Перший відділ державної виконавчої служби у місті Хмельницькому

Перший відділ державної виконавчої служби у місті ХмельницькомуПерший відділ державної виконавчої служби у місті Хмельницькому Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження: 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська, будинок 13/2

Телефон: (0382) 67-43-92, (0382) 67-19-89, (0382) 66-48-02

Електронна пошта: info1@kmm.km.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: щопонеділка з 14:00 до 16:00, щоп’ятниці з 09:00 до 13:00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA388201720355289000000700953, МФО 820172, код ЄДРПОУ 37225066, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Перший відділ державної виконавчої служби у місті Хмельницькому Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

55 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрій

Рахую що цей орган не виконує свої зобов'язання та працівники некомпетентні. Раджу розігнати всіх та компенсувати усі кошти на користь громадян усі витрати які були здійснені на користь цієї організації.

Julia

Я взагалі шокована державними службами !!!!якийсь розумник посадив кучу дибілів і керує ними як хоче. А для того щоб громадянину дізнатись хоч якусь інформацію треба потратити кучу часу і нервів, бо сидять диміли з якими спілкуватись нема про що!!!! Це жах?

Марина

Питання. Для чого нам виконавча служба??? За що вони отримують зарплату???Коротко. Крива Марина Леонідіана- мати двох дітей. По рішенню суду в мене з 2012 року присуджено аліменти на дітей. Як Ви розумієте,що тато дітей їх не платить. І не збирається... І нічого йому за це немає... Бо ми ж в Україні((( А такі жінки як я тут не мають захисту((( На питання виконавцям, що Ви зробили,отримую відповідь, що нічого((( Прислали мені три постанови на колишнього на обмеження:-в керуванні авто /колишній як їздив так і їздить/-в використанні зброї /не знаю чи забрали/-в виїзді за кордон /як їздив так і їздить/.Колишній напевно…  Детальніше »

Вікторія

Скажіть будь-ласка, чому ви 17-й день розпоряджаєтесь моїми коштами????? Зарплата в боржника була ще 4 жовтня, сьогодні на дворі 21 жовтня! Вибачте, ви не ох...ли?????

Михайло

Доброго дня! На торгах СEТАМ придбав автомобіль Дeо Нeксія. Кошти всі пeрeрпхував на разунок Пeршого відділу ДВС м. Хмeльницький. Автомобіль сірого кольору. По всіх обліках автомобіль жовтого кольору. З працівників ДВС ніхто спілкуватись нe бажає. Автомобіль нe отримував. Мeнe ошукала дeржава. Як повeрнути кошти?

артем

Є виконавчий лист про стягнення боргу. Адреса боржника: м.Хмельницький, вул. Сковороди, 46. Це ваша територіальна юрисдикція чи другого відділу ДВС м. Хмельницького.

Людмила

Доброго дня. 13.07.18 подала заяву на отримання довідки про несплату аліментів електронною поштою, отримання заяви підтвердили. При відправлені листа мені повідомили, що я отримаю довідку в електронному варіанті. Сьогодні вже 14 серпня 2018 року. і я нічого не отримала. Виконавець Загородня Анна на дзвінки не відповідає. Номери телефонів на сайті не дійсні. В який термін я маю отримати довідки? І за якими телефонами я можу дозвонитися до Виконавчої служби?

Клопот Лилия

Здравствуйте. Мой бывший муж решил платить алименты первый раз за 10 лет. До сих пор я получала деньги с райсобеса,на детей. Теперь исполнительная служба требует вернуть деньги полученные с райсобеса чтоб они дали алименты. Вообще я должна вернуть 1800гр чтоб они дали 500гр. Что делать?

Галина

Доброго дня!Я Генцельман Галина прошу Вас надати мені відповідь на несплату еліментів з Романини Василя Івановича,я посилала вам через почту листа,позовну заяву але відповіді я не отримала,дайте відповідь будь-ласка на електронну адресу genselman2012@mail.ru

Іванна

Шановна Арещенкова Н.М !Чому боржник по аліментах Пікуленко Ю.В. згідно виконавчого листа Летичівського районного суду №2-344 від 26.08.2009 року до сьогоднішнього дня не зареєстрований в Єдиному реєстрі боржників ?

