Косівський відділ державної виконавчої служби у Косівському районі

Косівський районний відділ державної виконавчої службиКосівський відділ державної виконавчої служби у Косівському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Адреса знаходження: 78600, Івано-Франківська область, місто Косів, вулиця Незалежності, будинок 85

Телефон: (03478) 2-02-86, (03478) 2-46-86, (03478) 2-08-85

Електронна пошта: info@ks.if.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: п'ятниця з 10.00 до 15.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA808201720355219034700700422, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34701701, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Косівський відділ державної виконавчої служби у Косівському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

5 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Каролишин Ваиль

Що таке кругова порука. Наведу приклад на дуже простому та в той час показовому факті . Йде мова про керівника Косівськоі виконавчоі служби Йоника І М .В його діях ми бачимо 1) відписка на запити 2) підробка документів 3)незнання та порушення законів 4)перевищення повноважень 5)перекручування фактів у свій бік. По пунктах ...1) відповідь не зясована та не відповідає дійсності .2) виконавчий лист №1 справа №347/ 1327 /16 по якій заблокована Приватбанківська картка та накладено арешт цілковита ПІДРОБКА . 3) В цьому виконавчому листі вказано цитую Рішення суду вступило в законну силу 02 . 02 2017 року Строк предявлення виконавчого листа…  Детальніше »

Каролишин Ваиль

Документи підробляються не тільки в селищній раді , та виконавчій службі , а ще у вищому Адміністративно-апеляційному суді України. Мною отримано постанову даного суду непрошито , не проклеєно , без печатки , без підписів суддів , без зворотньої адреси та не обгрунтованим текстом .Звернувшись в Косівський суд до головуючого Гордій В І та виконавчу службу Йоник І М розяснити рішення суду ЧАСТКОВО ЗАДОВІЛЬНИТИ відповідть така НЕЗНАЮ ,. НЕРОЗУМІЮ а покарати ВМІЮ. Мене не тільки покарали , але й пограбували на 963 грн 16 коп . Вони (на мою думку ) знають у якій формі приходить постанова суду , але чомусь…  Детальніше »

Каролишин Ваиль

ПОМСТА ЧИ ЗАКОН ??? Думаю , що помста , тому що добиваюся правди . В нашій державі чиновникам можна все : брехати , фальсифікувати , грабувати , а народу — МОВЧАТИ... Одна відповідь : ЗВЕРТАЙТЕСЯ В СУД. Питання у ЯКИЙ ???? Де знайти ПРАВДИВИЙ СУД ??? У 90 -ті роки рекетерам довіряли більше , чим нинішнім судам , які судять ІМЕНЕМ УКРАЇНИ .А може у Косівський ??? Там головуючий разом з начальником Виконавчої служби вирішують , як мені " ЗАКРИТИ РОТ ". Тоді ----у Верховний суд ... Там такі судді як Гімон М. М , Мороз Л. Л ,Бучик А. Ю…  Детальніше »

Каролишин Ваиль

ПРАВДА ПРО ВЛАДУ , ЯКУ МИ "ВИБИРАЄМО ". Наведу один із прикладів , як догодили "МАЛЕНЬКОМУ ЧИНОВНИКУ " Позивач , маючи підтримку цього чиновника ,звертається у суд без всяких підстав , а особливо права .СЕЛИЩНА рада , разом з ЗЕМЕЛЬНОЮ комісією , підтримує цю ІНІЦІАТИВУ . А саме : 1)НАДАЄ НЕПРАВДИВІ ДОКУМЕНТИ 2) МАЛЮЄ " НА КОЛІНІ " КАРТУ НА СВІЙ РОЗСУД 3) НЕПРАВДИВІ ДАЄ СВІДЧЕННЯ У СУДІ 4) ДЕПУТАТИ ГОЛОСУЮТЬ " ЯК П О Т Р І Б Н О ".СУДДЯ першої інстанції ( на мою думку ) по прозьбі ЧИНОВНИЧКА справу бере до розгляду. При розгляді даної справи…  Детальніше »

Кур'янський Василь Дмитрович

П.Йоник.Яка у вас освіта?