Виконавець Палігін Олександр Петрович

Приватний виконавець Палігін Олександр ПетровичПриватний виконавець

Палігін Олександр Петрович

Адреса місцезнаходження офісу: 14037, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Перемоги, будинок 139, офіс № 213

Телефон: +380462675588, +380937687617

Електронна пошта: paligin@ukr.net

№ та дата видачі посвідчення: 0015 від 01.06.2017 року

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

97 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Руслан

Люди давайте собирается и идти туда и разгромить эту контору к чертям

Володимир

Люди это хитрожопое жлобское чмо которому дали власть,ему наплевать на людей и на всё жизненное,он больной человек,это всё потому что никогда беды не видел,он это поймёт только поздно будет,не общайтесь с этим недочеловеком сразу в суд подавайте!!

Марія

Украл деньги с зарплатной карты!!!

Суд постановил остановить вычисления на время судебного разберательства, а Палагин списал всю зарплату себе в корман!!!

Вор

Влад

Це шахрай, який думає що за гроши йому все буде сходити з рук,бо воно так звикло, але терпінню людей прийшов край і зовсім скоро воно це зрозуміє

Неля

Дана особа є шахраєм, кий прикривається законом. Не реєструє документи, які йому надсилаються заказними листами та не приєднує їх до справи. Надає невірну інформацію щодо подачі документів щодо розблокування картки. Бреше що постанову про зняття арешту відправив на банк і все повино бути давно розблоковано, але банк в очі не бачив його постанови. Перевіряла стан заборгованості в державній виконавчій службі, чомусь сума боргу фактично не змінюється, куди йдуть списані кошти та перераховані кошти з підприємства не відомо. Потрібно масово звертатись до правоохоронних органів на перевірку діяльності даного приватного виконавця. Міністерство юстиції прикриває його махінації, перевірку зробили Ваші документи не зареєстровані,…  Детальніше »

Анна

Да есть такие исполнители как Палагин, плевал на всех ,ему не интересно за какой счет человек живет, зарплату и пенсию заблокировал и рад, Муж говорил что по сводкам в полиции 6 исполнителей по Украине пропали, Человек ходит по лезвию ножа,

Влад

Чхати воно хотіло на Вас на всіх, вилізло з гімна, скоро туди і повернеця, шкода дівчат, що працюють на цього сцикливого нелюда, хоча якщо працюють то все знають і такі ж самі як і Воно

Андрій

Скасуємо незаконні виконавчі написи, зупинимо стягнення із заробітної плати, повернемо кошти. Якщо Вам стало відомо,що на Ваші рахунки арештовані або із заробітної плати проводяться утримання, а підставою стала постанова приватного виконавця та виконавчий напис нотаріуса ми допоможемо вам: скасувати виконавчий напис, зупинити стягнення із заробітної плати, зняти арешти і повернути вже утриманні кошти. Звертайтесь, кваліфікована допомога адвокатів, надання консультацій.

Володимир

О це дуже гарно,що Петро висвітлив автівку цієї продажної тварини,тепер кожен бажаючий зможе коли зустріне плюнути в обличчя сволоті котра на горі людей і порушенні законодавства набиває свої кармани грошима,яб нікому тепер не радив їздити разом з цим бидлом навіть поруч ходити бо хто зна що може трапитись,дуже багато біди воно людям зробило!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!

Аня

Палігін незаконно зняв останні кошти з карти онкохворої людини! Дай Бог щоб вони пішли йому по « назначению»!!

Петро

Ось воно де, що і куди, його шукають,а воно як виявилось

Максим

Доброго дня,це внук Миколи Григоровича Бевз,Ви можете на Цей е-мейл прислать всі необхідні документи які потрібні для розблокування карти

Яна

здравствуйте Александр Петрович Меня зовут Яна пишу по поводу Яреська Ярослава Федоровича дата рождения 20.12.1984 я его жена у меня такой вопрос почему ему до сих пор не сняли арест со счета ощад банка он кредит выплатил 16700, пол года ми зарплаты не видим он платит алименты 50% на первого ребёнка и у нас маленький ребёнок я получаю 860 грн в месяц на декретные в отделении ощад банка сказали что вы запрос на снятие ареста отправляете сначала на Киев потом почтальон какой то разносит сказали где то месяц надо подождать дак как наложить арест так быстро 5 минут делов а…  Детальніше »

