Білоцерківський міський відділ державної виконавчої служби

Білоцерківський міський відділ державної виконавчої службиБілоцерківський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області

Адреса знаходження: 09112, Київська область, місто Біла Церква, бульвар Олександрійський, будинок 94

Телефон: (0456) 38-24-68, (0456) 38-24-65, (0456) 38-24-69, (0456) 38-24-66, (0456) 38-24-67

Електронна пошта: info@bcm.ko.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 14.00  до 17.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Розрахунковий рахунок № 37312034846021, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34846021, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Білоцерківський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37115134846021, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34846021, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Білоцерківський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області

54
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Людмила
Гість
Людмила

Відповідач знаходиться за адресою м.Біла Церква, заяву про порушення виконавчого провадження подавати до Білоцерківського міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області чи до районного?

Инна
Гість
Инна

Как можно дозвонится в исполнительную службу?По 4 номерам-телефон не отвечает?Что за безпредел?

Алина
Гість
Алина

Просто безобразие!На протяжении месяца не могу дозвониться — ни один из 4 телефонов 38-24-65, 38-24-69, 38-24-66, 38-24-67 не отвечает. Мне, чтобы спросить какие документы нужно привести-отослать, нужно из Киева приехать???

Надія
Гість
Надія

Дійсно, дозвонитися дуже трудно. Писати листи, марна трата часу — не відповдають. Якщо дозвонитися — кажуть немає чим відправляти. Писала листа, відправляля чистий конверт з своєю адресою — нічого.Постанову про відкриття провадження отримала через 3 місяці, і то після того як дозвонилася.

Жанна
Гість
Жанна

Постанова 30664 про виплату аліментів була винесена від 11.07.17,відправили мені вайбером фото реєстру листа від 14.07.17.Дзвоню у в/ч у фінансовий відділ, а виконавчого листа й досі немає хоча минуло вже 2.5 місяці... ВІЙСЬКОВА частина з виконавчою знаходяться поруч.Додзвонитись до виконавчої неможливо .щоб відправили інший лист...що за свавілля?

мирослава
Гість
мирослава

Телефон не вiдповiдае. На письмовi запити також нiхто не вiдповiдае

Татьяна
Гість
Татьяна

Виконавчий лист до Білоцерківської виконавчої служби був направлений ще 1.10.2017 року.І по цей чай немає жодної звістки!!! Ми з синочком ледь виживаємо на 860 грн вже 6 місяців! І по жодному телефону у виконавчу службу не додзвонився!((( А тоді наша держава засуджує тих жінок які від відчаю віддають чи продають дітей, коли сама просто ігнорує їх долі, ховаючись за звичайним бюрократичним свавіллям!!! Куди звертатися! Де шукати допомоги!!! Скільки ж може тривати це свавілля!!!

Анжела Гансецька
Гість
Анжела Гансецька

Я не можу ніяк дозвонитись. Я з Рівенської обл. подавала заяву з документами про примусове стягнення аліментів з боржника він проживає в Білій Церкві був раніше приписаний в Шкарівкі. Як можна дізнатись чи пішла моя заява в дію і коли боржник повинен виплатить аліменти?

Валентина
Гість
Валентина

С меня выщитывают кредит,я пенсионерка.Это приватбанк.Но писала в приват я там как их клиент не числюсь,где исполнители взяли это дело спросить не могу,туда не дозвонится,ходить не могу по болезни.Как быть?

Анастасия
Гість
Анастасия

Скажіть, чому халатно відносяться співробітники виконавчої служби? Дзвониш до робочого прийому,то говорять дзвоніть в час прийому. Дзвоню в час прийому — трубку беруть і кидають... 9 років виконавча служба нічого не зробила... я живу дуже далеко... дізнаюсь, документи губляться зі справи...

Де ж правосуддя найти?

Яна
Гість
Яна

Как можно узнать номер телефона начальника исполнительной службы в Белой Церкви для жалобы на исполнителя?

Каплун Нина Викторовна
Гість
Каплун Нина Викторовна

Здравствуйте, подскажите как бороться с исполнителем? Дело [2-3444/13]__[760/10285/13-ц] от 17.05.2013 невозможно получить елементарную справку о не получении алиментов, письма и звонки не помогают, я с киева ездить туда постоянно нет возможности а как не приеду меня красиво посылают.За всё это время я получила от них 2 справки в 2014 году а дальше тишина.Отправляла им заказным письмом запрос на информацию про вiдкриття виконавчого провадження на виконання Виконавчого листа, но никакого ответа не получила, а это БЕЗДIЯЛЬНIСТЬ ДЕРЖАВНИХ ВИКОНАВЦIВ.Исполнительная служба ничего не делает и докозательство тому что бывший муж спокойно ездит и летает за гранницу на зароботки.Ну сколько это может продолжаться? Попыталась…  Детальніше »

Инна
Гість
Инна

Якщо виконавець Бабін Роман Миколайович Біла Церкване виконує свої обовязки що робити,боржника Протопиша Ігора Олексійовича уже 6-тий рік не притягують сплатити заборгованість заборгованість сягнула зверх 20-ти тисяч!І що саме обідно те,що бивший іще насміюється що нічого вони мені не зроблять у мене ж не має ні майна нічого. А саме головне що син має ваду серця і за 7-м років даже із днем народженням не поздравить.Я живу за 500км я не маю можливості кататися.Підкажуть що робити мені?((((

Юлія
Гість
Юлія

Добрий день. Якщо я напишу згоду,що не маю притензій до колишнього чоловіка за заборгованість,чи спишуть йому борг? І чи зможе він виїхати закордон? Дякую.

