Виконавець Сколибог Олександр Сергійович

Приватний виконавець Сколибог Олександр СергійовичПриватний виконавець

Сколибог Олександр Сергійович

Адреса місцезнаходження офісу: 69035, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Леоніда Жаботинського, будинок 50, офіс 102

Телефон: +380612227507, +380676144178

Факс: +380612227508

Електронна пошта: pvskolibog@gmail.com, додаткова: pvskolibog_office@ukr.net

Помічник приватного виконавця: Павлик І. С., Бубновець І. С., Шубін Е. М.

№ та дата видачі посвідчення: 0010 від 30.05.2017 року

 

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

16 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олена

Подала на виконання документи до Приватного виконавця Сколибога О.С. Дуже задоволена співпрацею. Виконавчі дії проведені грамотно та швидко. Дякую за роботу. Рекомендую всім!

Світлана

Роботою Олександра Сколибога дуже задоволена! Навіть в умовах воєнного стану, коли дї приватних та державних виконавців обмежені законодавством, професійно виконує свої обов‘язки. Мені вдалося стягнути з юр.особи свою не виплачену в 2020 році заробітну плату. Не зважаючи на опір банку щодо списання коштів, рішення суду, яке набрало чинності вдалося виконати.

Щодо негативних тут коментарів — кожний випадок індивідуальний. Я, як юрист оцінюю (в своїй ситуації) роботу приватного виконавця Сколибога О.С. як як дуже професійну. Незважаючи на тиск боржника, законні інтереси мене, як стягувача, були захищені.

Дуже дякую Олександру Сергійовичу. Рекомендую його послуги.

Не твое дело

Точно! Просто редкое чмо!

Денис

Величезна подяка приватному виконавцю Сколибогу Олександру Сергіовичу за повне, фактичне виконання судового рішення!!!Мій випадок був не з простих і боржник впливова організація,яка чинила тиск та опір.Однак, завдяки кваліфікованим діям та оперативності Олександра Сергійовича мої інтереси,як стягувача були повністю захищені а судове рішення виконане.Хочу зауважити,що до того,як я звернувся до Олександра Сергійовича виконавчий документ «пролежав» два роки без будь якого руху у ВДВС.Враховуючи вищевикладене,рекомендую Олександра Сергійовича,як професіонала своєї справи.

проим

урод редкий

Любовь

Заблокировал мои счета! Социальную карту на которую приходят деньги на ребенка! Разблокировать не собирается ! Как мне теперь пользоваться средствами и покупать ребенку питание? Во первых не имел права блокировать социальную карту!! Это правонарушение! Во вторых теперь морозится! Что скажете на это???????

Анна

Дуже задоволена роботою Олександра Сергійовича Сколибога! Швидко, професіонально та якісно виконано свою роботу. Дуже вдячна, оскільки в наш складний час та особливо в умовах воєнного стану така праця викликає повагу.

Аноним

Гнида ещё та. Действует незаконно даже имея постановление суда. Буду таскать эту тварь по судам за незаконные действия. Ублюдок продажный.

Іван

гарантуємо 100% призупинемо та закриємо виконавче провадження, скасуємо виконавчий напис, спишемо борги перед Приватбанком та повернемо Вам стягнуті грошові кошти, а також судові витрати, телефонуйте: +38 (095) 132-21-09 +38 (096) 385-91-05 Email: advokat@lazorko.com.ua