Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси

Соснівський відділ державної виконавчої служби міста ЧеркасиСоснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Адреса знаходження: 18000, Черкаська область, місто Черкаси, проспект Хіміків, будинок 50, кабінет 301 — канцелярія, кабінет 315 — начальник відділу

Телефон: (0472) 71-28-19 — канцелярія, (0472) 71-22-21 — начальник відділу

Електронна пошта: info_ss@ckm.ck.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.15, п'ятниця з 09.00 до 17.00.

Обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок з 09.00 до 18.15, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA878201720000037314001000434, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34998129, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37110001000434, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34998129, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Підписатися
Повідомлення про
guest
51 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Антон

Доброго дня.

Дайте мені, будь-ласка, відповідь, чому державні виконавці постійно викликають до себе листом, який приходить на наступний день після вказаної в листі дати на яку необхідно з'явитися? Невже не можна відправити його завчасно, за тиждень чи два...

І ще прошу Вас в графі адреси виконавчих служб вказувати дні прийому, а то цієї інформації ніде не можна знайти...

Татьяна

Підкажіть будь-ласка, яким чином можна зв'язатись з державним виконавцем? Жоден з 5-ти телефонів на сайті не відповідає.Маємо намір гасити заборгованість та не маємо змоги уточнить деталі

Надія

Доброго дня!

мені неоднократно приходять листи на ім"я людини, яку я не знаю і Вона не має і не мала ніякого відношення до моєї адреси. Ці листи я відправляла відправнику, тобто вам! Останній лист я відкрила, щоб мати можливість звязатись з відправником. Дозвонитись до вас не можливо! тому повідомляю вас письмово:

лист від 04.10.2017 №29827 (№712/1706/17 від 04.07.2017) і два попередніх листа не дійшов до адресата, бо Вона не має ніякого відношення до моєї власності, і цю людину я не знаю!!!

Даний лист я відідішлю вам знову, Будьласка перевірте адресу одержувача

Анонімно

Добрий день!Я звертаюся по по воду аліментів.Від Вас надійшов нам лист по заборгованості но Ви нам відправили лист по правильний адресі , а у виконавчу службу ні замість Новгородка відправили Новомиргородський рн №393/160/16_ц виданий 17.06.16 Новгородківським районим судом перегляньте будь ласка. Фаловська Т.

Світлана

Які документи потррібні для того щоб отримувати аліменти на банківську картку, крім виконавчого листа і банківських данних.

Наталія

Доброго дня. Отримала судові рішення по розлученню і стягненню аліментів. Підкажіть, будь ласка, як далі проходить процедура отримання коштів і чи потрібно мені звертатися в суд для отримання оригіналів справи, чи достатньо тих рішень, що отримала поштою?

Олена

Я вчасно сплатила і штраф за порушення ПДД і судовий збір, але мені прийшло від вас Постанова про відкриття виконавчого провадження. Як закрити цю справу за законом?

Dennis

Приват долю по карте с 2011 года, не было в стране долго, 7 днем назад узнал что дело уже в ДВС с 2017 примусове стягнення. Суд должен был быть я не получал повесток и тд. Срок уже 7 лет это же не возможно? Я сам пошёл в банк и предложил дружбу,мне я так думаю навстречу не пошли... собираюсь в ДВС что то тут не даёт покоя. Буду очень благодарен за любой совет.

Dennis

Большое спасибо, я сам узнал 3 дня назад. Сегодня сам пришёл в банк так как они игнорируют меня 2й день. Предложили решение погасить все одним платежом и заделать я это могу набрав представителя банка когда будут деньги!) но что-то мне хочется минимум 3платежа так как это кредитка а не гасить что-то чего я не знаю. Буду платить но вот только минимум 3 платежа. Могу я это озвучить как своё условие ? Я не прятался и т.д. Небыло даже писем за 7 лет.

Юлия

Добрый день! Вчера получили конверт вашей конторы по штрафу сына.штраф оплочен еще 09.05. Москаленко Максим Альбертович.зачем вы сначала сами разберитесь или для чего все ваши админ.органы дают реквизиты ?? Если после оплаты все равно надо оббивать пороги...с доказательствами оплаты!

