Виконавець Ярошевський Дмитро Андрійович

Приватний виконавець Ярошевський Дмитро АндрійовичПриватний виконавець

Ярошевський Дмитро Андрійович

Адреса місцезнаходження офісу: 88000, Закарпатська область, місто Мукачево, вулиця Садова, будинок 25-А, приміщення 8

Телефон:+380976447661, +380976447661

Електронна пошта: pv.Yaroshevskida@ukr.net

Графік прийому: у робочий час за домовленістю

Помічник приватного виконавця: Бойко К. Р., Хабарова В. М.

№ та дата видачі посвідчення: 0133 від 27.11.2017 року

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

16 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Хо Ші Мін

Тямущий виконавець. який буде намагатися виконувати свою роботу до результату...

ганна

добрий день який мени склали борг и як из нього вийти вмене двое диток зарплата невелика и е ище один кредит томуся так стало як ви мени ипидскажете вийти из токои ситуации будь ласка пидскажить шо робить

Шевчук Руслан

Ярошевський Дмитро Андрійович Ви наклали ареш на мою зарплатну карту. теперь я неможу сплатити комунальні послуги. кредит і неможу купити собі продуктів. тобто теперь вмене буде заборгованіс по комуналці. будуть звонити з банку і другий день я хожу на роботу голодний. як по вашому я теперь маю помирати з голоду. Мій тел. 050-547-15-60

Tvůj strah

Ярошевський_ хочу тобі сказати, що ти граєш з вогнем... Тебе ненавидить все Закарпаття. Ти своєю смертю не помреш. Будеш горіти в пеклі. Ти якого диявола ще не на війні??? Ти думаєш, що якщо я на війні, то ти будеш робити з суддями продажними все що тобі заманеться, _ ти глибоко помиляєшся!!! Разом з суддями продажними ти будеш в пеклі... Ти б краще допоміг Україні подолати ворога_ рашиста. Пішов би на війну.А ніж ти від людей відбираєш останнє... Що в тебе троє дітей??? Чому ти ще не на передовій??? Сидиш в теплоті , без страху, та щей біди робиш солдатам ЗСУ…  Детальніше »

Юдіта

Ярошевський Дмитро Андрійович Ви наклали ареш на мою зарплатну карту. теперь я неможу сплатити комунальні послуги. кредит і неможу купити собі продукти. Чолвік має другу групу інвалідність.Його пенсія лише хватить на його лікування.По закону ви немаєте право заблокувати зарплатну картку!!!!

Альбіна

Шахрай поступає не по закону всі хто хоче покарати Ярошевського Дмитра Антоновича пишіть мене в фейсбук Альбіна Іванова

Ілля

За юридичною допомогою звертайтеся на Вайбер. 0684587954 . Написання процесуальних документів, скарг, позовів, звернень. Визнання виконавчих написів такими, що не підлягають виконанню. Зняття арешту з банківських рахунків. Звертайтеся, будемо раді допомогти. З повагою, АБ «Кот та партнери».

Іван

гарантуємо 100% призупинемо та закриємо виконавче провадження, скасуємо виконавчий напис, спишемо борги перед Приватбанком та повернемо Вам стягнуті грошові кошти, а також судові витрати, телефонуйте: +38 (095) 132-21-09 +38 (096) 385-91-05 Email: advokat@lazorko.com.ua

Волродимир

Шахрай який іде на підлог документів у безпідставних стягненнях

Тарас

Не раджу звязуватись з даною особою- одне розчарування. Поступив в заледності від вигідної йому позиції. Документів з приводу притиправної діяльності зберігача не оформив, натомість відповів, що факт розкрадання він не бачив. Видача майна затягнулась, некомпетентність очевидна. Верховенство закону 0.

Оксана

Щоб ти тварюка і твоя сімя подохли з голоду .Урод кончений

Roman

Цей нелюдь блокує зарплатні картки під час війни.

Roman

Під час війни блокує зарплатні картки пенсіонерів, готуємо скаргу. Не знімає 20% по закону, а блокує ВЕСЬ дохід пенсіонерки.

Василь

Це не виконавець, це рекитир, безпредєльщик, для якого не існує закон від слова взагалі.