Управління державної виконавчої служби у Дніпропетровській області


Управління державної виконавчої служби у Дніпропетровській областіУправління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області

Адреса знаходження: 49027, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 21-А

Телефон: (0562) 46-79-63

Електронна пошта: info@dp.dvs.gov.ua

Графік роботи Управління: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому: вівторок  з 09.00 до 13.00, четвер з 14.00 до 18.00.


4 комментария

Add a Comment
  1. Доброго дня! в які терміни нотаріус повинен оформити майно після померлого. Документи надані нотаріусу до півроку після смерті останнього.

    1. У ст. 1298 Цивільного кодексу України зазначається, що свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини.

  2. В які державні служби можна написати жалобу на державного нотаріуса, який за три роки після смерті чоловіка не може зробити мені право власності на його майно?

    1. Перший спосіб – скарга до органу юстиції. Цей вид є досить болючим для нотаріуса. Адже саме в органах юстиції є спеціальна кваліфікаційна комісія, що має дисциплінарний вплив на нотаріуса (незалежно приватний чи державний) аж до позбавлення права займатися нотаріальною діяльністю.

      Другий спосіб – звернення до суду із зобов’язанням нотаріуса вчинити нотаріальну дію. Мова йде про той випадок, коли нотаріус відмовився вчинити нотаріальну дію. Для цього потрібна буде його офіційна відмова. А для цього, в свою чергу, потрібна заява до нотаріуса із проханням дати роз’яснення відмови вчинити нотаріальну дію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.