Літинський відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі

Літинський відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької областіЛітинський відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 22300, Вінницька область, смт. Літин, вулиця Героїв Чорнобиля, будинок 17.

Телефон: (04347) 2-02-02, (04347) 2-12-57.

Електронна пошта: info@lt.vn.dvs.gov.ua.

Графік роботи відділу: понеділок– четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа, п'ятниця з 9.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA648201720355189004000700596, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35013102, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Літинський відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

24 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Елена

Здравтсвуйте. как довониться в виковавчий комитет Литинського району ? на указанніе номера звоню, нет ответа.

Світлана

Добрий день! Жоден телефон відділу виконавчої служби не працює. Як можна зв"язатись з старшим державним виконавцем Гаврилюк С.В.

Олексій

Заплатив штраф за порушення пдр, а через 2 місяці прийшов лист з виконавчої служби щоб сплатити штраф, чому так?

Гість

Доброго дня,а як можна зрозуміти той факт що не перевіривши інформації і не маючи жодних доказів накладають штрафи на одиноку матір двох неповнолітніх дітей,лише зі слів???

Алена

Здраствуйте.

Як дізнатися коли прийдуть аліменти і як вони мають начислятися? Чоловік працює офіційно як я маю отримувати кошти?

Нина

Добраго дня, скажіть будь-ласка, боржник був в розшуку мені прийшов лист,що його знайшли і про стан заборгованості

Нина

Скажіть скільки на одну дитину в місяць виплата аліментів

Нина

Дайте мені будь-ласка відповідь

Виктория

Доброго дня меня звать дмитрюк Виктория мiй бывший чоловiк перевiвся до вас недавно из хмельника выплат нема по елiментам що це таке його звать дмитрюк Андрей Михайлович я буду жалiтися на вас за те що понад майже рiк як подала а выплат ниразу небуло.

Світлана

Добрий день підкажіть будь ласка як можна передати документи щоб подати на аліменти в Літинський район я живу від Літина 170 км .

Альона

Альона

Доброго дня чому ви не снімаєти арешт карткі з Табанської Надії Анатоліївна вона погасила кредіт їше в 2022 році вам вже надали документи еслі ви неснімити ми подамо вас в суд по закону ви немає ти арештовувати зарплатні картки

Шуляк Юрій

Доброго дня Вишліть , будь ласка, копію постанови про відкриття провадження з ідентифікативною формою та Заяву Шиліпук \ Шуляк\ М. М.про відкриття справи від 28 липня2023 р

Николай

Можно Електронну адресу?

Ирина

Доброго дня!!! Хочу порадитись на рахунок аліментів. Чоловікові прийшов лист з Виконавчої служби про заборгованність по виплаті на аліменти. Хоча ми справно платили кожного місяця ту суму яку ж вони нам і сказали, тому що чоловік непрацював і нестояв у службі зайнятості.Тепер вони нам присилають лист про заборгованність і обумовлюють це тим що потрібно було платити більше. Про те що потрібно платити більшу суму вони нас непопереджали хоча повинні прислати лис що Головащенко. М. С зобовязаний сплачувати дану суму в звязку з підвищенням прожиткового мінімуму але ні вони навіть не звонили. Тоді вони немогли попередити зато лист про заборгованність присилають.…  Детальніше »