Богунський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі

Богунський відділ державної виконавчої служби у місті ЖитомиріБогунський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження: 10003, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Перемоги, будинок 55

Телефон: (0412) 41-87-31, (0412) 42-50-11, (0412) 41-87-91, (0412) 42-50-11, (0412) 22-48-32

Електронна пошта: info_bn@ztm.zt.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: вівторок з 09.00 до 13.00, середа з 9.30 до 17.00, четвер з 10.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA408201720355299035100700504, код ЄДРПОУ 35021511, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Богунський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, код ЄДРПОУ 35021511, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Богунський відділ державної виконавчої служби у місті Житомирі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
62 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ганна

Такого грубого і некоректного спілкування з боку працівників Богунського відділу державної виконавяої служби я просто не очікувала і ніде більше не зустрічала. Прошу звернути увагу керівництва на те, як Ваші підлеглі відповідають на дзвінкі і в якій манері вони дозволяють собі розмовляти!!!

андрей

эта контора которой мы платим зарплату не хотят работать и просто ее получают .Предлагаю сократить данный отдел.

Леся

Чому не можна додзвонитися? Телефоную вже третій день підряд,на дзвінки просто не відповідвють. Таке відчуття, що ігнорують.

Скажіть по якій причині затримуєте аліменти ( за два місяці), якщо платник перераховує завчасно? Це нормально?

Алена

этот отдел ещё работает???? час пытаюсь дозвониться на все номера!!! либо занято либо никто не берёт трубку!!!

Вікторія

Не один с вище вказаних номерів не відповідає впродовж довготривалого часу,елементарно не можливо отримати консультацію!служба закрита на карантин,телефони не відповідають.

Володимир

Як і коли ви можете відповідати на дзвінки? Один раз хтось підняв телефон і через 2 секунди поклав.

Анастасія

Зверталася до Виконавчої служби не раз!!!

Хамське і пустотливе відношення до своєї роботи, в період карантину мені потрібні довідки, а їх взяти не можу, так як навіть за телефонами що в мене є ніхто не відповідає!!!!

Черников Вячеслав Петрович

Я звонилf вам сегодня., говорили с Юхимчук О І по поводу проплаченого штрафа Документи вам направила дочка 12.03 2021 Просьба перезвонить 0637762730 к вам нельзя дозвониться

Віннер

За першим номером явно не виконавча служба, виправте будь-ласка

Лариса

На каких счетах, скажите мне, прокручиваются детские деньги!!!Второй месяц я не могу получить вовремя алименты на ребенка!!!Ну думала первый месяц были проблемы,но второй!!! Деньги пенсионный фонд перечислил на ребенка в самом начале месяца!!!!Мой инспектор Васткевич Надежда Владимировна,видите ли на курсах!!!Поэтому,в грубой форме, в канцелярии мне ответили,я не могу получить алименты,а ребенку мне что сказать,чем кормить, за что подарки на Новый год покупать???Звонила в бухгалтерию, обещали помочь,но никаких результатов!Когда закончится этот беспредел,или нужно на вас жалобы писать???

Неля

НАПИШІТЬ МОБІЛЬНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, БУДЬ ЛАСКА.

Лариса

И опять, здравствуйте!Теперь уже третий месяц не могу получить на ребенка алименты!!!!! Сегодня 26 января,а алименты за декабрь месяц ещё не перечислены!Войтко-мой инспектор то на учебе,то на больничном,то опять на больничном ... Неужели нельзя перекинуть мои данные другому инспектору!!!Такое складывается мнение,что ДЕТСКИЕ деньги специально не хотят вовремя выплачивать!!!

Артемєв

Напишіть реквізити стосовно штрафу. Додзвонитися не можу до вас. Артемєв Дмитро

Наталья

Скажите пожалуйста когда вы начнёте просмотривать дело по алиментах. Уже 2 месяца не росмотриваете документы Сасюк Наталья.

Валентина Тимошевська

Шановна Юхимчук O l. чоловiка перерахували аліменти 7 числа!!! Сьогоднi вже 1 вересня?! Пояснiть куди ви дiваете дитячi кошти???!!!! Чому не працюете i чому керiвництво спуска це!!!? Не можете не прауюйте!!!

Наталья

За каким номером можно к вам дозвониться, скажите пожалуйста??

Ольга

Я ФОР, оплачиваю по исполнительному листу определенную сумму за своего наемного работника из з/по в р-он 25%. Где можно скачать или купить бланк для отчета в ИМ Вашего р-на. Я искала в ин-те по запросу — ничего нет. Может быть Вы сможете прислать на электронную почту? Если да — я пришлю после подтверждения. Спасибо!

