Горішньоплавнівський відділ державної виконавчої служби у Кременчуцькому районі

Горішньоплавнівський міський відділ державної виконавчої службиГорішньоплавнівський відділ державної виконавчої служби у Кременчуцькому районі Полтавської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми)

Адреса знаходження: 39800, Полтавська область, місто Горішні Плавні, вулиця Миру, будинок 15

Телефон: (096) 645-50-99, (248) 6-13-94

Електронна пошта: infodvs@kom.pl.minjust.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 14.00 до 17.00, п'ятниця з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA748201720355299001000700256, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34739122, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Горішньоплавнівський відділ державної виконавчої служби у Кременчуцькому районі Полтавської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

53 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила

к сожалению не на один номер нельзя дозвониться

Лілія

Доброго дня! Коли мені нарешті ДВС Горішні Плавні надасть достовірні довідки-розрахунки про стан заборгованості по аліментах, якщо я вам надіслала листом з укрочти копії ваших довідок які не відповідають дійсності і в їх данних дуже багато неправдивої інформації, лист вашим відділом був одержаний 21.11.2017 року з описаними причинами проблем і помилок яких допустився ваш Виконавець при видачі довідок!!?

Тумановська Людмила Григоривна

Доброго дня.

З 2017 колишній чоловік не сплачує аліменти.

Виконавчий лист був виданий і надісланий за місцем проживання боржника 9.11.2017 м.

Горішні Плавні з того часу не було сплащено жодного разу аліментів.

Міри що до притягнення боржника по сплаті заборгованості виконавчою службою не виконуються.

я проживаю в іншій області не маю змоги прийти самостійно

Яким чином стягнути з боржника заборгованість.

виконавчий лист2/209/892/17

Оксана

Доброго дня! Мій колишній чоловік змінив місце роботи, і аліменти не виплачуюються. Як мені їх оновити

Тумановська Людмила Григоривна

Здраствуйте как мне можно связаться выконавчой службой вашего города.

Тумановська Людмила Григоривна

а какой номер не подскажите

Людмила

подскажите мне пожалуйста в каких числах должны приходить алименты и кто их начисляет.как я могу узнать долг по алиментам если я живу в другом городе.

Людмила

как пишиться это заявление и можно через письмо отправить и получить ответ

Людмила

здраствуйте подскажите мне пожалуста еще в прошлый понедельник я отправила письмо експресс доставкой з заявлением по задолжености по алиментам как долго ждать ответа и эта уже второе письмо и ни каких результатов нет.

Оля

Доброе утро , подскажите суд присудил элементы .Но в нашей юстиции сказали что нужно поддавать по месту жительства отца .Мне можно отправить заказным письмом или нужно самой к вам ехать чтоб сдать документы ?

Оксана

Здравствуйте! 30февраля я обновила алименты, и они не выплачивались ни разу. Как узнать когда они будут платится? Будет ли этот период считаться в долг? Как узнать сколько бывший муж должен по алиментам?

Мария

Здравствуйте! Я могу отказаться от долга по алиментам?

Диана

Добрый день, что делать с решением суда по приватбанку, суд присудил оплатить 22 тысячи грн, это нужно в исполнительную службу обращаться?

Филатова Ольга

Здравствуйте.Подскажите на чьё имя пишется заявление про открытие «виконавчого провадження»(алименты)?Живу в другой области буду посылать заказным письмом.Заранее спасибо.

Филатова Ольга

Здравствуйте.Скажите как узнать открыто исполнительное производство по алиментам или нет? Заказное письмо с исполнительным листом (№635/3447/17 від 06.12.2017 року, виданий Харківським районним судом Харківської області) было доставлено Вам 16.06.18

Дарина

Добрий день. Колишньому чоловіку за новим законом заборонили виїзд за кордон ,водіння авто и.т.д... але він маючи заборгованість більне 15000 просить мене дозволити йому виїзд до Польщі на заробітки на 3 місяці.Як правильно мені вчинити, та взагалі чи можу я дати йому такий дозвіл?

Наталья

Пожалуйста напишите пожалуйста Ваш номер телефона. Телефон 61394 не действует

Елена

Добрый день. Как мне можно забрать у вас документы,бывший муж больше не проживает в вашем городе. И не платит алименты. Номера ваши не отвечают.

Анна

Здравствуйте ,помогите пожалуйста. Второй месяц не плотятся алименты, и как оказалось наше ,,дело, теперь в Горішніх Плавнях ,приехать не могу. в Кременчугской исполнительной службе сказали что мой исполнитель Улозовский Дмитрий Евгеньевич , как я могу с ним связаться?

Елена

Добрый день!

Напишите пожалуйста номер для связи, очень нужно!

Заранее спасибо

ЛЮДМИЛА

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, як звязатися з виконавчою службою м.Горішні Плавні з приводу аліментів. Телефони не працюють, вказані на сайті. Пишу листи відповіді не отримую. змоги приїхати поки що можливості не має.

Людмила

Здравствуйте, подскажите пожалуйста. Я бы хотела изменить форму оплаты моего мужа алиментов, чтобы не он мне их самостоятельно скидывал на карту,а шло начисление через бухгалтерию его места работы. Что мне для этого нужно сделать,что писать,к кому обратиться? Заранее спасибо

Филатова Ольга

Здравствуйте,подскажите пожалуйста.Если изменился расчетный счет,на который приходили алименты на стандарт IBAN,в связи с переходом на этот стандарт всех банков,надо ли отсылать реквизиты в исполнительную службу?

Филатова Ольга

Здравствуйте,еще раз.Узнала,что нужно отправить «заяву з оновленими банківськими реквізитами в форматі IBAN.»Где можно взять образец?

Яна

Доброго дня. Хоча добрим його назвати важко. Я в шоці від виконавчої служби м.Горішні Плавні. Вони зовсім не займаються своїми обов'язками. Вони отримали виконавчий лист три місяці тому і повна тиша, ні алліментів, ні пояснень чому їх немає.

Дар'я

Чим займаються люди в цій службі — не відомо!!!! Що не спитаєш, відповідь одна — не знаю, не має. Пів роботи сам виконав, приніс документи — навіть слухати не хочуть!

Денис

Доброго дня

Скажіть будь ласка коли я заплачу штраф, через яке врем'я розблокують мої банківські рахунки?

Валєрчік

Не займаються своєю роботою взагалі! Халатність та некомпетентність на висоті!

Ірина Миколаївна

Для зняття арешту з рахунків, зупинення стягнення із зарплати, скасування виконавчого напису нотаріуса та закриття виконавчих проваджень — телефонуйте +380 93 5706461 Ірина. Первинна юридична консультація безкоштовна.