Соборний відділ державної виконавчої служби у місті Дніпрі

Соборний відділ державної виконавчої служби у місті ДніпріСоборний відділ державної виконавчої служби у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Адреса знаходження: 49005, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Пісаржевського, будинок 1-А

Телефон: (099) 425-4021, (056) 377-17-80, (056) 767-73-20, (093) 067-57-58, (050) 166-05 -26, (096) 665-64-99,

(096) 425-18-65, (066) 283-56-62, (066) 999-08-28, (095) 354-64-67, (050) 701-15-76, (050) 525-16-67,

(096) 534-16-98, (066) 940-32-09, (096) 131-00-27, (068) 333-03-31

Електронна пошта: info_zh@dpm.dp.dvs.gov.ua

Керівник відділу державної виконавчої служби: Овсюк Олена Андріївна

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: вівторок з 08.00 до 12.00, четвер з 13.00 до 16.45.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA618201720355249360000700581, код ЄДРПОУ 34984523, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Соборний відділ державної виконавчої служби у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

51 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ольга

якщо Попали до Михайличенко Богдана можете не сподіватися на порядність. Це сором всіх виконавців. Вкрав зі справи документ про інвалідність, мабудь відпрацьовував пляшку пива( але є шанс впливу на виконавців, спрацьовує 50/50- зразу телефонуйте в облюстицію зі скаргами, реагують. Мені не допомогло з цим виконавцем, він так нічого не зробив, але інша все зробила по закону.

Михайло

Доброго дня.Я Шляжко М.М. придбав авто зареєстроване в м.Дніпро на Кузнєцов Олександр Миколайович 25.10.1965р.н. Не можу зняти та поставити ТЗ на облік.Так,як вищезгаданий громадянин досі не видаленний з реєстру боржників. Всі штрафи ним сплачено. Куди мені звернутися,щоб Його виключили з реєстру боржників? Дякую.

Влад

Бездарные ничтожества не способные работать занимают должности исполнителей и сотрудников, невероятный подвиг для них это раз в месяц ответить на звонок. Все сотрудники с которыми приходилось общаться интеллектуальные инвалиды к сожалению, их даже жалко, я готов помочь и разместить их на лечение в психиатрических лечебницах, поскольку такие люди не то что на гос службе, а и в принципе в обществе находится не должны. Савостіна Олена Валентинівна с номером телефона: 0966656499. Личность выдающихся неспособность, настолько устаревшие говно мамонта с мизерным интеллектом, что вероятно просто скрывалось в лесу в стае неизвестного науке вида тупорылых крыс, после чего экстерном была принята в исполнительную…  Детальніше »

Олександр

Доброго дня. Таке запитання: відправив в липні звернення до соборності відділу виконавчої служби. Повідомлення вручення 10 серпня. І з того моменту не отримав жодної відповіді. Писав навіть на електронну пошту — у відповідь тиша. А як же виконання закону про звернення громадян. Куди звонить і що робити невідомо.

Валентин

В Соборном отделе ГИС государственные исполнители не выполняют требования ЗУ Про виконавче провадження и ищут легкие пути как вернуть Исполнительный лист

Юрий

Добрый день!

Я, Коломойцев Юрий Владиславович сегодня 22.12.2017 оплатил три штрафа за нарушения ПДД по которым были открыты исполнительные производства в Соборном отделе (исполнитель Перелыгина Анна Владимировна), занёс и оставил в отделе квитанцию об оплате штрафов.

Как быстро меня уберут из единого реестра должников и из реестров ограничений (отягощений) движимого имущества что бы я мог свой автомобиль снять с учёта в Территориальном Сервисном Центре МВД для его продажи и переоформления?

Роман

Добрый день. У меня возникла странная ситуация. 26 сентября 2019г В Соборном отделе исполнительной службы Днепропетровска, я оставил заявление о принятии к исполнению судебного решения по взысканию задолженности по договору. К заявлению был приложен мой счёт Приватбанка, на который должны были быть перечислены средства, и исполнительный лист. Никаких писем или звонков из исполнительной службы не было. А через 2 недели 10 октября мне пришло письмо из Приватбанка, что мой счёт арестован Соборным отделом исполнительной службы Днепропетровска. Никаких других судов или долгов с кем либо у меня не было и нет. Я вообще из другого города. По телефону в канцелярии сказали…  Детальніше »

Тетяна

Телефонувала в п'ятницю близько 16.20, ні один номер телефона не відповідав, вкажіть реальні номери телефонів,та знаходьтесь на праці в робочий час.

Кочерга Едуард

Почему не пречисляются алименты получателю? Удержаны еще 24.02.22г. Телефоны отключены. Добиться ничего невозможно.

Тамара

Доброго дня . Я проживаю у Хмельницькій області. Боржник юридична особа знаходиться м. Дніпро вул Набережна Перемоги 50. Мені потрібно направити виконавчий лист для стягнення коштів. По телефонам які вказані на сайті не дозвонилася. Надайте мені будь- ласка відповідь куди мені направляти виконавчий лист і що для цього потрібно.

Владимир

Добрый день.

20.10.2017г. мной был погашен штраф за административное правонарушение.

Есть «Постанова про зняття з арешту майна».

Я до сих пор нахожусь в списке «Єдиний реєстр боржників».

