Виконавець Телявський Анатолій Миколайович

Приватний виконавець Телявський Анатолій МиколайовичПриватний виконавець

Телявський Анатолій Миколайович

Адреса місцезнаходження офісу: 02094, місто Київ, вулиця Юрія Поправки, будинок 6, офіс 26

Телефон:+380443792908, +380674999908

Електронна пошта: executor8t@gmail.com

№ та дата видачі посвідчення: 0086 від 26.06.2017 року

Підписатися
Повідомлення про
guest
19 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр Єрмошин

Даний виконавець, Телявський Анатолій, є злочинець в прямому сенсі цього слова!!! І як би він не намагався прикритися наче Адам фіговим листям слоганами на кшталт «ЗАКОН В ДІЇ» — це йому не допоможе!!! Отже, на підтвердження вищезазначеного хочу вказати наступне. 1)Телявський Анатолій, отримавши виконавчий напис нотаріуса, з порушенням діючого законодавства, зокрема, ч.7 ст.56 ЗУ «Про виконавче провадження»; 2)Під час вилучення автомобіля Телявський проігнорував чинне на момент своїх дій рішення Апеляційного суду міста Києва відповідно до якого вилучати авто було заборонено, тобто, виконавець Телявський просто протиправно вкрав цей автомобіль; 3)В подальшому він наклав арешт на пенсійний рахунок Боржника, повністю заблокувавши майже на…  Детальніше »

Игорь Гончар

Этот телявский редкий скот,

Дмитро КУРАКІН

Редкий умелец. Мало того, что работает в паре с Приватним нотариусом русского банка АЛЬФА, по представлению которого незаконно наложен арест на счета в банках и сняты деньги ( Решение суда это подтвердило, сейчас деньги возвращаются), так еще и «забывает» снять свой арест со счетов. Мило.

Лана

Господин ТЕЛЯВСКИЙ человек без чести, совести и моральных принципов, плюющий на закон! Утешает одно: закон Бумеранга и Божий Суд отменить или заблокировать, как счета в банках своих жертв он не в силах. Не все в жизни решают деньги и связи, а украденные под видом изъятия машины могут катком пройти по жизни и карьере.

Константин Петрович

Добрый вечер. Я неоднократно сталкивался в своей практике с незаконными надписями частных нотариусов и успешно их отменял. Могу быть полезен Вам как юрист, составлю документы, остановлю удержания с ЗП или снятие средств со счетов в кратчайшие сроки, представлю Вас в суде, а связаться со мной можно по тел. 0984568606

Константин Петрович

Добрый вечер. Я профессиональный юрист, магистр права, стаж работы 10 лет.

Помогу быстро и не дорого!!

Окажу реальную помощь в восстановлении справедливости, уделю Вашему делу максимум своего времени!!

Звоните +38 (098) 456-86-06.

Євгеній

Дуже професійний приватний виконавець, діє виключно у межах чинного законодавства задля своєчасного та повного виконання рішення суду.

Приємно праювати із таким професіоналом.

Скаржаться лише боржники)

Олена

Вдячна приватному виконавцю Анатолію Телявському за професійну роботу. З державною виконавчою службою, навіть порівнювати марно. Чітко, швидко, ввічливо.