Білоцерківський відділ державної виконавчої служби

Білоцерківський відділ державної виконавчої служби у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального уБілоцерківський відділ державної виконавчої служби у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 09112, Київська область, місто Біла Церква, бульвар Олександрійський, будинок 94

Телефон: (068) 683-20-36, (0456) 38-24-68, (0456) 38-24-65, (0456) 38-24-69, (0456) 38-24-66, (0456) 38-24-67

Електронна пошта: info@bc.ko.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA188201720355239034800700263, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34846037, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Білоцерківський відділ державної виконавчої служби у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA603223130000025307000000392, МФО 322313, код ЄДРПОУ 34846037, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Білоцерківський відділ державної виконавчої служби у Білоцерківському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

117 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ольга Михайлівна

Який сенс існування Білоцерківської виконавчої служби, якщо вони не виконують свою функцію?! Вже стомилася бігати, і просити виконувати свою роботу. Досі не отримала ні копійки по аліментам. Борг понад 100000 грн. Боржник офіційно працює. За що ви отримуєте зарплатню? Знаю, що у інших містах такого безпорядку немає. Сподіваюсь,що у вас зміниться керівництво,і ви почнете працювати!

Яна

Как можно узнать номер телефона начальника исполнительной службы в Белой Церкви для жалобы на исполнителя?

Галина

Ганьба керівнику який досі не звільнив держвиконавця Тетьяну Іванівна, яка не справляється зі своїми прямими обовязками. Ганьба керівнику який дозволяє своїм підлеглим ,а саме Тетяні Іванівній, грубу поведінку з білоцерківцями. Уже неодноразово

надходили на ню скарги, але керівник не прийняв ніяких мір.

І мені здається що ці коментарі ніхто не читає.Напевно потрібно їх надсилати прокурору та голові БОТГ.

Валентина

Додзвонитися до Вас не реально.А державні виконавці взагалі не реагують на звернення.

Анастасия

Скажіть, чому халатно відносяться співробітники виконавчої служби? Дзвониш до робочого прийому,то говорять дзвоніть в час прийому. Дзвоню в час прийому — трубку беруть і кидають... 9 років виконавча служба нічого не зробила... я живу дуже далеко... дізнаюсь, документи губляться зі справи...

Де ж правосуддя найти?

Анатолій

Як чудово працює ДВС, ні дозвонитися, ні отримати налeжної інформації

Петя

кичка тетяна василівна — саме тупе створіння. Тиждень не може закрити оплачене провадження на 200 грн. Не дай бог комусь попасти на цю дибілку.

Анжела Гансецька

Я не можу ніяк дозвонитись. Я з Рівенської обл. подавала заяву з документами про примусове стягнення аліментів з боржника він проживає в Білій Церкві був раніше приписаний в Шкарівкі. Як можна дізнатись чи пішла моя заява в дію і коли боржник повинен виплатить аліменти?

Татьяна

Виконавчий лист до Білоцерківської виконавчої служби був направлений ще 1.10.2017 року.І по цей чай немає жодної звістки!!! Ми з синочком ледь виживаємо на 860 грн вже 6 місяців! І по жодному телефону у виконавчу службу не додзвонився!((( А тоді наша держава засуджує тих жінок які від відчаю віддають чи продають дітей, коли сама просто ігнорує їх долі, ховаючись за звичайним бюрократичним свавіллям!!! Куди звертатися! Де шукати допомоги!!! Скільки ж може тривати це свавілля!!!

Ярослав

Хоч хтось дозвонювався у міську вдвс???вони взагалі працюють??номера коректні???чи це вони лише мене ігнорують?

Ольга

будь ласка,зразок заяви про несплату аліментів?!

Татьяна

Доброго дня, під скажіть будь ласка чому у Білоцерківському міському відділі державної виконавчої служби ніколи ніхто не бере трубку, і працівник обіцяє передзвонити і не звонить?

Олена

Доброго дня!

Чи змінилася адреса розташування миського та районого управління юстиції?

Анонімно

Хтось хоч раз дозвонювався у Міську ВДВС????чи це лише мені так не щастить???тупо ігнорують

Олександр

Ганьба керівнику який досі не звільнив держвиконавця Вікторію Вікторівну , яка не справляється зі своїми прямими обовязками. Ганьба керівнику який дозволяє своїм підлеглим ,а саме Вікторії Вікторівні, грубу поведінку з білоцерківцями. Уже неодноразово

надходили на неї скарги, але керівник не прийняв ніяких мір.Цей як можна сказати виконавець на стороні відповідачів,вони напевно їй роблять якісь послуги а можливо і платять щоб вона все спускала на гальмах і нічого не робила.

І мені здається що ці коментарі ніхто не читає.Напевно потрібно їх надсилати прокурору та голові БОТГ.

Олександр

За що взагалі працівники цього закладу отримують заробітну плату? Телефони не відповідають, справи не опрацьовуються, взагалі бардак, я не розумію, як таке можливо в сучасному світі. Це просто приниження гідності людини, та ще й отримують зарплату з наших податків.

