Києво-Святошинський районний відділ державної виконавчої служби

Києво-Святошинський районний відділ державної виконавчої службиКиєво-Святошинський районний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 08132, Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, вулиця Лесі Українки, будинок 86

Телефон/факс: +38 (098) 507-94-29, (04598) 5-04-56, +38 (097) 824-64-95

Телефони працівників відділу:

  • Начальник відділу: Кравчук Максим Володимирович т.м. +380985797245
  • Кабінет №1: канцелярія відділу т.м. +380985079429
  • Кабінет №2: заступник начальника відділу: Стебловська Юлія Олександрівна т.м. +380508876430
  • Кабінет №3: державні виконавці: Домбровський Роман Анатолійович, Тертична Віта Володимирівна
  • Кабінет №6: державні виконавці: Міщенко Лариса Миколаївна, Тарасенко Вадим Олексійович, Примак Катерина Віталіївна т.м. +380966656273
  • Кабінет №7: державні виконавці: Пацуріна Оксана Василівна, Арабаджийська Оксана Сергіївна т.м. +380631611699
  • Кабінет №10: державні виконавці: Белан Ігор Васильович т.м. +380508234280

Електронна пошта: ksdvs@ukr.net

Сторинка відділу у Facebook: https://www.facebook.com/vdvsks

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому:

  • начальник відділу: щосереди з 14.00 до 17.00 год.
  • державні виконавці відділу, заступники начальника відділу: щосереди: з 14.00 до 17.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA598201720355229034900700429, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34903037, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Києво-Святошинський районний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA948201720355129134900700429, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34903037, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Києво-Святошинський районний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
183 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Вишнівчанин

Більшість працівників даної організації НЕ професіонали, аматори, які нічого не роблять, і протирають штани в кабінетах.

Мало того, що це просто біомаса, так ми ще й платимо їм зарплатню.

Розігнати цю «шарашкину» контору.

Инкогнито

Неможливо дозвонитися, ні один телефон не відповідає, довідку вибити — це жах!!! Оце так державна служба

Анна Викторовна

Я в ужасе от работы исполнительной службы г.Вишневое. Годами нельзя дозвониться!!! Меняется судоисполнитель по моему делу, а меня даже не ставят в известность!!!

Людина

Хочу охарактеризувати дану установу одним словом — дно.

Громадянин

Байдужі цинічні істоти.

Нехай і до вас так ставляться, як ви ставитеся до людей!

Система гачкотворців, здирників і рішал.

Юлия Мосунова

Исполнительная служба не занимается своими прямыми обязанностями,государство куда смотрит?! Год назад были отправлены документы,до сих пор нет ответа,чем они там вообще занимаются?!Дозвониться не возможно.

Ирина

Суд исполнители не занимаются своими прямыми обязанностями, а именно Приймак К.В. (на данный момент), до неё Доронина, а до неё Литвин С.В. Эти безвовестные работники с 01.08.2016 года дело не возвращают в город. Департаменту давали ответ, в ноябре/декабре 2017 года, что дело отправили, а в реале нет!!! Прыймак обещала ещё 14.02.2018 перезвонить мне и дать ответ по поводу дела (12.02.2018) — обещала суд исполнителю с моего города перезвонить — звонит безсовестная до сих пор!!!. Вчера (15.08.2018) звонила мне Литвин и ОБЕЩАЛА,извинялась ещё за свой «косяк» (она ещё должна была отправить), что сегодня 16.02.2018 отправит в мой город дело, ОБЕЩАЛА как отправят — перезвонит…  Детальніше »

Александра

Да, то что дозвониться не реально — это факт. Сергей Павлович, к Вам просьба, посодействуйте в решении данного вопроса. Я сама лично пыталась связаться с исполнителем весь февраль и март. Цель звонка — узнать получили ли мой ИЛ и открыто ли ВП и на тот момент это все! Приехать лично не могла (маленький ребёнок +проживаю далеко). Не буду указывать точное количество звонков (не поверите, на порядок более 150), но дозвонилась я 8 рас за весь период. Из них связалась с исполнителем 1. Ну это ж не нормально!

Андрій

Хочу поділитись враженнями. Телефонував з приводу грубих помилок у виданій державним виконавцем Міщенко Л.М., постанові. Мало того, що виконавець не усвідомлює своєї помилки, так, більш того, хамить і застосовує брудну лайку. Шановне керівництво, зверніть увагу на Вашого працівника. Проведіть з нею бесіду стосовно етики спілкування. Або звільніть, щоб людей не дратувала своєю некомпетенцією.

Оля

Дозвонитися неможливо. У м. Вишневе виконавці зовсім не виконують свою роботу.За два роки не можуть знайти боржника який працює офіційно. Ще в жовтні 2017р написала заяву щоб виконавче провадження направили до іншої виконавчої служби, але за пів року виконавець так і не знайшов часу щоб зробити це.

Юлия Мосунова

Исполнительная служба г.Вишневе,обратите внимание на документы которые были высланы вам 7.09.2016 года,о взыскании алиментов на двоих маленьких детей и нетрудоспособной матери,дайте ответ,или хотя бы верните исполнительные листы.

Іван

Державна виконавча служба працюе жахливо. Боржник перераховує кошти. а якщо не підеш щоб дізнатися є на рахунку кошти, чи немає, ніхто нічого не робить. Все спихають на бухгалтера. То він на навчаннях, то змінився. :6 місяців не перераховували — пішов, через тиждень перерахували. Зараз знову пішов через пів року, обіцяли перерахувати — уже чекаю три тижни, мабут ь прийдеться ще раз іти.

Володимир

жах просто скидають телефони видносятся як до собак! прошу перевирити оплату заборгованости нихто цим не займаеться перекидають лелефоний звязок один на одного а потим и зовсим не беруть ! реквизити надати не хочуть або их не знають що вони там роблять не понятно ! борг сплатили але потрибно щоб вони видправили лист у Приват банк щоб розблокували пенсийну карточку коли це буде зроблено!!!!

Анонімно

це не тільки у Вишневому, по всій країні так працюють.

Виктор

Не переживайте все так сильно! Есть и обратная сторона медали. Я живу в Боярке на ул. Садовая, 8. На меня в ВДВС Киево-Святошинского района на протяжении нескольких было открыто боле 5-ти исполнительных производств. Сейчас может даже и больше, не знаю. Ну, и что? По ним платит кто-то другой, но не я. Меня почему-то никто никто не трогает. Учитесь! Кто не работает, тот ест...

Никита

Исполнительная служба не занимается своими прямыми обязанностями,государство куда смотрит?

Особенно есть такой себе тупезень Тарасенко Вадим который постоянно отфутболиванием производств занимается одни бандерлоги.

Гость

Звоню в данную исполнительную (с... нного раза дозвонилась). Берет барышня трубку:"виконавча..."

Я прошу пригласить к телефону своего исполнителя (называю Фио).

Отвечает : «минутку». И дальше слышу беседу между ней и ещё одной мадам:

-ещё раз не будешь брать трубку...

-а что я буду говорить, у меня (что то там, не расслышала) не работает

-ну хотя бы людей ПОСЫЛАТЬ

Дальше снова первая берет трубку и говорит мне : «перезвоните позже, она вышла» и бросает.

Естественно дозвониться я им больше не смогла.

Ярослав

Для чого вам телефоны, дозвонытеся не можлыво. За шо вам платять зарплату? Куды дывыця ваше начальство?

лариса

а руководство наши послания читает? озвучиваю вслух!год назад сданы документы по алиментам! должник никончук о.о. на тот момент исполнитель по делу чубарев, к начальству попасть невозможно!больше года ни постановления, ничего!!!должник перечисляет от себя копейки, а фирма его липовая — несуществующая, но исполнителям это не интересно!!! никто ничем не занимается!!!это статья ук!

лариса

писала и очень много! но еще раз повторю — исполнительная не работает!!!видимо им никакие законы не указ!

