Ірпінський міський відділ державної виконавчої служби

Ірпінський міський відділ державної виконавчої службиІрпінський міський відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 08205, Київська область, місто Ірпінь, вулиця Ярославська, будинок 9

Телефон: (04597) 6-24-14, (04597) 6-02-76, (04597) 6-16-26

Електронна пошта: dv-irpindvs@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 14.00 до 17.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA498201720355209001000700259, МФО 820172, Код ЄДРПОУ 34780165, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Ірпінський міський відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA838201720355159134700700259, МФО 820172, Код ЄДРПОУ 34780165, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Ірпінський міський відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
37 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Адвокат

Юридичні послуги. Адвокат. Юрист.

Надаємо широкий спектр послуг та вирішуємо проблеми будь-якої тяжкості, що пов'язані з приватними та державними виконавцями.

Витребуємо документи, скасовуємо постанови державного/приватного виконавця та знімаємо арешт з рахунків.

Професіоналізм, досвід та доступна ціна.

Телефонуйте: + 38 (096) 018-54-20.

Адвокат

Юридичні послуги Адвокат Юрист

Надаємо широкий спектр послуг та вирішуємо проблеми будь-якої тяжкості, що пов'язані з приватними та державними виконавцями.

Телефонуйте: + 38 (096) 018-54-20

Владислав

Добрый день. я Инвалид 3 группы, практически с одной рукой. Скажите пожалуйста , как мне оплатить долг алиментов в размере 100 тысяч гривен, если я получаю пенсию 1400 в месяц? Недавно пришло письмо, с суммой долга и то что я в месяц должен платить по 2700 гривен исходя из размера средней зарплаты региона... Кроме того, исполнительной службой заблокирована моя карта банка на которой аж 13 гривен. Спасибо

Сергій

Номер ВП 58928472.Вчора,23 числа,в Ірпені,я стягувач побачив авто боржника яке знаходилося в розшуку.Викликав поліцію,телебачення,авто на штраф майданчику.ДВС Дніпровського району Києва дала доручення ДВС Ірпеня на ведення справи,виставлення на торги.Сьогодні дізнаюсь від боржника що ДВС Ірпеня віддає авто йому на зберігання.Авто яке боржник приховував півроку від ДВС,їздив з спеціальною сіткою на держзнаках,щоб не потрапити в обьектив «рубіжу».Усіляко,злісно ухилявся від сплати боргу.Поведінка співробітників ДВС Ірпеня наводить мене на думку про корупційну складову.Про що я буду змушений написати заяву на неправомірні дії виконавців.Та обов'язково знову долучу телебачення,та інші змі.

Юля

Доброго дня! 24 квітня 2018 року Вашою організацією (безпосередньо Овчаровим) було отримано лист із заявою на ім'я керівника, запитом Управління праці та соціального захисту населення та бланком Довідки про розмір аліментів, сплачених у твердій грошовій сумі (стандартний набір документів). Вам, а безпосередньо ДЯЧЕНКО Є.В.? треба було витратити аж 5 хвилин, щоб поставити номер на документі і отримати підпис керівника з печаткою, покласти в конверт, і дати на відправку поштою. Аліменти не отримуються і отримуватись не будуть. Ця довідка потрібна тільки для того, щоб отримати від держави нещасні «копійки» на допомогу. Процедура стандартна, виконується кожні півроку.Але, шановний ДЯЧЕНКО не знайшов 5…  Детальніше »

Вика

Как сообщить в Ирпенский городской отдел государственной исполнительной службы Главного территориального управления юстиции в Киевской области о задолженности по алиментам, если ни по одному из указанных на сайте телефонов не берут трубку? Взыскательница проживает не в Киевской области и не имеет возможности приехать лично.

Евгения

Добрый день! Мой бывший супруг выехал за границу, у него есть задолженность по алиментам больше 6 месяцев. Подскажите как он мог выехать с долгами. В едином реестре не могу найти как должника.

