Фортечний відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому

Фортечний відділ державної виконавчої служби міста КропивницькийФортечний відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Адреса знаходження: 25022, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Дворцова, будинок 32, приміщення 29.

Телефон: (099) 44-89-953, (0522) 32-17-52, (0522) 32-17-82, 099-44-89-953

Електронна пошта: info_kir@krm.kr.dvs.gov.ua

Керівник відділу державної виконавчої служби: Федотов Сергій Валерійович

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 09:00 до 16:00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA098201720355239001000700643, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34977781, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Фортечний відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

122 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила

Коли у Фортечному відділі державної виконавчої служби у м. Кропивницький буде порядок? 25 хвилин ніхто не відповідає на дзвінок!!!

Ірина

Доброго дня!!!!Підскажіть будласка,чому з 2005 року як призначили аліменти на мою дитину,я жодного разу не отримала допомогу від батька?Піду до служби вони палець об палець не вдарять.Постійно міняються представники справу мою відкладають.А дитина росте і їй вже 15 років.Допоможіть притягти батька до сплати.

Олена

Доброго дня. Третю годину телефонуємо. Ніхто не бере слухавки. Якось можна додзвонитись до працівників ДВС?

Оксана

Як до вас додзвонитися???!!!!!!!??

Ирина

Здравствуйте.Почему никогда вовремя не перечисляют алименты?Сегодня уже 25,а вам их зачислили 11 числа.Я буду подавать на суд

Вікторія

Доброго дня,підскажіть.будь ласка що робити і куди звертатися .якщо державний виконавець не виконує своїх обов'язків ( не відповідають на телефонні дзвінки і листи , затримує видачу документів по заборгованості)

Инесса

Объясните пожалуйста как это деньги, алименты на вашем депозитном счету лежат,а мне их вы отправить не можете???? Говорят ждите... Это как?

Алена

Добрый день!!!Подскажите пожалуйста , почему исполнитель Шиян Анна Николаевна г.Кропивницкий Фортечный отдел задерживает перерасчет алиментов и так каждый месяц .Боржник платит в первых числах .Дозвониться невозможно, постоянно нету на месте исполнителя.И куда б не обращалась никто не принимает никаких мер.И ети исполнители не придержуються своих исполнений .Тогда за что им платят заработную плату ????За отсутствие на рабочем месте ? Или же за то, что не исполняют свои исполнения рабочие ?

Інна

Доброго дня, підкажіть будь ласка чому ніхто не бере слухавку, нащо залишати номера телефонів на які ніхто не відповідає? Як я ще маю зв'язатись зі своїм виконавцем???

Вікторія

Чому мій виконавчий лист постійно переходить від одного виконавця до іншого ? Чому ніхто не займається своїми обов'язками, а якщо вдасться додзвонитися, то дають не правдиву інфо... Чекайте виплати будуть... Або... Чого вы хочете? — вы ж отримуєте виплати... ЯКІ ВИПЛАТИ? З ПЕРШОГО ДНЯ ЖОДНОЇ КОПІЙКИ!!!! ЩЕ Й ПЕРЕКИДАЮТЬ СПРАВУ ВІД ОДНОГО ВИКОНАВЦЯ ДО ІНШОГО!!! ОДНІ ВІДГОВОРКИ, ЯК НЕ ВІДПУСТКА ТО ЛІКАРНЯНИЙ, ТО КАРАНТИН...

ЗА ЩО ТАМ ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТНЮ??????

Ольга

Ви коли за роботу візьметься?

Шановні я вам протягом 2 місяців пишу і мені ваша робітниця не відповідає 😏

Сергій Ільєнко

Доброго дня. На підставі виконавчого листа Кіровського районного суду м. Кіровограда від 04.02.2016 р № 404/5329/14-ц з моєї пенсії по виконавчому провадженню № АСВП 47916455 проводилося стягнення заборгованості на користь ПАТ КБ «Приватбанк». 07.02.2018 р заочне рішення по справі № 404/5329/14-ц скасовано, а 30.03.2018 р вищезазначене виконавче провадження завершено. Ст. виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби у м. Кропивницький Возіян Л.І.своїм листом повідомила мене, що до Управління пенсійного фонду України у Кіровоградській області нею направлено вимогу про відклик постанови про звернення стягнення з моєї пенсії. Не зважаючи на це на протязі 5-ти місяців з моєї пенсії на підставі вищезазанченої постанови,…  Детальніше »

Оксана

Доброго дня, чего нет выплат за декабрь 2021? К кому обращаться? Где крутят эти деньги почти месяц?

