Франківський відділ державної виконавчої служби у місті Львові

Франківський відділ державної виконавчої служби у місті ЛьвовіФранківський відділ державної виконавчої служби у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)

Адреса знаходження: 79000, Львівська область, місто Львів, вулиця Конотопська, будинок 6/8

Телефон: (032) 237-73-59, (032) 237-21-84, (097) 584-80-92

Електронна пошта: info_fr@lv.lv.dvs.gov.ua, franklviv_dvs@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 09.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA068201720355269001000700943, МФО 820172, ЄДРПОУ 35009269, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Франківський відділ державної виконавчої служби у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

11 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олег

Отримав судовий наказ на сплату аліментів, ¼ від доходу. Але дружина не надала рахунок для перерахування грошей. З поданням заяви у виконавчий комітет вона спеціально затягує, каже, що подасть через рік, щоб з мене стягнули всю суму відразу і пеню за просрочення. Як оплатити аліменти? Оплачувати самостійно немає можливості, а бухгалтерії потрібен рахунок.

стас

хотел переоформить авто но оказалось на нем арест арест наложен франковским отделением в львовской области в 2014 году авто я купил в 2016 проверяли арестов небыло а сегодня оказалось -есть нотариус выдал вытяг с реестра за 134 грн отом что нету арестов а оказалось наоборот---как мне переоформить авто

Василь

Прийшло по пошті повторне повідомлення від відправника Франківський ВДВС щоб забрати рекомендований лист із відділеня пошти по вул. Кульпарківська 131 ( дата повідомлення 14.07.2018 ,номер повідомлення 7904409090437 ). Одержувач ПП Ефект Сервіс . Проблема в тому що адреса одержувача це приватна квартира де ніколи не було ніяких зареєстрованих фірм , підприємств , організацій ... В інтернеті знайшов юридичну адресу ПП Ефект Сервіс це м.Київ вул. Межигірська, 59, к. 14 . Кількість працівників підприємства 2 .Власник підприємства Коренюк Микола Олександрович ніколи не проживав в квартирі на адресу якої прийшло повідомлення від укрпошти. У звязку з цим в мене питання як можна…  Детальніше »

Марта

Прошу дати відповідь на питання щодо розрахунку аліментів. Присуджено аліменти в розмірі 1/3 частини з усіх видів заробітку чоловіка. У вересні, жовтні та листопаді 2018 року він працював однак зарплата не нараховувалася (це охоронна фірма, і чоловік на роботу не виходив, так сказали в бухгалтерії). Як державний виконавець розрахує аліменти за ці місяці?? Від середньої зарплати по району??

Василина

Доброго дня. Оформляла документи на виплату аліментів у Франківському ВДВС м. Львова за місцем навчання і проживання колишнього чоловіка. Його як військового скерували для проходження служби в іншу область, чи потрібно мені подавати нові документи для продовження виконання постанови виконавчої служби? Дякую за відповідь!

Соломія

Доброго вечора. Відкрили провадження по оплаченому пів року тому штрафу. Зв'язатись неможливо , номери недійсні.як зв'язатись з виконавцем Копостів О. І.

карина

Макухина Ирина Викторовно навчiть своiх тiньових виконавцiв пiднiмати слухавку на тi номери що вказанi на вашому ДЕРЖАВНОМУ САЙТI!!!!!!!! ТАКОЖ ДОПОМОЖIТЬ СВОIМ РОБIТНИЦЯМ ПРИГАДАТИ СВОI IМЕНА ТОМУ ЩО ВЧОРА В РОЗМОВI ПО ТЕЛЕФОНУ ВПРОДОВЖ 30 ХВ. «хтось» ВIДМОВЛЯЛАСЬ ПРЕДСТАВИТИСЬ. НАВЕДIТЬ У СЕБЕ ЛАД ЦЕ Ж ВИ НАЧАЛЬНИК ДЕРЖАВНОI УСТАНОВИ НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЧАС ВIЙНИ ЗА ДЛЯ ПРИКРИТТЯ БЕЗЛАДУ......... ВIН У ВАС БУВ I ДО ВIЙНИ! БАЖАЮ ВАМ НАСНАГИ ДЛЯ ПРАЦI , БО ВОНА ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ. 

Едуард

Скажіть, будь ласка, як мені знайти інформацію що до виконавчого впровадження по несплаченому боргу? Я можу це зробити або у телефонному режимі, або в онлайн режимі? Будь ласка, підскажіть як я можу це зробити? Дякую!