Довгинцівський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі

Довгинцівський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому РозіДовгинцівський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Адреса знаходження: 50086, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Леоніда Бородича, будинок 3

Телефон: 068-306-0386, (056) 443-51-68, (056) 443-51-69

Електронна пошта: info_dg@kvm.dp.dvs.gov.ua

Керівник відділу державної виконавчої служби: Яськевич Ірина Василівна

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: вівторок з 08.00 до 12.00, четвер з 13.00 до 16.45.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA218201720355259360000700607, код ЄДРПОУ 34545840, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Довгинцівський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

26 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Руслана

Доброго дня!крик душі , завжди у вас получала алтменти ,а коли колишній чоловік пішов з заводу в ЗСУ ,а перед цим було нове впровадження на зміну аліментів, то тепер як виясняеться що моїх документів у вас не має,і нове рішення ви приймати не хочете, бо він зХермонскої обл.тепер мене всі турляють по кабінетам.і діють якісь телефони які в Херсоні не працюють! І скажуть будь ласка жеж справедливість в такий важкий час.батькр на війні ,а дитина не має права получится кошти.бо ви не хочете працювати належним чином.!!!

Юрій

Добрый день, когда будет снят арест со счетов привата? меня мобилизовали, зарплата приходит на приват который арестован, арест должны были снять ещё до войны.Батанов Юрий Николаевич

Ольга

Добрый вечер)Вы сообщите когда будет готова справка?

Валерия

Вообще работу свою не хотят делать. Масник Анастасия за весь рабочий день не удосужилась поднять трубку, чтобы ответить на мой один вопрос... к ним только через горячую линию можно дозвониться. Всем советую)

Oleksii

Добрый день! Подскажите реальный мобильный номер телефона исполнительной службы Долгинцевського района. На городской нет возможности позвонить, а указанный мобильный сбрасывают. Спасибо

Sergik

На хрена вы даете номера телефонов,если никто не берет трубку????????

Олександр

Сообщите сумму борга Благовесній Олександр Анатолійович

Ольга

Вы сообщите когда будет готова?

Катерина

Здравствуйте,можно ли отправить Вам по электронной почте заявление и выписку банка и социального фонда?

Катаев роман

Как погасить долг ?

Вадим

По какой причине вы мне ограничение. (Движение средств по вашей карте было ограничено на основании полученного письма от исполнительной службы. Рекомендуем урегулировать данный вопрос с исполнительной службой. После получения информации про снятие ареста — ограничение на ваших счетах будет снято.)

Роман

Когда будет розблокована карта привата

Елена

На каком основании блокируются банковские карты. Задолженности по коммунальным платежам нет

Головін Олександр Дмитрович

Доброго дня. ТОВ «КРИВОРІЖХАРЧОТОРГ» (ЄДРПОУ 23650516). Просимо надати реквізити Довгинцівського ВДВС для перерахування коштів із доходу боржника, який є нашим пайовиком. ВП № 51465384 від 18.09.2021

Головін Олександр Дмитрович

Доброго дня. ТОВ «КРИВОРІЖХАРЧОТОРГ» (ЄДРПОУ 23650516). Просимо надати реквізити Довгинцівського ВДВС для перерахування коштів із доходу боржника, який є нашим пайовиком. ВП № 51465384 від 18.09.2021.

Анна

Как узнать по какому исполнительному листу высчитуют деньги с зп

Виктория

Подскажите пожалуйста почему у меня до сих пор весит долг по водаканалу если я принесла копию документа ухвалу про скасування заочного рішення по цій справі

Наталі

Доброго дня!Мого колишнього чоловіка в воєнний час с заводу мобілізували в ЗСУ,сплачував аліменти на спільну дитину(з заводськоі зп стягували).В серпні 2022 я останні отримала аліменти.Коли колишнього мобілізували я з воєнних нічого не отримувала и по цей день!Тепер є заборгованість!Я в грудні звернулась до керуючого моіх аліментів (довгинцівська виконавча служба -Бобров Олександр Сергійович) він запрос подав в податкову по коду,до якоі воєнноі частини відноситься колишній і потім в середині грудня подав запрос у військову частину на утримання аліментів.Досі немає відповіді!!Це жах,цей виконавець дуже довго думає,взагалі не швидкий у діях!!мені прийшлося надзвонювати і вимагати щоб робили свою роботу!!!Військова частина довго думає…таке враження…  Детальніше »

Кайда Никита Романович

Дякую!!!

Sergik

Люди добрые! Скажите пожалуйста , кто то вообще отвечает Здесь на ваши вопросы??? Очень много вопросов к этой службе!

Sergik

Как подать жалобу на бездействие данной службы????

Микола

Скажите сумма долга алиментов Ляшенко Николай Владимирович

Лазарєв Сергій Дмитрович

Доброго дня, підскажіть є в мене якісь заборгованості чи немає, будь ласка

ML.

Питання — Ви офійійна державна виконавча служба чи приватна корупційна? Чому не має у відкритому доступі такої інформації як номера телефонів, електронної пошти і врешті решт ПІБ начальника?!?

Нижче рекомендували зв`язуватись через гарячу урядову лінію — підтримую. Відділи юстиції Довгинцевського району лише так працюють.