Наталья

Доброго дня мене теж цікавить чому я не отримую аліменти з листопаду 2013 року, не один раз ходила до виконавців, над виконавчим провадженням працює вже четвертий виконавець. Я вже майже рік знаю, що колишній чоловік працює в «Зодчьому» а чим займаеться виконавча служба не ясно. Адже на весну минулого року заборгованість колишнього складала більше 50 000 гривень. Скільки вона має складати щоб моєю справою почали займатись???

Юлія

Судовий наказ про стягнення аліментів був готовий ще в травні,уже кінець серпня! Служба палець об палець не вдарять! Мій виконавець сказав звоніть самі на місце роботи чоловіка і виясняйте! А коли я сказала що це їх обовязок сказали тлді сидіть і ждіть! СКІЛЬКИ ЩЕ ЖДАТЬ чотири місяці прошло???

Грынь Наталья

Здравствуйте,скажите пожалуста как можно заставить социальной службы работать хорошо,я уже не однократно приходила звонила в службы,и за полтора года нет никаких решений по поводу элементов.сколько ещё ждать пока начнут что то делать?

Катя

Доброго вечора!Цікавить питання чому держ.службовці в лиці держ.виконавця на працюють,колишній працює отримує зарплатню вчасно а аліменти чомусь приходять з затримкою на місяць,додзвониться неможливо ніхто не бере слухавку,а якщо взяли то таке відчуття що потрапив до богінь яких немаєг права тривожити!!!Коли буде порядок?

Світлана

Читаю коментарі і розумію, що в данному відділі порядку не було ніколи. Чекаю на аліменти з 2018р. П'ЯТЬ років!!!! Виконавців за цей час змінилось дуже багато, а руху в сторону вирішення проблеми з боржником ніякого. Боржник офіційно працює, а ВДВС Фортечний того не бачить. Додзвонитись до виконавця не можливо, а на скаргу через Урядову гарячу лінію мені дали відписку, що вони працюють і сумлінно, подають запити, а їм не відповідають. Я вже і не знаю до кого звертатись, якщо ДЕРЖАВНА ВИКОНАВЧА служба не може ВИКОНАТИ свій прямий обов'язок то навіщо тоді вони в загалі потрібні?!

Георгій

Начальникові Фортечного ВДВС м. Кропивницький ГТУЮ у Кіровоградській області м. Кропивницький, Кіровоградська обл., вулиця: вул. Дворцова, 32/29 від Харик Георія Михайловича вул. Герцена, 9, м. Сторожинець Чернівецької області 59000 м.т. 0992455548 ЗАПИТ Я, являюсь стягувачем у виконавчому провадженні за № 50710176 за виконавчим листом №405/8650/14-ц 2/405/1535/14 від 16.03.2015, виданим Ленінським районним судом м. Кропивницький. Згідно даних Автоматизованої системи виконавчого провадження вказане виконавче провадження завершено на підставі п.2 ч.1 ст.37 Закону України «Про виконавче провадження», а 18.08.2017 виконавчий лист повернуто стягувачу. Проте станом 08.01.2018 року до мене вказана постанова разом із оригіналом виконавчого листа не надходила та я з нею не…  Детальніше »

таня

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, куди і кому мені віднести судовий наказ про стягнення аліментів? І яка сума авансового внеску?

таня

Дякую за відповідь!

Катерина

Начальникові Фортечного ВДВС

м. Кропивницький ГТУЮ

у Кіровоградській області

м. Кропивницький, Кіровоградська обл.,

Федотову С.В.

