Відділ державної виконавої служби у місті Ужгород

Ужгородський міський відділ державної виконавчої службиВідділ державної виконавої служби у місті Ужгород Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ)

Адреса знаходження: 88005, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Заньковецької, будинок 10

Телефон: (0312) 67-22-70, (0312) 67-23-60, +380631459874

Електронна пошта: info@ugm.zk.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: четвер з 09.00 до 18.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA198201720355249000000700870, код ЄДРПОУ 35045459, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Відділ державної виконавої служби у місті Ужгород Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

52 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Аня

Доброго дня. 10.03 були проплачені аліменти на дитину. Станом на 26.03 кошти ще не перераховані на рахунок одержувача! Чому так довго перераховуються кошти?

Сергій

Прошу Вас пояснити мені таку ситуацію: Ужгородським Міським відділом виконавчої служби було накладено заборону на автомобіль, який належить Данилову Олександру Вікторовичу, модель Мазда кседос 6, № АО 3071 ВС. Боргів по авто не має, але виконавець Михайло Петрович (прізвища не знаю) говорить, що не може зняти заборону по сроку давності. Говорить, що треба звертатись до суду. Підскажіть, будь ласка, чи дійсно я маю звертатись до суду?Повторюю- боргів ні по штрафам, ні по чому не має. Я маю доручення від власника на представлення його інтересів у всіх службах.

Людмила

Неможу дозвонитись Неможу.Номера 672360, 672270 невідповідають. Як звязатись з виконавчою службою міського відділу державної виконавчої служби Ужгородського управління юстиції??

Володимир

Доброго дня! Сьогодні отримав витяг із реєстру заборон відчуження обєктів нерухомого майна, де зазначено що Постановою №17-1725346 МВ ДВС Ужгородського МРУЮ від 17.02.2010 (2010!!!) на моє майно накладено арешт та оголошено заборону на відчуження. Але ніяких повідомлень щодо розгляду цього питання я не отримував. Як зняти такий арешт і дізнатися про суть справи? Дякую!

Марія

Ці номери телефонів дійсні? Я вже тиждень неможу дозвониться ні на один із них?

Олег

Ну чому неможливо дозвонитись в Ужгородській ВДВС? Ну от чому в будь якому іншому місті країни беруть телефон хочаб з другого разу, а в Ужгородському ВДВС зранку до ночі всім пофігу на все?????

Ганна

Доброго дня. Чому не перерахували аліменти за серпень? Виконавець Кушнір Алла Іванівна. Боржник Борисов О.Ю. Аліменти стягуються з пенсії. Отримую їх з 2018 року через ДВС і дзвоню майже кожен місяць, щоб перерахували. То комп'ютер зламався, то бухгалтер на лікарняному/ у відпустці, то програму нову встановлюють. Стягувати примусово навіть не треба — пенсійний сам перераховує. Ліньки перерахувати одержувачу чи як?. Коли будуть аліменти за серпень і вже за вересень???

Юрій Віталійович

Хочу висловити подяку виконавцю п. Дмитру (на жаль, прізвище та по батькові не знаю). Він, не будучи виконавцем в моїй справі, при моєму не адресному зверненні без зайвих зволікань підготував, зателефонував мені та видав відповідний документ. Цим самим він запобіг моєму повторному та зайвому зверненню у виконавчу службу у майбутньому та бюрократичним зволіканням в інших державних установах. В цьому випадку спостерігається справжній професіоналізм, людяність та небайдужість до звернення громадян. ДЯКУЮ.

Настя

Прошу Вас пояснити мені таку ситуацію: Ужгородським Міським відділом виконавчої служби були надані реквізити самої служби на стягнення аліментів, а не мої. І вже більше двох тижнів як нараховано аліменти, але я ще не получила?

Світлана

Я Бучмей Світлана Василівна неотримала елементи за лютий місяць. Хотіла дізнатися яка причина??? Виконавець Бачинська

Ольга

Не можу дозвонитись, ніяк не просувається справа про заборгованість аліментів за 3 місяці боржник Маковський Валерій Я. Виконавець Петрушак Генадій заява була написана ще в липні

оля

Доброго дня .Хочу спитати -як до вас дозвонитися ?Всі вказані номери телефонів не відповідають або недійсні. Будь ласка ,вкажіть якійсь спосіб, як до вас достучатись .

Лідія

Доброго дня! Реквізити рахунку для сплати боргів за викнавчими провадженнями не змінилися?

Попик Костянтин

Прошу пояснити на мій рахунок накладено арешт Попик Костянтин Петрович , за що і яка моя заборгованість

Володимир

Доброго дня! На початку листопада отримав витяг із реєстру заборон відчуження обєктів нерухомого майна, де зазначено що Постановою №17-1725346 МВ ДВС Ужгородського МРУЮ від 17.02.2010 (2010!!!) на моє майно накладено арешт та оголошено заборону на відчуження. Але ніяких повідомлень щодо розгляду цього питання я не отримував. Як зняти такий арешт і дізнатися про суть справи? Дякую!

Ира

Можно получить сумму задолженности по алиментам на свой Gmail?(у меня нет возможности приехать лично)

Діана

Прошу Вас пояснити ситуацію. Я, Метенканич Діана Мирославівна, не отримую заборгованість по аліментам від Метенканич Мирослав Мигальовича. але моя сестра-блізнець Метенканич Кристина Мирославівна, їх отримує постійно. В чому проблема? Документи, що підтверджують, що я далі навчаюсь, були відправлені рекомендованим листом. Виконавець Бачинська О.В. Дякую.