Тетяна

Додзвонитися по вказаних номерах нереально. Дзвоню вже два тижні виклик йде а ніхто трубку не бере. А саме найсмішніше, це те, що може взяти трубку працівник сказати, що абонент зайнятий й зразу кладе, даже не автовідповідач. Згідно автоматизованої системи 19.06.2018р. відкрито виконавче провадження по аліментах. Ні Мене ні боржника по сьогоднішній день не повідомлено про відкриття виконавчого провадження ні по пошті ні по електронній пошті (в заяві вказано) та про виконавця, який буде займатися справою стягнення боргу. Я проживаю в іншому місті за 200 км. від Києво-Святошинського району. Невже мені потрібно брати за свій рахунок день та їхати 200 км…  Детальніше »

Інга

Добрий день! Відправила заяву на відкриття виконавчого провадження — як, завжди)) на аліменти. Завтра відсилаю скаргу на бездіяльність виконавця(( Дуже неприємно писати скарги, прийдеться дзвонити на гарячу лінію((((( Люди в службі дуже привітні, в канцелярії надають макс інформації. Спасибі всім!

Людмила

Повністю згодна з Вишнивчанином!!!Дозвонитися неможливо! Питання вирішити неможливо! Витрачу свій час, поїду в Міністерство юстиції зі скаргою на особистий прийом до особи, яка займеться цим бардаком.

Кравчук Максим Володимирович Источник: https://uk

У нас тут работают дурачки и я их глава

Черненко Ірина

Доброго дня! Не можу до вашого «закладу» додзвонитися і знайти свою справу, яку відправили у Вінницьку область ще у квітні, а її досі немає. Де її шукати і як стягнути аліменти??? Чи вже одразу потрібно йти у прокуратуру, щоб допомогли шукати???

Олег

Самая конченная служба ВДВС которая ничего не делает полное бездействие на звонки не отвечают по ВП ничего никогда не стягивают зато за 2% авансового платежа не забывают напоминать при подаче заявления

Тертична Віта Володимирівна

Відповідно до постанови № 1 АВ00699752 від 14.08.2020 року , Виконавець Тертична Віта Володимирівна ,мною Алієв Тофіг сплачено 510 грн.00 коп штрафу , та 320 грн.00 коп . за реквізитами які зазначені на сайті Києво- Святошинського районного відділу державної виконавчої служби. Виконавче провадженням Постанова від 21.01.2021 року про арешт коштів боржника. Враховуючи те що я розразувався . Прошу зняти арешт з моїх разунків

Тертична Віта Володимирівна

не можливо дозвотинися за номером 0978246496 простот ніхто не відповідає...

Адвокат Столярчук В.М.

В канцелярію дозвонився з першого разу. Так само і до виконавця. В телефонному режимі допомогли та відповіли на всі питання. Виконавець Пацуріна Оксана Василівна досить вічлива людина.

Інна

Це просто жах. Дозвонитись не реально не на один номер

олена

13.06.18 бола подана заява про відкриття виконавчого провадження по аліментах.дайте будьласка відповідь.

Алена

К ним дозвониться невозможно,а если дозваниваюсь то перекидывають то к одному,то к другому.сказали ждать 10дей ,а прошло уже 27дней.немогут выдать справку о том что не получаю никаких алиментов, требуется в Совбеза!!!! безответственность!!!!!

Олег

Нельзя дозвониться !!! Зачем тогда вам телефоны ????

Денис

Хрен дозвонишься к инспектору,вроде бы электронный документооборот,но что бы оплатить нужно взять бумажку для банка.

Инга

Господи,как этим людям можно дозвониться,там вообще работает кто то???

Алексей

нет связи , полный игнор, наверное чего то ждут , чтоб начать активно работать

Лилия

добрый день

! Кто может подсказать в какие органы можно пожаловаться на нашу исполнительную службу,чтобы там навели порядок? Я оплатила на те реквизиты ,которые мне дала тебловская,а оказывается неизвестно кому,теперь ещё пеню начисляют

Буду благодарна

Аноним

Добрый вечер. Подскажите, если присутствует задолженность по алиментам, фио должника должно попасть в единый реестр должников? Кто вносит данные, исполнительная служба? Если да, ИС, но его не внесли как это исправить? Заранее спасибо за ответ.