Віта

Прошу зазначити на яку електронну адресу необхідно направити копію угоди про реструктуризацію боргу по Приватбанку, якщо вже проводиться стягнення з заробітної плати (проживаю і працюю в іншому місті, стягнення проводиться виконавчою службою м. Хмельцького). При зупиненні стягнення чи залишається обов'язковою сплата на рахунок виконавчої служби (20%), вказана у припсі?

Таня

Доброго дня. Ситуація наступна, по рішенню суду, я повинна отримувати кошти від свого колишнього чоловіка. В виконавчій службі мені назначили виконався Чайковського. І полилась милодія. То є кошти , то нема коштів. При чому з колишньо чоловіка стягують кожного місяця без проблем... Але до мене ці кошти не доходять, при чому про розмір виплат це окрема тема..., наразі уже пів року взагалі не отримую ніяких коштів, хоча з відповідача кошти знімаються... До виконавців дотелефонуватися неможливо. 1 раз дотелефонувалась, баришня чемним голосом сказала позвоніть ще раз за цім же номером, і все. Телефон не відповідає, відправила офіційного листа, рекомендованого. Звіт про…  Детальніше »

Галина

Доброго дня.Бивший чоловік не оплачує аліменти мае заборгованість 70000 грн. Волочийська виконавча служба ніяк не реагуе на рішення суду. Теперішній чоловік також платить аліменти і мав заборгованість 30000 грн він оплатив заборгованість і суд іще присудив чоловікові 150 годин суспільно корисних робіт. Питання: як так з бившого чоловіка нічого не можуть стягнути і виконавча нічого не робить. Куди я можу звернутись з жалобою на виконавчу службу?

Сергій

Доброго дня.

Є наказ про примусове стягнення грошових коштів з ТОВ на користь ФОП.

ТОВ зареєстровано в м.Хмельницький за місцем проживання директора.

Яка процедура оформлення заяви для стягнення через виконавчу службу?

Якщо можна скиньте зразок заяви.Територіально ФОП знаходиться в м. Чернігів.

Дякую.

Марина

Доброго дня за мені робити коли колишній чоловік не сплачує аліменти 5 місяців.

Іванна

Доброго дня, маю таке питаня, коли будуть нараховані аліменти, чоловік зарплату отримав ще 7жовтня, аліментів досі нема?

Панасюк Іван

Доброго дня !В мене було тимчасове обмеження виїзду закордон.Свій борг я погасив ще 15.08.2019 мені дали на руки ПОСТАНОВУ про скасування тимчасового обмеження к праві виїзду особи з України .Вже пробував перетнути кордон 3 рази. Завжди дають відмову в перетині кордону .Кудиб недзвонив всі говорять що в мене менає ніякої заборгованості.Незнаю куди вже звертатися і що зробити щоб вирішити цю проблему.

Наталія

Доброго дня! Скажіть мені, будь ласка, минулого місяця була затримка перерахунку аліментів. Сказали, що бухгалтер у відпустці. В цьому місяці знову та сама історія...Що знову з вашим бухгалтером???

Марта

Шановна Арещенкова Н.М надайте на дану електронну адресу рішення про заблокуванея дитячих виплат Групі О.О всі документи у вас на руках.Прекратіть вже прикриватися тим,що ваш чоловік працює у прокуратурі і ви самостійно неправомірно,без попередження блокуєте дитячі виплати на дитину за рахунок аліментів Групі С.(це кримінальне порушення),ви не хочете по доброму,будемо писати заказні листи у вашу організацію і у прокуратору,де працює ваш чоловік,якщо не буде письмої відповіді і рішення яким ви керуєтеся і статті то звернуся на телебачення і ваш Арещенкова Н.М.буде прославляти і робити зірку.Ви не думайте ,що якщо чоловік працює у прокуратурі то ви можете себе так похабно вести,на…  Детальніше »

Сергій

доброго дня подали мене на аліменти в березню ,2019 року рішеня суду було в листопаді 2019 року по цей час нема ніякойі бумаги куда і скільки платити заборгованість ,16000 я би сплачував тепер питаня хто за це буде відповідати що мені неприслали ніяких документів я буду звертатись до прокуратури за халатність ваших співробітників...

