Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси

Соснівський відділ державної виконавчої служби міста ЧеркасиСоснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Адреса знаходження: 18000, Черкаська область, місто Черкаси, проспект Хіміків, будинок 50, кабінет  315

Телефон: (0472) 71-28-21, (0472) 71-28-20, (0472) 71-25-59, (0472) 71-14-38, (0472) 71-22-19.

Електронна пошта: info_ss@ckm.ck.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.15, п'ятниця з 09.00 до 17.00.
Обідня перерва з 13.00 до 14.00.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому:  понеділок з 09.00 до 11.00, четвер з 16.00 до 18.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Розрахунковий рахунок № 37314001000434, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34998129, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Дивіться також:  Радивилівський районний відділ державної виконавчої служби

Одержувач: Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37110001000434, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34998129, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

26
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Світлана
Гість
Світлана

Доброго дня.Мені потрібна виписка виконавчої служби про отримання аліментів на доньку для отримання субсидії, що для цього потрібно?

Проживаю в м.Хмельницький.

Антон
Гість
Антон

Доброго дня.

Дайте мені, будь-ласка, відповідь, чому державні виконавці постійно викликають до себе листом, який приходить на наступний день після вказаної в листі дати на яку необхідно з'явитися? Невже не можна відправити його завчасно, за тиждень чи два...

І ще прошу Вас в графі адреси виконавчих служб вказувати дні прийому, а то цієї інформації ніде не можна знайти...

Надія
Гість
Надія

Доброго дня!

мені неоднократно приходять листи на ім"я людини, яку я не знаю і Вона не має і не мала ніякого відношення до моєї адреси. Ці листи я відправляла відправнику, тобто вам! Останній лист я відкрила, щоб мати можливість звязатись з відправником. Дозвонитись до вас не можливо! тому повідомляю вас письмово:

лист від 04.10.2017 №29827 (№712/1706/17 від 04.07.2017) і два попередніх листа не дійшов до адресата, бо Вона не має ніякого відношення до моєї власності, і цю людину я не знаю!!!

Даний лист я відідішлю вам знову, Будьласка перевірте адресу одержувача

Анонімно
Гість
Анонімно

Добрий день!Я звертаюся по по воду аліментів.Від Вас надійшов нам лист по заборгованості но Ви нам відправили лист по правильний адресі , а у виконавчу службу ні замість Новгородка відправили Новомиргородський рн №393/160/16_ц виданий 17.06.16 Новгородківським районим судом перегляньте будь ласка. Фаловська Т.

Світлана
Гість
Світлана

Які документи потррібні для того щоб отримувати аліменти на банківську картку, крім виконавчого листа і банківських данних.

Наталія
Гість
Наталія

Доброго дня. Отримала судові рішення по розлученню і стягненню аліментів. Підкажіть, будь ласка, як далі проходить процедура отримання коштів і чи потрібно мені звертатися в суд для отримання оригіналів справи, чи достатньо тих рішень, що отримала поштою?

Надія
Гість
Надія

Чоловік не платить аліментів вже 2 роки не могли найти місця працевлаштування а це на заробітках що робити ? подавати на суд

Олена
Гість
Олена

Я вчасно сплатила і штраф за порушення ПДД і судовий збір, але мені прийшло від вас Постанова про відкриття виконавчого провадження. Як закрити цю справу за законом?

Dennis
Гість
Dennis

Приват долю по карте с 2011 года, не было в стране долго, 7 днем назад узнал что дело уже в ДВС с 2017 примусове стягнення. Суд должен был быть я не получал повесток и тд. Срок уже 7 лет это же не возможно? Я сам пошёл в банк и предложил дружбу,мне я так думаю навстречу не пошли... собираюсь в ДВС что то тут не даёт покоя. Буду очень благодарен за любой совет.

Dennis
Гість
Dennis

Большое спасибо, я сам узнал 3 дня назад. Сегодня сам пришёл в банк так как они игнорируют меня 2й день. Предложили решение погасить все одним платежом и заделать я это могу набрав представителя банка когда будут деньги!) но что-то мне хочется минимум 3платежа так как это кредитка а не гасить что-то чего я не знаю. Буду платить но вот только минимум 3 платежа. Могу я это озвучить как своё условие ? Я не прятался и т.д. Небыло даже писем за 7 лет.

Татьяна
Гість
Татьяна

Підкажіть будь-ласка, яким чином можна зв'язатись з державним виконавцем? Жоден з 5-ти телефонів на сайті не відповідає.Маємо намір гасити заборгованість та не маємо змоги уточнить деталі

Юлия
Гість
Юлия

Добрый день! Вчера получили конверт вашей конторы по штрафу сына.штраф оплочен еще 09.05. Москаленко Максим Альбертович.зачем вы сначала сами разберитесь или для чего все ваши админ.органы дают реквизиты ?? Если после оплаты все равно надо оббивать пороги...с доказательствами оплаты!

Юлия
Гість
Юлия

Добрый день,хотелось бы узнать по поводу выплаты алиментов. Я документи подала ещё 2.11.2017 года,за это время ничего выплачено не было,только письма с суммой которою должен выплатить бывшый муж. Скажите сколько ещё ждать и куда обращаться?

нина
Гість
нина

Только что звонила на на номер телефона:71-28-20.Грубиянка-девушка не захотела предоставить требуемой информации.Я звонила по просьбе соседки.Уведомление наклеили на дверь квартиры.Работники вашей службы слышали что-то о порче частной собственности?Грубиянка ответила Что каждый знает что кому должен. Информации никакой,что она там делает ,если не может информировать людей.Перезвоните! а если я не могу позвонить в другое время.И не смейте с людьми разговаривать таким тоном!!!

нина
Гість
нина

Повторно оставляю отзыв!Утром звонила на номер телефона 71-28-20.Мне ответила девушка,не представилась,нагрубила.Не информировала по моему вопросу.Что она там делает,если не может ответить на вопросы?Я звонила по просьбе соседки.Перезвоните,а если я не могу в другое время?.И почему не отвечаете?

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector