Коростенський відділ державної виконавчої служби у Коростенському районі

Коростенський відділ державної виконавчої служби у Коростенському районіКоростенський відділ державної виконавчої служби у Коростенському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 11500, Житомирська область, місто Коростень, вулиця Шолом-Алейхема, будинок 13

Телефон: (04142) 9-60-17, (04142) 9-60-31, (04142) 9-60-77, (04142) 5-09-30

Електронна пошта: info@kr.zt.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок– четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: щосереди кожного тижня з 08.30 до 12.00, щоп’ятниці кожного тижня з 08.30 до 12.00

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA818201720355299500000700430, код ЄДРПОУ 34855429, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Коростенський відділ державної виконавчої служби у Коростенському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA983223130000025302000000557, код ЄДРПОУ 34855429, МФО 322313, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Коростенський відділ державної виконавчої служби у Коростенському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

 

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

45 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Тетяна

Доброго дня. Мені аліменти приходили з 25 по 30 число кожного місяця. За липень місяць досі немає коштів, хоча з рахунку колишнього чоловіка списалися ще 15.07.19. Чому до сих пір не прийшли кошти і чи завжди буде така затримка у виплатах? Це не припустимо щоб виконавча служба так затримувала виплати!

Олександр

Добрий день! Прошу Вас актиалізувати інформацію щодо відомостей про обтяження за індексним номером 25342560 від 16.10.2015 (ідент.ном-2750518390);

реєстр.номер обтяження: 9351178,15.12.2009

Коростенським міським судом обтяження скасовано в лютому 2020, але дані не обновлені!

Ухвалу суду з заявою було надано до вашого відділу.

З повагою Бачура Олександр Сергійович.

Тел : (097) 572 08 55; (099) 931 51 31; (073) 931 51 31

Віталій

З грудня 2015 я звільнився з роботи .стояв на біржі праці отримував допомогу по безробіттю з цього моменту аліменти на дітей надсилав поштою потім влаштувався на роботу і аліменти продовжував надсилати поштою .Чеки у мене всі є.Мені на адресу прийшло письмо з головного територіального управління юстиції про заборгованість за весь період.що мені робити коли я фактично сплачував аліменти .

Віталій

Місце проживання у мене м.Коростень .Працював я також тут але головний офіс попередньої роботи та на якій зараз я працюю знаходяться в Києві.Хоча і зараз я працюю в Коростені.Тепер питання чеки треба надсилати оригінал чи достатньо копій і чи не можна справу перевести за місцем проживання для мене це буде зручніше.Дякую за відповідь

Ганна

Доброго ранку! 10.03.18. Я відправила замовлені листи поштою, заяви до Коростенський міськрайонного ВДВС ГТУЮ у Житомирській області,так як проживаю в Києві, про надання довідки про заборгованість по аліментах, та заяву про надання довідки про не сплату аліментів. Листи було вручено 13.03.18. На даний момент відповідь мені так і не надійшла. Скажіть будь ласка скільки ще чекати?

Світлана

Доброго дня. Підскажіт що робити ,чоловік несплачує аліменти три з половиною роки?

Инна

Зравствуйте. Подскажите пожалуйста. Дом оформлее на меня, но прописан там только мой дядя. Он собрал долг за свет и его отключили. Погашение задолженности на суд подали на меня, и вычли с зарплаты у меня. Можно как-то вернуть мне дееьги, а долг переоформить на дядю? И какие последствия будут касательно дома, могут забрать или что-то в этом роде? Заранее спасибо за ответ!

Юлия

Я Юлия миколаевна.Подала своего чоловика на елименти, деяке время вин мени платив... А потим чин зник ,и я звернулась у Виконачу сложбу, вони имени дали список дукументив и я их собрала... И вони сказали чикати письмо, я чикала его дотехпор пака сама не поихала, и по сегодня не каких результатов...

Я на дитину не получаю елиментив,наша Виконавча служба поганок виконуе свои обовяски.

Юлия

Скажить ,що мени робити. Батько моей дитини ,не платить елиментив у 7сим мисяцив.И я не знаю де вин .А виконавча служба, не чого не побить.Я воспитую трое дитей,и имени до их ходить каждий день.Не ма коли

Алина

Здравствуйте! Хочу пожалуватся на бухгалтерию, не как не может перечислить деньги которые начисленые ребёнку. Несчастные алименты не могут не как скинуть. Уже прошло две недели а денег нет. Я всё понимаю но так не кто не делает.

Дмитро

Прошу Вас повідомити чи є наразі актуальними реквізити для сплати авансового внеску: Розрахунковий рахунок № 37113000800609, код ЄДРПОУ 34855429, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ.

З повагою, Дмитро.

