Відділ державної виконавчої служби у місті Івано-Франківську

Івано-Франківський міський відділ державної виконавчої службиВідділ державної виконавчої служби у місті Івано-Франківську Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Адреса знаходження: 76000, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Галицька, будинок 45

Телефон: (0342) 51-13-55, (0342) 51-11-42, (0342) 51-13-45

Електронна пошта:info@if.if.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: понеділок з 09.00 до 16.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA678201720355279035000700226, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35021710, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Відділ державної виконавчої служби у місті Івано-Франківську Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

44 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Светлана

Доброго дня, звертаюсь від імені батька,Пинчук Віктор Дмитрович. Заблокували рахунок у Приват. Звернувшись у банк,повідомили що саме заблокував виконавча служба,а саме за начебто не погашений штраф у розмірі 51 грн( їзда без шолома) зараз як я розумію накладена пеня... це було серпень місяць 2019 року ( 26.08.2019) ...довожу до вашого відома що даний штраф був сплачений наступного дня(27.08.19) після винесення постанови. як так ????

Скажіть будь ласка, чому до вас не можливо дозвонитися??? Ще й в період пандемії. Жах,обурена...два дні поспіль не дозвонившись... Будемо звертатися на гарачі лінії Мінюсту!!! Ганьба вам.

Шутова Елена

Здравствуйте. Вопрос к начальнику исполнительной службы Ивано-франковска. Мною были отосланы 2 письма на Ваше имя с просьбой выслать постановление об открытии исполнительного производства; предоставить справку-расчет задолженности по алиментам с ежемесячной расшифровкой по двум исполнительным листам по исполнительному листу № 2/265/754/16 (должник Шутов Ру3слан Валентинович) от 19,07,2016. Письма № 8750201276231 ( вручено 28,02,2017) и № 8754501609190 ( вручено 14,06,2017) Судебный исполнитель на контакт не идет, не желает общаться. В какие сроки мне ожидать от Вас ответ? С ув. Шутова Еленамой тел. 097-377-11-83

Бойчук Людмила Василівна

Доброго дня. Моє ім'я Бойчук Людмила Василівна. Мій пенсійних рахунок в ПБ заблоковано вже протягом 3 місяців за рішенням вашої служби. Я зверталась до вас вже 3 рази і підписала дозвіл утримувати 20% від пенсії на погашення боргу. Після цього я ще 2 рази(останній раз тиждень назад) підходила до Михайла Івановича і він обіцяв мені що рахунок буде відкрито через 2 дні. До банку лист про зняття арешту станом на сьогодні 4.12.2019 не надійшов. Прошу повідомити на якій підставі ви вже 3 місяці порушуєте Закон України, утримуючи мою пенсію в повному обсязі та негайно зняти арешт з рахунка. Отримуючи пенсію…  Детальніше »

Роман

Доброго дня, в мене виникло питання, от наприклад під час карантину, виконавча не працює для відвідування громадян... Якщо я відправив заяву по пошті, то в який термін уповноважений виконавчої його забере, щоб передати на розгляд? питання термінове !

зімін денис олеговіч

Доброго дня. Мене звати зімін денис олеговіч (інвалід війни),тлф 068-926-10-17.В мени запитання до начальника Івано-Франківського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. Мій державний виконавець Мицяк Михайло Зеновійович ВП 59264545, ігнорує мої звернення, письмові та усні, на телефони не відповідає, на всі прямі запитання ухіляеться від відповіді, я це розцінюю як зловживання службовим становищем що схиляє до корупційного діяння. На Ваше ім'я були відправленні листи звернення по справі. відповіді НЕ БУЛО. ні письмово, ні по телефону. Як що і в подальшому моїй звернення будуть ігноруватися я буду вимушений звернутись 1. на гарячу лінію в м.Київ.…  Детальніше »

Оксана

Як знайти свого виконавця

Ірина

Доброго дня як отримати довідку про те що я не отримую аліменти? Відсутність виконавчого листа

alui

Звоню на протяжении всего дня и никто не берёт трубку.

Каролишин Ваиль

Що таке кругова порука. Наведу приклад на дуже простому та в той час показовому факті . Йде мова про керівника Косівськоі виконавчоі служби Йоника І М .В його діях ми бачимо 1) відписка на запити 2) підробка документів 3)незнання та порушення законів 4)перевищення повноважень 5)перекручування фактів у свій бік. По пунктах ...1) відповідь не зясована та не відповідає дійсності .2) виконавчий лист №1 справа №347/ 1327 /16 по якій заблокована Приватбанківська картка та накладено арешт цілковита ПІДРОБКА . 3) В цьому виконавчому листі вказано цитую Рішення суду вступило в законну силу 02 . 02 2017 року Строк предявлення виконавчого листа…  Детальніше »

Олег Коник

Неможливо дозвонитись на жоден з вказаних на сайті телефонів

Телефоную в робочий час, 11:45-11:50

І ніхто звісно ж не передзвонить(

Iрина

Доброго дня.В зв'язку з змiною закону про алiменти на дiтей я не отримала грошей на свого малолiтнього сина Мазура Вiктора Андрiйовича,хоча грошi було перераховано ще в кiнцi мiсяця.Причина?

Ярослав

Доброго дня.Мене звати Ярослав.Я хотів взяти в Приват Банку карту універсальну,але там сказали що я обмежений в обслуговувані,сказали звернутись до вас.Яким чином можна зняти ці обмеженя?І чому вони взагалі є?0507793991 Смаль Ярослав Олександрович.Я уже був колись клієнтом цього банку,але я рахунок свій там закрив був.