Ольга

Виконавчий лист до Білоцерківської виконавчої служби був направлений ще 30.08.2019року закаазним листом ніякої відповіді не отримала на телефонні звінки відповіді не мае змоги приїхати до Білої —Церкви не має так як працюю з понеділка по пятницю.дайте відповідь коли надійдуть аліменти !!! Котенко Ольга Михайлівна м.Житомир

Володимир

цікаво навіщо їм телефони, якщо вони ніколи не беруть трубки, ні мобільний ні стаціонарний, безвідповідальні

Алекс

за что вы получаете зп мудаки

Инна

Как можно дозвонится в исполнительную службу?По 4 номерам-телефон не отвечает?Что за безпредел?

Надія

Дійсно, дозвонитися дуже трудно. Писати листи, марна трата часу — не відповдають. Якщо дозвонитися — кажуть немає чим відправляти. Писала листа, відправляля чистий конверт з своєю адресою — нічого.Постанову про відкриття провадження отримала через 3 місяці, і то після того як дозвонилася.

Жанна

Постанова 30664 про виплату аліментів була винесена від 11.07.17,відправили мені вайбером фото реєстру листа від 14.07.17.Дзвоню у в/ч у фінансовий відділ, а виконавчого листа й досі немає хоча минуло вже 2.5 місяці... ВІЙСЬКОВА частина з виконавчою знаходяться поруч.Додзвонитись до виконавчої неможливо .щоб відправили інший лист...що за свавілля?

мирослава

Телефон не вiдповiдае. На письмовi запити також нiхто не вiдповiдае

Тома

На письмові запити завджи реагують, дуже привітні люд . вони посадові особи, працюють тільки в рамках повноважень ,просто повноважень ім держава мало надала...

Татьяна

Підскажіть як можна отримати офіційний лист з реквізитами та сумою до погашення боргу по аліментах ? У відділі відмовились надавати такий документ і пояснити також як саме можна отримати цей документи неврівноважена жінка відмовилась

Олена Слободяник

Доброго ранку, чому не можливо дозвонитися ні на один з номерів? Хочу дізнатися по поводу аліментів, виконавчого листа подала ще в грудні а аліментів щей досі нема!

Ольга

Доброго дня, підскажіть будь ласка як можна дізнатись де знаходяться документи!Винесено постанову 20.12.2019р.Постанова про повернення виконавчого документу стягувачеві (п.2 ч.1 ст.37), але документи мені не прийшли , на дзвінки не відповідають , на листи не відписують .Як можна дізнатись де вони знаходяться???

Андрій

Не возможно дозвонится так как постоянно занято, а сами закрылись на карантин

Юля

Чому так погано працює виконавча служба?Я вже третій тиждень не можу дочикатись довідку про заборгованість аліментів.Телефони не відповідають.

Валентина

С меня выщитывают кредит,я пенсионерка.Это приватбанк.Но писала в приват я там как их клиент не числюсь,где исполнители взяли это дело спросить не могу,туда не дозвонится,ходить не могу по болезни.Как быть?

Каплун Нина Викторовна

Здравствуйте, подскажите как бороться с исполнителем? Дело [2-3444/13]__[760/10285/13-ц] от 17.05.2013 невозможно получить елементарную справку о не получении алиментов, письма и звонки не помогают, я с киева ездить туда постоянно нет возможности а как не приеду меня красиво посылают.За всё это время я получила от них 2 справки в 2014 году а дальше тишина.Отправляла им заказным письмом запрос на информацию про вiдкриття виконавчого провадження на виконання Виконавчого листа, но никакого ответа не получила, а это БЕЗДIЯЛЬНIСТЬ ДЕРЖАВНИХ ВИКОНАВЦIВ.Исполнительная служба ничего не делает и докозательство тому что бывший муж спокойно ездит и летает за гранницу на зароботки.Ну сколько это может продолжаться? Попыталась…  Детальніше »

Инна

Якщо виконавець Бабін Роман Миколайович Біла Церкване виконує свої обовязки що робити,боржника Протопиша Ігора Олексійовича уже 6-тий рік не притягують сплатити заборгованість заборгованість сягнула зверх 20-ти тисяч!І що саме обідно те,що бивший іще насміюється що нічого вони мені не зроблять у мене ж не має ні майна нічого. А саме головне що син має ваду серця і за 7-м років даже із днем народженням не поздравить.Я живу за 500км я не маю можливості кататися.Підкажуть що робити мені?((((

Юлія

Добрий день. Якщо я напишу згоду,що не маю притензій до колишнього чоловіка за заборгованість,чи спишуть йому борг? І чи зможе він виїхати закордон? Дякую.

Елена

Жалобу в Управление исполнительной службы на бездействие исполнителя писать бесполезно. Я несколько раз писала — результата ноль. У не плательщика алиментов нет ни официальной работы, ни имущества, ни транспортных средств, ничего. Задолженность более 10000 и хоть бы что.

А еще в решении суда указано, что должна проводиться индексация ( ее тоже должен просчитывать судебный исполнитель ), но с 2013 года ( когда было вынесено решение суда) никто ни каких расчетов не проводил. Судебный исполнитель отправляет меня к юристу. А где мне взять деньги на этого юриста????

