Костопільський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районіКостопільський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі

Костопільський районний відділ державної виконавчої службиКостопільський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)

Адреса знаходження: 35000, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця 1 Травня, будинок 31

Телефон: (03657) 2-10-27, (03657) 2-31-57

Електронна пошта: info@ks.rv.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 16.00.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.48.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 10.00 до 17.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA668201720355219000000707926, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34963122, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Костопільський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)

і

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

16 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана

Доброго дня.

Протягом тижня не можна до вас додзвонитися. Жоден телефон не відповідає!!! Невже так готуєтесь до Різдва і вивчаєте Колядки???!!!

Світлана

Добрий вечір,мені неплатять аліменти 3 роки. І незнаю докого звернутись підскажіть будь ласка,бо я хочу позбавить батьківських прав

Олег

Добпого дня, не можу ні як дозвонитися у виконавчу службу Костопільського районну таке відчуття, що усі пішли у відпустку. Напешіть будь-ласка актуальнний номер телефона.

Рабінюк Лариса Петрівна

Доброго дня! Прошу надіслати довідку про аліменти на Дерев'янко Валерію Едуардівну сплачені Її батьком Дерев'янком Едуардом Анатолієвичем за період з 01.01.2018 по 01.08.2018.

Довідку надати на ім'я опікуна Рабінюк Лариси Петрівни.

Юлія

Доброго дня хочу повідомити що Степчук Андрій Вікторович села Головин не сплачує елементи і не малу суму.погрожує що не буде платити.Він зараз знаходиться на території Польщі коли в нього обмежений виїзд будьласка прошу прийміть міри

Петруняк Володимир Володимирович

Як дізнатися розмір штрафу.0689133172 Володимир.

Тетяна

Доброго дня! Житель села Дюксин Опанасюк Валентин Миколайович має заборгованість по виплаті аліментів близько 50 тис гривень. Дуже Вас прошу прийміть міри будь ласка.

Ірина

доброго дня. підскажіть будь-ласка як можна дізнатися про суму боргу якщо відомо номер виконавчого провадження.

Olha

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, хочу відмовитись від аліментів. Кому написати заяву? І де взяти зразок заяви. Приїхати особисто не можу, так як проживаю в іншому місті.

Olga

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, до кого звернутися стосовно перерахунку заборгованості по аліментах? І в кого дізнатися чому затримка в виплаті. На томість прийшла смс на карту виплат «Відмова від відповідальності» і зараховано 1 грн 32 коп, що це?

Наталія

Доброго дня ніяк тиждень не можу додзвонитись у виконавчу службу

Василь Андрійович

Ніде не вказаний номер мобільного телефону до цього органу. Перечитавши коменти на цьому сайті щодо цієї служби, слід прийти до висновку: контактувати з населенням посадові особи цього суб'єкту владних повноважень, м'яко кажучи, не горять будь-яким бажанням.

Це, як на мене, свідчить про низький фаховий рівень посадових осіб, що працюють в цій службі.