Ольга

У зв'язку із змінами до ЗУ ст. 69 № 1404-VIII . Бухгалтерії організації необхідні реквізити для перерахування сум аліментів. Яка інформація необхідна відділу державної виконавчої служби для перерахування аліметів отримувачам.

Илона

Абсурдность ситуации по алиментам!!! Почему-то алименты от военных приходили на почту всегда вовремя (у меня 6-го числа) . В прошлом месяце 6-го нет, 12-го нет, 18-го нет, 23-го нет!!! Еду в пенсионный фонд. Деньги перечислены в исполнительную службу. Еду в исполнительную службу — надо открыть карточку, принести реквизиты и написать заявление. Трачу кучу времени, транспорт, очереди..., но всё же делаю всё что нужно. В итоге алименты мои были перечислены в исполнительную службу ещё 06.11, 26-го я написала заявление. И мне сказали максимум неделя и деньги будут у меня на карточке. Сегодня 5.12 завтра будет перечислена сумма уже за следующий месяц, а…  Детальніше »

Илона

Я это понимаю. Но, конкретного ответа, как обычно, в нашей стране не получит человек, к сожалению. Уже перечислены алименты за следующий месяц, а я не получила ещё за прошлый. На каком основании месяц мои деньги не понятно где? И когда я смогу их получить? Я за эти деньги погашаю кредит. Как мне объяснить банку, что произошли изменения в законодательстве и мне уже месяц не выплачивают мои деньги?!!! А до 10.12 надо внести следующий платёж по кредиту. В исполнительной службе была вчера, 07.12, мне сказали просто будут задержки по выплатам. На сколько? Когда выплатят??? Ничего не понятно.

Наталія Курбанова

Доброго дня! Я(нечуюча) не можу збагнути вже півтора року аліменти виплачуються тільки коли я повідомляти маю...заплутали з місяцями. Раніше до цих півроку я отримувала на почті і нічого,а тут вже на карточку мішанина.Чому не виплатили за лютий???і скільки ще плутати будуть...і як я буду брати довідку про доходи аліментів у порядку.Негайно виплатіть і виправте вже там безлад!

Олеся

Добрий день.Чому нема аліментів за березень місяць2019р?

Олеся

Чому нема аліментів за березень місяць 2019р?

Федчук Ольга Олексіївна.

Я Федчук Ольга Олексіївна,залишила Вам реквізити а кошти які Вам перераховані від Федчука Івана Л.майже за півроку Ви мені не перерахували.Мало того що Ви не повідомили що змінено перерахунки,Ви їх ще й затримуєте У Вас совість є і для чого цей відділ.Може хтось на цих коштах заробляє.

Бирнбаум Н.В.-Татка Ник

Я, Бирнбаум Наталья Витальевна, прошу вас переслать всё документы, касающиеся меня и моих детей: Бирнбаум Анастасия,2006р.н. и Бирнбаум Янина,2007р.н в виконавчу службу г.Конотопа по месту проживания и прописки Бирнбаум Евгения Юрьевича и моего.Документы косающиеся алиментов и задолженности,ареста имущества в счёт алиментов?

Александр

С 01.01.2020 года реквизиты на зачисление алиментов в формате IBAN.

Тут указаны: Розрахунковий рахунок № 37115000800652, код ЄДРПОУ 35021511, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ — Реквизиты старые?

Куда перечислять алименты в текущем году? Можно реквизиты?

Алёна

отправьте образец заявления по которому я могу получать алименты с нового года. в связи с вашими изменениями по поводуIBUN

Таїса

Аліменти за №296/6359/15-ts від 10.08.15 року. Аліменти щомісяця затримувалися або «губилися» у 2019 році (державний виконавець Оксана Ігорівна). З Пенсійного фонду аліменти зараховуються вчасно. Були випадки, що звірялася з пенсійним фондом і диктувала про телефон номера платіжних доручень. Станом на 18.02.2020 року аліменти не отримала за грудень 2019-лютий 2020 року. Сьогодні надійшла сума за січень чи лютий. Питання: де аліменти за минулий рік? І чому не можна виплачувати їх вчасно, якщо вони завжди вчасно надходять?

Управління ведення реєстру ТГ ЖМР

Будь ласка відповідайте на дзвінки за №42-50-11, який зазначено на Вашому бланку. 41-87-31, який зазначено на бланку — неіснуючий номер??? У нас є питання по Ваших запитах.