Все наши госслужбы заодно — плевать им на матерей одиночек и наших детей.

Анастасия

у Білоцерківської вик служби змінився номер телефону. Ті телефони, які були — не існують. по якому телефону дзвонити?

дякую

Олена

Як швидко знімається арешт з квартири, як що я вже оплатила борг і занесла довідку в виконавчу службу.

Вікторія

Додзвонитися ніяк неможливо. Пишу коментар.

Бачу, що батько моїх дітей, який у вас в базі боржників, спокійно подорожує Європою. Мені казали, що це не можливо. Не чіпаю цю тему вже кілька років. Але зараз захотілося спитати — яким чином при наших нових законах? Чи це все працює якось вибірково?

Буду вдячна за відповідь.

Анатолій

Чи можливо отримати від державного виконавця постанову про відкриття виконавчого провадження? (якщо попередня постанова була загублена)

Олена

Телефон (0456) 38-24-68 — не відповідає.

Телефон (0456) 38-24-65 — факс на автоматі.

Телефони (0456) 38-24-69, (0456) 38-24-66, (0456) 38-24-67 — при дзінку спрацьовує автоматичне повідомлення «Даний номер не існує»

Управління ДВС області відсилає на номер факсу.

Взагалі, чи існує хоч яка-небудь можливість дотелефонуватися до цієї установи?

Торжинська Тетяна

Доброго дня! Чекаю рішення суду від 02.11.2018 р., щодо несвоєчасної подачі звітності до ДФС. Мені повідомили, що рішення буде надіслане мені на домашню адресу у 10-ти денний термін. Сьогодні вже 29.11.2018 р. Ні яких документів не прийшло! До кого звертатись, щоб потім у мене не виникло ні яких проблем!!!!

Марина

Почему к вам ни по одному телефону невозможно дозвониться? Часть номеров вообще не существует, по другим тупо не отвечают и сбрасывают звонки. Что за хамство в государственном учреждении?

Алла

Доброго дня. Як я можу звязатися з вашим відділом, мені потрібно щоб ви повернули справу. Дякую чекаю відповідь. У разі якщо ви проігноруєте моє прохання я буду змушена звернутись на гарячу лінію

Віталій

ВП53916342 з весни 2017 року боржник вільно перетинає державний кордон для роботи за кордоном, але борг не сплачує. Як обмежити його виїзд, яка процедура?

Тетяна

Номерів (0456) 38-24-69, (0456) 38-24-66 не існує, на решту номерів неможливо додзвонитися, ніхто не бере слухавку. Два місяці тому направила у виконавчу службу рекомендований лист з повідомленням про вручення та описом вкладення (аби не було спокуси зробити вигляд, що ніхто не звертався). Не допомогло! Відповіді і досі немає. Просто жодної реакції. Навіщо потрібна виконавча служба, яка живе за якимись власними правилами, а дія Закону України не неї не поширюється...

Жук Л.І

Доброго дня. Прошу надати інформацію стосовно відповіді на запит надсланий на Вашу адресу приватним нотаріусом Гончаровим М.Л мВолноваха Донецької області, який отримано Вашою службою 15.04.2019 року за довіреністю. Суть: заборона відчудження обєктів нерухомого майна. реєстраційний № 1380542 зареєстровано 14.10.2001 реєстратором Перша Білоцерківська міска державна нотариальна контора, постанова ВХ 675, 19.07.2001 Відділ державної виконавчої служби Білоцерківського р-н УЮ, власник Груша Олександр Іванович. До теперішнього часу 20.05.2019 відповіді не отримано, що затримує процедуру оформлення права спадщини.

Жук Л.І

На запит приватного нотариуса Гончарова М.Л, вул Центральна,100 м Волноваха Донецької області, який було отримано Вашою службою 15.04.2019, Вами надано відповідь від 22.04.2019 № 26095 виконавець Давидюк Ольга Андріївна. До теперішнього часу відповідь не отримано. У відділенні Укрпошта нічого з цього приводу не можуть відповісти. Можливо лист загубився. До вашої служби дозвонитися неможливо. Велике прохання!!!!! Надіслати повторну відповідь засобами Нової пошти за рахунок одержувача і по можливості відповісти на електронну пошту

Яцун павло

Прошу відкласти мое слухання

Валентина

Доброго дня!На протязі трьох років не одноразовово надсилала заяви про те, щоб передали Виконавчий лист по місцю реєстрації, стосовно сплати аліментів в користь моєї доньки Черняк Діани Андріївни від її батька Черняка Андрія Володимировича, який на даний час зареєстрований та проживає за адресою м.Тернопіль, вул.Громницького,2/90.

Але мої прохання ігнорувалися. Виконавчий лист був переданий минулого року в м.Тернопіль в Другий відділ ДВС. Вулиця Горомницького належить до Першого відділу, що знаходиться вул.Київська,3-А. Будь-ласка, перевірте, де знаходиться на даний час Виконавчий лист, а також надайте робочий номер телефону Булоцерківської ДВС.