Центральний відділ державної виконавчої служби міста Вінниця

Центральний відділ державної виконавчої служби у місті ВінниціЦентральний відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження: 21050, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Соборна, будинок 15-А, кабінет 306.

Телефон: (0432) 67-37-09, (0432) 67-27-78, (0432) 52-07-09, (0432) 59-21-89, (0432) 67-38-75, (0432) 67-40-78, (0432) 67-38-78, (0432) 52-07-00

Електронна пошта: info_tsr@vnm.vn.dvs.gov.ua.

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок з 9.00 до 16.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Номер рахунку у форматі IBAN: UA978201720355239040100700368, МФО 820172, код ЄДРПОУ 40143408, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Центральний відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 40143408, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Центральний відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

200
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Катя
Гість
Катя

Доброго дня, підскажіть, будь ласка, куди та до кого потрібно звернутись, щоб платник елементів був перевірений з приводу того, чи сплачує він аліменти з інших доходів чи тільки з основного місця роботи. Щиро Дякую!

Тетяна
Гість
Тетяна

Скажіть, будь ласка, як потрібно вчинити, якщо на боржника вже написана заява в поліцію ( він не сплачує аліменти 9 років), вже минув місяць і нічого не відбувається.все без змін. Куди тепер треба звертатись? Дякую.

Анонімно
Гість
Анонімно

Доброго дня! Мене звати Ірина,мене цікавить теке питаня, яка сума виплати аліментів на даний час повина виплачуватись дитині 12 роів? Коли ми розлучились з чоловіком,суд присудив нарахуваня аліментів 25% від заробітної плати чоловіка.В той час він працював офіційно в КП ВТТУ зварювальником,і нам бухгалтерія перераховувала кошти. Але батько дитини вирішив,що то є завелика сума для дитини,і пообіцяв що звільниться і піде працювати до часного лиця,щоб меньше виплачувати коштів,бо йому не вистачає на особисте життя. Пройшов час і колишній звільнився з офіційної роботи і влаштувався до часного працедавця. В даний час виплачує по 600 грн в місяць,їх не вистачає так як…  Детальніше »

Марина
Гість
Марина

Добрий день! Скажіть будь ласка, яка середня заробітна плата працівника для м. Вінниця на теперішній час? (Наскільки я зрозуміла, з цього заробітку йде обрахунок аліментів, у разі якщо батько приватний підприємець але ніде не працює — до податкової здає нульові декларації). І ще в мене є питання, я точно знаю, що батько моє дитини на даний час працює за кордоном ( в Італії), але я не маю підтверджувальних документів, як в такому разі обраховуються аліменти?, чи перевіряє виконавча служба таку інформацію?, або мені треба предпринят інші дії? Дякую.

Олена
Гість
Олена

Доброго дня скажіть будь ласка я скористались платним адвокатом на написання заяви на аліменти,був суд є рішення я подала в виконавчу службу мені вернули написали що я не надала авансовий збір 2%

Оксана
Гість
Оксана

Доброго дня!Скажіть, будь- ласка,чи відомо ,коли знімуть арешт з ваших рахунків,щоб ваша виконавча служба змогла повернути мені кошти, згідно виконавчого впровадження.Чи є певні строки на виконання впровадження?Дякую.

Альона
Гість
Альона

Доброго дня, поясніть,будь-ласка,чому уже більше 5років моя дитина не отримала жодної копійки аліментів????? Зверталася не один раз до виконавця,писала письмове звернення до начальника Виконавчої служби,але ніякого результату.Нажаль,не маю змоги щодня приїздити до Вінниці бо проживаю в Білій церкві Боржник Напасний Вадим Іванович,що проживає за адресою с Лаврівка, вул Набережна 1980 року народження.Хотіла б дізнатися причину Вашої бездіяльності????! Буду щиро вдячна за відповідь!!!)

Мария
Гість
Мария

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, что делать, у бывшего супруга через суд добилась выплаты алиментов... он военослужащий и начисляли алименты в в/ч в городе Винница, сейчас он переводится в часть, что находится в Одесский области. Нужно ли обращаться в исполнител. Службу? И как вообще в дальнейшем будут начисляться алименты? И будут ли начисляться вообще?

Анна
Гість
Анна

Куди подавати заяву на виконання рішення суду якщо боржник зареєстрований в м. Вінниця? до Центрального відділу державної виконавчої служби міста Вінниця чи Відділу примусового виконання рішень у Вінницькій області?