Аноним

Подскажите, если имеется существенная задолженность по алиментам, а должника нет в едином реестре должников, 1 в каком случае он может туда попасть? 2 кто в таком случае вносит в реестр данные? 3 с кем нужно решать данный вопрос?

Юлия

мне нужна справка о несплате алиментов за шесть месяцев с 01.10.2017 по31.03.2018 года Евтушок Юлии Владимировной от Евтушка Анатолия Сергейовыча на социальную помощ. адрес Житомирская обл с.м.т Емильчино пр.Горького 21

Екатерина

Дайте пожалуйста координаты соответствующего отдела исполнительной службы для получения справки о задолжености моего супруга по алиментам за пол года( Шипулина Максима Сергеевича). Так же мне необходимо знать:передали ли с бывшей работы моего супруга исполнительный лист? Находится ли он сейчас в исполнительной службе?Потому что в Святошинском районном суде города Киева,дали именно ваш контактный номер. По которому я уже несколько дней дозвонится не могу. Если данные контактные номера неактуальны,замените пожалуйста информацию. Чтобы люди могли к вам дозвониться!

Остап

по справі № 369/13415/17 , провадження № 2/369/1317/18 (про зупинку будівництва) — роботи до сих пір ведуться . Виконавча служба де вииииииииии... ????????

Ірина

Я хочу відмітити роботу Тарасенко Вадима і щиро подякувати йому. Дуже чемна та приємна людина. Він допоміг знайти безнадійного боржника та повенути кошти. Звертаюсь до керівництва з проханням звернути увагу на відповідальну, старанну і якісну роботу вашого працівника Тарасенко Вадима!

Керівництво Відділу

Шановні користувачі!

Працюємо над Вашими проблемами, які Ви описуєте та вчасно доводимо до відома державних виконавців відділу!

Будь ласка приходьте до відділу в приймальні години!

Будемо раді Вам допомогти!

ДВС працює для Вас!!!

Начальник відділу Кравчук Максим

Рома

чи можна записатися на прийом?

Татьяна

Кто будет нести ответственность за несвоевременное перечисление алиментов с Вашего расчётного счета на мой карточный счёт? Полтора месяца держать деньги моего ребенка у себя, это преступление. И справку-расчет чтобы получить кем надо быть, и что сделать? Так как простым смертным ее не выдают. Фамилия алиментчика Болдар.

Олег

Я в шоке от работы исполнительной службы г.Вишневое. Годами нельзя дозвониться!!! Поменялось более 7 исполнителей а толку 0 по моему делу, а меня даже не ставят в известность на заявление о возврате 2% которые я оплачивал за предыдущие подачи заявлений ответов и перечислений 0. Буду обращаться с заявление о краже, превышение полномочий, злоопотреблений и о неисполниние решения суда в прокуратуру.

Олег

Коли саме мені будуть поверненні грошові кошти 2% авансового внеску по ВП № 55092004 від 09.11.2017 року на суму 1161,68 грн та по ВП № 55108919 від 09.11.2017 року на суму 270,12 грн. Заяву з реквізитами я вам надав 02.01.2019 року. Відповідь надіслати пісьмово на адресу яка вказана в заяві від 02.01.2019 року.

Аліна

Сподіваюся, що начальник відділу читає те що пишуть звичайні люди!

З 2015 року ваші виконавці нічого не роблять. Я вже і їздила до виконавця та він у відпустці то хворіє. Писала листи, щоб надали інформацію про хід дії виконавчого листа і глухо. Писала клопотання начальнику, теж тиша. Тож толку з вашої роботи??? За що ви тільки отримаєте зарплату?!

Скоро дійде до суду, готую документи на подачу. Мабуть вам не звикати до судової тяганини.

Чи можливо перевести документи у виконавчу службу іншого міста?

Руслана

Нельзя дозвониться !!! Зачем тогда вам телефон ????