Исполнитель — Гузєєв Владислав Ігорович. Не один из указанный номеров не отвечает.

вторую неделю. На почту результат тот-же.

Живу в другом городе. Как мне связаться с Гузеевым В.И. ? Цель — удаление из списка/снятие ареста с моего имущества.

Заранее спасибо.

Я

подскажите пожалуйста, когда принимает Перелыгина Анна???

по каким дням и с какого по какое время???

Андрій

Доброго дня. Надіслав 4 лютого 2019 року рекомендованого листа з всіма необхідними документами для виконання судового рішення Апеляційного суду Одеської області по справі №507/93/18. На сьогоднішній день немає інформації про вручення даного листа. Питання: чи отримували Ви рекомендований лист? Якщо так, то на якому етапі знаходиться розгляд мого звернення про виконання судового рішення. Дякую!

Карина

Добрый день! Подскажите по какому образцу писать заявление о перечислении алиментов на карточку? Раньше получала их на почте!

Віталій

Доброго дня не можу зайти на електрону пошту як відправити рахунок на який будуть приходить аліменти

Ирина

Добрый день!! Сложилась такая ситуация!! Мною была оформлена карта с кредитным лимитом в приват банке, оплачивая кредит деньги брали, а списаний не было! Я перестала платить так как потребовала перерасчёт по кредиту в котором конечно же мне отказали, я не платила 3 года и долг рос, приват банк провёл суд без меня и по постановлению суда решили поставить на изъятие, через год они заблокировали кредитную карту другого банка на сумму привышающую сумму постановления!! При этом теперь я должна банку деньги но и при этом ещё остаюсь должна и приват банку!! Куда могу обратиться для выяснения данного вопроса?

Вивдыч Елена Владимировна

Добрый день! Отправила решение суда, месяц назад. Как получить информацию о регистрации решения и узнать о дальнейших действиях? В здание не пускают, телефоны, не отвечают или недействительны. Как быть, как узнать кто исполнитель?

Людмила

Доброго дня! Ні один номер телефона, зазначений в переліку контакті, не працює.Як звязатися з інспектором,канцелярієй?

Володимир

Зима Володимир Іванович

2516714875

Добрий день!

Пару років тому ви наклали арешт на мій рахунок в Приватбанк за несплачений штраф за неправильне паркування. Штраф сплачено але арешт не знято. Згідно інформації з «Дії» інша заборгованість відсутня. Що вы можете пояснити з вказаного приводу? Заздалегідь вдячний за відповідь. 0675654119

Інеса

Доброго дня по вулиці Криворізька, 1 в який відділ можу звернутися?

Володимир

Доброго ранку Панове! Я, Волик Володимир Васильович, 27 жовтня 2021 року, відправив ВАМ заяву про відкриття виконавчого провадження-а саме: Виконавчий лист за № 160/9773/21 виданий Дніпропетровським окружним адміністративним судом 12 жовтня 2021 року та паспортні дані. До сих пір я ВАШОГО Рішення--НЕ ОТРИМАВ(тобто поштового увідомлення про відкриття виконавчого провадження--НЕ БУЛО).В телефонному режимі(телефонував декілька раз) це питання НЕ ВИРІШЕНО. Переконливо ПРОШУ ВАС, надати інформацію стосовно моєї заяви. З пов.

Ольга

Добрий день,надайте будьласка данні по Омельницька Ольга Степанівна,03,05,1963 р,н, вкажіть будь ласка борг і рахунок і номер справи хочу погасити заборгованість і зняти арешт

Олександр

Здравствуйте, как с вами связаться?

Лариса

Доброго дня! Як бути в ситуації, коли поліція вилучила авто за борги, а за деталізацією боргів треба звертатися до виконавчої служби Соборного району? Жоден телефон служби не відпвідає, фізично потрапити в приміщення виконавчої служби також немає можливості...Надайте, будь ласка, відповідь.

Oleksandr

Писаржевського, не Пісаржевського)

Николай

Перелегина — Жирная Мразь

Ірина

Не один номер не выдповідає, куда надіслати скаргу?

Віталій

Який реальний, працюючий номер телефона. Всі номера, які зазначені на сайті не працюють!

Андрій

Номер ВП: 72755197

Цікаво, але поки ваше правопорушення, наприклад, за парковку, не з'являться хоч в одній базі даних, ви не можете заплатити штраф за нього. Ви взагалі про нього не знаете! При цьому, рахунки та банківські карти арештувати можна, а заплатити штраф — ні. Хоч би суму штрафу назвали та реквізити...

Хотя було б і цікаво, де я заробив це правопорушення і коли.

Анна

Оскарження виконавчих написів нотаріуса та надання іншої правової допомоги в виконавчому провадженні. + 380994725907

Світлана

Доброго дня не можу додзвонитися, це якась шутуа чи що беспредел , чому з моєї картки списуються кошти за іншого боржника в іншому місті , виконавець Савостина Олена Валентинівна, дайте відповідь

Lawyer

зняття арештів, оскарження виконавчих написів нотаріуса 095 62 37 218

Добровольська О.С.

Можна узнать номер вайбер моего исполнителя по элементам,Анна Владимировна(фамилию не помню).Добровольский Юрий Николаевич

Ирина

скажите пожалуйста ваше место нахождения на 07,03,2023.