Барський відділ державної виконавчої служби у Жмеринському районі

Барський відділ державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької областіБарський відділ державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 23000, Вінницька область, місто Бар, вулиця Героїв Майдану, будинок 6

Телефон: (04341) 2-12-46, (04341) 2-28-12, (04341) 2-27-96

Електронна пошта: info@br.vn.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок– четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок, вівторок з 9.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA938201720355209001000700534, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34918420, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Барський відділ державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

18 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Міс Хабарниця

А як же майстерно навчає нас Школьнік Оксана Олегівна бо вона запропонувала старості збирати гроші з цілої групи — вишиванка — 1000грн, курсова — 1700грн, дипломна робота попередніх студентів які розробляли 3200грн. За це староста отримає червоний диплом. Як винагороду...

Спочатку Школьнік О.О. занижує оцінки щоб потім — через старосту групи зібрати святковий врожай грошей на суму 35 000грн.

А зам директора Хомчак напевно має із цього непоганий зиск, ах ось навіщо її тримають, для пограбування дітей «майбутнє нації» . Брати хабар на лапу та незупинятися...

Олена

Доброго дня чому я не можу до Вас додзвонитися, у мене до вас багато питань прошу зв'язатися зі мною до вечора з завтрішнього дня я буду телефонувати на Київ. Звуть мене Олена Вікторівна Нечитайло з села Лісового мій номер 0968958101.

Тетяна

Добрий день.Напешіть будь ласка номер телефону по якому можна до вас дозвонитися .

Єрмак Тетяна Юріївна

Доброго дня! Прошу розглянути Виконавчий лист по моїй справі до Січкарука Вадима Анатолійовича про зміну розміру аліментів для виконання. Рішення Білоцерківського Міськрайонного суду Київської області (Справа №357/1187/17 2/357/1380/17 Категорія 49) було Вам надіслане разом з Виконавчим листом від 11 квітня 2017р. Аліменти досі надходять в твердій сумі-500грн. за минулим (анульваним) Виконавчим листом. Відправте на роботу Січкарука В.А. у бухгалтерію Новий Виконавчий Лист та проконтролюйте виконання . Заборгованість з квітня місяця по сьогодні — ??? Дякую за розуміння . Чекаю на відповідь.

Тетяна

Добрий день.Напешіть будь ласка номер по якому можна до вас дозвонитися .

Ирина

Добрый день. Подскажите пожалуйста Ваш контактный телефон по которому можно дозвониться. Или контактный телефон исполнителя Шавель О.В.

Іжакевич Ігор Леонідович

Доброго дня! Надішліть будь-ласка копію вимоги № Ф-302 У від 16.11.2018 на e-mail: tatyana.briadis@ukr.net

Стасив Виктория Владимировна

Здравствуйте к вам не возможно дозвониться.Я хотела бы знать что там насчёт дела к Климов Владимир Федорович начисление алиментов.

Аліна

Доброго дня! Чому ніхто не бере трубки коли я звоню за даними номерами, якщо номера змінились то поміняйте офіційно

Виктория

Скажите почему вам деньги перечислили на счёт 21 сентября за элементы а уже октябрь и я их ещё не получила.Стасив Виктория

Леонід

Доброго дня виконавча служба звертається до вас Мартинюк Леонід Вікторович приїздив до вас в місто Бар із села ялтушков а декілька раз за довідкою але її не одержав певно мені люди кажуть що в мене беруть на is more буду звертатися в вищестоящі органи

Невідома

ЧОГО ГРОШІ НЕ ПРИХОДЯТЬ ДВА МІСЯЦІ , ПІСЛЯ ТОГО ЯК ЗКИНУЛИ НА ВАШУ СЛУЖБУ?????????????????????????????????????

Світлана

Доброго вечора. Цікавить питання щодо аліментів.

Вже 3 місяці поспіль я не отримую аліменти від Сороченко Олександра Олександровича. По його словам кошти він відправив перед початком воєнного стану, та з початку воєнного стану кошти дотепер ненадходили.

Цікавить коли саме їх всетаки перерахують.

Максим Шаповалов

Доброго дня я студент дуже сильно хочу служити чи візьмуть мене на службу?

Тетяна

Доброго дня,в кого мені дізнатись за що на мені обмеження????

Інна

Буду звертатися в м.Київ,алінти на ваш рахунок надійшли,ще 25 березня,а Ви мені кажете,що бухгалтер на лікарняному,а якщо Вона рік лікуватиметися,що далі???