Шаргородський відділ державної виконавчої служби у Жмеринському районі

Шаргородський відділ державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької областіШаргородський відділ державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 23500, Вінницька область, місто Шаргород, вулиця Героїв Майдану, будинок 220.

Телефон: (04344) 2-20-48, (04344) 2-16-83.

Електронна пошта: info@shg.vn.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок– четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок, четвер з 9.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA848201720355229001000700569, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34989465, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Шаргородський відділ державної виконавчої служби у Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

28 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Інна

Доброго дня, звертслась до вас уже декілька разів, але безрезультатно(. Донці 15 років, колишній чоловік Нікітін Анатолій Євгенович, не сплачує належним чином аліменти уже декілька років. Чому викон.служба не слідкує за боржниками? Чому він сплачує у два рази меншу сумму? Чому викон.служба не вимагає з боржника в певний період звіт про сплату аліментів, чи для цього мені потрібно звертатись до суду? Дякую за своєчасну відповідь та надіюсь на позитивний результат.

З повагою Горбатюк Інна Петрівна

Леся

Думаю для деяких ,хто буде звертатись тут вперше,буде корисно:Що справді?!Тоді чому нам минулого місяця прийшло 249грн 55 коп?(дитині 3 роки)!

Ви починайте там трохи працювати, бо якщо ви не можете нічого зробити ,то навіщо ви взагалі.Я рахую нема аліментів діткам, то і нема вам зарплати!!!!Може б тоді вже розморозились і вдарили б пальчиком об пальчик.Коли не прийдеш в них вічний обід, і злющі та агресивні.Жінки деякі бояться заходити.Ау,прокиньтесь,діти голодні, босі ,а ви все часу не маєте.В чиїх інтересах дієте?га???!

Леся

Добрий день!Шановні ,звертаюсь до мамочок які в розпачі через несплату аліментів на діток!Я вже на власному досвіді переконалась, що звертатись до нашого Шаргородського ДВС даремно!!!Тому пропоную об'єднуватись і звертатись у інші інстанції,бо це вже виходить за всі межі!Я ініціюю.Ось мій номер: 0679021906

Людмила

Доброго дня! Можна мені отримати довідку на суд!

Прошу надати довідку про те, що за виконавчим провадженням №8363830 до особи, яка зобов’язана сплачувати аліменти за рішенням суду, заходів, передбачених частиною чотирнадцятою статті 71 Закону України «Про виконавче провадження» не застосовувались.

Леся

Здравствуйте, мені потрібний зразок заяви на перерахування аліментів з боржника на банківський рахунок (кошти сплачені у виконавчі )

Олена Іщук

здраствуйте

ще в серпні відправляла лист рекомендований у вашу службу про стягнення аліментів

цікавить чому досі немає на мій лист відповіді

і яка сума мінімальна аліментів чоловік плотить 500 гривень

Леся

Доброго дня!Чоловік не бере участі у ихованні дитина і фінансово не опомагає.Я вам носила два виконавчих листа там і на мене аліменти і на дитину.Разом 3 тис.і майже 200грн.Заборгованість величезна.Коли вже почнеться якась робота?Чи мені потрібно звертатись в інші інстанції??Дякую.

Володимир

Доброго дня, прийшло повідомлення що накладений арешт на мій рахунок у Приват банку.

Володимир

Vash rakhunok buv areshtovanyj, zghidno postanovy pro nakladannia areshtu VIDDIL DERZhAVNOYi VIKONAVChOYi SLUZhBI ShARHORODSKOHO RAJONNOHO UPRAVLINNYa YuSTITsIYi 1970-01-01T00:00:00.000Z.

Володимир

Доброго дня, в мене питання за що був накладений арешт на мій рахунок в банку?

Галина

Доброго дня. Ще 26.12.2019 року писала заяву на розрахунок по заборгованості із платника аліментів Майського Сергія Івановича. Сам розрахунок мали вислати через укрпошту. Пройшло майже 2 місяці, а листа так і немає. Чому?

Гергуш

Шановний, начальнику відділу Захарчук Т.В. в мене таке запитання ,чому блокуюють рахунки зг виконавчого листа #152/1698/18 від 30.01.2019 коли зразу ж у 2019 році було оплачено і квитанцію з банку подано у ваш відділ колезі дівчині ,яка сидить за столом як входити наліво .Вона особисто давала рахунок плюс ще за якісь послуги бумагу .І в сумі було оплочено більш як у виконавчому .А тепер у 2020 ви надсилаєте штраф і блокуєте рахунки .Ви краще слідкуйте за вашими працівниками і нехай знайде оплату.Бо у вашій роботі не має порядку з підопічними.Може хтось за що відповісти.Дякую і анулюйте свій арешт на кошти.

Наталия

Дудник Наталія Володимірівна з Полтавський області Карловський район село. Білухівка вулиця Божка 17

Юлія

Доброго дня. Прошу вас порахувати борг аліментів.Поповича ЮріяЮрійовича

Оксана Таран

Доброго дня, чи може виконавча служба затримати на своєму рахунку мої кошти, тобто аліменти від боржника Таран Сергій Олександрович, м Шаргород, клянеться,що відрахування з його зарплати йде, а я з дітьми уже 2міс не отримую нічого

Оксана Таран

152/567/18від 24.04.2018 від боржника Таран Сергій Олександрович, немає можливості особисто прийти до виконавчої служби і взнати борг платника від 1.01.2022 до цього моменту, а борг точно є, чи можете надати таку інформацію??якщо у нього офіційна зарплата, чому нема відрахування на мою картку вже 2місяці(травень,червень),а також за лютий нуль,надайте будьласка відповідь

Марія

Здійснюю юридичний супровід: визнання написів такими, що не підлягають виконанню, закриття виконавчих проваджень, зняття арешту з рахунків, підготовка заяв/скарг

Розірвання шлюбу, стягнення аліментів, пені, поділ майна. Зобов'язання виконавця перерахувати аліменти, здійснити перерахунок аліментів

Даний перелік не є вичерпним

Для більш детальної консультації пишіть або телефонуйте

068-735-45-23 Марія

Вайбер, вотсап

Гарного Вам дня та мирного неба🇺🇦