Виконавець Журид Сергій Миколайович

Приватний виконавець Журид Сергій МиколайовичПриватний виконавець

Журид Сергій Миколайович

Адреса місцезнаходження офісу: 04070, місто Київ, вулиця Спаська, будинок 31Б, цокольний поверх, офіс 9

Телефон: +380442981720, +380931899497, +380689872886

Електронна пошта: pv_zhurid@ukr.net

№ та дата видачі посвідчення: 0523 від 25.06.2020 року

Підписатися
Повідомлення про
guest
67 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Владислав

Предлагаю коллективный иск на данного выконвця, кто за?

Елена

А теперь объясните мне с какого х*** вы блокируете карты??? И не берёте трубки???

Олександр

Шановний виконавець. Спочатку фізична особа, яка отримала з АСВП № 66967521 від 28.09.2021 р. арешт своїх рахунків повинна бути оповіщена рекомендованим листом від Вашого імені. Якого на даний момент тобто (09.10.2021 р.) НЕМАЄ. Рахую такі вчинки з Вашого боку протизаконні. Ця дія зафіксована у правозахисній установі та буде оскаржена згідно Закона у суді. Не сподівайтесь, що сховаєтесь від світу. Знайдемо та покараємо такого виконавця.

Доброжелатель

Ох ты и пииидор, сдохни ты и вся твоя семья. Пусть все твое родство будет в муках мучаться из-за тебя параша бесплатная

Alex

Підар

Last edited 8 місяців назад by Alex
Ірина

На, якій основі ви заблокували картки з дитячими виплатами,у мене 6 ро дітей,єслі ви не розблокуєте я привезу дітей і будете кормить,пока по харошому

вадим

Добрый вечер,Я по поводу ареста по картам приват банд Лупана Вадима Леонидовича, предлагаю вам снять арест, ибо будет подан на вас ответный иск в суд, так как я ничего ниукого не брал и отдавать не собераюсь того чего я не брал, и с вашими арестами я не ознакамливался что не есть законно.Спасибо за понимание.

Арсен

Я выебу всю твою родословную. Мать твоя здохла. Мразина. Я порежу тебя гнида. И бошку отрежу баран тупой

Aleks

Копії постанов виконавця та інші документи виконавчого провадження доводяться виконавцем до відома сторін, надсилаються адресатам, крім постанов про відкриття виконавчого провадження рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Боржник вважається повідомленим про початок примусового виконання рішень, якщо йому надіслано постанову про відкриття виконавчого провадження за адресою, зазначеною у виконавчому документі. Це стаття 28 Закону України «Про виконавче провадження». Рахую, що ви мене не повідомили, згідно цієї статті. Тому заткніть свою пельку. ВП № 66967521. Ці ваші дії дуже сумно вплинуть на вашу подальшу діяльність.

Marin Al

Уважаемый Сергей Николаевич, моя зарплата карта заблокирована, в банке сообщили, что согласно Вашего постановления, однако юристы утверждают, что это противозаконно, пожалуйста разберитесь в этой ситуации, банк ссылается на Ваше постановление 59654511, пожалуйста дайте возможность с ним ознакомиться.

Клочок Татьяна Ланьевна

Добрый день, Сергей Николаевич ! Меня
зовут Клочок Татьяна Ланьевна. Мой счёт
в ПриватБанке арестован. Счёт
социальный, туда мне перечисляют
пособие по безработице. Пока ищу
работу,это мои единственные средства к
существованию, помощников у меня нет.В
банке мне выдали справку о том, что я
действительно на этот счёт получаю
пособие.Какие ещё документы мне
необходимо Вам переслать?

Анна

Виконавчі ОБОВЯЗКОВО провадження потрібно оскаржувати в суді з адвокатом.При вчинненню такого напису нотаріус порушує норми нотаріусом. Ст. 87, 88 Закон «Про нотаріат», Постанова Кабінету міністрів України від 29.06.1999, Наказ Міністерства юстиції від 22.02.2012 «Про порядок вчинення нотаріальних дій»

Ці справи завжди виграшні.Суд заставить повернути все , що стягнено і судовий збір ВАМ.

Анна

Всі кому зробили такі написи не чекайте,ОСКАРЖУЙТЕ в суді і Ви будете праві.Це все розраховано,щоб залякати людей.Зайдіть на сайт судової влади,введіть ПІБ виконавця там є інформація ,що написи не підлягають виконнанню

Last edited 7 місяців назад by Анна
Анна

Ця СВОЛОЧ по незаконному напису нотаріуса заблокувала мій рахунок обманом на 6979 а по суті 4100 я сплатила компанії verocash ,тобто 2879 намагається вкрасти.Звертаюсь до всіх в кого є ВПН ОСКАРЖУЙТЕ це 1000% виграшна справа.

