Вінницький відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі

Вінницький відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької областіВінницький відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 21009, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Винниченка, будинок 29

Телефон: (0432) 27-47-38

Електронна пошта: info@vn.vn.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок– четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок з 9.00 до 13.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA718201720355279000000700471, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35003932, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Вінницький відділ державної виконавчої служби у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

 

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

37 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія

День добрий. Прошу повідомити ваш графік роботи. Оскільки інформація, розміщена на сайті не відповідає дійсності — телефони не відповідають, відповіді з електронної пошти не надходять (

Тетяна

Доброго дня.Таке питання:

Чи мае право судовиконавець стороннiй людинi показувати особисту справу , тобто вiдколи i скiльки я отримую алiментiв,та щей судовиконавець усi цi папери скопiювала i вiддала зовсiм стороннiй людинi!

Тобто люба людина з вулицi може прийти до судовиконавця,подивитись справу та щей зробити для себе копii???

Чи це е законно?До начальника я звернулась,Але вiн сьогодня менi сказав що"ВСЕ ТАМ НОРМАЛЬНО" i все.Я враженна,у мене шок!

I якщо можна ,то я хочу дiзнатися куди саме писати скаргу на судовиконавця,або номер телефона Макушинськоii.К.С.

Тому що у Гайсинськiй виконавчiй службi,менi вiдмовили у номерi гарячоii лiнiii!!!!!

Буду дуже вдячна за вiдповiдь!

Олена

Доброго дня! Підскажіть будь ласка реквізити для сплати авансового платежу, якщо боржник проживає в м.Вінниця , 40-річчя Перемоги. Дякую! Особисто прийти не маю можливості, бо я у Києві.

Альона

Доброго дня, поясніть,будь-ласка,чому уже більше 5років моя дитина не отримала жодної копійки аліментів????? Зверталася не один раз до виконавця,писала письмове звернення до начальника Виконавчої служби,але ніякого результату.Нажаль,не маю змоги щодня приїздити до Вінниці бо проживаю в Білій церкві Боржник Напасний Вадим Іванович,що проживає за адресою с Лаврівка, вул Набережна 1980 року народження.Хотіла б дізнатися причину Вашої бездіяльності????! Буду щиро вдячна за відповідь!!!)

Олена

Доброго дня. Змініть, будь ласка, номери телефонів для Вінницького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. Дякую.

Тамара

Доброго дня яб хотіла дізнатися чи розглядаеця моя справа по заборгованості аліментів боржник Карпик Руслан Васильович 28 11 1983 року народження.Дякую

стягувач

Підкажіть будь-ласка, до якого контролюючого органу треба звернутись, щоб проконтролювати дії, або бездіяльність державного виконавця? Паперові документи я не отримав, і маю сумніви, що держ.виконавець взагалі кудись щось відправляв. А також з телефонної розмови зрозумів, що держ.виконавець не дуже зацікавлений у виконанні своїх посадових повноважень. Чи є якась лінія довіри, або єл.адреса, куди можна звернутись по допомогу? Дякую.

Ольга

Доброго дня, підкажіть ПІБ начальника відділу державної виконавчої служби вінницького району

Тетяна

Доброго ранку.Пiдкажiть будь ПIБ головного начальника Управлiння виконавчоii служби у Вiнницькiй областi.

Дякую

Таня

Добрый День!Посоветуйте что мне делать.В 2015 году погиб от пьяного мой Сын...Боржник Манченко Сергей Васылёвич так и не платит...Висим раз ездили в Бершадськой выконавчий служби, каждый раз обещают боржнику оповестить. чтоб платил.Но так и ничего не делают...Буду очень благодарна за помочь.

Катерина

Доброго дня.мені потрібен розрахунок заборгованості по аліментах.боржник Кулик Микола Степанович.10.12.85 р.н.прописаний смт.Стрижавка .підкажіть будь ласка куди звернутися!??

Катерина

Доброго ранку.2 липня я писала на вашу адресу листа з проханням надати мені довідку про заборгованість по аліментах боржник Кулик Микола Степанович 10.12.1985. Підкажіть будь ласка чи нададуть мені таку довідку?

Тетяна

Доброго дня.Звертається до вас Балюк Тетяна Дмитрівна.Скажіть,будь ласка,чи є у вас на виконанні справа про стягнення аліментів з Балюка Юрія Павловича на мою користь від 16 квітня 2018 року.Дякую.

Юля

Як звязатися з виконавчим по Вінницьких Хуторах.

Тетяна

Надійшов лист за №22767/15.3-25/8 від 29.10.18"Про відкритяі виконавчого провадження "немає слів щоб передати діяльність ваших службовців !!!! штраф сплачено ще 24.07.2018 квитанція №0010928815781 отримувач -УК у Немирівському р-ніс.Сокілець р/р отримувача 33116331002418 код 37336738 мфо 899998 платник Янчук В.Г через Приватбанк.Я на вас в суд подам!! Чекаю на вибачення

Тетяна

Доброго дня!Маю до Вас таке запитання:"Чи змінюється сума виплати аліментів,якщо платник вже не працює офіційно(працює закордоном),а платить алімени 1/3 від принесеної довідки про доходи з колишньої роботи?"

Евгений

Есть ли у вашей организации мобильный номер?

Тетяна

Добрий вечір,скажіть будь ласка, до кого мені звернутися щоб дізнатися коли у виконавчій службі на кінець то буде бухгалтер? Я другий місяць не можу отримати аліменти, які підприємство чоловіка відіслали ще 30.10.19 року. ХТО КОРИСТУЄТЬСЯ ГРОШИМА МОЇХ ДІТЕЙ?

Віталіна

Доброго дня. Таке питання

Я з дитиною знаходжуся за кордоном , платник не платить аліментів загалі, а судо виконавець не контролює його справи і не реагує на моє звернення щодо боржника який проживає в місті Вінниці. Підкажіть будь ласка як мені розібратися в цій справі.

Ірина

Заблоковано рахунок . Якщо виплатити суму на цей же рахунок, як проходить процес зняття з рахунку? За який час буде розблокований рахунок (карта)?

Last edited 3 років назад by Ірина
Кулинич Леся

Подала заяву на не сплату аліментів. Борг. В зв'язку з тим, що завідувач виконавчої служби друг боржника , заява не розглядається, нічого не відбувається. Колеги завідувача, а саме , це Теплик, кажуть, забудьте, нічого ви не доб'єтеся, справу «зам'яли»... Що робити, куди звертатися!? Де шукати правду?

Наталія

Чому моя карточка під арештом зніміть обмеження

Людмила

Прошу терміново надати роз'яснення,про поставлення апостиль,на нотаріально видатному дорученні в Польщі,,так як сервісний центр м Хмільник не приймає таке доручення,керівник обмежує мої права,як громадянина України

Наталія

Відносно мене незаконно вчинили нотаріальний напис на суму боргу майже 264 тисячі грн. По кредиту 2007 року. 

Через суд мені допомогли визнати це все незаконним і стягнути з колекторської компанії Вердикт-Капітал на мою користь судові витрати. В кого є подібні проблеми з кредитами, арештами майна і приватними виконавцями, — звертайтеся до перевірених спеціалістів +380960057685, +380994465651 Вайбер, Телеграм