Центральний відділ державної виконавчої служби міста Черкаси

Центральний відділ державної виконавчої служби міста ЧеркасиЦентральний відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Адреса знаходження: 18000, Черкаська область, місто Черкаси, проспект Хіміків, будинок 50, кабінет 511

Телефон: (0472) 71-16-02, (0472) 71-16-52, (0472) 71-20-32, (0472) 71-25-59, (0472) 71-28-19

Електронна пошта: center-dvs@ck.minjust.gov.ua, info_tsr@ckm.ck.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.15, п'ятниця з 09.00 до 17.00.
Обідня перерва з 13.00 до 14.00.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому:  понеділок з 09.00 до 11.00, четвер з 16.00 до 18.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Розрахунковий рахунок № 37311002000425, МФО 820172, код ЄДРПОУ 36157425, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Дивіться також:  Кіровоградський районний відділ державної виконавчої служби

Одержувач: Центральний відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37117002000425, МФО 820172, код ЄДРПОУ 36157425, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Центральний відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

20
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Анонімно
Гість
Анонімно

Три года назад передавал своему старшему брату телефон в СИЗО 30 г. Черкассы , телефон у старшего брата изъяли работники СИЗО , согласно документам работники СИЗО его изъяли в пользу государства Украина , на меня были составлены материалы по административному нарушению , суд присудил мне минимальный штраф в размере 51 гривны который я заплатил как только мне пришло уведомление ( жаль чек не сохранил ) . Спустя приблизительно год мне приходит повестка в ДВС , я прихожу , а меня просят написать объяснительную где делся мобильный телефон , хотя в материалах административного правонарушения четко указано что работники Черкасского СИЗО изъяли…  Детальніше »

Ірина
Гість
Ірина

Добрий день! Ще 4.07.2017 року Державної виконавцем було відкрито виконавче провадження з примусового виконання рішення суду про стягнення заборгованості по сплаті аліментів на утримання неповнолітніх дітей. На 5.09 результатів нема. Додзвонитися на номер телефону неможливо,ніхто не відповідає. На майно боржника накладено арешт. Як дізнатися про стягнення?

Олег
Гість
Олег

Прошу Вас проконтролювати Корсунь-Шевченківську виконавчу службу у виконанні стягнення еліментів із Морозова Констянтина Борисовича на 15-ти річного померлого сина Морозова Дениса Констянтиновича боргу у сумі 86тисяч 414гривень.Від позивача Морозова (Гурець)Наталіі Володимирівни.м.Корсунь-Шевченківський.вул.Ярослава Мудрого 85А кв56.тел+380686220750

Анонімно
Гість
Анонімно

Я Морозова Наталія Володимирівна,Прошу вас допомогти розглянути мою справу по питанню сплати еліментів по померлому синові,Морозуву Денису Костяновичу,з Морозова Константіна Борисовича!

Юій
Гість
Юій

Лет 10 или не много больше назад я платил алименты бывшей жене, хотя ребёнка она в 2 года оставила у моих родителей сказав что он ей не нужен, собрав все нужные документы я подал заявление в суд который вынес решение в мою пользу о прекращении уплаты алиментов так как ребенок находится на моем обеспечении. В данный момент я живу и работаю за границей со своей семьей. Пару дней назад звонит ко мне отец и говорит что мне из исполнительной службы пришло письмо в котором было постановление о ограничении моих прав таких как выезд за границу и т.п. я звоню в…  Детальніше »

Тетяна
Гість
Тетяна

Мати і дитина живуть на ПМЖ за кордоном (обоє громадяни України і змінювати громадянство не планують), чи має право мати подати на аліменти на батька громадянина України, який проживає в Україні на аліменти .

Ірина
Гість
Ірина

Доброго дня! я працюю офіційно та маю аліменти, збИраюся з вільнятися, куди мені звернутися щоб сплАчувати аліменти?

Альбина
Гість
Альбина

Здравствуйте подскажите как можно взять справку о том что я действительно неполучаю алименты?

Альбина
Гість
Альбина

Як можна отримати довідку про те що я дійсно неотримую аліменти

Лиля
Гість
Лиля

Здравствуйте, лежит в виконавчей службе заявление на не уплату алиментов моего отца. Я его дочь мне уже 19 лет, могу ли я без ведома и согласия мамы, забрать это заявление самостоятельно?

Надежда
Гість
Надежда

Добрый день. Меня зовут Надежда Волошина. Я не получила алименты за октябрь месяц от Каленюка Валентина Олександровича, 01.12.1970 г.р. Хотя деньги пенсионным фондом и местом работы отца ребенка были перечислены в ДВС вовремя. Можете подсказать в чем причина задержки и когда я получу деньги? Спасибо.

Юлія
Гість
Юлія

Доброго дня. Після отримання судового наказу, потрібно відправити документи для нарахування аліментів з іншого міста в Черкаси, по місцю прописки відповідача(Черкаси, вул. Благовісна) Чи можливо дізнатися: в який саме відділ потрібно відправити лист?

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector