Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому

Подільський відділ державної виконавчої служби міста КропивницькийПодільський відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Адреса знаходження: 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Преображенська, будинок 2

Телефон: (0522) 22-96-61, (0522) 22-45-25

Електронна пошта: info_ln@krm.kr.dvs.gov.ua

Керівник відділу державної виконавчої служби: Донцов Олександр Сергійович

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.30 до 17.30, п'ятниця з 08.30 до 16.15.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому:

  • начальник відділу: середа з 14.00 до 17.00,
  • заступник начальника відділу: середа з 14.00 до 17.00,
  • державні виконавці: середа з 14.00 до 17.00,

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA308201720355259001000700623, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34977816, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34977816, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Подільський відділ державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
40 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ольга

Доброго дня!!! Дайте хоть один працюючий номер телефону вашої організації

Колодич Тетяна Петрівна Новимиргород

Доброго дня скажіть будласка чому гроші з роботи вам перерахували а ви мені їх не перераховуєте?

Анна

Як дозвонитися до свого службового виконавця. Цілий день лінія зайнята.

Александра

Здравствуйте! Могу ли я получать алименты не через исполнительную а сразу на мой счёт?

Ольга

Добрий день, скажите пожалуйста, бывший муж оплачивает алименты через исполнительную службу, но деньги мне на карту бухгалтерия ИС почему то не переводит!!!

Алла

У Подільському відділі державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться виконавче провадження № 52063145 стосовно стягнення з мене, Саід Алли Іванівни(солідарно з моїм чоловіком Саід Харун Шах та з братом мого чоловіка Саід Алем Шах) на користь ПАТ «УкрСиббанк» заборгованості в розмірі 1440716,40 грн. та судових витрат в розмірі 3654 грн. Раніше моїм виконавчим провадженням займалась державний виконавець Вашого відділу Замчалова Олександра Андріївна(саме вона виносила Постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження від 01.09.2016 року та Постанову про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника від…  Детальніше »

Алла

Сьогодні вранці Подільський відділ державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області надав з приводу мого питання своєчасну та інформативну відповідь на адресу моєї електронної пошти.

Щиро дякую працівникам Подільського відділу за високий професіоналізм та за чуйне і уважне ставлення до звернень громадян.

З повагою, Саід Алла Іванівна.

Олексій

У Подільському відділі державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться виконавче провадження №57643350 стосовно стягнення з мене заборгованості. Чи можите на вказану електронну адресу надати відповідь на якій стадії знаходиться ВП.

Галя

Добрый день, скажите пожалуйста с какого числа вы выходите на роботу после нового года?

Анастасия

Добрый день. Можно узнать сумму оплаты алиментов на данный момент ребёнку от 6 до 18 лет?

Олена

Помилково накладено арешт на рухоме майно (індентифікаційний номер особи навіть не співпадає), що робити?

Ольга

Доброго дня! Поясніть будь-ласка чому батько сплачує аліменти, а ваша служба їх не перераховує?! Відсутність начальника чи іншого працівника не є приводом для невиплат!!!

Діана

Доброго дня.

У Подільському відділі державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться виконавче провадження № 30776552 стосовно стягнення аліментів. Можно дізнатися на якій стадії В.П та чи винесено постанови за борг по аліментах? Та що робити якщо боржники і досі сплачує не повну суму аліментів? Адже борг продовжує зростати. І як отримати ідентифікатор доступу до В.П на сайті міністерства юстиції?

Надія

Підкажіть де можна отримати інформацію з виконавчого листа (номер, дату та інше),для подання заяви про зміну реквізитів? Мешкаю з платником в різних областях,зв'яку не має.

Оксана Ивановна

выплачиваю долг по ВП №26788987,Последний взнос вернулся,требую новый формат платежа по UBAN банка Агриколь. Где узнать новые реквизиты для оплаты?

галина

Добрий день відправила лист виконавчий про стягнення аліментів місяць назад відповіді немаю до цього часу

Ольга

Доброго вечора!Як дізнатися виконавця по справі переданій з Кадіївського міського відділу ДВС, виконавчий лист 2-2176/10?

Алёна

Почему я не могу получить аллименты которые пришли ещё до карантина? 05 марта 2020года. Отсутствие бухгалтера или других специалистов не причина по невыплатам.

Перетрухина Нталья

Я задолжала по кредитами мне заблокировали карту Приват банка. Выплатить я не могу состою на Бирже труда соц.выплатах. Что мне делать. Банк посоветовал обратиться в Виконавчу службу но у Вас карантин. Как мне быть?

Карина

Ответили на электронную почту через 1,5 часа после моего запроса. Спасибо за оперативность!

Олег

День добрий.Я вибачаюсь, але три дні Вам телефоную і не можу дозвонитись

Чому Ви не відповідаєте?

Савченко Володимир Олександрович

У Подільському відділі державної виконавчої служби у місті Кропивницькому Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро) (ст.державний виконавець Волохова М.В.)знаходиться виконавче провадження від 29.09.2020 року постанова №2176198 на ім'я Савченко В.О., згідно цієї постанови є квитанція про оплату від 02.03.2020 року — 340 грн. Але з вашим відділом складно зв'язатися — на телефонні дзвінки не відповідаєте, на дверях вивіска — карантин, електронна почта листів не приймає, з вами просто не має зворотнього зв'язку. Хотілося б якимсь чином з Вами зв'язатися.

Last edited 11 місяців назад by Савченко Володимир Олександрович
Олена

Добрий день! колишній чоловік платив аліменти своєчасно, але в червні 2019 звільнився з роботи. На контакт не виходить. Чоловік проживає в Кропивницькому, я в Кривому Розі. Куди мені звертитися щоб поновилась виплата аліментів, та повернення заборгованості?

Владислав

Доброго дня. ВП №53497766 сплачено 22.10.20р. Коли запис зникне з реєстрів? Дякую.

Ігор

Скажіть будь ласка чи віднесено до вашої територіальної юрисдикції відкриття ВП у разі коли боржник юридична особа знаходитися за адресою: м. Кропивницький, вул. Ділова (Архітектора Паученка).

Дякую.

Павел

У Подільському відділі державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області знаходиться виконавче провадження №33182776 стосовно стягнення з мене Поліщука Павла Сергійовича заборгованості. Чи можите на вказану електронну адресу надати відповідь на якій стадії знаходиться ВП

Валерия

Мне этот вопрос тоже интересует как так деньги перечислили с место работы, неделя прошла денег нет. Объясните почему все получают на следующий день а у меня задержка неделя две? В чем причина????

Вікторія

Добрый день. Хочу дізнатися суму боргу про стягнення заборгованості по ВП 2/404/717/14. Дякую.

Виктория

Добрый день.

Как можно с вами связаться?

Лариса

Добрый день, как можно с вами связаться?

inna

Доброго дня! Чому до вас неможливо дозвонитися? Напишить діючий телефон?

Ріма

Доброго дня!!!

Прошу надати інформацію, стосовно справи (хто виконавець?) боржника Панасенко В.П. та пояснити чому і на якій підставі його виключили з реєстру боржників (він 2,5 роки не сплачує аліменти), а також юр. адресу куди відсилати запити.

Стринадко Любов Петрівна

Любов

Потрібно зв'язатися із вашим відділом для оплати штрафу по постанові 24071026 від 26.11.2011р.

Леся

Не можу зв'язатися з виконавцем.потрібно вирішити питання з приводу несплати аліментів.