Кропивницький відділ державної виконавчої служби у Кропивницькому районі

Кропивницький районний відділ державної виконавчої службиКропивницький відділ державної виконавчої служби у Кропивницькому районі Кіровоградської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Адреса знаходження: 25006, Кіровоградська обл., місто Кропивницький, вулиця Преображенська, будинок 2

Телефон: (0522) 32-16-49, (0522) 24-28-66, (0522) 24-27-46

Електронна пошта: info@kr.kr.dvs.gov.ua

Керівник відділу державної виконавчої служби: Павловський Олександр Сергійович

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 08:00 до 12:00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA628201720355279000000700730, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34977753, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Кропивницький відділ державної виконавчої служби у Кропивницькому районі Кіровоградської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

25 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Таня

Наклали арешт на зарплатну карту,на дзвінки не відповідає,що далі робити ,хто може підказати

Настя

Я уже не первый день пытаюсь дозвониться, постоянно нужно звонить по поводу алиментов, а то тупо забывают и откладывают. Недаано мне алименты хотели скинуть на старый счёт и когда не получилось, алиментов я вообще не получила.

Юлія

На превеликий жаль виконавець Клюшник Є. лише перший місяць намагався щось робити. Потім навіть не намагається зробити видимість. На мої усні звернення та телефонні дзвінки відповідає коротко: «Ждіть. Заплате колись!» Він не проконтролював,що неплатник працював офіційно і піздно надіслав запит до організації, а потім не проконтролював, що той не став на Біржу праці!!! За що такі люди отримують зарплатню, поясніть мені будь ласка?!?! За рік я отримала аліментів тільки за два місяці, звернутися в совбез не маю права, немає півроку з дня проплати! Залишилась без роботи, з кредитами та шаленою заборгованістю по комуналці. Звертатимусь до правоохоронних органів.А Клюшнику видавати з/п…  Детальніше »

Надія

Доброго вечора, скажіть, будь ласка, куди можна звернутися якщо виконавець не виконує свої обов'язки що до стягнення аліментів?

снежана

доброго дня.Бивший чоловік не виплачує аліменти на дитину.І уже великий долг.Ніяких грошей від держави не отримую.Мае таке бути ?чи я повинна щось отримувати а з нього потім будуть требувати

Тетяна

Доброго дня! Чи можлива оплата аліментів з карти на карту? І яке призначення платежу має бути вказано?

Наталия

Добрий день скажить будьласка де знаходиця соц служба в мисти Кобеляки

Сергей

Как узнать за что арестовали счета и погасить?

Сергей

59384611 какая задолжность?

Анатолій

як я маю сплатити аліменти якщо неприйшов лист з реквізитами вже понад 10місяців???

Валентина Педько

Добрый день. Скажите пожалуйста как я могу получить документ какая задолженность по алиментах на Педько Валентину Николаевну. Можно електронный вариант или когда зайти к вам для получения документа для подачи в суд.Можно получить разъяснение здесь или по телефону.

Оганесян Армен

Чому заблокували мій счот

Анна

Доброго дня. Постанова про виконавче провадження від грудня 2019 року по сплаті пені за невиплату аліментів.Судовий виконавець по пені отримав документ та роботи зовсім не проводе.Телефонувати не має сенсу все одно постійно зайнято. Прошу надати відповідь коли судовий виконавець ПЛОТНИЦЬКИЙ ПАВЛО ЮРІЙОВИЧ (номер виконавчого провадження 60832166) надасть документи до організації де працює боржник( борг по аліментам вже два місяці як погашено).Складається враження що робота не проводиться взагалі.

Олег

Олександр Сергійович як звами можно зв'язатись ні один телефон не відповідае

Анастасія

Доброго дня, чому за серпень мені так і не прийшли аліменти?

Платник Гук Микола Васильович

Бунтова Лілія Геннадіївна

Добрий день. Моє судове рішення було на виконанні у м. Херсон. Аліменти з чоловіка знімають але нам не приходять. Як можна отримати ці гроші? Бунтов Олександр Володимирович.

Тетяна

Доброго дня! Чи правильно я зрозуміла, що якщо я переселенка з Донеччини, проживаю зараз в Дніпропетровській області, а мій чоловік залишився жити в м. Донецьк, то я повинна надіслати судовий наказ на виконання до Вас? Буду вдячна за швидку відповідь.

Вікторія

Як зв'язатись з вами ?