Богунський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі

Богунський відділ державної виконавчої служби у місті ЖитомиріБогунський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження: 10003, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Перемоги, будинок 55

Телефон: (0412) 41-87-31, (0412) 42-50-11, (0412) 41-87-91, 42-50-11, 22-48-32

Електронна пошта: info_bn@ztm.zt.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: вівторок з 09.00 до 13.00, середа з 9.30 до 17.00, четвер з 10.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Номер рахунку у форматі IBAN: UA408201720355299035100700504, код ЄДРПОУ 35021511, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Богунський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, код ЄДРПОУ 35021511, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Богунський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

29
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Ольга
Гість
Ольга

Я ФОР, оплачиваю по исполнительному листу определенную сумму за своего наемного работника из з/по в р-он 25%. Где можно скачать или купить бланк для отчета в ИМ Вашего р-на. Я искала в ин-те по запросу — ничего нет. Может быть Вы сможете прислать на электронную почту? Если да — я пришлю после подтверждения. Спасибо!

Ольга
Гість
Ольга

У зв'язку із змінами до ЗУ ст. 69 № 1404-VIII . Бухгалтерії організації необхідні реквізити для перерахування сум аліментів. Яка інформація необхідна відділу державної виконавчої служби для перерахування аліметів отримувачам.

Ганна
Гість
Ганна

Такого грубого і некоректного спілкування з боку працівників Богунського відділу державної виконавяої служби я просто не очікувала і ніде більше не зустрічала. Прошу звернути увагу керівництва на те, як Ваші підлеглі відповідають на дзвінкі і в якій манері вони дозволяють собі розмовляти!!!

андрей
Гість
андрей

эта контора которой мы платим зарплату не хотят работать и просто ее получают .Предлагаю сократить данный отдел.

Віннер
Гість
Віннер

За першим номером явно не виконавча служба, виправте будь-ласка

Илона
Гість
Илона

Абсурдность ситуации по алиментам!!! Почему-то алименты от военных приходили на почту всегда вовремя (у меня 6-го числа) . В прошлом месяце 6-го нет, 12-го нет, 18-го нет, 23-го нет!!! Еду в пенсионный фонд. Деньги перечислены в исполнительную службу. Еду в исполнительную службу — надо открыть карточку, принести реквизиты и написать заявление. Трачу кучу времени, транспорт, очереди..., но всё же делаю всё что нужно. В итоге алименты мои были перечислены в исполнительную службу ещё 06.11, 26-го я написала заявление. И мне сказали максимум неделя и деньги будут у меня на карточке. Сегодня 5.12 завтра будет перечислена сумма уже за следующий месяц, а…  Детальніше »

Илона
Гість
Илона

Я это понимаю. Но, конкретного ответа, как обычно, в нашей стране не получит человек, к сожалению. Уже перечислены алименты за следующий месяц, а я не получила ещё за прошлый. На каком основании месяц мои деньги не понятно где? И когда я смогу их получить? Я за эти деньги погашаю кредит. Как мне объяснить банку, что произошли изменения в законодательстве и мне уже месяц не выплачивают мои деньги?!!! А до 10.12 надо внести следующий платёж по кредиту. В исполнительной службе была вчера, 07.12, мне сказали просто будут задержки по выплатам. На сколько? Когда выплатят??? Ничего не понятно.

Лариса
Гість
Лариса

На каких счетах, скажите мне, прокручиваются детские деньги!!!Второй месяц я не могу получить вовремя алименты на ребенка!!!Ну думала первый месяц были проблемы,но второй!!! Деньги пенсионный фонд перечислил на ребенка в самом начале месяца!!!!Мой инспектор Васткевич Надежда Владимировна,видите ли на курсах!!!Поэтому,в грубой форме, в канцелярии мне ответили,я не могу получить алименты,а ребенку мне что сказать,чем кормить, за что подарки на Новый год покупать???Звонила в бухгалтерию, обещали помочь,но никаких результатов!Когда закончится этот беспредел,или нужно на вас жалобы писать???