Last edited 3 років назад by Яна
Влад

На рахунок відкатів це 100% сказано,ця гнида незаконно наклала арешт на рахунки на котрі заборонено,мало того щей під час своїх дій неодноразово порушував закон котрий його наділив такими повноваженнями.Більш того Мін'юст знайшов ці порушення,а дисциплінарна комісія відмовила у накладанні стягнення і це ніяк як відкрита корупція,ну тепер хоч всі знають на чому ця падлюка катається за рахунок громадян України,я думаю раз Мін'юст не діє люди самі покажуть місце цій сволоті,дякую за інфу)))

Неля

У Вас також дисциплінарне стягнення? Я також направляла скаргу в міністерство юстиції, відповідь — за вияявлені порушення дисциплінарна стягнення. Але віз на тому ж місті. Бреше і робить надалі порушення. Пропоную об' єднуватись і писати скарги до Генеральної прокуратури та НАБУ. В Міністерстві юстиції гарна видно лапа, що прикривають його діяльність. Тут як мінімум позбавлення ліцензії.

Андрей

Палигин — это нелюд, которому на законы плевать, на письма не реагирует, деньги с зарплатных, пенсионных счетов ворует, и брешит, брешит, брешит... у него свое собственное право!!!

Олеся

Не прислал никаких документов и наложил арест на счета абсолютно незаконно, снимает зарплату больничные мои снял и алименты, на звонки и на письма не отвечает. Что это такое? Он лишил меня без средств существование.

Петро

Доброго вечора зі святом милі наші дівчата,любові Вам перемоги і мирного неба... Бачите люди,що відбувається,лише тиждень мене не було на зв'язку,бо війна і ворога потрібно бити усюди,як ці шахраї вже підчистили відверті і щирі,коментарі!!! Якщо Ви думаєте,що таким чином люди не дізнаються нічого,ви дуже помиляєтесь. До поки такі як Коваль,Палігін і решта шахраїв не почнуть виконувати свою роботу так як вимагає цього закон(я в жодному разі не кажу про всіх приватних виконавців,є і порядні люди), ми будемо все більше і більше надавати інформацію людям про них.Тимпаче коли війна в країні вони і далі співпрацюють з ворогом,бо як пояснити такі дії,лише…  Детальніше »

Петро

Воно як виявляється,навіть не стидається,повертаємо те що люди надавали

Петро

Ще

Петро

Наступного разу надамо інформацію про місце проживання і близьких цього покидька

Петро

Люди да Ви просто зайдіть в гетконтакт і подивіться як це чмо у людей записано???

Петро

Ось Вам,щоб Ви не шукали

Віктор

Чому ця особа ще не є призваний до військової служби?!

Валентин

ну вы и лохи, угрозы одна страшней другой клоуны )))

Петро

Все ж таки цікаво,вже і воєнкомів (котрі набрали хабарі з таких як це хамло котре знущається з військових) познімали з посад,а ці всеодно нагло по видуманим адресам продовжують залишати сім'ї захисників і захисниць (котрі щодня ризикують своїм життям за ради неньки), без права на існування, накладаючи арешти на їх рахунки...

Навіть знаючи,що це шахрайство і адреса вигадана, відкрито каже,ВОЮЄШ, ВОЮЙ, залишу голою і босою.

Ці двоє погано закінчать, це факт, війна рано чи пізно закінчиться і хлопці з дівчатами повернуться додому...

Катерина

Підкажіть будь ласка, ім'я адвоката, скільки коштує його послуга. У мами заблокували пенсійну картку.

Людмила

Дайте номер адвоката,и подскажыте в какую суму приблизно вам обошлись услуги.

юрий

В .П ВАСІЛЬЄВ О ЗАКРЫТИИ ЖДУ на АДРЕС РОБОТЫ office@griffonsafes.com

парня ирина викторивна

добрий день, снять арешт.

