконавців- норми даного закону не поширюються???

У випадку неотримання відповіді до кінця робочого дня 19.11.2019 року — вимушена буду звертатися у відповідні органи із скаргою на ваші незаконні дії, а також до суду.

Павел

Вельмешановна «ОКСАНА», Ваше повідомлення не містить конкретних даних.

В кажись прізвище, ім'я, місце перебування чи реєстрації, номер виконавчого провадження та актуальні засоби зв'язку.

Вам неодмінно нададуть відповідь.