Анна

Не дайте себе обманути.Збирайте докази і звертайтесь до журналістів:groshi.1plus1.ua.Всі ці виконавчі написи,це здирництво.Зробіть цю суку відомою

Сергей

А що робити коли за постановою цього. Пі+++дара привтбанк зробив відрахування коштів без мого відома...?

Надія

Моя карта забллкова ,і банку нічим не допомогли дали номер та ПІП сказали оплатити 5тис , телефонувала за номером ніхто не піднімає лише прийшла смс що я повинна сплатити 6670,що за нах?

Олександр

Хто звертався в суд?Як воно?

Мария

подскажите , кто то дозвонился этому персонажу ?

Анна

За місяць перший раз додзвонилась, через telegram.Там нема з ким розмовляти.На всі дії цього"недомужчини"потрібно відповідати в судовому порядку через оскарження і не тільки.Не мовчіть, звертайтесь до адвоката, пишітть в МЮУ(спочатку тел.на гарячу лінію).Закон на вашій стороні, тому що в виконавчому написі нотаріуса є 100% порушення.Це завжди виграшна справа.

Євгенія

Як бачите ,відповіді 0.Журид С.М не може на просте питання відповісти

Даша

На якій основні ви блокуєте карту.Ви не маєте ніякого права.Прошу перезвонити в кого така ситуація.0956280116

Юрій

Цей виконавець — звичайний злодій в законі. Він зловживає своєю посадою та обкрадає людей по шахрайських виконавчих написах в парі з приватним нотаріусом Остапенко Євген Михайлович.

Анатолій

Ця ПАДЛА заблокувала картковий рахунок, на який приходе заробітна плата військовослужбовця! Виконавче провадження відкрите 28.10.2021 (дізнався по смс), на 30.11.2021 із картки зняв усі кошти і закрив ВП! По заборгованості в 2000грн(яка була взята на мене шахраями), він зняв майже 12000грн (хоча на військовослужбовця із зони АТО, ніякі % не нараховуються по закону)!!! Люди, що коється? Як це так? Трубки не бере! На поштову скриньку йому були відправлені усі документи: форма 5 (військовослужбовця), виписка із банку (що на цю карту заходить тільки ЗП), заява на зняття арешту з картки, заява про ознайомлення з мат-ми ВП. Він тупо проігнорував!!!

Арсен

Пидор

Ірина

Протизаконні дії з вашого боку... На мій рахунок було накладено арешт. Буду звертатись до суду. Хто ви такий? Щоб робити протизаконні дії. Вас треба засадити! Іншого виходу не бачу.

Лисак Ірина Валеріївна

Спойлер

Виолетта

Журид Сергій МиколайовичКакого хрена вы на мою карточку для выплат А я ничего не брала каких штраф 8000 вообще охренели

Ольга

Юридична допомога в суді .Закриємо та зупинемо виконавче провадження olgamihajlivna6@gmail.com

Євгенія

Допоможу на власному досвіді з адвокатом по виконачих написах.Потрібно подавати в суд на зупинення і оскарження ВП.Також виконавцю потрібно надати виписку,якщо рахунок спец.(а це зарплантій,виплати на дитину,пенс.і.т.д) .В 90%випадків постанова про відкриття виконавчого провадження в приватних виконавців є з грубими порушеннями закону.Тому не дайте себе обманути оскаржуйте.Юридична допомога dmutrivnaevgenija@gmail.com

Володимир

Оперативно допоможемо з виконавчим написом t.me/napisnotar

Людмила

Добрый вечер, хочу узнать как я могу разыскать Журид Сергея Николаевича, всё номера, электронная почта, не в досягаемости. В июне месяце 2021года он с нотариусом Головкиной Яной Викторовной, (которая 5апреля 2021 года, уже была лишена практики), благополучно внесли меня в реестр должников, о чем я узнала только сейчас 13.05.2022,не имея средств на существование, в связи с военным положением, решила продать машину. Даже если я найду деньги, которые он желает с меня содрать, оплатив по реквизитам, я с статуса должников не выйду, так как квитанцию отправить некуда, да и вообще кому я их должна отправить, удалить статус может только Журид С.…  Детальніше »

Марія

Надаю юридичну допомогу в оскарженні виконавчих написів, визнання дій державних та приватних виконавців незаконними, зняття арештів з рухомого та нерухомого майна, арештів з рахунків, що мають спеціальне призначення.

Оскарження дій державних виконавців, щодо не перерахування аліментів.

Для більше детальної консультації та підготовки процесуальних документів, телефонуйте або пишіть, за вказаним номером:

068 735 45 23 Марія

viber, whatsapp

telegram — mstikhlaw

Звертайтесь, буду рада Вам допомогти!

Гарного Вам дня та мирного неба!

Ольга Кузьміна

Я выразить Сергею Николаевичу огромную благодарность.По человечески принял,выслушал.Спасибо Вам огромное)))