Нікопольський міськрайонний відділ державної виконавчої служби

Нікопольський міськрайонний відділ державної виконавчої служби

Нікопольський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Дніпро)

Адреса знаходження: 53213, Дніпропетровська область, місто Нікополь, вулиця Отаманська, будинок 2

Телефон: 099-537-8175, (056) 767-72-89, (056) 767-72-90

Електронна пошта: info@nk.dp.dvs.gov.ua

Керівник відділу державної виконавчої служби: Григорук Олександр Вікторович

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: вівторок з 08.00 до 12.00, четвер з 13.00 до 17.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA978201720355209000000700302, код ЄДРПОУ 35004297, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Нікопольський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, код ЄДРПОУ 35004297, МФО 820172, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Нікопольський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Підписатися
Повідомлення про
guest
28 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Адвокат

Тел: +38 (096) 018-54-20

Юридичні послуги.

Адвокат/Юрист.

Надаємо широкий спектр послуг та вирішуємо проблеми будь-якої тяжкості, що пов'язані з приватними та державними виконавцями.

Витребуємо документи, скасовуємо постанови державного або приватного виконавця та знімаємо арешт з рахунків.

Професіоналізм, досвід та доступна ціна.

Тел: +38 (096) 018-54-20

Наташа

никто не отвечает по указанным на сайте номерам неделями.

Ірина

15.01.2019р. мною було написано заяву про те ,щоб внесли до Державного реєстру боржників боржника Кузнецова Олександра Івановича, який не виплачує заборгованність понад 5 місяців. Пройшов час ,але боржника немає в реєстрі. Чому? Бездіяльнісь Ваших працівників примушує мене як одержувача написати скаргу до Вищого керівництва, яке примусить Вас працювати. Чому мої діти мають страждати від такої бездіяльності. Щоб врегулювати конфлікт прошу Ваш вирішити моє питання негайно! З повагою Кузнецова І.В.

БОГДАН

ФОП ШУМОВ БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ ПОВІДОМЛЯЄ ВИКОНАВЧИЙ ЛИСТ № 2-2778 ВІД 23.05.2018 РОКУ НА СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ З ДУПЛЕНКО СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА ОТРИМАНО

Илона

Нужна справка по не выплате алиментов, как с вами связаться не отвечают телефоны

Мира

Поясните, пожалуйста, почему не сняты ограничения по продаже дома, если судебное решение по нему было 5 лет назад (улица Иртышская 116 и 125)

Виталий

Алименты предприятие начислили исполнительная служба на карту неперевела раньше все было вовремя

Екатерина

Здравствуйте Хочу получить справку о невыплате элементов от словам заказные письма звоню никак не могу с вами связаться уже полгода. Возможность приехать к вам лично нет!

Лена

Здравствуйте! На какой срок задерживают выплату исполнительная служба у мужа алименты сняли ко мне так и не пришли все счета и реквизиты давно сданы .Какие ещё причины могут быть? Моего пристова никогда на месте нет.Дозвонится вообще нельзя .Город Никополь .

Лена

Добрый день! чому не перераховують алiменти у чоловiка зняли менi не перевели вже 5 днiв прошло м.Нiкополь .Порушення закону

Лена

Здравствуйте!Такой вопрос ...у б/у мужа сняли алименты с зарплаты прошло полторы недели мне их не начислили вопрос где они?

Лена

город Никополь исполнительная служба вы собираетесь выплачивать алименты ...на каком основании деньги у вас висят на счету две недели ...вы нарушаете закон !!!!Приставы вообще работать не хотят всю неделю на месте нет ...на вас есть хоть какая нибудь управа ...будем звонить на горячую линию .!

ole

город Никополь Исполнительная служба когда перечислите алименты почему деньги на счету у вас находяться две недели .Приставы Никополя работать вообще не хотят

Надія Біла

Ваші телефони, вказані на бланку, не відповідають, тому вимушена звертатись через електронну пошту. Виклик від 14.12.18 №74219 про явку на 20.12.18 Домніч Мазнюк Олени Павлівни надійшов 27.12.18 за вказаною у виклику адресою. Однак повідомляю, що заочним рішенням суду від 12.10.2005 по справі №2-9102/05 Мазнюк Олена Павлівна визнана такою, що втратила право на користування жилим приміщенням за вказаною адресою. На той час квартира була муніципальною, права власності на житлову площу Мазнюк не мала. У тому ж році знята з реєстрації у колишньому ЖЕК-3 на підставі вказаного рішення суду. Місцеперебування боржника мені, як законному власнику квартири, невідоме. Прошу перевірити інформацію, розшукувати боржника…  Детальніше »

вера

я с декабря месяца не могу получить деньги на свою карту от вас,на звонки никто не отвечает,что за хрень???!!!!!на письма тоже не отвечаете,с кем я могу связаться?

Ольга

Вам хоть не отвечают на указанные номера а я списывалась с ними на сайте ихнем,они указали на какой номер дзвонить,так я подзвонила а то оказалась девушка из Черкас и вообще не имеет отношения к ним.

Наталья

Здравствуйте нужен номер исполнителя по алиментам

Елена

Ужасно работает исполнительная служба, исполнитель бездействует, уже больше года не получаю алименты и не однократно писала письма, живу в другом городе и увы не могу приехать...подготовила жалобу в прокуратуру и в суд...печально, что такое безответственное отношение к работе

Наталля

Добрый день!нужна справка о не получении алиментов от Федоренко Анжелики Васильевны за период 01.01.2019 по 31.12.2019 в пользу Федоренко Назара Николаевича,находящегося у меня под опекой.г.Верхнеднепровск,для органов соцзащиты.

Яна

Здравствуйте почему не возвращают деньги моему муж заплатили уже давно сказали что в конце месяца будет розщет и вернут.уже сколько месяцев прошло вы что ахренели там. ?

Л.І. Калита

nikopol@nkddau.org.ua

Це електронна адреса коледжу.

Елена

Здравствуйте,как мне передать счет для начисления алиментов?

Елена

Здравствуйте,как мне передать заявление с р/с для начисления алиментов?