Константин

Не удалось дозвониться, вот мой телефон. 8 (918) 260-98-71 Константин

Валентина

Юхимчук О. I. Чому не приходят алименти другий мiсяць???! Скiльки можна до вас приходити iслухати обiцянки???!

Константин

У Вас телефон все время занят, перезвоните как будет время. 8 (950) 000-06-64 Виктор

Анатолий

Добрый вечер подскажите пожалуйста за какой штраф я должен Полищук Анатолий Максимович Номер виконавчого провадженя61595133

Марія

Доброго дня.Вкажіть,будь ласка,причину заборгованості по аліментам ВП12521538.Оновлені реквізити картки надала ще 03.01.2020р.Виконавець Пехшвелашвілі Н.Ю.Дякую.

Катя

Здравствуйте до какого числа вы не работаете, когда к вам можно обратиться

Катя

Здрастуйте. Я уже другий місяць не можу у вас взяти довідку про отримання аліментів за 6 місяців тому що у вас на сайті не має бланків . Що мені робити ?

Татьяна

Мне нужна справка о долге по алиментам с дня подачи по сегодняшний день, уже три месяца не получаю алименты, бывший муж стоит на бирже но с него не удерживают алименты. инспектор Батик Артем Олегович, мой номер 0677674121 Меркушева Татьяна перезвоните мне.

Владимир

Что за нах 3 день нельзя дозвонится ни по одному номеру указному на сайте. это как так? Вы работаете вообще или нет?

Міжнародний благодійний фонд "Місія в Україну"

Шановні судові виконавці! Це дуже непрофесійно, що до вас неможливо додзвонитися. Ні один телефон не відповідає!!!! Враховуючи пандемію, ви є порушниками Постанов уряду!

Дуже прикро, що ви не поважаєте народ України!

Ольга

Добрий день! Підкажить будь-ласка які потрібно подати документи, щодо виконавчого листа № 5547/2020 виданий 19.10.2020 року Житомирський окружний адміністативний суд, щодо нарахування та виплати середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. Прошу надати мені відповідь.

Сява

Где Машевского найти?Выйди на связь

Тетяна

Чому досі не виплатили аліменти за травень, якщо боржник перерахував ще в травні?

Регіна

Написала лист на електронну адресу (info_bn@ztm.zt.dvs.gov.ua),яка вказана на титульному листі від Богунського відділу виконавчої служби у м. Житомирі з проханням та листом від органу який надав інформацію щодо погашення боргу. До цього занесла нарочно в канцелярію листа про повне погашення боргу ще 31.05.21 року. Вже другій день відповіді ніякої не отримала в електронному вигляді, телефони які вказані не віповідають. Чому в Києві тобі відповідають а у нас в Житомирі глухо. Якщо вже так ідуть справи то куди в таких випадках звертатись. Як арешти накладати то в першу чергу, а як інформацію збирати від тих хто подає боржників про погашення або…  Детальніше »

Валентина Тимошевська

Юхимчук. О. Будь ласка перечислiть кошти. Вже мiсяць затримуете аліменти!!!! Дiтей потрiбно збирати в школу!!! Ви навiщо там сидите??!

Макс

Ссуки, невозможно дозвониться!

Інна

20.01 аліменти не прийшли. Причина????

Тетяна

Чому не виплачують аліменти за березень 2020 року??

Неля

Добрий день! Я, Махова Неля Фаридівна, 15.01.2020 року писала заяву, щодо примусового виконання виконавчого листа № 274611819 виданий 11.12.2019 року Бердичівського міськрайонного суду, щодо стягнення аліментів з боржника Махова Олексія Володимировича на мою користь на утримання дитини. На сьогоднішній, 05.05.2020, день я не отримала коштів. Прошу надати мені відповідь.

Сергей

Доброго дня! Я — платник аліментів Сухомлин Сергій Миколайович — працюючий пенсіонер. Раніше я працював на 0,25 ставки, тож із пенсії вираховували 50%, щоб була мінімальна сума. Тепер я працюю на повну ставку, а аліменти з пенсії так і вираховують 50%. Будь-ласка, перегляньте мою справу і повідомте Пенсійний фонд про стягування 25% від суми доходи, як зазначено у виконавчому листі. Дякую

Ірина

Доброго дня. Чи є можливість подати заяву про стягнення аліментів віддалено, по електронним каналам? — Підпис накладу теж електронний.