Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому

Подільський відділ державної виконавчої служби міста КропивницькийПодільський відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Адреса знаходження: 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Преображенська, будинок 2

Телефон: +380522224525, +380522229661

Електронна пошта: info_ln@krm.kr.dvs.gov.ua

Керівник відділу державної виконавчої служби: Єсько Світлана Василівна

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 13:00 до 16:00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA308201720355259001000700623, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34977816, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

58 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ольга

Доброго дня!!! Дайте хоть один працюючий номер телефону вашої організації

inna

Доброго дня! Чому до вас неможливо дозвонитися? Напишить діючий телефон?

Анна

Як дозвонитися до свого службового виконавця. Цілий день лінія зайнята.

Лариса

Добрый день, как можно с вами связаться?

Александра

Здравствуйте! Могу ли я получать алименты не через исполнительную а сразу на мой счёт?

Колодич Тетяна Петрівна Новимиргород

Доброго дня скажіть будласка чому гроші з роботи вам перерахували а ви мені їх не перераховуєте?

Ольга

Добрий день, скажите пожалуйста, бывший муж оплачивает алименты через исполнительную службу, но деньги мне на карту бухгалтерия ИС почему то не переводит!!!

Леся

Не можу зв'язатися з виконавцем.потрібно вирішити питання з приводу несплати аліментів.

Алла

У Подільському відділі державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться виконавче провадження № 52063145 стосовно стягнення з мене, Саід Алли Іванівни(солідарно з моїм чоловіком Саід Харун Шах та з братом мого чоловіка Саід Алем Шах) на користь ПАТ «УкрСиббанк» заборгованості в розмірі 1440716,40 грн. та судових витрат в розмірі 3654 грн. Раніше моїм виконавчим провадженням займалась державний виконавець Вашого відділу Замчалова Олександра Андріївна(саме вона виносила Постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження від 01.09.2016 року та Постанову про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника від…  Детальніше »

Алла

Сьогодні вранці Подільський відділ державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області надав з приводу мого питання своєчасну та інформативну відповідь на адресу моєї електронної пошти.

Щиро дякую працівникам Подільського відділу за високий професіоналізм та за чуйне і уважне ставлення до звернень громадян.

З повагою, Саід Алла Іванівна.

Олексій

У Подільському відділі державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться виконавче провадження №57643350 стосовно стягнення з мене заборгованості. Чи можите на вказану електронну адресу надати відповідь на якій стадії знаходиться ВП.

Галя

Добрый день, скажите пожалуйста с какого числа вы выходите на роботу после нового года?

Анастасия

Добрый день. Можно узнать сумму оплаты алиментов на данный момент ребёнку от 6 до 18 лет?

Олена

Помилково накладено арешт на рухоме майно (індентифікаційний номер особи навіть не співпадає), що робити?

Ольга

Доброго дня! Поясніть будь-ласка чому батько сплачує аліменти, а ваша служба їх не перераховує?! Відсутність начальника чи іншого працівника не є приводом для невиплат!!!

Діана

Доброго дня.

У Подільському відділі державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться виконавче провадження № 30776552 стосовно стягнення аліментів. Можно дізнатися на якій стадії В.П та чи винесено постанови за борг по аліментах? Та що робити якщо боржники і досі сплачує не повну суму аліментів? Адже борг продовжує зростати. І як отримати ідентифікатор доступу до В.П на сайті міністерства юстиції?

Надія

Підкажіть де можна отримати інформацію з виконавчого листа (номер, дату та інше),для подання заяви про зміну реквізитів? Мешкаю з платником в різних областях,зв'яку не має.

Оксана Ивановна

выплачиваю долг по ВП №26788987,Последний взнос вернулся,требую новый формат платежа по UBAN банка Агриколь. Где узнать новые реквизиты для оплаты?

галина

Добрий день відправила лист виконавчий про стягнення аліментів місяць назад відповіді немаю до цього часу

Ольга

Доброго вечора!Як дізнатися виконавця по справі переданій з Кадіївського міського відділу ДВС, виконавчий лист 2-2176/10?

Алёна

Почему я не могу получить аллименты которые пришли ещё до карантина? 05 марта 2020года. Отсутствие бухгалтера или других специалистов не причина по невыплатам.

Перетрухина Нталья

Я задолжала по кредитами мне заблокировали карту Приват банка. Выплатить я не могу состою на Бирже труда соц.выплатах. Что мне делать. Банк посоветовал обратиться в Виконавчу службу но у Вас карантин. Как мне быть?

Карина

Ответили на электронную почту через 1,5 часа после моего запроса. Спасибо за оперативность!

Олег

День добрий.Я вибачаюсь, але три дні Вам телефоную і не можу дозвонитись

Чому Ви не відповідаєте?

Савченко Володимир Олександрович

У Подільському відділі державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро) (ст.державний виконавець Волохова М.В.)знаходиться виконавче провадження від 29.09.2020 року постанова №2176198 на ім'я Савченко В.О., згідно цієї постанови є квитанція про оплату від 02.03.2020 року — 340 грн. Але з вашим відділом складно зв'язатися — на телефонні дзвінки не відповідаєте, на дверях вивіска — карантин, електронна почта листів не приймає, з вами просто не має зворотнього зв'язку. Хотілося б якимсь чином з Вами зв'язатися.