Олена
Гість
Олена

Доброго дня!

Чи змінилася адреса розташування миського та районого управління юстиції?

Анонімно
Гість
Анонімно

Хтось хоч раз дозвонювався у Міську ВДВС????чи це лише мені так не щастить???тупо ігнорують

Ярослав
Гість
Ярослав

Хоч хтось дозвонювався у міську вдвс???вони взагалі працюють??номера коректні???чи це вони лише мене ігнорують?

Елена
Гість
Елена

Жалобу в Управление исполнительной службы на бездействие исполнителя писать бесполезно. Я несколько раз писала — результата ноль. У не плательщика алиментов нет ни официальной работы, ни имущества, ни транспортных средств, ничего. Задолженность более 10000 и хоть бы что.

А еще в решении суда указано, что должна проводиться индексация ( ее тоже должен просчитывать судебный исполнитель ), но с 2013 года ( когда было вынесено решение суда) никто ни каких расчетов не проводил. Судебный исполнитель отправляет меня к юристу. А где мне взять деньги на этого юриста????

Все наши госслужбы заодно — плевать им на матерей одиночек и наших детей.

Анастасия
Гість
Анастасия

у Білоцерківської вик служби змінився номер телефону. Ті телефони, які були — не існують. по якому телефону дзвонити?

дякую

Галина
Гість
Галина

Ганьба керівнику який досі не звільнив держвиконавця Тетьяну Іванівна, яка не справляється зі своїми прямими обовязками. Ганьба керівнику який дозволяє своїм підлеглим ,а саме Тетяні Іванівній, грубу поведінку з білоцерківцями. Уже неодноразово

надходили на ню скарги, але керівник не прийняв ніяких мір.

І мені здається що ці коментарі ніхто не читає.Напевно потрібно їх надсилати прокурору та голові БОТГ.

Олена
Гість
Олена

Як швидко знімається арешт з квартири, як що я вже оплатила борг і занесла довідку в виконавчу службу.

Тома
Гість
Тома

На письмові запити завджи реагують, дуже привітні люд . вони посадові особи, працюють тільки в рамках повноважень ,просто повноважень ім держава мало надала...

Вікторія
Гість
Вікторія

Додзвонитися ніяк неможливо. Пишу коментар.

Бачу, що батько моїх дітей, який у вас в базі боржників, спокійно подорожує Європою. Мені казали, що це не можливо. Не чіпаю цю тему вже кілька років. Але зараз захотілося спитати — яким чином при наших нових законах? Чи це все працює якось вибірково?

Буду вдячна за відповідь.

Олександр
Гість
Олександр

Ганьба керівнику який досі не звільнив держвиконавця Вікторію Вікторівну , яка не справляється зі своїми прямими обовязками. Ганьба керівнику який дозволяє своїм підлеглим ,а саме Вікторії Вікторівні, грубу поведінку з білоцерківцями. Уже неодноразово

надходили на неї скарги, але керівник не прийняв ніяких мір.Цей як можна сказати виконавець на стороні відповідачів,вони напевно їй роблять якісь послуги а можливо і платять щоб вона все спускала на гальмах і нічого не робила.

І мені здається що ці коментарі ніхто не читає.Напевно потрібно їх надсилати прокурору та голові БОТГ.

Анатолій
Гість
Анатолій

Як чудово працює ДВС, ні дозвонитися, ні отримати налeжної інформації

Анатолій
Гість
Анатолій

Чи можливо отримати від державного виконавця постанову про відкриття виконавчого провадження? (якщо попередня постанова була загублена)

Олена
Гість
Олена

Телефон (0456) 38-24-68 — не відповідає.

Телефон (0456) 38-24-65 — факс на автоматі.

Телефони (0456) 38-24-69, (0456) 38-24-66, (0456) 38-24-67 — при дзінку спрацьовує автоматичне повідомлення «Даний номер не існує»

Управління ДВС області відсилає на номер факсу.

Взагалі, чи існує хоч яка-небудь можливість дотелефонуватися до цієї установи?

Торжинська Тетяна
Гість
Торжинська Тетяна

Доброго дня! Чекаю рішення суду від 02.11.2018 р., щодо несвоєчасної подачі звітності до ДФС. Мені повідомили, що рішення буде надіслане мені на домашню адресу у 10-ти денний термін. Сьогодні вже 29.11.2018 р. Ні яких документів не прийшло! До кого звертатись, щоб потім у мене не виникло ні яких проблем!!!!

Жук Л.І
Гість
Жук Л.І

На запит приватного нотариуса Гончарова М.Л, вул Центральна,100 м Волноваха Донецької області, який було отримано Вашою службою 15.04.2019, Вами надано відповідь від 22.04.2019 № 26095 виконавець Давидюк Ольга Андріївна. До теперішнього часу відповідь не отримано. У відділенні Укрпошта нічого з цього приводу не можуть відповісти. Можливо лист загубився. До вашої служби дозвонитися неможливо. Велике прохання!!!!! Надіслати повторну відповідь засобами Нової пошти за рахунок одержувача і по можливості відповісти на електронну пошту