Татьяна
Гість
Татьяна

Доброго дня! п1дскаж1ть будь ласка, з приводу ал1мент1в. батько дитини проживае в Криму, Севастоп1ль. чи можливо досягнути якихось результат1в враховуючи ситуац1ю що склалася? чи вже е под1бн1 випадки, прецеденти?

Лідія
Гість
Лідія

Доброго дня!22.02.2018р. мною було подано дві заяви та два виконавчих листа «Про стягнення аліментів» на двох діток у виконавчу службу,але на жаль я не вказала його ідентифікаційний код,у зв'язку з тим що з колишнім чоловіком не проживаю 9 місяців і не маю його особистих даних.Суд про розлучення та стягнення аліментів відбувався без його присутності. Чи є відсутність ідентифікаційного кода боржника причиною відмови у відкриті виконавчого провадження?

алексей
Гість
алексей

ви завели мене в тупік , Я втратив змогу заробляти , жиди раді ! вони перемогли , надіюсь вони щасливі ,не хочу жити , Я не бачив дочку 8 років Дякую !будьте справедливі ! не побачемось.........

Олег
Гість
Олег

Вчора отримав на пошті аж чотири постанови про встановлення мені різних тимчасових обмежень в житті на підставі того, що, буцімто, відповідно до розрахунку, в мене наявна заборгованість зі сплати аліментів.

Мені цікаво на якій підставі робляться такі висновки? У вас є скарга від Стягувача аліментів? Чи може ще якість аргументи?

Я законослухняний громадянин! Я справно виплачую аліменти! Нема ніякої заборгованості! В мене в наявності є копії всіх платіжок. Чому мені надсилаюся подібні листи?!!

Надежда
Гість
Надежда

Добрый день!Подскажите пожалуйста как правильно написать заявление на открытие дела по выплате алиментов. Я приехать к вам не могу ,проживаю в Днепре,а бывший супруг проживает в г.Винница.Решение суда у меня на руках

Надежда
Гість
Надежда

Здраствуйте!Я проживаю с ребенком в г.Днепр,а бывший супруг в г.Винница,подскажите как мне правильно составить заявление на открытие на выплату алиментов по решению суда,и какие нужно отправить документы еще кроме исполнительног листа и моего заявления

Оксана
Гість
Оксана

Подскажите,пожалуйста,что нужнно делать,если,должника по алиментам нет в едином реестре.Дожен более 10 лет.Спасибо!

стягувач
Гість
стягувач

доброго дня. Підкажіть будь-ласка, до якого контролюючого органу треба звернутись, щоб проконтролювати дії, або бездіяльність державного виконавця? Паперові документи я не отримав, і маю сумніви, що держ.виконавець взагалі кудись щось відправляв. А також з телефонної розмови зрозумів, що держ.виконавець не дуже зацікавлений у виконанні своїх повноважень. Чи є якась лінія довіри, або єл.адреса, куди можна звернутись по допомогу? Дякую.

Людмила
Гість
Людмила

Доброго вечора . Під скажіть будь ласка аліменти нараховуються з зарплати коли боржник працює, а коли безробітній то з середньої зарплати по регіону ??

Людмила
Гість
Людмила

Доброго дня. Чи може стягувач притягнути боржника до кримінальної відповідальності???? Скільки часу потрібно не платити аліменти , щоб застосувати до боржника статті по криміналу.

інна
Гість
інна

скажіть будь-ласка, що потрібно зробити щоб зменшили розмір аліментів в зв'язку з появою в сім'ї ще дітей. дякую

інна
Гість
інна

А є мінімальна сума? Нижче якої отримувати неможливо?

Оксана
Гість
Оксана

Доброго дня,якщо колтшній чоловік оплатив аліменти 3 неділі тому,є квитанції,по якиій причині вони досі не зараховані на карту

Олена
Гість
Олена

Підскажіть будь-ласка куди потрібно звернутися для отримання аліментів. З суду отримано судовий наказ.

Володимир
Гість
Володимир

Через те, що бухгалтерія за моїм місцем роботи протягом тривалого часу не надавала звітні матеріали до ДВС мене було внесено до Єдиного реєстру боржників. Я надав державному виконавці усі необхідні відомості про сплату аліментів. Протягом якого терміну мене повинні виключити з Єдиного реєстру боржників?

