Відділ державної виконавчої служби у місті Кам’янці-Подільському

Відділ державної виконавчої служби у місті Кам’янці-Подільському

Відділ державної виконавчої служби у місті Кам’янці-Подільському Кам'янець — Подільського району Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 32300, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, вулиця Татарська, будинок 8

Телефон: (03849) 9-04-39, (03849) 2-03-33, (03849) 3-07-66

Електронна пошта: info@kpm.km.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому:

  • начальник відділу: щовівторка з 08.00 до 12.00, щочетверга з 12.45 до 17.00
  • заступник начальника відділу: щопонеділка з 08.00 до 12.00, з 12.45 до 17.00
  • державні виконавці: щопонеділка з 08.00 до 12.00, з 12.45 до 17.00

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA548201720355249000000700919, МФО 820172, код ЄДРПОУ 36400987, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Відділ державної виконавчої служби у місті Кам’янці-Подільському Кам'янець — Подільського району Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

38 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Дмитро

(03849) 2-03-33, (03849) 3-07-66 на ці (зазначені на сайті) номери додзвонитись неможливо!

Від слова «взагалі».

Адміністратори, обновіть інформацію про контактні телефони Кам’янець-Подільського МВ ДВС. Думаю, я не один намагаюсь додзвонитись за цими телефонами.

Інна

Чому кошти не перераховуються вчасно, кошти ще були зараховані як тиждень назад на виконавчу службу,а на рахунок ще не кинуто.І так кожного місяця.Що за робота!?Чому ще свої кошти потрібно видзвонювати коли буде,де вони...

Таня

Будь ласка, напишіть номер телефону викон.служби.На номери, які указано дозвонитися вже тиждень не можу.

Олег

Добрый день мне кажется что нашех приставов самих надо привлекать за не компетентность в работе! Так как они сами себе противоречат если сума долга погашен а арест на имущество должен бить снят автоматическое. Начальник службы приставов ответил так не не снимается потому что если мы снимем арест вы перестанете платить алименты. Уважаемые мне кажется ето маразм или не знание законов. Я ж не кредит в банке под залог взял! И да арест наложили они сами по своей халатности забыли внести чеки которые им предоставляли.

Ольга Авраменко

Доброго дня! Скажіть будь ласка,через скільки днів я зможу отримати аліменти,якщо військова частина отримала грошове забезпечення ще у п'ятницю? Дякую.

Вероніка

Доброго вечора. Коли прийдуть аліменти, якщо всі необхідні дані я надала ще 8 листопада. Колишній служить в військовій частині в Каменці.

Слободян Ольга Василівна

Чи є надходження елементів на фамілію Каніщук.

ігор

добрий день скажіть будьласка номер телефону до Вас 0384920333 не є дійсний а 0384930766 ніхто не піднімає

Галина

Доброго дня. Коли чекати повернення коштів від КС «Альянс Україна». Відповіді на моє звернення немає. Виконавець відповіді на скаргу не дає.В телефонному спілкуванні сказала, що спілка сказала, що вони банкрути. Зайшла на сайт ДПС , ніякого банкрутства немає, заборгованості по податках теж немає, перебуває на обліку. Просто не виконуєту свою роботу.

Бодаренко В.І.

Пришліть №рахунку Кам-Под. міського відділу вик.служби в форматі IBAN (29знаків),бо з 01.10.2019р.змінено Казначейські рахунки — не знаємо куди перераховувати стягнення із зарплати працівника.energy.avto@ukr.net

Тетяна

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи потрібно самостійно подвати змінений номер рахунку по системі IBAN?

Оксана Вишницька

Чому мені заблокували рахунок привадбанку і я не можу зняти дитячі кошти адже соціальну дитини немають права не видати тим більш борг у мене не в приваті а в МФО манівео?

тетяна

добрий день повідомте моб.телефон виконавця іщук

Юрій

Залиште мобільний номер щоб звязатись

Вероника

Как узнать номер судебного решения и идентификатор доступа к исполнительному производству?20 февраля 2020 я получила из ПриватБанка электронное сообщение о блокировке карты в связи с постановлением Каменец-Подольского отдела Государственной исполнительной службы Центрально-Западного управления Министерства юстиции. Эта новость повергла меня в шок, так как я никогда не имела никаких дел с кредитами!При поиске информации на сайте asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors выяснилось, что в качестве кредитора выступает коммунальное предприятие «Міськтепловоденергія», услуги которого я ежемесячно оплачивала с карты, на которую исполнительная служба наложила арест. Последние платежи по счетам данного КП до неправомерной блокировки были осуществлены 14.02.20. Также выяснилось, что исполнительное производство было открыто 21.11.19 и ведет…  Детальніше »

Вероника

На основании какого Закона государственный исполнитель Волкова Оксана Владимировна выносит Постановления об аресте банковских счетов из-за сомнительной и спорной задолженности по коммунальным услугам? Интересует номер и название Закона.

Вероника

На основании какого Закона государственный исполнитель Волкова Оксана Владимировна выносит Постановления об аресте банковских счетов из-за сомнительной, спорной задолженности по коммунальным услугам? Интересует номер и название Закона.

Пелагея

Чиэ заборгованiсть по елементах Банiт Дмитро Валерьович

Валентина

Добрий ранок. Я подала рішення суду на виплату аліментів ще 21.07.20р. три неділі документи навіть не розглядали.коли я звернулася в виконавчу службу виявляється що канцелярія ще навіть справу не завела.Пройшло ще дві неділі ніяких змін немає,хоча в рішенні суду було зазначено про стягнення аліментів за один місяць в негайному порядку.

Наталія

Більше двох років аліменти не платяться і судовий виконавець з цим нічого не робить.

Наталія

Повідомте контактний номер судового виконавця Олеся Сіра. На мої імейли вона не відповідає і коли ми останній раз спілкувались вона три рази підряд йшла в відпустку і поверталась з неї. Я не знаю як ви працюєте але я ще жодного разу не побачила виплат по аліментам і по словам суд. Виконавця вони прости не в змозі разом з поліцією знайти мого колишнього чоловіка, хоча він живе по місцю прописки

Анастасія Чебан

Постійно затримують виплату коштів, на дзвінки не відповідають... Останні декілька місяців взагалі по 3 тижні чекаю коштів. Коли почнуть працювати згідно законодавства і вчасно виконувати свої обов"язки???

Юрій

Га...ни

Людмила іванівна Борщевська

Прошу надати номер телефону Гуменюк Т.М. або дати відповідь чому наложений арешт на майно

уацу

це не офіційний сайт

Ася

Це жах а не виконавча... Хамство, переказ коштів на неіснуючу картку, невчасно перераховані кошти, загублені заяви, будь ласка зробіть щось, бо це не можливо витримати!!!!

Сергі

Дайти мобільний номер

Лісова

Доброго ранку!скажіть будьласка

Коли я отримаю аліменти за березень.

Паясь Сергій Володимирович

Прошу надіслати мені постанову про відкриття виконавчого, провадження по стягненю з мене боргу Адреса Валі Котика 11,електрона адреса m.mosinova@gmail.com.

Паясь Сергій Володимирович

Прошу надіслати мені постанову про відкриття виконавчого ,провадження по стягненню з мене боргу на мою електрону адресу m.mosinova.@gmail.com м прописки Валі Котика 11

Наталія Василівна

Доброго дня. КП «Кам'янецький парк» повідомляє, що ШУТ Тетяна Борисівна не працює на нашому підприємстві.

Алла

Скільки днів робиться довідка про сплату аліментів