Виконавець Якименко Андрій Олександрович

Приватний виконавець Якименко Андрій ОлександровичПриватний виконавець

Якименко Андрій Олександрович

Адреса місцезнаходження офісу: 62002, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Перша Ливарна, будинок 38, кв. 13, кім. 2

Телефон: +380731340777, факс +380443344181, моб. +380681340777

Електронна пошта: pv.yakumenko@gmail.com

Помічник приватного виконавця: Смольникова М. І.

№ та дата видачі посвідчення: 0709 від 25.06.2021 року

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

17 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Юлия

Виконавець Якименко Андрій Олександрович не знімає арешт з карти на яку отримую соціальну допомогу. Доходів додаткових немає, перебуваю в декреті. Заяву і виписку з банку відправила. Але Андрій Олександрович ігнорує!

Аноним

мразь, которая не брезгует снимать деньги с соц.счетов.

Юлия

Якименко Андрей Олександрович, заблокировал счёт на который я получала социальную помощь, я нахожусь в декрете, трое маленьких детей. Заявление и выписка отправлены ему на почту, ответа никакого нет. Что делать если исполнитель игнорирует?

Тетяна

Всім, хто постраждав від дій Якименко у кого були порушені права і закони телефонуйте 0964203180

Максим

Где его заловить ?

Іван

гарантуємо 100% призупинемо та закриємо виконавче провадження, скасуємо виконавчий напис, спишемо борги перед Приватбанком та повернемо Вам стягнуті грошові кошти, а також судові витрати, телефонуйте: +38 (095) 132-21-09 +38 (096) 385-91-05 Email: advokat@lazorko.com.ua

Інна

ВСП ЗГЕФК ЗНУ. Добрый день по исполнительному листу не уходят платежи №65834799 Перекупка, zgefc.znu@gmail.com

Тетяна

Хто кришує наволоч Якименко А. Замок на дверях, телефони не працюють, мейл заблокував. Ні його ні помічників. Люди ходять кругом без толку. Це що за шахраї. Злодії. Негайно знайти Якименко для звільнення з роботи. Яка б робота не була, але людиною залишатися треба, на роботі бути присутнім, закони виконувати. Злодіям і шахраям місце в тюрмі.

Тетяна

Що значить «якщо» кожен банк кожній службі надсилає документ від банка, що цей рахунок відкритий для цього цільового призначення отримання коштів.

А той хто порушив банківську таємницю точно про це знав. Це все прописано в документах. А що з презумпцією невинуватості? Чому я повинна доказувати що я людина а це пенсія. Ви ж знайшли рахунок, як і що там за суми?

Щоб вам всі наші сльози вернулися кров'ю з усіх дірочок. З усіх. Якименко щоб ти здох. Бо ти ж мене на смерть зараз випхав. Без копійки коштів.

Тетяна

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НАКАЗ 15.11.2016 № 3238/5 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2016 р. за № 1487/2961 Про затвердження Положення про офіс приватного виконавц {Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства юстиції № 1277/5 від 07.04.2021 № 4441/5 від 10.12.2021} Відповідно до статей 17, 26 Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» НАКАЗУЮ: 1. Затвердити Положення про офіс приватного вик5. Якщо складено акт про невідповідність офіса вимогам, приватний виконавець має право повторно подати заяву про перевірку офіса після приведення його у відповідність з вимогами, встановленими розділом ІІ цього Положення.…  Детальніше »

Тетяна

Збирайте всі папірці, збирайте всі емейли це доказова база повалення конституційного ладу і повалення держави, зараз окупанти знищують Україну і українців з обох боків. Так це не залишайте Готуємо доказову базу на геноцид і злочин проти людства, вони сорока давності не мають. Те що вони підсовують як закони не містять норм права.Про правотворчу діяльність | від 24.08.2023 № 3354-IX zakon.rada.gov.ua/laws/sh...trLr0gzrmsI#Text 4. Дія цього Закону не поширюється на правові акти, що не містять норм права, а саме на: 1) рішення і висновки Конституційного Суду України; 2) судові рішення; 3) акти Верховної Ради України, Президента України політичного характеру, що містять оцінку фактів,…  Детальніше »

юрист

Здійснюю юридичний супровід:

визнання виконавчих написів такими, що не підлягають виконанню, зняття арештів з рухомого та нерухомого майна, арештів з рахунків, що мають спеціальне призначення, оскарження дій виконавців, щодо не перерахування аліментів на утримання дітей. Також я супроводжую процедуру розлучення, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав. Даний перелік не є вичерпним

 

068-735-45-23 Марія

Вайбер, вотсап

Звертайтесь, буду рада Вам допомогти!

Тетяна

0964203180 Тетяна Шаровська продовжую об'єднувати для написання скарг в Мін'юст на ЯКИМЕНКО за відсутність на робочому місці, на телефонного відсутність зв'язку і зв'язку по емейл. Грубе порушення законодавства.

Прямий геноцид народу, і фізичного знищення пенсіонерів і дітей при повному зняттю коштів з розрахункового рахунку. Відкриття кримінального провадження на знищення нації, який не має срок давнини.

Не бійтеся, нас вже багато. Люди телефонують і ми готуємо обширну базу

Антон (Адвокат)

Щира подяка приватному виконавцю Якименко Андрію Олександровичу. Звернувся для виконання рішення суду щодо стягнення суми заборгованості. Залишився задоволений результатом роботи виконавця, поза сумнівом, є надзвичайно грамотним виконавцем, обізнаним у свої справі, дає реальні дієві рекомендації, є дуже приємним у спілкуванні.