4149439005616663

0684527695

парня ирина викторивна

0684527695

Снять арешт.

Неля

А чому цей номер телефону в базі рахуєься як колекторський? У Вас з Палагіним спільний бізнес? Один пресує інший тіпа спасає за тіж кошти?

Юра

Пришлите пожалуйста образец документов какие нужны для розблакировки зарплатой карты

оксана

Палигин и Приходько работают в одном здание и самое главное не законно

Анна

Доброго дня.

Надайте актуальний номер, з якого Ви берете слухавку. Боржник хоче закрити вп і два дні обриває Вам слухавку. Чи показники по фактичному виконанню не потрібні?!

Среднестатистический человек

Всем кто попал в финансовую западню. Рекомендую сразу обращаться к адвокату. Практически любой нормальныйадвокат может развалить дело по нотариальним надписям инициированих МФО. Цена вопроса в среднем ~6000грн учитывая судебний збор. Очень высока вероятность что после того как суд принял решение в вашу пользу — Напис не підлягає виконнаю ,то он может на своё усмотрение решить сколько денег вам должны вернуть которые вы потратили на правовую защиту. Реально трудно оценить. Но обычно от 2000грн + 908грн судебный сбор. Но могу сказать только одно что это единственный способ вырваться из лап МФО и колектором. Лично я пользуюсь услугами Кравченка Владимира — за гуглите и…  Детальніше »

Максим

Помогите снять арест, вп за разумную плату

0985158644

Светлана

Я бы хотела узнать...на каком основании заблокирована моя карточка и повесили долг...не поставив в известность меня...

Откуда долг взялся ...интересно знать??

Хотелось бы разобраться...

Светлана

Хочу узнать от куда взяла долг и почему заблокировали карточку????

Віктор

Палігін заблокував пенсійну карту інваліду дитинства, документи відправив заказним листом, він їх отримав і наступного дня списав всю пенсію 100% , по телефону говорить що грошей в нього нема, звоніть в банк, Люди що робить???!!!! Як з цим боротись??!!

Світлана

Са

Светлана

Человек пострадавший от незаконных действий этого исполнителя ,дважды приносил заявление на снятие ареста с зарплатой карты ,с которой зарплату он уже перевел на свой личный счёт, банк говорит никто не может снять деньги а Палигин может!Так вот ,он утверждает что никто ничего не приносил и не писал.Сейчас адвокат пишет запрос на просмотр его камер . Неужели на такого недочеловека нету никакой управы? Не так давно человек из-за его действий повесился не мог прокормить семью.

Сергей

НЕ ТРАТЬТЕ ВРЕМЯ!!!

Мы обратились к адвокату, он обжаловал постановления и снял арест этого мошенника и лохотронщика. Если интересно вот номер 0999707720

Петро

Тут і так зрозуміло,що не потрібно на це чмо гаяти час,але потрібно ще й скаргу писати на урядовий портал як мінімум,рано чи пізно воно не відкупиться,під час майже кожного виконавчого провадження воно порушує закон,а чим більше скарг тим швидше воно згине,тварина сциклива

Аноним

Бездушна паскуда, паскуда бажаю тобі щоб ти подавився тим що відбераеш в людей.

Анищенко Виталий валериевич

Чмошник, палагин. Скок можно мозги мне е... Ть. . Я твоя мама дом труба шатал... Вышли мне документы на основании чего ты черт такое твориш. Можеш у меня соснуть.

Анон

Надіюсь ця сволота колись подавиться тим що відбирає в людей, надіюсь що справедливість буде відновлена.

Андрій

Доброго дня. Йде війна , а ви вираховуєте гроші за провадженням.

Oleksandr

хитрожопе,нагле хуйло

Петро

Це тварина котра співпрацює з ворогом 100%, в цей час коли більшість чоловіків на фронті Воно і далі робить свою шахрайську справу,начхати йому на війну і Україну,чому тому що навіть автовідповідач на міському номері у Палігіна, відповідає мовою Орків і це після того що пережили люди в місті Герої Чернігові,що ще треба щоб цими тваринами зацікавились?