Анатолій

Дайте нові реквізити.І на сайті виправте.а то аліменти немає як проплатити.а потім борги ростуть в геометричній прогресії

Анна

Доброго дня.У мене Виконавча служба арештувала рахунки. Навіть карту для виплат,куди приходять дитячі кошти. У звязку з карантином,немаю можливості під'їхати для вирішення питання. Держ. викон. Сотнікова Катерина Валентинівна. Я уже декілька раз писала їй на почту, на жаль, відповіді немає. Прошу звязатись зі мною. Дякую.

Олександр

Доброго дня. Я виграв судову справу проти Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. Хмельницький окружниий адмін суд зобоязаа пенсійний фонд повернути мені судовий збір в розмірі 768грн 40 .Рішення набрало чинносі 09.01.2020 хто має стягнути борг. Я проживаю в Деражнянському рацоні

Андрій

Добрий день!

Підскажіть будь-ласка строки (термін) виконання виконавчою службою

Постанови

Про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження

Варченко Ольга Михайлівна

Згодна з користувачем Юрієм, це не державний орган, а контора рога і копита. Ви вже два місяці тримаєте на своєму рахунку дитячі аліменти за липень і серпень, через два дні будуть гроші за вересень. поясніть ,на якій підставі ви так робите. Діти: Шпак Костя і Мирослав, мати Варченко Ольга

Наталия

Доброе время суток... Если раньше почта ваша отвечала то сейчас она почему-то молчит... Хотелось бы понять с чем связана задержка алиментов... Так уже пошел второй месяц... Насколько мне известно алименты с мужа списывают. вопрос куда уходят деньги????

Макс

Більш дибільнішої служби я не бачив,на питаня коли ви закриєте впровадженя мені відповіли"може сьогодні може завтра" я попросив а можна побистріше просто кинули трубку і так і нічого не зняли хоч і приніс чек про проплату штрафу...

Валерія

Доброго дня! Де можна отримали кошти (судовий збір)? Відповідач вже оплатив.

Інна

Був відправлений лист-запит, заява про суму боргу по аліментах, 15.05.21року, рекомендований лист був вручений 17.05.21р. ( Відправлення за номером 3230203709834 вручене адресату (одержувачу) особисто 17.05.2021 об’єктом поштового зв’язку ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 18 з індексом 29018.) від Данілової Інни Петрівни, питання чому не реагуєте на звернення???? Станом на 31.05.21р. немає абсолютно ніякої відповіді???????!!!!!!!!!!!!!! Головний державний виконавець Сотнікова К.В.

Last edited 3 років назад by Інна
циц

наклали штраф за що не знаю.Повідомлення не бачив.Прийшло повідомлення про відкриття виконавчого провадження за що

Адвокат

Скасування виконавчих написів нотаріусів — допомога адвокта, швидко, недорого, якісно.

068-111-54-11

Last edited 1 рік назад by Адвокат
Геннадіц

Я мешкаю по вулиці. Козацький, 54

Відноситься ця вулиця до першого відділу

Валерій

Подайте на Моно банк постанову на дозвіл мені користуватись грошима якими дозволив закон України , я ,Зволяк Валерій Олександрович , номер мого рахунку UA503220010000026205324506886

а закон дозволяє користуватись коштами в сумі 13400 грн в місяць із заблокованих коштів , тобто 2 мін. зарплати !

Олена

Доброго дня, чому не переслали ще аліментів якщо у боржника зняли?

Богдана

Маю для предʼявлення до виконання виконавчий лист.

Адреса боржника: провулок Підлісний, м. Хмельницький

Предʼявляти Першому вдвс у м. Хмельницькому?

Коваль Валентина Петрівна

Доброго дня! Ситуація така: є рішення суду про стягнення з мене коштів на користь Укртелекому. Кошти стягнули, але не з того. Я ніколи не проживала в Хмельницькому за даною адресою і навіть не знаю, де це знаходиться.Я прожила все життя в селі. Чому я маю платити за людину, якої ніколи не бачила. В минулому році уже раз стягали кошти. Розібралися, вибачилися і повернули. Це й рік ситуація повторилася. Чому вашим виконавцям не поїхати за даною адресою і не розібратися? Я змушена буду звертатися в прокуратуру відносно ваших дій.В будь- якому суді зможу довести, що людина, яка вам потрібна, це не…  Детальніше »