Виконавець Микитин Оксана Степанівна

Приватний виконавець Микитин Оксана СтепанівнаПриватний виконавець

Микитин Оксана Степанівна

Адреса місцезнаходження офісу: 08202, Київська область, місто Ірпінь, вулиця Соборна, будинок 193, офіс 7

Телефон: +380443338647, моб. +380688008004

Електронна пошта: pv.mykytyn8@gmail.com

Помічник приватного виконавця: Балабанов М. І., Белан І. В.

№ та дата видачі посвідчення: 0680 від 30.04.2021 року

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

18 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Анастасия

суки драные я заплачу вам крысам диванным эти деньги. Подавитесь ими! Если есть бог то все твое поколение вспомнит как ты за час прострочки нарисовал семь тысяч. В то время когда ты урод паркетный блокирует счета военных и наживается,страна тонет из за таких исполнителей 

Я сейчас плачу,но сначала мне дай ответ,правознавец. Где и как мне получить бумаги о том что после моей проплаты вы сепаратюги от меня отстанет и не придумаете как в прошлый раз ЧАС просрочки.

Привет от ДШВ.

Гори в огню,но дай ответ,или я приеду и не одна

Last edited 9 місяців назад by Анастасия
Адвокат Кравченко Володимир

Зняття арешту із зарплатних, пенсійних, соціальних (дитячих) коштів в позасудовому та судовому порядку.

За професійною допомогою звертайтеся на електронну пошту: zahist.law@gmail.com.

Володимир Кравченко

Зняття арешту із зарплатних, пенсійних, соціальних (дитячих) коштів в позасудовому та судовому порядку.

За професійною допомогою звертайтеся на електронну пошту: zahist.law@gmail.com.

Закон і справедливість понад усе!

Yana ram

Мені от просто цікаво, наложити арешт у них часу вистачило , а додзвонитися до Виконавчої служби нереально , наприклад намагаюся додзвонитися до Приватного Виконавця Микитин Оксана Степанівна 4 хв слухала автовідповідач ,який говорить зараз немає вільного оператора зателефонуйте пізніше ...або...залиште своє повідомлення ,і так на протязі 4 днів, сьогодні також дозвонитися не можу, це що якийсь жарт?! Скільки же там операторів якщо немає жодного вільного?! Навіть мобільні оператори не змушують чекати більше 1хв!) Агов хто кому ще винен, ви благодаря своїм % так собі кармани набили, що від жиру уже взагалі з людей останнє добираєте!!! У мене двоє малих дітей…  Детальніше »

Анастасия Шулимова

Почему на мою карту где я получаю социальные выплаты был наложен счет???? Сколько еще писем с документами вам отправить, ни ответа ни привета, я на эту карту получаю выплаты на ребенка, вы двух летнюю девочку без еды оставить решили???? Как минимум в законодательстве прописано что вы не имеете права накладывать арест на зарплатную и социальную карту!!!! я ожидаю ответа о моему делу!!!!

Світлана

Господи, які ж ви підараси!!!! Списати пенсію з 76 літньої пенсіонерки!!!! Правду кажуть, не всіх війна вбила, за вас тварюк забула. Бажаю щоб ви і ваші діти, точнісінько так проживали на одну пенсію і щоб її не вистачало. І так, мені не соромно за наступні слова, щоб вам прилетіло.

Микита

Микитин Оксана Степанівна добрий день почему дохсипор у меня не розблокована карта я заплатив

Ілля

Звертайтеся на вайбер. 0684587954 . Написання процесуальних документів, скарг, позовів, звернень. Визнання виконавчих написів такими, що не підлягають виконанню. Зняття арешту з банківських рахунків.

олег

Беззаконие и несправедливость вот ваш лозунг /

Никто не уйдет от справедливого суда. Особенно Вы уроды посягнувшие на святыни государства и народа . Ждите расплата близко.

Каріна

Легше до президента додзвонитися ніж до Пані Оксани!!!

Вадим

Закриємо виконавче провадження, скасуємо виконавчий напис, спишемо борги та повернемо Вам стягнуті грошові кошти, а також судові витрати, скасуємо будь — який онлайн кредит, за короткий проміжок часу.

Т. 098-784-55-98

Вадим

Спишемо борги та повернемо Вам стягнуті грошові кошти, а також судові витрати, скасуємо будь — який онлайн кредит, за короткий проміжок часу.

Т. 098-784-55-98

Роман

Ми гарантуємо 100% призупинемо та закриємо виконавче провадження, скасуємо виконавчий напис, спишемо борги перед Приватбанком, МФО та повернемо Вам стягнуті грошові кошти, а також судові витрати, телефонуйте: +38 (095) 132-21-09 +38 (096) 385-91-05 Email: advokat@lazorko.com.ua

Світлана

Чорний виконавець який зпівпрацює з чорним недієвим натаріусом