Наталия

Добрый день! В том месяце аллименты пришли 16 числа, в этом месяце 16 это воскресенье ,а 17 это выходной по празднику.Когда ждать выплаты 14 числа или 18?

Мирослава

Доброго дня!Виконавцем Коростенського міськрайонного відділу державноі виконавчоі служби ГТУЮ винесено постанову про відкриття виконавчого провадження у 2017 році. З моменту виплати аліментів будь-яких значних затримок з отримання аліментів не було, тобто аліменти надходили в кінці кожного місяця. Однак, впродовж останніх місяців(близько 5), з'явилися значні затримки, а саме аліменти мені не нараховуються по півтора місяці. Станом на 01.11.2019 я досі не отримала аліменти за вересень місяць. З чим це може бути пов'язано, якщо боржником грошові кошти перераховані на рахунок ДВС за вересень та жовтень? Як так розумію, що з халатним відношенням до своіх посадових обов'язків!

Боровик ирина

Я просила справку амне ее не предоставили я не знаю как таких работников назвать куда смотрит начальство начальство так сама работаит плохо как исатрудник

Боровик ирина

Таких работников нужно увальнять без рекаминдацый ипрсобий чтобы пажыли как маи дети без денег жывут уже 4 месеца

Боровик ирина

Что стыдно стало что не берете трубку игнорируете какой вы тагда начальник

Олександра

Скажiть будь--ласка чи можу я подати чоловiка на алiменти по пенсii iнвалiд войни 3групи?

Филоненко Татьяна.

Девочки!!! почему не берёте трубку, я второй месяц не могу к вам дозвониться, очень чем-то заняты? У меня опять задержка по алиментам, уже второй месяц я не получаю денег.Из-за карантина меня сократили с работы, у меня была одна надежда на алименты, у меня двое детей чем мне их кормить, вы мне не можете подсказать!? У моего бывшего с зарплатой деньги снимаются! Девочки где деньги, если ситуация не изменится я буду обращаться в прокуратуру, вы мне не оставили выхода!!!

Кристина

Добрый день. Мне нужен пример заявы ,на смену реквизитов для алиментов.

Вячеслав

Доброго дня,Коростенський суд та Апеляційний постановили сплатити мені надміру отримані кошти від УПСЗН та штраф,питання яким чином відбувается оплата,чи можливо розбити сумму на декілька платежів?

Полищук Инна Александровна

Мне нужно узнать сколько ещё должна выплатить , какой у меня долг

Філоненко Тетяна

Доброго дня. Мене звати Філоненко Тетяна останні аліменти отримала 29.07.2020 р. З вашої сторони немає ніякої допомоги. З в'язку з тим я буду звертатися в прокуратуру. Ви не як не відриагували .

Даниил

Хотелось бы узнать почему это произошло ?!

Надія

Доброго дня. Чому я не можу до вас додзвонитися,ніхто не відповідає... колишній чоловік звільнився з роботи і став на біржу праці. Що мені робити? Якісь документи мені треба везти вам чи ні?

Ирина

Подскажите, а эти номера телефонов для связи с исполнительной службой, вообще актуальны ещё? Две недели не могу дозвониться! Это нормально?

Медведчук Наталія Йосипівна

Добрий день.Вас турбує Медведчук Наталія Йосипівна будь ласка необхідно довідку проте, що чоловік не сплачує аліментів за період з 01.10.2020 по 01.06.2021р.Чи можна отримати поштою.Напишіть відповідь на ел.адресу momot.vera@ukr.net.

Юля

Доброго дня. На якій підставі заблокован рахунок в банку. Як немає постанови суда

Людмила

Доброго дня чому немає аліментів за лютий місяць

Людмила

Добрий день, чому немає аліментів за лютий

Анна

Доброго вечора,як дізнатись,чому за березень місяць аліменти не було нараховано?

Наталя

По якому номеру дзвонити? Ні один не відповідає

Мария

Підкажіть будь ласка , якщо згідно рішення суду було змінено суму аліментів з фіксованої на ¼ від усіх доходів, але не меньше 50% від прожиткового мінімуму, колишній чоловік офіційно на данний момент не працює, як буде утримуватись і розраховуватись сума аліментів за місяць,дякую.

Черевко Аліна Миколаївна

Доброго вечора! Я Черевко Аліна Миколаївна. Дайте будь ласка відповідь на запитання: чому мені не прийшли аліменти за березень і квітень? У колишнього чоловіка кожного місяця вираховують з зарплатні а мені нічого не приходить!

Оксана ЗАЙЧЕНКО

Доброго дня. Написала до виконавчої служби електронний лист з підписом. На протязі якого терміну має бути надано відповідь? Як дізнатись, що мій лист отримали та взяли до роботи?

Віталій

Чи можу я це зробити в місті Коростені? У мене чомусь виконавець знаходиться в Києві мені звідти прийшло письмо