Фортечний відділ державної виконавчої служби міста Кропивницький

Фортечний відділ державної виконавчої служби міста КропивницькийФортечний відділ державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

Адреса знаходження: 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Дворцова, будинок 32, приміщення 29.

Телефон: (0522) 32-17-52, (0522) 32-17-82

Електронна пошта: info_kir@krm.kr.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.30 до 17.30, п'ятниця з 08.30 до 16.15.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому: 

  • начальник відділу: середа з 14.00 до 17.00,
  • заступник начальника відділу: середа з 14.00 до 17.00,
  • державні виконавці: середа з 14.00 до 17.00,

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Розрахунковий рахунок № 37310001000643, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34977781, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Фортечний відділ державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37117000000643, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34977781, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Фортечний відділ державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

55
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Георгій
Гість
Георгій

Як звязатися по телефону з Пісчанним Павлом Евгеновичем по виконавчому провадженню?

Георгій
Гість
Георгій

Начальникові Фортечного ВДВС м. Кропивницький ГТУЮ у Кіровоградській області м. Кропивницький, Кіровоградська обл., вулиця: вул. Дворцова, 32/29 від Харик Георія Михайловича вул. Герцена, 9, м. Сторожинець Чернівецької області 59000 м.т. 0992455548 ЗАПИТ Я, являюсь стягувачем у виконавчому провадженні за № 50710176 за виконавчим листом №405/8650/14-ц 2/405/1535/14 від 16.03.2015, виданим Ленінським районним судом м. Кропивницький. Згідно даних Автоматизованої системи виконавчого провадження вказане виконавче провадження завершено на підставі п.2 ч.1 ст.37 Закону України «Про виконавче провадження», а 18.08.2017 виконавчий лист повернуто стягувачу. Проте станом 08.01.2018 року до мене вказана постанова разом із оригіналом виконавчого листа не надходила та я з нею не…  Детальніше »

Георгій
Гість
Георгій

Гарно дякую Вам!

таня
Гість
таня

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, куди і кому мені віднести судовий наказ про стягнення аліментів? І яка сума авансового внеску?

таня
Гість
таня

Дякую за відповідь!

Ірина
Гість
Ірина

Доброго дня!!!!Підскажіть будласка,чому з 2005 року як призначили аліменти на мою дитину,я жодного разу не отримала допомогу від батька?Піду до служби вони палець об палець не вдарять.Постійно міняються представники справу мою відкладають.А дитина росте і їй вже 15 років.Допоможіть притягти батька до сплати.

Катерина
Гість
Катерина

Начальникові Фортечного ВДВС

м. Кропивницький ГТУЮ

у Кіровоградській області

м. Кропивницький, Кіровоградська обл.,

Федотову С.В.

Непийводи Катерини Володимирівни

вул. Травнева 33, с.Райгород

Кам'янського р-ну

Черкаської області

м.т. 0995209044

ЗАПИТ

Згідно виконавчого листа №2 від 11.07.2010року виданий Кам'янським районним судом Черкаської області Побережець Сергій Миколайович (що проживає м.Кропивницький вул.Жовтневої революції 73) не виплачує дитині аліменти на пртязі останніх 4 (чотирьох) років. Я звернулася із заявою повторно 07.09.2017 року до Фортечного ВДВС м. Кропивницький ГТУЮ про стягнення з боржника боргу. На сьогоднішній день зрушення по даній справі — відсутні.Що мені робити в даній ситуації??

Олена
Гість
Олена

Доброго дня. Третю годину телефонуємо. Ніхто не бере слухавки. Якось можна додзвонитись до працівників ДВС?

Горбова Елена
Гість
Горбова Елена

Здравствуйте. В какие дни можно ознакомится с исполнительным производством ?

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня підскажіть будь-ласка ,якщо у мене немає рішення суду про стягнення аліментів ,є свідоцтво про розлучення,заява була подана разом з заявою про розлучення у 2005р ,дитині вже 15 років ,чи є у нас шанс притягти батька до відповідальності ?

Оксана
Гість
Оксана

Як до вас додзвонитися???!!!!!!!??

Павел
Гість
Павел

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, як має бути написана «шапка» на заяві, якщо я прийду згідно генеральної довіренності!!Тобто якщо Іванов І.І., дав генеральну довіренність на Петрова П.П.??

Заздалегіть вдячний за відповідь!

Сергій Ільєнко
Гість
Сергій Ільєнко

Доброго дня. На підставі виконавчого листа Кіровського районного суду м. Кіровограда від 04.02.2016 р № 404/5329/14-ц з моєї пенсії по виконавчому провадженню № АСВП 47916455 проводилося стягнення заборгованості на користь ПАТ КБ «Приватбанк». 07.02.2018 р заочне рішення по справі № 404/5329/14-ц скасовано, а 30.03.2018 р вищезазначене виконавче провадження завершено. Ст. виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби у м. Кропивницький Возіян Л.І.своїм листом повідомила мене, що до Управління пенсійного фонду України у Кіровоградській області нею направлено вимогу про відклик постанови про звернення стягнення з моєї пенсії. Не зважаючи на це на протязі 5-ти місяців з моєї пенсії на підставі вищезазанченої постанови,…  Детальніше »

Валентина
Гість
Валентина

Кто должен задалать запрос что задолженности нет. Кредит закрыт а с зарплаты 3 месяца снемает деньги выконавча служба.