Непийводи Катерини Володимирівни

вул. Травнева 33, с.Райгород

Кам'янського р-ну

Черкаської області

м.т. 0995209044

ЗАПИТ

Згідно виконавчого листа №2 від 11.07.2010року виданий Кам'янським районним судом Черкаської області Побережець Сергій Миколайович (що проживає м.Кропивницький вул.Жовтневої революції 73) не виплачує дитині аліменти на пртязі останніх 4 (чотирьох) років. Я звернулася із заявою повторно 07.09.2017 року до Фортечного ВДВС м. Кропивницький ГТУЮ про стягнення з боржника боргу. На сьогоднішній день зрушення по даній справі — відсутні.Що мені робити в даній ситуації??

Горбова Елена

Здравствуйте. В какие дни можно ознакомится с исполнительным производством ?

Тетяна

Доброго дня підскажіть будь-ласка ,якщо у мене немає рішення суду про стягнення аліментів ,є свідоцтво про розлучення,заява була подана разом з заявою про розлучення у 2005р ,дитині вже 15 років ,чи є у нас шанс притягти батька до відповідальності ?

Павел

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, як має бути написана «шапка» на заяві, якщо я прийду згідно генеральної довіренності!!Тобто якщо Іванов І.І., дав генеральну довіренність на Петрова П.П.??

Заздалегіть вдячний за відповідь!

Валентина

Кто должен задалать запрос что задолженности нет. Кредит закрыт а с зарплаты 3 месяца снемает деньги выконавча служба.

Анна

Доброго дня. До кого звернутися моя справа по стягненню аліментів була відправлена вам ще 31 серпня по даний час ніхто нічого не зробив не повідомив? Ще довго чекати?

Вікторія

Доброго дня. Підскажіть будласка,чому з 2016 року як призначили аліменти на моїх дідей,я жодного разу не отримала аліментів від батька? До служби відправила лист з повідомленням про прохання надати письмову інформацію про стан та рух виконавчого провадження державним виконавцем, дій з приводу виконання судового рішення про стягнення аліментів, а також надати довідку-розрахунок заборгованості по сплаті призначених судом аліментів. Але відповіді не отримала. Також призвища виконавця незнаю. Допоможіть будь ласка притягти батька до сплати аліментів.

Світлана

Доброго дня. Чому починаючи з січня 2015 року, коли були призначені аліменти, жодного разу не було виплати. Вже 4 роки колишній чоловік не сплатив ні копійки. Неодноразово зверталась до відділу надати довідку по заборговоності, але так її і не можу отримати вже два роки. Виконавці змінюються і ніхто нічого не робить. Навіщо ж уряд приймає закони, коли їх ніхто не виконує? І хто має притягати колишніх до виконання їх обов'язків? Чи може мені його самій ходити шукати по світу?

Дякую

Олена

Добрий день!Підкажіть будьласка батько не віплачуе аліменти на дитину чи може диитина виїхати на відпочинок за кордон без його згоди.Чи вступив цей закон в силу?

Яна

В грудні 2018 року звернулася до фортечного відділу з виконавчим листом про сплату аліментів на дитину та про довідку про заборгованність по аліментам ,колишній чоловік працює і мешкає на територіі республіки Польща,прописанний в місті Кропивницький,в канцеляріі мені надали не вірну інформацію,і взагалі не вірно проконсультували!Не розумію такоі праці вважаю що це взагалі не праця!Буду писати скаргу,це не працівники,що вони там роблять у тій канцеляріі мені не зрозуміло!

Яна

Не вірну інформацію яку мені надав фортечний відділ це протизаконее порушення прав та захисту дитини!

Ирина

Как написать заявление чтобы взять справку о задолженности алиментов?

Костянтин

Добрий день. З 06.05.2019 намагаюся зв'язатися с Касьяновою Юлією Василівною, для уточнення двох простих питань по своїй справі. На жаль, на місті її ніколи немає, прохання передзвонити мені — повністю ігноруються. На чиє ім'я писати скаргу про бездіяльність виконавця? Дякую за відповідь.

