Любарський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районі

Любарський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районіЛюбарський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 13100, Житомирська область, смт. Любар, вулиця Миру, будинок 20

Телефон: (04147) 2-33-84, (04147) 2-34-88

Електронна пошта: info@lb.zt.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок– четвер з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: щосереди кожного тижня з 09.00 до 15.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA718201720355289612000700503, код ЄДРПОУ 34403389, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Любарський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA693223130000025308000000487, код ЄДРПОУ 34403389, МФО 322313, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Любарський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

 

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

20 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Фабіос

Ну і де справедливість ? Жінка знайшла іншого , як вияснилось ,вже давно , поки чоловік на роботі -вони там шури мури , вона подала на розлучення крадькома ,( за спрощеним варіантом ,бо в неї є зв'язки в суді ) потім ти взнаєш що ти розлучений вже , а пізніше взнаєш що ти вже заборгував пару місяців аліментів ,чому за зраду не штрафують жінок ? Як за по рушення ПДР,про яку гуманність можна говорити — якщо законодавство завжди на стороні матері, навіть якщо вона егоїстично і ліцемірно поступила з чоловіком який її та дитину забеспечував ?

Ольга

Дозвонитись до вас якось можна чи ні , що з телефоном

Бернацька Свiтлана

Добрий вечiр.Менi чоловiк заборгував алiменти.Менi прийшла постанова про прийняттявиконавчого провадження.Що менi далi робити?

Светлана

Долго ждать,хоть приблизно?

Светлана

Если он года не платил,какая может быть совесть.

Надія

Доброго дня. Що робити . Я подавала на аліменти в 2004 році , але документи десь щезли . Аліменти не отримувала .

Анна

Доброго дня! я звертаюсь по відкритому провадженню ВП №57397050, відповідно до рашення Андрушівського районого суду Житомироської області (справа № 272/836/18. Провадження Вами відкрито, відповідач офіційно працює та ще й отримує кошти здаючи пай в оренду. На сьогоднішній день кошти мені боржник так і не сплачує. Що робити?Які Ваші дії а які мої? В автоматизованій системі виконавчого провадження рух по справі моїй не можу побачити, не можу зайти. Дякую!

Владислав

Чому не зняли арешт з рахунків? Квитанції про сплату штрафу були представлені у виконавчу службу міста Любар.

Олег

Добрий день,фін частина перерахувала суму боргу по еліментам чому мені не можуть розблокувати мій рахунок?

Олеся

Доброго дня,хочу до вас звернутися.У вас є такий боржник Левадний Олександер,подавала заяву бачу що діло не пошевелилося зовсім.Викличте його і подивіться всі квитанції,він майже нічого не платив.

Мария

Скажите пожалуйста как и когда можно подать заявление на роспись. И сколько это будет стоить?

Ольга

Доброго дня , мені потрібен телефон Чмирук Ольги , потрібно відсилати квитанції про сплату аліментів ...

Ольга

Напишіть номер телефону куда можна дозвонитись , моєму чоловіку прийшов лист , що він заборгував аліментів на суму 60 тисяч , що це за бред .

Ольга

Дайте діючий номер телефону , що це твориться , моєму чоловіку пришла заборгованість дуже велика , як таке може бути , так як почалась війна, не платив бо дійсно залишились без роботи , колишня знову подала позив до суду і тут на тобі 60 тисяч боргу, звідки у вас такі суми беруться , те що винен дійсно не відмовляється виплатити ну не таку суму

Яна

Як взагалі отримати зв'язок? Дурдом повсюди 🤬 Сидять сраками і нічого не роблять . Не один номер не відповідає. За що ми платимо вам зарплати ?

Ольга

Дайте діючий телефон