Last edited 3 років назад by Савченко Володимир Олександрович
Олена

Добрий день! колишній чоловік платив аліменти своєчасно, але в червні 2019 звільнився з роботи. На контакт не виходить. Чоловік проживає в Кропивницькому, я в Кривому Розі. Куди мені звертитися щоб поновилась виплата аліментів, та повернення заборгованості?

Владислав

Доброго дня. ВП №53497766 сплачено 22.10.20р. Коли запис зникне з реєстрів? Дякую.

Ігор

Скажіть будь ласка чи віднесено до вашої територіальної юрисдикції відкриття ВП у разі коли боржник юридична особа знаходитися за адресою: м. Кропивницький, вул. Ділова (Архітектора Паученка).

Дякую.

Павел

У Подільському відділі державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться виконавче провадження №33182776 стосовно стягнення з мене Поліщука Павла Сергійовича заборгованості. Чи можите на вказану електронну адресу надати відповідь на якій стадії знаходиться ВП

Валерия

Мне этот вопрос тоже интересует как так деньги перечислили с место работы, неделя прошла денег нет. Объясните почему все получают на следующий день а у меня задержка неделя две? В чем причина????

Вікторія

Добрый день. Хочу дізнатися суму боргу про стягнення заборгованості по ВП 2/404/717/14. Дякую.

Виктория

Добрый день.

Как можно с вами связаться?

Ріма

Доброго дня!!!

Прошу надати інформацію, стосовно справи (хто виконавець?) боржника Панасенко В.П. та пояснити чому і на якій підставі його виключили з реєстру боржників (він 2,5 роки не сплачує аліменти), а також юр. адресу куди відсилати запити.

Стринадко Любов Петрівна

Любов

Потрібно зв'язатися із вашим відділом для оплати штрафу по постанові 24071026 від 26.11.2011р.

Вікторія

Вкажіть, будь ласка, телефони за якими можливо з вами зв'язатися. Прошу якнайшвидше відписатися.

Тетяна

Доброго дня ! На який діючий номер можливо зателефонувати? Не один не працює!

олег

здравствуйте дайте пожалуйста ваш действующий номер телефона

Євгенія

Додайте діючий номер телефону!!!

Анастасія

Добрий день. Хоча який він добрий? Кожного місяця одне й те саме. Аліменти перераховують у ваш відділ в перших числах щомісячно!!!! Однак, отримую кошти в 20-25 числах. Це взагалі нормально? Ви не виконуєте своїх обов'язків, проте отримуєте свою заробітну плату. Щомісячно доводиться дзвонити в відділ і ЩОМІСЯЧНО чую у відповідь чи то «Ой, вибачте я була на лікарняному»(а про слово заміна ніхто не чув?), чи то «Ой, ви знаєте, я тільки з відпустки вийшла»(знов-таки, слово «заміна», очевидно, для вас невідоме). Дзвонила ще минулого тижня дізнатись, коли надійдуть МОЇ кошти, сказали, що «працівник» була у відпустці (таке враження, що вона 12…  Детальніше »

Елена

Добрый день ,как к вам дозвонится ?? Хочу узнать когда будут начисляться наши алименты ,месяц назад вам отправила письмо с судебным исполнительным листом .когда будут начисляться алименты?

Кравцова Інна

Добрий день! Скажіть чи були зараховані елементи Кравцов Андрій Сергійович?

Кравцова Інна

Коли буде зарахування елементів Кравцов Андрій Сергійович??????

Наталія

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чому аліменти, які було знято ще три неділі тому , досі не зараховано на мої реквізити??? До кого звернутися з цим питанням?

Наталія

Доброго дня! Чому зняті аліменти вже третю неділю не зараховуються мені на рахунок? До кого звернутися з цим питанням?

Наталія

Доброго дня . чому затримуються аліменти в травні місяці 2022 року

Марина

Доброго дня!

Вчора сплатила штраф, але в призначенні платежу не вказали номер постанови, як вийти з цієї ситуації? Призвіще зафіксоване,постанова тільки одна, гроші будуть зараховані? Дякую

Татьяна

Добрый день!Как с Вами связаться?

Лариса

Дякую за інформацію, неможна додзвонитися до інспектора служби

Олександр

Вітаю! Як правильно? Подільський ДВС у м Кропивницький Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), чи Подільський ДВС у місті Кропивницький Південно-Східного міжрегіонального управління Міністрества юстиції (м.Дніпро) як у Вас на сайті? то як же правильно???

юрист

Здійснюю юридичний супровід:

визнання виконавчих написів такими, що не підлягають виконанню, зняття арештів з рухомого та нерухомого майна, арештів з рахунків, що мають спеціальне призначення, оскарження дій виконавців, щодо не перерахування аліментів на утримання дітей. Також я супроводжую процедуру розлучення, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав. Даний перелік не є вичерпним

 

068-735-45-23 Марія

Вайбер, вотсап

Звертайтесь, буду рада Вам допомогти!