Центрально-міський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі

Центрально-Міський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Центрально-міський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Адреса знаходження: 50024, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Петра Калнишевського, будинок 5

Телефон: 067-808-2262, (056) 443-5189, (056) 443-5190

Електронна пошта: info_tsm@kvm.dp.dvs.gov.ua

Керівник відділу державної виконавчої служби: Зейналова Анжела Георгіївна

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: вівторок з 08.00 до 12.00, четвер з 13.00 до 16.45.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA228201720355269360000700574, код ЄДРПОУ 34545876, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Центрально-міський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

13 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Сінчук Світлана

Надайте будь ласка роз'яснення щодо здійснення прийому у період карантинних заходів судовими виконавцями. Телефони вказані на сторінці або постійно зайняті або ніхто не бере слухавку. На стаціонарному номері повідомлення про обмеження дзвінків. Чому таке ганебне відношення до громадян? Якщо служба не в змозі організувати якісний прийом то напишіть номери мобільних телефонів безпосередньо державних виконавців.

Маргарита

Сім років як мені доводиться мати справу з цим кодлом. На дзвінки не відповідають, на листи теж. Я з іншого міст ,не наїздишся. Справу раніше просто затримували ,зараз вже третій місяць чекаю. Невже нема управи на те шобло.

Ганна

Доброго дня.Не можливо дозвонитись,на mail,не відповідають 😑Як зв'язатися,і що робити?!

Мирослава

Дозвонитися не реально!!!!

Виконавці не виконують свої обов'язки

У мене на алементи подано з 2015року. ні копійки не сплачено...а виконавець говорить"я ж не вставлю йому свої мозги,щоб він вам платив" зв'язатися з ними не реально трубку ніхто не бере"Що робити якщо я я живу в Черкасах?

Олександр

Вже пів року як сплочений борг а провадження так і не зняли,

Борохта Григорій

Купив через СЕТАМ мобільний телефон. Забрати не можу у ДВС. Виконавці цинічно брешуть ,постійно маніпулюють документами, .керівник ДВС не може дати радині своїм працівникам, на листи та телефони не відповідають. ГУЮ у Дніпропетровській обл, повине жорстко спитати підлеглих у цьому ДВСі за службову недбалість та маніпуляції в документах та з купленним майном .

Дуже з багатьма ДВСами по всій Україні співпрацюю (близько 60 виконавчих служб) ,ніде не зутрічав такого цинічного відношкння до людей як у Центрально-міському відділі державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Криворізького району, ганьба і сором на всю Україну

Олександр Бойко

У жовтні писав заяву на довідку про несплату аліментів. Оскільки мешкаю в іншому місті, вказував відправити на пошту. Вже майже 3 місяці чекаю довідку, не зважаючи на те, що на початку грудня знову приїздив і держвиконавець пообіцяла відправити по НоваПошті на наступний день.

Таке зневажливе відношення до громадян не припустиме! Довідка робиться 5 хвилин.

Козоброд Віра Володимирівна

Добрий день! Роз’ясніть, будь ласка, чому не здійснено перерахування аліментів за червень місяць, якщо військова частина направила кошти 10.06.2019 року?

Аліна

Реквізити є невірними. Запитуйте безпосередньо в ДВС

Герман

это просто эпический гадюшник, дозвониться к ним нереально, мобильный то занят, то отключен, на городском не берут трубку

Мельник Игорь Степанович 30.03.70

Добрый день извините что беспокою мне нужны ваши реквизиты чтобы заплатить два на канавчик проважение

Галина

Не можливо зв'язатися. Проживаю в іншому місті. Телефон організації в недосяжності- не обслуговується. Як можна щось вирішувати як така безвідповідальність від самих організацій!!!

Валентина

Будь ласка поясніть чи можна зробити перерахунок аліментів.Мій син сплачує аліменти ВП64855689 на доньку.Але внучкою займаюсь ось уже шість місяців я і її батько.заняття онлайн ліки і все інше необхідне.А аліменти нараховуються матері щомісяця.Як призупинити виконавче впровадження.Дякую за відповідь.