Олена
Гість
Олена

Підскажіть будьласка, хто визначить суму аліментів, якщо в судовому наказі зазначено, що аліменти утримуються з ¼ доходу, але не менше 50% прожиткового мінімуму. Чи офіційно працює і де працює боржник невідомо.

Валерія
Гість
Валерія

Доброго вечора.Підкажіть будь ласка ,що робити. з чоловіком розлучена 6 місяців,на стягнення аліментів не подавала. В минулому місяці колишній чоловік повідомив,що з нього почали автоматично стягувати аліменти,але я не отримала їх ні на соціальну картку ні на пошті по місцю прописки.як таке можливо і куди мені звертатися? дякую,за відповідь

Олена
Гість
Олена

Здравствуйте. По какому адрессу можна отправить документы на открытие исполнительного взыскания(район Вишенька?

Игорь
Гість
Игорь

Если у меня есть небольшой долг по решению суда но сейчас я не работаю а собираюсь поехать заграницу зароботать и отдать, то меня выпустят если есть приглашение страховка и сертификат на работу или нет?

Екатерина
Гість
Екатерина

Могу ли я забрать ребёнка с собой заграницу без разрешения бывшего. Алименты сначала платил. Потом лет 5 нет. Сейчас опять начал. Заранее большое спасибо

світлана
Гість
світлана

моя мати звернулась до суду з адміністративним позовом до управління пенсійного фонду України в крижопільському районі вінницької області про визнання дій

відповідача протиправними та зобовязання здійснення нарахування та виплати щомісячної допомоги до пенсії в розмірі30 процентів мін.пенсії як дитині війни.Рішеня суду на руках...є повідомлення виконавчої служби про прийнятя до бліку та включено до Першої черги задоволеня вимог .Дані про рішеня внесенні(18.12.2014) до реєстру рішень викоонання яких гарантовано державою за номером 45882099...Всі інстанції мати обійшла... а виплати нема...Наші дії хто нам допоможе...

Микола Пекарський
Гість
Микола Пекарський

Жінка оформляє соціальну допомогу. Вимагають довідку про отримання аліментів за 6 місяців. Проживаємов Волинській області. Боржник-у вінницькій області. Від Головного управління ДВС Вінницької області отримали відповідь: "Вам необхідно звернутись на електрону адресу ДВС з відповідною адресою з еклектронно-цифровим підписом. ЕЦП вже є. Як це зробити? В gmail листи не підписуються ЕЦП. Допоможіть будь-ласка. Дякую.

Євген
Гість
Євген

Цікавить таке питання, відкрито впровадження щодо мене як боржника по аліментах,заборгованість з 2016 року. З 2016 року я безробітний, суми нараховуються космічні (№ АСВП: 55986222). Який має бути щомісячний платіж? Дякую.

Ната
Гість
Ната

Как узнать был ли произведён авансовый платёж?

Надя
Гість
Надя

Добрый день! Арестована машина. Прошлый хазяин машины взял кредит в банке. Брали машину по доверенности. Как забрать машину обратно?

Ольга
Гість
Ольга

Доброго дня! підскажіть куди і за якою адресою потрібно подати заяву на стягнення аліментів від батька на дитину?

Наталья
Гість
Наталья

Здравствуйте! Скажите по вопросам разделение земельного участка. Это к Вам?

Марина
Гість
Марина

Добрий день, якщо наскладаний арешт на майно боржника по аліментів,якщо боржник погасить 90% від заборгованості чи можна звернутись до виконавчої служби про зняття арешта ? чи для знаття арешту обовязково сплата 100% боргу. буду дуже вдячна за відповідь.

Леся
Гість
Леся

Доброго дня.З виконавчим листом, провадженням звернулась до Могилів-Подільської виконавчої служби, де протримали мої документи 2 тижні і після візиту до начальника вирішили, що мені звертатись не до них, а до Вінницького відділення, так як останнє відоме місце проживання неплатника аліментів м.Вінниця вул.Свердлова.Відправила заказний лист з повідомленням про вручення, отримала повідомлення(отримав Курдибаха), пройшов тиждень ніхто мені не телефонує, в канцелярію нереально додзвонитись, а в приймальній відповіли, що у них мого провадження не має.Як так? Де шукати моє звернення і як мені отримати довідку на вивіз дитини за межі країни, яка мені вкрай потрібна?