Ірина

Скажіть будь-ласка чи повинен учасник бойових дій сплачувати авансовий внесок? Якщо так, то яку суму? (рішення суду про зобов'язання орган місцевого самоврядування надати УБД дозвіл на розробку проекту землеустрою).

Ірина

Не можливо додзвонитись по номерам ,які вказані на сайті. Просто не беруть слухавку!!!!

Марина

Як дізнатися інформацію стосовно ВП? Телефони не відповідають, листи через Укрпочту не надійшли, на листи через ел.пошту також не відповідають. Як ви зараз працюєте ? Мені потрібно знати суму заборгованості для сплати.

Катя

Если бывший муж не платит алименты я могу взять справку о задолжности по алиментам и вывести ребенка за границу?есть какой-то образец заявления чтоб выдали ету справку

Василь

Чи може бути відкрите виконавче провадження по судовому рішенню, але не внесене в єдиний реєстр? наприклад, якщо провадження відкривалося ще до створення реєстру?

як дізнатися про наявність відкритих справ по особі?

Юра

Доброго дня. Скиньте, будь ласка, зразок заява про сплату аліментів (підкріплення квитанції). Дякую

Лена

Як написать заяву щоб забрати виконавчий лист про стягнення аліментів?

Валентина

Доброго дня. Скиньте будь ласка зразок заяви щодо зазначення реквызитів на які перераховувати аліменти та ПІП начальника Відділу державної виконавчої служби Ірпінського міського управління юстиції. Дякую.

Алла

Добрый день. Подскажите куда обращаться если казначейство исполнительной службы никак не могут перечислить алементы на детей?

Ляля

Доброго дня! СКажіть будь-ласка, чи можна замовити довідку у телефонному режимі, про те, що я останні пів року не отримую аліментів?Довідка потрібна в соцслужбу.

Елена

Добрый день. Был наложен арест на банковскую карту. Штраф уплатили примерно месяц назад. Арест с карты не снят. В течение какого срока можно ожидать снятия?

Світлана

Скиньте,будь ласка,форму звіту про здійснені відрахування та виплати.Нам (юридичній особі прийшла постанова про стягнення (не аліменти).

Світлана

Стягнення з працівника фірми

Аніта

Від жовтня чекаю реакції на передання справи на інший відділ. Оеакції нуль

Віталій

Напешіть будь ласка вашу діюючу електронну адресу !!!

Євгенія

Email адреси вказано невірно. Діюча адреса: dv-irpindvs@ukr.net

Бежко Алексей

прошу сообщить причину удержания с моей заработной платы долга по ВП №59209873 от 03.07.2019 . Должник — Бежко Алексей Алексеевич, адрес — г.Ирпень,ул.Лесная,12,кв.23. По этому адресу я никогда не проживал и не был прописан. Прошу сообщить имеются ли в «виконавчому напису №2179 вiд 28.03.2019», указанному в Вашем письме б/н от 03.07.2019 в адрес АО «Днепропетровский завод прокатных валков» моих точных паспортных данных и указать их. В противном случае я буду обращаться в суд в установленном порядке.

Вячеслав

Я проживаю в с. Македоновка. Почему документы на погашение алиментов в Г. Ирпень. Бондарец Вячеслав Владимирович

Татьяна

Добрый день!

Хотим узнать о админ нарушение по впровадженню # 57179562

Не можем дозвониться уже много дней!

Мой номер 0981600054

Олександр

На Ваш запит від 18.02.2020 року №5872970/3 від головного державного виконавця Лемберської О.І, мною надані та Вами отримані 28 лютого 2010 року реквізити щодо перерахунку на мою користь надлишково стягнутих коштів у сумі 4201,05 гривен, станом на 31 березня 2020 року кошти не надійшли. Прошу повідомити причину не перерахування?

З, повагою Ляшов О.М., місто Миколаїв!

ольга

добрий день. чи можна дізнатися про справу аліментів,дуже довго чекаемо. з нового року, в березні справа була передана на роботу, з тих пір ніяких відомостей. боржник Саченко Анатолій Юрьевич