Чорнобаївський відділ державної виконавчої служби у Золотоніському районі

Чорнобаївський відділ державної виконавчої служби у Золотоніському районі Черкаської областіЧорнобаївський відділ державної виконавчої служби у Золотоніському районі Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 19901, Черкаська область, смт. Чорнобай, вулиця Центральна, будинок 218

Телефон: (04739) 2-23-98, (04739) 2-24-52

Електронна пошта: info@chb.ck.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.15, п'ятниця з 09.00 до 17.00.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому:

  • начальник відділу: щопонеділка з 09.00 до 12.00, з 12.45 до 16.00
  • державні виконавці: щопонеділка з 09.00 до 12.00, з 12.45 до 16.00

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA768201720355259001000700474, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34644225, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Чорнобаївський відділ державної виконавчої служби у Золотоніському районі Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

15 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Валентина

Доброго дня, я 3 месяц жду алименты, выконавча служба вообще работать не хочет, грубят, хамят, что за отношения к работе, позор вам

Вікторія

Доброго дня.Хочу написати відгук про Чорнобаївський відділ ДВС.Якщо сказати,що я вражена,то це нічого не сказати.,,Хамовитішого «і зверхнішого ставлення у своєму житті я не зустрічала.Повна некомпетеція .Державні виконавці не володіють елементарною етикою,кричать,на зауваження не реагують,перевищують свої повноваження,принижують,грублять.Неналежно виконують свою роботу.Пояснити свої дії,вчинки,перерахунки не можуть взагалі...Мій чоловік несе службу у ЗСУ,боронить нашу державу з перших днів війни,практично з перших днів виконує бойові завдання у самих гарячих точках країни(з цілю безпеки озвучити їх не можу),і не міг особисто звернутися до них,на моє прохання почекати коли він вийде на зв'язок (так як зв'язку на той час не було з ним взагалі),і обов'язково надасть розрахунок…  Детальніше »

Галина

Чому з Катреняка Юрія незтягуюця аліменти уже читверти рік чому виконавча служба нічого неробить зато інших швидко находять

Ірина

Доброго дня, скажіть, будь ласка, який розмір «взятки» Ви чекайте за проведення платежу щодо штрафу за розмитнення автомобіля? Чи звертатися до Мінюсту з цього питання? Дякую

Андрій

Доброго дня, що робити якщо сплатив штраф за порушення ПДР у 2019 році, а зараз в дії показує що він не сплачений?

Телюк Олеся Олександрівна

Доброго дня скажіть будь ласка чи готові документи. Заява написана більше місяця назад сказали на протязі 15 днів відправите, і досі немає.

Ольга

Більших хамів чим у вас в ДВС ще не зустрічала.Наглі ,кричять на людей,хамлять на звінки відповідають дуже рідко ,а якщо і відповідають то нормально відповіді не дають атзновуж таки хамлять,місяць чикаю поки відкриють виконавче провадження і ніяк .Після цего взагалі перестали відповідати на звінки,я не розумію що у вас там коється ,що за безвідповідальність до роботи взагалі!!!!За таке тепер звиртатимусь до суду за вашу відповідальність і грубіянство,замість того щоб дитина отримувала кошти тепер будим з вамм ще судитись!!!!

Алла

Доброго дня!

Батько моєго сина сплачує аліменти через Укрпочту, зсилаючись на те що це єдиний дозволений Чорнобаєвським відділом ДВС спосіб передачі коштів.

Мене це сильно обурює, так як це для мене самий незручний спосіб, який може бути!!!

Я відкрила рахунок в ПриватБанку і хотіла б отримувати кошти на даний рахунок. Але мій колишній категорично відмовляється, пояснюючи це забороною ЧВДВС.

Прошу вас роз"яснити мені, на яких підставах Чорнобаєвський відділ ДВС забороняє перекази коштів на банківську карту ?!!!

Сергій

Скажіть будь ласка як можна дізнатися в електроному режимі як проходить справа по стягненю заборгованості по аліментах?????

Марина

Скажіть будь ласка як можна дізнатися в електроному режимі як проходить справа по стягненю заборгованості по аліментах???

Феронова Світлана

Доброго дня.чи можливо вам подати заяву онлайн?

Олександра

Доброго дня! Підкажіть будь ласка як можна отримати інформацію щодо заборгованості аліментів на дитину.

Феронова Світлана

Феронов Михайло не сплачує аліменти.є судове рішення.чи можу я в електронному виді подати заяву про стягнення боргу?і як правильно поступить?