Тетяна
Гість
Тетяна

За рішенням суду призначено аліменти в розмірі 1/6 від усіх видів доходу, але не менше 30% від прожиткового мінімуму для дітей встановленого віку, але вступила в дію нова норма СК згідно з якою аліменти не можуть бути меншими ніж 50% від прожиткового мінімуму. Згідно із судовою практикою питання визначення мінімального розміру аліментів відноситься до повноважень державного виконавця.

Як діяти в данному випадку, та куди звертатися???

ІРА
Гість
ІРА

Доброго дня, виплачений кредит по авто банк(ЕНЕРГОБАНК) банкрот, довідка про повний розрахунок є, що робити?

Владимир
Гість
Владимир

Добрый день. Я законопослушный гражданин выплачивающий алименты, так как работаю на государственном предприятии и с меня автоматически высчитываются. Дочь живет с мамой в другом городе. Забрать ребенка получается только на каникулы, и то в случае -даст или не даст- от желания бывшей жены. По скольку права отца сейчас на равных, каким образом можно избежать такого рода неприятные моменты. Хотелось бы иметь реально установленные даты брать ребенка к себе на каникулы а не как захочется бывшей. Куда нужно обращаться по этому поводу...Сейчас дочь находится на летних каникулах у меня в Виннице,прошел месяц пребывания и бывшая уже требует ребенка отвезти обратно ей,…  Детальніше »

Лєна
Гість
Лєна

Доброго дня,підскажіть будь-ласка,мені потрібно здати документи для одержання коштів за доїльний апарат.В який кабінет потрібно звернутися?

Вслентина
Гість
Вслентина

Чоловік не платить аліменти 5 років,вийізжає легко у Польшу,хто дозволяє?!!! Каже : «все договорено». На що дивляться у Тиврівській виконавчій,у Гніванській поліційі,де написано мною дві заяви(Вінницька обл.),До кого мені звертатись,і що за закони?!!/боржник:Токар Володимир Миколайович 1990 р.н. м.Гнівань вул .Терешкова 7/5.

Дмитрий Павлов
Гість
Дмитрий Павлов

Конченые уроды, незаконно заблокировали банковские счета, не предупредили и не вызывали в суд. После того как я пришел к ним в отдел и показал квитанции об уплате — даже не изверились. Сказали что в течение дня разблокируют мне банковский счет но прошло уже 17 дней и никто не шевелится, трубку тоже не берут когда им звонишь. Ублюдки

Людмила
Гість
Людмила

Людмила

Доброго дня,підскажіть будь ласка колишній чоловік має велику заборгованість по аліментах,по місцю проживання не сплачував а тепер переїхав до Вінниці,де прживає за адресою Стаценка 47 кв.3 У виконавчі службі смт.Тростянець Вінницької обл.Виконавець сказав,що документи передав Вам.Прийміть будь ласка міри.кажіть чи потрібно писати заяву,якщо так,то як правильно написати.Боржник Тютенко Сергій Миколайович 23.03.1984. виконавчий лист N 2-548 від 06.11.2006,що видав Тростянецький районний суд.

0 Відповісти

Людмила
Гість
Людмила

Людмила

доброго ранку але з нашоі виконавчоі служби смт тростянець вінницькоі обл мій виконавець надав мені вашу адресу.тому я до вас і звернулась.підскажіть будь ласка як мені тепер знайти відділ виконавчоі де перебувае колишній чоловік боржником по аліментах.

Людмила
Гість
Людмила

доброго дня підскажіть будь ласка чи дісно є така адреса виконавчоі служби.замостянський вдвс м вінниця гтую у вінницькій обл 21050 вул соборна 15а.тому що я не взмозі приіхати до вінниці.бо сама проживаю смт тростянціі вінницькоі обл.буду дуже вдячна

Людмила
Гість
Людмила

я дуже вибачаюсь але чи можна по цему адресу виконавчоі служби звязатись по інтернету і як найти іхню сторінку

Людмила
Гість
Людмила

дуже дякую.попробую ще так.

Олена Володимирівна
Гість
Олена Володимирівна

доброго дня у цьому місяці не отримала алименти на дитину з військової пенсії на поштовому відділенні пояснити нічого неможуть і це не я одна що робити куди звертатись дякую