Тиврівський відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі

Тиврівський відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької областіТиврівський відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 23300, Вінницька область, смт. Тиврів, вулиця Тиверська, будинок 53.

Телефон: (04355) 2-12-40, (04355) 2-13-70, (04355) 2-12-91

Електронна пошта: info@tv.vn.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок– четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок, середа, п'ятниця з 9.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA348201720355239001000700290, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34988545, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Тиврівський відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

23 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Альона

Доброго дня! Це добре, що зараз існуе такий сайт. Можно звернутись.

Я, Редько Альона Миколаївна хочу дізнатись, коли будуть здійснюватись нарахування одиноким матерям?

Зелінська Л В

добрий день, моїй дочці виповнилось 18років навчається в педагогічному університеті з чоловіком я розведена, чи можу отримувати елементи на неї, вякій сумі та які документи потрібні

Анонімно

Доброго дня ! Мане звати Ольга стахова чи можу я дізнатися про заборгованіть про аліменти стахова юрія михайловича яка сума

Наталья

Доброго дня!З чоловіком розлучена, маю 2 дітей,судом йому призначено аліменти у розмірі 1/3доходу, але не менше 50%прожиткового мінімуму. Він сплачую 1869 грн на двох дітей. Сам проживає і працює на території Польщі. Хочу подати запит на сплату ним 1/3доходу, як і призначено судом. На території України зареєстрований в Тиврівському районі. Яка повинна бути послідовність моїх дій, і чи можу я цього добитись.

Таня

Доброго дня підкажіть будласка чи можу я сьогодні взяти довідку пр аліменти,якщо платник з села Тростянця?

Діана

Доброго дня!

Чи маю я право зареєструвати громадську організацію ( без статусу юридичної особи) шляхом подання заяви саме у вашу структуру, а не Головне правління юстиції у Вінницькій області?

Анастасія

Здраствуйте. Мій чоловік безробітній, перша жінка подала на аліменти його. На його першу дочку. В нас з ним зараз є дочка якій 7 місяців. Яку суму аліментів він має платити на старшу дочку від першої жінки?(дочку вона йому недає, і налаштовує дитину проти тата. І є сумніви що ті гроші що платяться на дитину не використовуються по призначенню. Так як перша жінка і мати дитини на яку платяться аліменти, любить випити і покурити. Часто в домі пьяні посиденьки. На очах у дитини.) чи можна платити аліменти у розмірі 50 % прожиткового мінімуму для дитини 6 років? Так як у нас…  Детальніше »

Людмила

Я, Гончаренко Людмила Павлівна, хочу дізнатись чому за попередній місяць мені не перерахували аліменти? Бухгалтерія все перевела ще 10.04.2019 є підтверджуючий документ. А сьогодні вже 02.05.2019

Юрій Дідоренко

Доброго дня. Дуже добре що є така можливість публічного звернення до вас. Місяць тому, мені було безпідставно заблоковано всі рахунки. І висунуто підозру по заборгованості по ЄСВ. На другий день, я надав усі дані, що в мене такої заборгованості не було та не має. Після чого, мені пообіцяли що розблокують всі мої рахунки. Ваша служба надсилає лист в банк, через укрпошту. Це нормально? В вік передових електронних технологій? Та Бог з ним. Ви двіччі надсилаєте лист, без печатки. Це нормально? Чому такі некомпетентні люди працюють у вашому органі? Через місяць часу, мені в телефоному режимі пообіцяли, що власноруч занесуть в…  Детальніше »

Еремин Александр

здравствуйте мне пришло письмо о том что мне нужно сплатить борг в розмере 8262 гр я хочу знати за что? и вообще как я могу сейчас явиться в виконавчу службу когда карантин? что вообще происходит?

Ольга

Доброго дня, скільки повинен платити чоловік на 3 дітей якщо він не працює офіційно, і скільки може присудити суд аліментів, дякую.

Лілія

Чоловік не сплачує аліменти 1рік 9місяців куди звернутися.Куди звернутися?

Лілія

Чоловік з Тиврівського району с.Селеща Малашкевич Віктор Володимирович він офіційно не працює?

Свідзінський Федір Михайловис

В мене заблокували банківську карточку для виплат пенсії та субсидії.Залишили без засобів на існування.Виконавче провадження направлено в ПФ і суми з моєї пенсії знімають,а карточку розблокувати забули.( Борг по сплаті єдиного податку за період 15-17 по) На сьогодні пенсія це мій єдиний засіб до існування.068-77-059-66

Віталій

Передзвоніть до мене будь ласка

0693008001 Віталій

Валентина

Доброго дня, хотіла спитати чого повернули документи про стягнення аліментів на неповнолітню дитину № 4923 Єкель валентина

Дезидер

Доброго дня.З якого приводу надіслано звернення ном.81950-ВБ від 06.01.23 до головного офісу Приватбанку від Сератор Дезидер Дезидерович.