Юлия

Добрый день,хотелось бы узнать по поводу выплаты алиментов. Я документи подала ещё 2.11.2017 года,за это время ничего выплачено не было,только письма с суммой которою должен выплатить бывшый муж. Скажите сколько ещё ждать и куда обращаться?

нина

Только что звонила на на номер телефона:71-28-20.Грубиянка-девушка не захотела предоставить требуемой информации.Я звонила по просьбе соседки.Уведомление наклеили на дверь квартиры.Работники вашей службы слышали что-то о порче частной собственности?Грубиянка ответила Что каждый знает что кому должен. Информации никакой,что она там делает ,если не может информировать людей.Перезвоните! а если я не могу позвонить в другое время.И не смейте с людьми разговаривать таким тоном!!!

нина

Повторно оставляю отзыв!Утром звонила на номер телефона 71-28-20.Мне ответила девушка,не представилась,нагрубила.Не информировала по моему вопросу.Что она там делает,если не может ответить на вопросы?Я звонила по просьбе соседки.Перезвоните,а если я не могу в другое время?.И почему не отвечаете?

Олег

Здраствуйте! Проживаю в россии ребенок в черкассах . Вы дали квиток со счетом для алиментов ,отправил алименты. Бывшая жена утверждает что этот счет не имеет к ней отношение.такое может быть? И как узнать размер месячной выплаты? И кака с россии на этот счет отправлять алименты. Прошу ответить на почту!

Альона

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як можна отримати розрахунок заборгованості по аліментам? Раніше ви надсилали поштою. З*явитися до ДВС і особисто отримати данний документ немає можливості.

Дякую.

Тимур

Здравствуйте. Могу я получить реквизиты для оплаты задолженности по штрафам?

Юлия

добрый день,я оставляла номер банковского счета для перевода алиментов на мой счет,обещали еще во вторник,никто ничего не переводит,что делать и сколько еще ждать

Роман

Доброго дня! Боржник знаходиться за м. Черкаси, пр-кт. Хіміків, 3, це ваша территория?

Татьяна

Доброго дня! Як дізнатись новий рахунок IBAN для сплати аліментів та боргу по аліментам по виконавчим провадженням? Платник юр,особа.

Сергій

номер телефону відділу не вірний, правильний (0472) 71-28-19. Прохання замінити

Юрий

Когда работники службы города Городище будут хотя бы сидеть на рабочем месте??? Они вывесили табличку что приём граждан по понедельникам. Остальные дни дверь заперта да и в понедельник после обеда их не!!!

Ліна Поліщук

UA 823052990000026208684179798 МФО банк 305299,счет получателя 26208684179798,куди треба скидати цей ІВАN код?

Ольга

Доброго дня.Виконавче впровадження № 7436970 та № 7437071 про стягнення аліментів в єдиному державному реєстрі знаходяться в статусі Завершено.Дитина ще не досягла 18-ти років,борг по виплаті аліментів за декілька років.На якій підставі закриті впровадження і які мої наступні дії.

Ольга

Добрый день! Будьте добры, подскажите, что нужно сделать для того, чтобы сняли санкции с человека, который по решению суда выплатил всю сумму алименты. Сам находится за границей. Спасибо.

ПОКОТИЛО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ

Реєстраційний номер виконавчого провадження: 62102595

Короткошеєм Русланом Віталійовичем

блоковано пенсiйний рахунок

« крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на

які заборонено законом»

Ирина

Добрый день. В случае увольнения с работы платильщика алиментов как дальше проходит выплата алиментов?

Олена

повідомте будь ласка чи не змінився графік прийому в період карантину?

Тетяна

Доброго дня! Як дізнатись правильний рахунок для сплати аліментів та боргу по аліментам? Платник юр,особа. Оплата здійсювалась за реквізитами 37314001000434, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34998129, платіж повернувся. Дякую за відповідь.

Ярослав

Як мени узнать про мои штрафы?

Світлана

Доброго дня.Мені потрібна виписка виконавчої служби про отримання аліментів на доньку для отримання субсидії, що для цього потрібно?

Проживаю в м.Хмельницький.

Надія

Чоловік не платить аліментів вже 2 роки не могли найти місця працевлаштування а це на заробітках що робити ? подавати на суд