Виконавець Приходько Юрій Михайлович

Приватний виконавець Приходько Юрій МихайловичПриватний виконавець

Приходько Юрій Михайлович

Адреса місцезнаходження офісу: 14037, Чернігівська область, місто Чернігів, проспект Перемоги, будинок 139, офіс № 420

Телефон: +380462674757, +380680800077

Електронна пошта: privat_dvs2017@ukr.net

№ та дата видачі посвідчення: 0013 від 01.06.2017 року

Підписатися
Повідомлення про
guest
19 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікторія

Не могу з Вами звязатися. Вы не відповідаєте ні в телефоні ні на лист в електронній пошті. Чому?

Андрій

Скасуємо незаконні виконавчі написи, зупинимо стягнення із заробітної плати, повернемо кошти. Якщо Вам стало відомо,що на Ваші рахунки арештовані або із заробітної плати проводяться утримання, а підставою стала постанова приватного виконавця та виконавчий напис нотаріуса ми допоможемо вам: скасувати виконавчий напис, зупинити стягнення із заробітної плати, зняти арешти і повернути вже утриманні кошти. Звертайтесь, кваліфікована допомога адвокатів, надання консультацій.

Петро

Це нелюди,котрим наплювати на людські цінності,котрі завжди порушують законодавство і відкрито,знущаються з громадян України,котрі на хабарях отримали такі повноваження і завдяки цьому накрали у звичайних людей все що заманеться,бо тільки ці тварюки мають такі повноваження щоб накладати арешти на все що у людини мається,не зважаючи на те що людина згідно всіх моральних принципів та законодавства України повинна мати можливість отримувати їжу,питну воду і.т.і. їм байдуже вони позбавляють всього цього єлементарного і їх ніхто не карає навіть дисциплінарно?Це кодло котре тягне нашу країну до низу,до низу країни агресора,лише в сраній сусідній Параші чиновникам наплювати на людей!!!Але як з'ясувалось на горе і в…  Детальніше »

Оксана

Эта тварь сняла деньги со счета социальных выплат (детские 860) незаконно

Юрій

Не можу з вами зв'язатися,у мене карта, єдиний дохід у сім'ю, вийдіть на зв'язок, для урегулювання питання!

Оксана

Эта тварь сняла деньги со счёта детских выплат

Наталія

Необхідно з вами зв'язатися будь-ласка терміново

Андрій

Дуже дієвий засіб захисту своїх прав окрім суду є СКАРГИ до дисциплінарної коміссії приватних виконавців, звернення на гарячю лінію Мінюста, на елетронну пошту Мінюсту. Якщо приватний виконавець не відповідає на телефон, на письмові та електронні звернення, не дотримується строків виконавчих дій, етикету приватного виконавця, то це як мінімум привід написати скарги до дисциплінарної коміссії приватних виконавців, та до Мінюсту. Пишіть скарги, дзвоніть на гарячі лінії, подавайте в суд, звертайтесь до правоохоронних органів — не будьте віслюками над якими знущається недобросовісний приватний виконавець, таким нелюдам не місце на цій посаді.

Чим більше ви зробите таких дій, тим менше шансів залишитісь приватним виконавчем.

Last edited 3 місяців назад by Андрій
Анна

Моя вам порада, їдьте одразу в офіс знаходиться, на 5 кутах, там адекватні дівчата, які все допоможуть, якщо ви хочете розблокувати дитячу картку то вам потрібно одразу брати в банку довідку про зарахування туди соціалтної виплати, але вона поатна( в кожному банку, різна вартість). Одразу йдіть до кабінету 420, там допоможуть