Анна
Гість
Анна

Доброго дня. До кого звернутися моя справа по стягненню аліментів була відправлена вам ще 31 серпня по даний час ніхто нічого не зробив не повідомив? Ще довго чекати?

Вікторія
Гість
Вікторія

Доброго дня. Підскажіть будласка,чому з 2016 року як призначили аліменти на моїх дідей,я жодного разу не отримала аліментів від батька? До служби відправила лист з повідомленням про прохання надати письмову інформацію про стан та рух виконавчого провадження державним виконавцем, дій з приводу виконання судового рішення про стягнення аліментів, а також надати довідку-розрахунок заборгованості по сплаті призначених судом аліментів. Але відповіді не отримала. Також призвища виконавця незнаю. Допоможіть будь ласка притягти батька до сплати аліментів.

Світлана
Гість
Світлана

Доброго дня. Чому починаючи з січня 2015 року, коли були призначені аліменти, жодного разу не було виплати. Вже 4 роки колишній чоловік не сплатив ні копійки. Неодноразово зверталась до відділу надати довідку по заборговоності, але так її і не можу отримати вже два роки. Виконавці змінюються і ніхто нічого не робить. Навіщо ж уряд приймає закони, коли їх ніхто не виконує? І хто має притягати колишніх до виконання їх обов'язків? Чи може мені його самій ходити шукати по світу?

Дякую

Олена
Гість
Олена

Добрий день!Підкажіть будьласка батько не віплачуе аліменти на дитину чи може диитина виїхати на відпочинок за кордон без його згоди.Чи вступив цей закон в силу?

Яна
Гість
Яна

В грудні 2018 року звернулася до фортечного відділу з виконавчим листом про сплату аліментів на дитину та про довідку про заборгованність по аліментам ,колишній чоловік працює і мешкає на територіі республіки Польща,прописанний в місті Кропивницький,в канцеляріі мені надали не вірну інформацію,і взагалі не вірно проконсультували!Не розумію такоі праці вважаю що це взагалі не праця!Буду писати скаргу,це не працівники,що вони там роблять у тій канцеляріі мені не зрозуміло!

Яна
Гість
Яна

Не вірну інформацію яку мені надав фортечний відділ це протизаконее порушення прав та захисту дитини!

Ирина
Гість
Ирина

Как написать заявление чтобы взять справку о задолженности алиментов?

Костянтин
Гість
Костянтин

Добрий день. З 06.05.2019 намагаюся зв'язатися с Касьяновою Юлією Василівною, для уточнення двох простих питань по своїй справі. На жаль, на місті її ніколи немає, прохання передзвонити мені — повністю ігноруються. На чиє ім'я писати скаргу про бездіяльність виконавця? Дякую за відповідь.

Оксана
Гість
Оксана

Добрий вечір. Я залишила судовий наказ за стягнення аліментів, написала заяву. Чому боржника немає в списках, і він виїзжає за кордон. Допоможіть будь ласка

Анастасія
Гість
Анастасія

Доброго дня. Я є стягувачем з боржника, який вчинив кримінальний злочин, завдавши мені матеріальних збитків. Я маю сплачувати внесок, аванс?

Олена
Гість
Олена

З 2011 року виконавчий лист про стягнення аліментів знаходиться у виконавчій службі!!! На сьогоднішній день заборгованість по аліментам моїй дитині становить більш ніж 100 тис.грн. Ні копійки на рахунок моеї дитини не надійшло! Як вимагати заборгованість по кредитам, на раз два. А як дитині аліменти, так «добросовісних» батьків знайти не можуть!!!!

Юлія
Гість
Юлія

Доброго вечора!скажіть будь ласка,що мені робити,якщо виконавча служба не може знайти чоловіка який не платить аліменти більше року?Він проживає в Кіровоградській обл.,але постійно змінює номер телефонної картки.Що нам робити,І як ви можете допомогти?

Ольга
Гість
Ольга

Подскажите пожалуйста,куда можно обратится по поводу того что бы узнать почему с каждым месяцем платит бывший муж все меньше и меньше ребенку алименты.Заранее спасибо.

Ольга
Гість
Ольга

як можна отримати письмове підтвердження по впровадженню №11498486. дуже треба для переоформлення авто.

Татьяна
Гість
Татьяна

Как до вас дозвонится???? Почему целый день никто не берет трубку???

Александр .
Гість
Александр .

этим сообщением можно передать реквизиты личного карточного счёта для получения алиментов ?

Александр
Гість
Александр

реквизиты через сообщение передать можно ?

Наталя
Гість
Наталя

Доброго дня! Вiдправила заяву про видання справки суми заборгованостi алiментiв на електрону пошту. Чому нема* вiдповiдi вже протягом бiльш 10 днiв?

олександр
Гість
олександр

Скажіть будь ласка мені присудили грошове стягнення за кредит і я не можу оформити землю як учасник бойових дій що робити.зараз службу за контрактом і стягнення складає' 3000грн на місяць

олександр
Гість
олександр

Скажіть будь ласка мені присудили грошове стягнення за кредит і я не можу оформити землю як учасник бойових дій що робити.зараз службу за контрактом і стягнення складає' 3000грн на місяць

олександр
Гість
олександр

Скажіть будь ласка мені присудили грошове стягнення за кредит і я не можу оформити землю як учасник бойових дій що робити.зараз службу за контрактом і стягнення складає' 3000грн на місяць