Баштанський районний відділ державної виконавчої служби

Баштанський районний відділ державної виконавчої службиБаштанський районний відділ державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

Адреса знаходження: 56100, Миколаївська область, місто Баштанка, вулиця Полтавська, будинок 41

Телефон: (05158) 2-52-96, (05158) 2-52-97

Електронна пошта: info@bsh.mk.dvs.gov.ua

Начальник: Манжос Наталія Анатоліївна

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: четвер з 09.00 до 18.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA97201720355259001000700775, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34703714, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Баштанський районний відділ державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34703714, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Баштанський районний відділ державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
8 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрей

Полный амбец, не дозвонишся никому КАК так

Марія

Баштанський ДВС совсім не виконує своїх обов'язків ! Ігнорує на телефон, та звернення, державний виконавець Кононенко А.В. зовсім не працює , кошти які стягуються на дитину перераховуються через 15-20 днів , після постійного надзвонювання у двс, треба звільняти таких працівників із державних установ.

Ірина

Три години поспіль телефоную на обидва номери і ніхто не бере трубку. День робочий. Щойно було зайнято і знову не беруть. Питання термінове. Як так можна відноситись до своеї роботи і до людей!!!!????? Безсовісні!!!!!!!

елена

скажите как нужно поступить чтобы стягнуть деньги с должника куда обратится если я живу в разных областях с должником

Марія

Писала заяву на перерахунок елементів пройшло два місяці жодноі відповіді

Евгения

Добрый день! Уже месяц пытаюсь добиться выплаты алиментов, которые на счет исполнительной службы от ответчика поступают регулярно каждый месяц!!!! Исполнительная служба заморозила у себя на счету деньги за 3 месяца, которыми должен пользоваться несовершеннолетний ребенок!!! В течении месяца исполнители придумывают разные причины, почему они не могут (или не хотят) перевести деньги!!! Обьясните, в чем смысл вашей работы, если до проведения «качественной» реформы проблем с задолженностью не было?!Будьте так любезны, сбросьте на эл. адресс или по месту регистрации официальное письмо с обьяснением, почему происходит такая длительная задержка по выплате алиментов в дальнейшем для предьявления в прокуратуру! Так как по человечески общаться…  Детальніше »

Екатерина Гаврилюк

Здравствуйте! Объясните пожалуйста, почему Вы не поднимаете трубку когда вам звонят люди, для чего Вам телефон? Мало что не поднимаете, Вы потом его вообще отключаете!!!

Почему Чайка Алина Сергеевна не исполняет свою работу?Ещё в октябре месяце я обратилась, на взыскания с должника алиментов, и до сих пор ничего не предприняли!!! Мне что обратится в Дом Юстиции, может они мне помогут??!!!