Оксана

Добрий вечір. Я залишила судовий наказ за стягнення аліментів, написала заяву. Чому боржника немає в списках, і він виїзжає за кордон. Допоможіть будь ласка

Анастасія

Доброго дня. Я є стягувачем з боржника, який вчинив кримінальний злочин, завдавши мені матеріальних збитків. Я маю сплачувати внесок, аванс?

Олена

З 2011 року виконавчий лист про стягнення аліментів знаходиться у виконавчій службі!!! На сьогоднішній день заборгованість по аліментам моїй дитині становить більш ніж 100 тис.грн. Ні копійки на рахунок моеї дитини не надійшло! Як вимагати заборгованість по кредитам, на раз два. А як дитині аліменти, так «добросовісних» батьків знайти не можуть!!!!

Юлія

Доброго вечора!скажіть будь ласка,що мені робити,якщо виконавча служба не може знайти чоловіка який не платить аліменти більше року?Він проживає в Кіровоградській обл.,але постійно змінює номер телефонної картки.Що нам робити,І як ви можете допомогти?

Ольга

Подскажите пожалуйста,куда можно обратится по поводу того что бы узнать почему с каждым месяцем платит бывший муж все меньше и меньше ребенку алименты.Заранее спасибо.

Ольга

як можна отримати письмове підтвердження по впровадженню №11498486. дуже треба для переоформлення авто.

Татьяна

Как до вас дозвонится???? Почему целый день никто не берет трубку???

Александр

реквизиты через сообщение передать можно ?

Наталя

Доброго дня! Вiдправила заяву про видання справки суми заборгованостi алiментiв на електрону пошту. Чому нема* вiдповiдi вже протягом бiльш 10 днiв?

олександр

Скажіть будь ласка мені присудили грошове стягнення за кредит і я не можу оформити землю як учасник бойових дій що робити.зараз службу за контрактом і стягнення складає' 3000грн на місяць

олександр

Скажіть будь ласка мені присудили грошове стягнення за кредит і я не можу оформити землю як учасник бойових дій що робити.зараз службу за контрактом і стягнення складає' 3000грн на місяць

олександр

Скажіть будь ласка мені присудили грошове стягнення за кредит і я не можу оформити землю як учасник бойових дій що робити.зараз службу за контрактом і стягнення складає' 3000грн на місяць

Иваненко Светлана

Добрый день уже пять лет как я обращалась к вам по поводу алиментов сказали не могут найти место работы и дали запрос в налоговую ,место работы сообщила и всё равно тишина . Ребенку уже 18 и за 15 лет ни одного поступления денег?????

Шаповалова Лидия

Добрый день. 05.11.2019.на моё имя в приват 24 пришло смс, о том, что мой счёт в банке арестован. Я мать одиночка, и моя семья имеет статус многодетных. Как минимум,я считаю что исполнитель который был представлен ко мне был обязан проверить информацию о долге, т. е. есть долг или он уже погашен. В моем случаи долг погашен 8 месяцев назад, а арест счета произведён только сейчас!!!!! Как минимум это несправедливо, ещё и потому что это детская социальная карта, почему мои дети должны быть голодными из за ваших косяков???!!! Лучше бы вплотную занялись папашкой детей, ведь скоро год как он по суду…  Детальніше »

Наталья

Доброго дня. Неоднократно прошу в телефонном и в электронном режиме выслать справку о задолженности бывшего мужа по алиментам. ТИШИНА ПОЛНАЯ!ПРОШУ в комментариях, ПОЖАЛУЙСТА пришлите справку о задолженности Леонова Андрея Владимировича 1977 г.р. в пользу моего сына Леонова Никиты Андреевича 2003 г.р. исполнитель Житня В.А. на электронный адрес.

Наталія

Доброго дня!Скажіть будь ласка чи виконується на даний час вимога закону в частині накладання штрафу на боржника по аліментах, якщо він не сплачує аліменти більше ніж два роки, Закон України від 8 серпня 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання».«Якщо у платника аліментів виникає заборгованість в сукупному розмірі більша, ніж сума відповідних платежів за 1 рік, то на таку особу накладатиметься штраф в розмірі 20% від заборгованої суми. Якщо ж заборгована сума перевищуватиме в сукупному розмірі суму відповідних платежів за 2…  Детальніше »