Вікторія

Чекаю еліменти вже три тижні, чоловік перерахував вам, а мені скільки ще чекати, місяць-два, скажіть...дуже секаю відповіді. Виконавець Боднар

Коваль Олександр Анатолійович

В мене накладено арешт на банківську карту.в чому причина

anonim

написали до 16.45 у п'ятницю... у 16.10 вже ніхто не відповідає на дзвінок...

Юра

Прошу Вас надати інформацію до якого відділу ДВС направляти документи для стягнення з іноземних компаній

Лисюк Павло

Доброго дня. Турбують Вас з м. Берегова. не можу дзвонитися до виконавця Богдани Керечанин У справі Терлецького Юрія Петровича. За березень місяць не перераховані кошти на мій рахунок.

Євген

жоден з вищевказанних номерів не відповідає! запитання, для чого Ви іх тоді вказуєте???

Алексей

Вопрос такой. У меня 2 дочки 2004 и 2006 года рождения. раньше они жили со своей мамой (моей бывшей женой) во Львовской области. С сентября прошлого года они живут со мной в Ужгороде. Младшая ходит в школу, а старшая в колледж. Но! Алименты я до сих пор выплачиваю жене, хотя дети со мной. Могу ли я не платить аллименты и как мне это оформить?

Таня

Добрий день, така ситуація по виконавчому провадженні з грудня 2019 року знімалися аліменти на двох дітей. У жовтні 2020 року за вереснь не прийшл . Виявляється що у жовтні колишній чоловік звільнився. Виконавець відповів що так за вересень мали зняти але бухгалтер забув зняти гроші. Наскільки знаю це порушення закону. Тепер виконавець має з ними вирішити як гроші повернуть? Чи мені подавати в суд на підприємство?

Александр

может ли исполнительная служба наложить арест на денежные cчета во время карантина COVID-19

Александр

может ли исполнительная служба наложить арест на денежные cчета во время карантина COVID-19 без предупреждений и бумаг?

Вікторія

Добрий день. Скажіть будь ласка, така ситуація: є в людини рішення суду де вказано виплатити борг по податкам, і виконавець заморозив карту банківську якою користується дитина тієї людини... Людина знаходиться в місцях позбавлення волі, тому не має змоги оплатити борг. Як домовитись з виконавцем про відстрочку щоб дитині розморозили карту?

Маряна

Доброго дня,випадково перерахували аліменти у міську виконавчу за грудень 2020 30 грудня з УЖНУ,коли кошти повернуть відправнику?Писали запит листом.Чому таке ставлення до людей?Вже майже місяць чекаємо...

Золтан

Добрый! Обясните за что арестовали все мои счета? Штраф давным давно уплочен в полном размере!!!

Олег

Доброго дня! Ужгородським Міським відділом виконавчої служби було накладено заборону на автомобіль моєї дружини, ала помилково, збіг ФІО боржника з ФІО моєї дружини. Також стан виконавчого провадження на підставі якого було внесено заборону має статус «ЗАВЕРШЕНО» Номер виконавчого провадження 55451021 Дата відкриття виконавчого провадження 2017-12-28. Які дії потрібні для скасування заборони.

Олег

Доброго дня! Ужгородським Міським відділом виконавчої служби було накладено заборону на автомобіль моєї дружини, ала помилково, збіг ФІО боржника з ФІО моєї дружини. Також стан виконавчого провадження на підставі якого було внесено заборону має статус «ЗАВЕРШЕНО» Номер виконавчого провадження 55451021 Дата відкриття виконавчого провадження 2017-12-28. Які дії потрібні для скасування заборони.

Микола

Ще в 2019 році достроково виплатив аліменти. Ареш з нерухомості не зняли до цих пір. Виконавчий лист: № 4/434/623/15 виданий 28.04.2015. Виконавче провадження № 48696002. Номер запису про обтяження: 24886243. Прошу керівництво Ужгородського міського відділу державної виконавчої служби взяти під свій контроль дане провадження, та зняти арешт з нерухомості.

Ніцкулич Олександр Вікторович

Доброго дня .

Ситуація наступна , два тижні тому сплатили виконавче провадження , а арешт з рахунків досі не знято .

Додзвонитися неможливо .

Хто може дати відповідь чому так і скільки чекати на результат ?

Карімов Костянтин

Мені було заблоковано банківські рахунки по кредитам в приваті, які ВЖЕ БУЛИ ПОГАШЕНІ. Що за безвідповідальність та халатне відношення? Виагає ТЕРМІНОВО розблокувати мої рахунки.

Анастасія

Доброго дня. В мене заблокований рахунок в банку, куди мені приходить зп. Відкритих виконавчих проваджень в мене нема. В банку просять лист з виконавчої, куди саме мені звернутись?

Еріка Пазяк

Доброго дня .На мій рахунок поклали арешт за заборгованісь у водоканалі.Чому?Якщо я виплачую.

Вікторія

Добрий ранок. Скажіть будь ласка з чим зв'зано що ви не перекидаєте кошти аліментів на картки, у вас змінилися реквізити? Чи ви просто затримуєте виплати? Дякую за відповідь, дуже чекаю.

Люба

Добрий день,чому немає елементів за серпень гроші були нараховані до виконавчої служби іще 15серпня

Саша

М. Ужгород з 19.08.2022р не виплачують аліменти. В чому справа ?

Василина

Доброго дня. Я змінила прізвище і реквізити в банку, чи можна попросити зразок заяви? І наголосити що не сплачені аліменти.

Сергей

У меня заблокировали зарплатную карту,что мне теперь делать

Тетяна

доброго дня, підкажіть номер тел. за яким можна з вами зв'язатися