Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси

Соснівський відділ державної виконавчої служби міста ЧеркасиСоснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Адреса знаходження: 18000, Черкаська область, місто Черкаси, проспект Хіміків, будинок 50, кабінет 315

Телефон: (0472) 71-28-21, (0472) 71-28-20, (0472) 71-25-59, (0472) 71-14-38, (0472) 71-22-19.

Електронна пошта: info_ss@ckm.ck.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу:понеділок — четвер з 09.00 до 18.15, п'ятниця з 09.00 до 17.00.
Обідня перерва з 13.00 до 14.00.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому: понеділок з 09.00 до 11.00, четвер з 16.00 до 18.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Розрахунковий рахунок № 37314001000434, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34998129, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач:Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37110001000434, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34998129, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач:Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

21 комментарий

Add a Comment
 1. Світлана

  Доброго дня.Мені потрібна виписка виконавчої служби про отримання аліментів на доньку для отримання субсидії, що для цього потрібно?

  Проживаю в м.Хмельницький.

  1. Заяву щодо видачі довідки про отримання/неотримання аліментів найкраще надіслати рекомендованим листом (в виконавчу службу, де знаходитися Ваше виконавче провадження), якщо Ви проживаєте в іншому населеному пункті.

   Зразок: Заява щодо видачі довідки про отримання/неотримання аліментів

 2. Доброго дня.

  Дайте мені, будь-ласка, відповідь, чому державні виконавці постійно викликають до себе листом, який приходить на наступний день після вказаної в листі дати на яку необхідно з'явитися? Невже не можна відправити його завчасно, за тиждень чи два...

  І ще прошу Вас в графі адреси виконавчих служб вказувати дні прийому, а то цієї інформації ніде не можна знайти...

  1. Відправляють виклики не завжди виконавці, вони друкують виклики і передають в свою канцелярію і вже канцелярія відправляє листи поштою.

   Ось тому і не приходить виклик своєчасно.

 3. Доброго дня!

  мені неоднократно приходять листи на ім"я людини, яку я не знаю і Вона не має і не мала ніякого відношення до моєї адреси. Ці листи я відправляла відправнику, тобто вам! Останній лист я відкрила, щоб мати можливість звязатись з відправником. Дозвонитись до вас не можливо! тому повідомляю вас письмово:

  лист від 04.10.2017 №29827 (№712/1706/17 від 04.07.2017) і два попередніх листа не дійшов до адресата, бо Вона не має ніякого відношення до моєї власності, і цю людину я не знаю!!!

  Даний лист я відідішлю вам знову, Будьласка перевірте адресу одержувача

 4. Добрий день!Я звертаюся по по воду аліментів.Від Вас надійшов нам лист по заборгованості но Ви нам відправили лист по правильний адресі , а у виконавчу службу ні замість Новгородка відправили Новомиргородський рн №393/160/16_ц виданий 17.06.16 Новгородківським районим судом перегляньте будь ласка. Фаловська Т.

  1. Ми не є представниками відділів виконавчої служби. Будь ласка звертайтеся до відповідного відділу ДВС.

 5. Світлана

  Які документи потррібні для того щоб отримувати аліменти на банківську картку, крім виконавчого листа і банківських данних.

  1. Виконавчий лист та заява про відкриття виконавчого провадження.

 6. Наталія

  Доброго дня. Отримала судові рішення по розлученню і стягненню аліментів. Підкажіть, будь ласка, як далі проходить процедура отримання коштів і чи потрібно мені звертатися в суд для отримання оригіналів справи, чи достатньо тих рішень, що отримала поштою?

  1. Вам потрібно отримати виконавчий лист в суді (на рішення суду по аліментах) і надати його для виконання або до відділу ДВС або в бухгалтерію підприємства на якому працює боржник.

 7. Чоловік не платить аліментів вже 2 роки не могли найти місця працевлаштування а це на заробітках що робити ? подавати на суд

  1. Навіщо в суд?

 8. Я вчасно сплатила і штраф за порушення ПДД і судовий збір, але мені прийшло від вас Постанова про відкриття виконавчого провадження. Як закрити цю справу за законом?

  1. Отнесите копии квитанций об оплате в исполнительную службу и исполнитель закроет исполнительное производство.

 9. Приват долю по карте с 2011 года, не было в стране долго, 7 днем назад узнал что дело уже в ДВС с 2017 примусове стягнення. Суд должен был быть я не получал повесток и тд. Срок уже 7 лет это же не возможно? Я сам пошёл в банк и предложил дружбу,мне я так думаю навстречу не пошли... собираюсь в ДВС что то тут не даёт покоя. Буду очень благодарен за любой совет.

  1. Скорее всего было вынесено заочное решение суда. Можете оспорить это решение.

   По поводу срока — так в основном ПриватБанк и действует, ждет когда накопится приличная сумма, а потом начинает взыскивать, не Вы первый и скорее не Вы последний.

   Что можно посоветовать: попробовать оспорить заочное решение суда или постараться как можно быстрее погасить задолженность перед банком, так как пока Вы будете частично гасить эту задолженность, набежит еще приличная сумма (пеня и штрафы).

 10. Большое спасибо, я сам узнал 3 дня назад. Сегодня сам пришёл в банк так как они игнорируют меня 2й день. Предложили решение погасить все одним платежом и заделать я это могу набрав представителя банка когда будут деньги!) но что-то мне хочется минимум 3платежа так как это кредитка а не гасить что-то чего я не знаю. Буду платить но вот только минимум 3 платежа. Могу я это озвучить как своё условие ? Я не прятался и т.д. Небыло даже писем за 7 лет.

  1. Конечно можете. Главное потом уточните, не осталось ли какой задолженности, а то через несколько лет ситуация может повторится.

 11. Татьяна

  Підкажіть будь-ласка, яким чином можна зв'язатись з державним виконавцем? Жоден з 5-ти телефонів на сайті не відповідає.Маємо намір гасити заборгованість та не маємо змоги уточнить деталі

  1. Лучше всего написать или прийти в приемный день в отдел.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.