Лариса
Гість
Лариса

И опять, здравствуйте!Теперь уже третий месяц не могу получить на ребенка алименты!!!!! Сегодня 26 января,а алименты за декабрь месяц ещё не перечислены!Войтко-мой инспектор то на учебе,то на больничном,то опять на больничном ... Неужели нельзя перекинуть мои данные другому инспектору!!!Такое складывается мнение,что ДЕТСКИЕ деньги специально не хотят вовремя выплачивать!!!

Наталія Курбанова
Гість
Наталія Курбанова

Доброго дня! Я(нечуюча) не можу збагнути вже півтора року аліменти виплачуються тільки коли я повідомляти маю...заплутали з місяцями. Раніше до цих півроку я отримувала на почті і нічого,а тут вже на карточку мішанина.Чому не виплатили за лютий???і скільки ще плутати будуть...і як я буду брати довідку про доходи аліментів у порядку.Негайно виплатіть і виправте вже там безлад!

Олеся
Гість
Олеся

Добрий день.Чому нема аліментів за березень місяць2019р?

Олеся
Гість
Олеся

Чому нема аліментів за березень місяць 2019р?

Федчук Ольга Олексіївна.
Гість
Федчук Ольга Олексіївна.

Я Федчук Ольга Олексіївна,залишила Вам реквізити а кошти які Вам перераховані від Федчука Івана Л.майже за півроку Ви мені не перерахували.Мало того що Ви не повідомили що змінено перерахунки,Ви їх ще й затримуєте У Вас совість є і для чого цей відділ.Може хтось на цих коштах заробляє.

Бирнбаум Н.В.-Татка Ник
Гість
Бирнбаум Н.В.-Татка Ник

Я, Бирнбаум Наталья Витальевна, прошу вас переслать всё документы, касающиеся меня и моих детей: Бирнбаум Анастасия,2006р.н. и Бирнбаум Янина,2007р.н в виконавчу службу г.Конотопа по месту проживания и прописки Бирнбаум Евгения Юрьевича и моего.Документы косающиеся алиментов и задолженности,ареста имущества в счёт алиментов?

Інна
Гість
Інна

20.01 аліменти не прийшли. Причина????

Александр
Гість
Александр

С 01.01.2020 года реквизиты на зачисление алиментов в формате IBAN.

Тут указаны: Розрахунковий рахунок № 37115000800652, код ЄДРПОУ 35021511, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ — Реквизиты старые?

Куда перечислять алименты в текущем году? Можно реквизиты?

Алена
Гість
Алена

этот отдел ещё работает???? час пытаюсь дозвониться на все номера!!! либо занято либо никто не берёт трубку!!!

Алёна
Гість
Алёна

отправьте образец заявления по которому я могу получать алименты с нового года. в связи с вашими изменениями по поводуIBUN

Таїса
Гість
Таїса

Аліменти за №296/6359/15-ts від 10.08.15 року. Аліменти щомісяця затримувалися або «губилися» у 2019 році (державний виконавець Оксана Ігорівна). З Пенсійного фонду аліменти зараховуються вчасно. Були випадки, що звірялася з пенсійним фондом і диктувала про телефон номера платіжних доручень. Станом на 18.02.2020 року аліменти не отримала за грудень 2019-лютий 2020 року. Сьогодні надійшла сума за січень чи лютий. Питання: де аліменти за минулий рік? І чому не можна виплачувати їх вчасно, якщо вони завжди вчасно надходять?

Леся
Гість
Леся

Чому не можна додзвонитися? Телефоную вже третій день підряд,на дзвінки просто не відповідвють. Таке відчуття, що ігнорують.

Скажіть по якій причині затримуєте аліменти ( за два місяці), якщо платник перераховує завчасно? Це нормально?

Володимир
Гість
Володимир

Як і коли ви можете відповідати на дзвінки? Один раз хтось підняв телефон і через 2 секунди поклав.

Управління ведення реєстру ТГ ЖМР
Гість
Управління ведення реєстру ТГ ЖМР

Будь ласка відповідайте на дзвінки за №42-50-11, який зазначено на Вашому бланку. 41-87-31, який зазначено на бланку — неіснуючий номер??? У нас є питання по Ваших запитах.