Хмельницький відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі

Хмельницький районний відділ державної виконавчої служби

Хмельницький відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження: 29000, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська, будинок 13/2

Телефон: (0382) 2-10-73, (0382) 67-15-73

Електронна пошта: info@km.km.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: вівторок з 09.00 до 11.00, четвер з 16.00 до 18.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA048201720355239000000700961, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35014284, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Хмельницький відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

16 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрій

Доброго дня! Виникла така проблема, отримав не дуже радісну звістку, що суд постановив (без мого відома), що за ст.71 (ч.1,ч.2,ч.3,ч.4)Закон України «Про виконавче провадження», що у мене за несплату еліментів борг у сумі 22734.12, звідки взялась ця сума не відомо, (ці постанови скинула колишня дружина по вайберу)адже я у жовтні перетнув кордон але еліменти кожного місяця здійснюються і усі чеки є. У постанові вказана адреса по якій я від липня 2017 року не проживаю, виписаний (записи у паспорті є). На останню приписку ніякі повістки і попередження не приходили. Зараз за межами України (всі належні документи можу надіслати) Куди мені звернутись…  Детальніше »

Віра

Доброго дня, в мене таке питання, я розлучилася з чоловіком рік назад судові збори платила я, але за рішенням суду з нього мали стягнути, але не стягнули. Куди мені звертатися?

Олена

Звертаюся до керівника в Хмельницьку викон.служби по поводу роботи працівників у викон .службі з міста Андрушівки.За 10 років розлучення вони колишньому підрахували 187000 боргу на двох дітей.Визвали тим літом його по телефону озвучили йому борг.Пообіцяв їм ,що буде кожен місяць виплачувати дітям по 3000,як «безробітній»бо неофіційно працює і плюс до цього буде гасити борг.Минув рік і ніхто навіть не збирається його гасить.Мало того він за останні пів року знову заборгував 11000.Питання,що робить виконавча?

Анонімно

Какие реквизиты для оплаты авансового взноса? Текущий счет закрыт

Валентина

Пані Арещенкова Н.М.,бачу ви взагалі некомпетентна особа і даремно протираєте штани,за що тільки ви отримуєте кошти.Щомісяця сплачуються аліменти,а ви скидаєте листи про заборгованість+у вас недостовірні дані,і ще одне добре читайте трудовий кодекс з кого можна брати аліменти,а хто знаходиться у декретній відпустці і ви не маєте жодного права вимагати.Письмово попереджаю ще один лист з недостовірними даними і вимагання аліментів від людини ,яка офіційно у декретній відпустці і знаходиться на утриманні іншої людини,буду звертатися у прокуратуру про вашу «профнепригодність»,якщо отримуєте зарплату,то добре вивчіть трудовий кодекс і всі дані про людину.(2194/1421-32/4-номер справи) Людини з таким прізвищем давно не існує,тому чітко у наступному…  Детальніше »

Віталій

Доброго дня! Уточніть будь ласка графік прийому.

Алнксандр

Здравствуйте.Помогите с проблемой.Брал авто у товарища .Федірків Ігор Леонідович.по доверенности.Унего висит какойто долг.Он говорит что все оплатили,но долг висит и я немогу переоформить авто.Как узнать оплатил он или не...

В вот виложу сам долг...

Федірків Ігор Леонідович

05.11.1986

суд загальної юрисдикції Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Хмельницький районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

тел: (03822) 2-10-73

Мага Антоніна Володимирівна

тел: 67-15-73

email: a.maha@km.km.dvs.ua

57643210

стягнення коштів на користь держави

Павло

Добрий день. Звертаюся до вас за допомогою. Нам нарахували борг по аліментах з 2015 року в сумі 102 тисячі гривень. Ми проживаємо в м.Шепетівка а довідку розрахунок зробили по м.Києву. Є всі документи що я з Шепетівки не виїжджав. Тривалий час був безробітній. Аліменти сплачував згідно прожиткового мінімума дитини відповідного віку. Чеки надав у виконавчу службу. Вони просто відмінусували суму по чеках. А те що нараховано неправильно то ніхто не враховує. Куди мені ще звернутися.

Тетяна

Доброго дня , коли почнуть перераховувати аліменти на номер рахунку вже чекаю більше місяця . Кошти уже на вашому рахунку а мене спочатку кормили завтраками а вот ітог сказали що незнають коли перерахують . Куди звернутися щоб пришвидшити цей процес ??

Катерина

Добрий день,скажіть до кого звертатися якщо аліменти не прийшли а суд виконавець не відповідає?пояснюю я неотримала коштів за серпень , з зарплати чоловіка їх врахували а до мене вони не дійшли, а завтра вже новий місяць. Раніше коли чоловік самостійно розраховував я все було добре, а з того часу коли гроші перераховуються через виконавчу службу, постійні затримки

Олег

Доброго дня. Поясніть, будь ласка, суть виконавчого провадження від 18.11.2020 №32423 та Вимоги № Ф-46187-17у від 14.07.2020, ГУ ДПС у Хмельницькій обл.

Ірина

як змінити реквізити для отримання аліментів?

Ірина

Доброго дня ! Хочу вияснити по заборгованості. (м. Красилів). Звоню на цей номер (0382) 67-15-73. Постійно зайнято. Хочу оплатити заборгованість, не можу через те,що у приват24 заблокована картка (накладено арешт виконавчою службою).Де взяти реквізити куди платити, і яку суму ?