Вероніка

Добрий день! Я не можу погасити заборгованість по кредитній картці в А-банку.Звернувшись на гарячу лінію А-банку з проханням переказу коштів з одного рахунку на інший співробітник банку також не змогла нічого зробити і повідомила мене про те,що усі мої рахунки заблоковано державною виконавчою службою.

Підкажіть мені будь ласка, як і де я можу дізнаватися причину блокування рахунків державною виконавчою службою і що мені потрібно робити,щоб їх було розблоковано?

Андрій

Доброго дня ...мене звати Воленко Андрій Васильович...чому мої банківські рахунки закриті...і вчому причина цього...!???

Ленарт Виктория

Добрый день!

Обращаюсь с вопросом к начальнику Исполнительной Службы Ивано-Франковской обл.

Отправляла заказным письмом исполнительный лист (судовий наказ № 639\3811\19) и заявление об открытии исполнительного производства про взыскание алиментов с бывшего мужа. Подскажите пожалуйста, как узнать о задолженности и почему на данный момент, его нет в списке Единого Реестра должников?

Спасибо!

Віра

АЛІМЕНТИ

Б І Л А Н Роман Васильович

4-й рік поспіль у д\в П И Щ Мар"яни Степанівни знаходиться вик.провадження за № 12500451 від 27.04.2009 щодо зобов"язання ІФМВ УМВСУ в Ів.Фр.обл. надати мені копію акту про знищення моїх облікових документів. Після 2020 року вона на жодні мої дзвінки не відповідає. Чи працює вона ще у вашому відділі ? Чи комусь іншому передали згадане виконавче провадження ?

Віра

ДОБРИЙ ДЕНЬ.МЕНІ ПОТРІБНА ДОВІДКА ПРО ТЕ ЩЕ НЕОТРИМУЮ АЛІМЕНТІВ,І ДРУГА ПРО СУМУ ЗАБОРГОВАНІСТІ ПО АЛІМЕНТАХ.

ЧИ МОЖНА ЧЕРЕЗ ПОШТОВЕ ВІДДІЛЕННЯ.

Last edited 3 років назад by Віра
Віра

ПІДКАЖІТЬ ЯК ДІЗНАТИСЯ ХТО ВИКОНАВЕЦЬ ПО СПРАВІ АЛІМЕНТИ

Андрій

Добрий вечір!Я,Яцков Андрій Володимирович.Сплачував аліменти на дитину Яцкову Анастасію.У липні 2021 року їй виповнилося 18 років.Хочу отримати довідку про відсутність заборгованості .Дякую!

ВАСИЛЬ

Кому направляти і куди 2-а Виконавчих листа Ів-Франківського окружного адмінсуду щодо перерахунку пенсії і відшкодування судових витрат Головним управлінням Пенсійного фону України в Ів-Франківській області?

Заздалегідь щиро дякую Вам за конкретну відповідь.

29.12.2021 року ВАСИЛЬ.

Івашин Василь Анатолійович

Доброго дня. Будь ласка, скажіть ім я, призвище та тел.№ державного виконавця по моєму виконавчому провадженню № 67222817. Як з ним зв язатись?

Богдан

Скажіть будь ласка,чи зніматимуть гроші за виконавчим листом під час воєнного стану?

Виталик

Здравствуйте, мой исполнитель щаблакировал мои счета Я сейчас служу в ЗСУ , у меня меньше долг как 100 000 .я ему звонил но он на меня орёт и не идёт на контакт... У меня маленький ребенок и жена инвалид и ему на это на спать...

И вот интересно как моей семье прожить??? +380996120562

Інна

Чому в мене наложилі арешт на соціальний рахунок, по догляду за дитиною. Постанова призідента від 24 февраля 2022 року номер 198-р. ст.121 «О правовому режиме военного положення» дозволяє користуватися арештованими грошима

Роман

Добрий день.

Підкажіть, будь ласка..., оплатив борг зг. наданих реквізитів, але виконавець не бачить коштів. Перевірили, реквізити вірні. Чи може бути причина у структурі призначення платежу...? (можливо воно повинно бути стандартизоване...? хоча номер ВП в призначенні вказано). Прошу допомогти в цьому питанні (оскільки борг оплачено, а арешт з рахунків не знімають).

Буду вдячний!

Віра

Доброго дня.В мене таке питання.Подавала у виконавчу службу м. Івано-Франківська виконавчий лист про стягування аліментів та стягнення судового збору з Кравчук Олег Анатолійович.На місті написала заяву,судове рішення в мене є.Від виконавчої служби м. Івано-Франківська відповіді ніякої.Підкажіть можливо хтось знає ,куди ще звертатися.Також хотіла б дізнатися свого виконавця.

Last edited 1 місяць назад by Віра
Андрій Стецик

Доброго дня.

Де можна дізнатися про реквізити для сплати авансового внеску для предявлення Судового наказу до Виконання (м. Івано-Франківськ)?

У наведених вище реквізитах замість рахунку написано «невідомо»

Last edited 3 років назад by Андрій Стецик
володимир

доброго дня!я скоро звильняюсь з мисць обмеження воли по умовному термини!мени зразу до вас звертатись,видпишить або передзвонить на мий номер 0968947286 дякую!