Відділ державної виконавчої служби у місті Рівному

Рівненський міський відділ державної виконавчої службиВідділ державної виконавчої служби у місті Рівному Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Адреса знаходження: 33000, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Замкова, будинок 22-А

Телефон: (0362) 63-38-87, (0362) 63-63-26, (0362) 63-61-38, (0362) 63-40-93

Електронна пошта: info@rvm.rv.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 16.00.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.48.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 10.00 до 17.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA158201720355289035000700371, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35007146, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Відділ державної виконавчої служби у місті Рівному Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

93 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Віктор

Доброго дня. Рівненський міський суд 17.11.17р. прийняв рішення стягнути з ПрАТ «Рівнеазот» на мою користь середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні. 25.01.18р. Апеляційний суд Рівненської області рішення суду першої інстанції залишив без змін. Чи можу я вже написати заяву на відкриття виконавчого провадження? Чи чекати 30 днів і можливого направлення касації ПрАТ у Верховний Суд?

Віка

Доброго дня, закон №2475 від 03.07.2018 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання», де розмір аліментів прирівнюється до прожиткового мінімуму 1800 грн, введений в дію ще з серпня, але коли він почте працювати (уже жовтень)? Ми отримуємо 700 грн аліментів уже 4 роки — це смішно, суд ще з червня розглядає справу про зміну суми з 700 грн на 2000 грн. На що сподіватися: суд розгляне «колись» справу в нашу користь чи закон ввійде в дію і автоматично сума аліментів буде 1800 грн?

Жанна

Доброго дня, я проживаю в Київській області,була одружена і в шлюбі народилося двоє синів, з чоловіком розлучилися і суд назначив йому 1/3 на аліменти, в 2017 році я подала письмову заяву у Рівненську виконавчу, м. Кузнецовськ про борг і не сплату аліментів, сплати почалися, але не регулярні і у суммі 1000 грн на 2 дітей. У травні 2020 я написала електронного листа у виконавчу з проханням повідомити мені в якому стані борг і виплати, так як відколи відправила заяву ніякої відповіді не отримала, аліменти не виплачуються взагалі з листопада 2019 року. Що мені робити і куди звертатися і чому виконавець…  Детальніше »

Людмила

Чи можу подати заяву на перегляд суми по аліментах?

Тетяна

Добрий день, як зв'язатись з виконавцями ?

Анонім

Доброго вечора. Мій колишній чоловік працює десь в поліції а Рівному.І мені сказали відправити документи на аліменти до вас в Рівне?Що мені робити?

Максим

Які дії повинен вчинити заявник до ДВС коли судом було винесено рішення про виконання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню? Подати якусь заяву або що?

Янковська Оксана

Суд по розлученню був у червні 2018 року. Після вступу в силу рішення суду, в липні було заплачено вказану в рішенні суму судових витрат. І чомусь в жовтні 2018 року на роботу прийшов лист з виконавчої служби про стягнення судових витрат і ще плюс 155 грн.

Мазур Василь Васильович

Я, Мазур Василь Васильович, зареєстрований за вдресою : м. Рівне, вул.Остафова, 29. 13.11.2018 року під час реєстрації автомобіля у сервісному центрі установлено, що відділом ДВС Рівненського МУЮ накладено заборону на все моє рухоме майно, що позбавляє мене можливості вчиняти будь-які дії щодо мого майна. У зв'язку з тим, прошу Вас надати мені повну інформацію щодо накладення арешту на моє нерухоме майно Вашою установою. Інформацію прошу надати мені впродовж сьогоднішнього робочого дня. У разі неможливості сьогодні розглянути моє звернення прошу повідомити, коли саме його можливо розглянути, оскільки це стосується термінового вирішення питання щодо реєстрації мого рухомого майна. Завчасно вдячний за оперативність…  Детальніше »

Ирина

Суд по алиментам вынес решение в мою пользу,но денег я так и не увидела. Хотя отец детей является должником уже больше года и решением суда было... приступить к немедленному исполнению... Куда мне обратиться чтобы он выплатил задолженность и стал регулярно это делать?

Дарина

Які треба документи занести щодо аліментів?

Олександр

19 лютого з використанням автоматизованої системи виконавчих проваджень Міністерства юстиції України борг був сплачений. Станом на 10 березня в тій же АВП стан провадження рахується відкритим, відповідно і в єдиному реєстрі боржників рахується заборгованість. Питання: СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНА???

поліщук олена миколаівна

добрий день я подала заяву на стягннння еліментів поліщук олена ще в грудні а коштів нема куди звертатись

Петро

Доброго вечора прийшов мені лист про стягення боргу і потрібно з'явиться до виконавчого це обов'язково чи я можу сплатити борг на рахунок який потрібно

Петро

На даний час я за кордоном,і чи може дружина сплатити цей борг?чи потрібно приїхати мені

вадім

добрий день розтулмачти термін своєчасне виконання. Виконавця повідомлено про наявність коштів на рахунку місяць тому однак кошти не знимаеться з рахунку та арешт також одже це помста чи (к......Я) так як Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби — начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області,будучи адвокатом особисо програв справуу який був позивачем

Юлія

Доброго дня ,подала документе на стягнення аліментів але єліменитів не має ,а він і надалі отримує а я ні .

Татьяна

Доброго дня, а як дiзнатися чи вiдкрито виконавче провадження (алiменти)?

Наталія

Обідея перерва з 13.00 до 13.45

Анна

Доброго дня!Скажіть будь ласка,по якому номеру телефону, до вас можна дозвонитись?

Андрій

Доброго дня. Є рішення суду яке вступило в силу про зміну розмірів еліментів що стягуються з мене. Це рішення виконується автоматично чи його потрібно вам принести? І чи є термін подачі таких рішень до виконання?

Юрій

Чьому арештували мій зарплатний рахунок в мтб банку

Інна

При перерахуванні коштів згідно виконавчого провадження необхіно вказувати в призначенні платежу код 147? Чи достатньо коментарю «перерахування заборгованості згідно виконавчого провадження №... за „місяць“ 2020 р» ? Дякую!

Висиль

Доброго дня. Я Криса Василь Миколайович.Рівненський міський суд 25.03 2019р. прийняв рішення стягнути з ПрАТ «Рівнеазот» на мою користь середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні. 30.05.2019р. Апеляційний суд Рівненської області рішення суду першої інстанції залишив без змін. Чому до цих пір не має ніяких дій по виплаті заборгованості.

Висиль

Доброго дня. Я Криса Василь Миколайович.Рівненський міський суд в2010. прийняв рішення про стягнення з Соловйової Юлії Валерівни коштів. І до цього часу справа не зрушена з місця? Я змушений буду подавати скаргу до прокуратури про бездіяльність даржавних виконавців.

Сергій

Добрый день! Арештовані картки приват. Аліменти оплачен але чеки неприносив. Що зараз робити в період карантину?

Микола

Доброго дня!Де мені оставити заявку на повернення коштів по переплаті!

Ірина

Добрий день. Мене звати Ірина. При розлученні суд призначив аліменти для мого сина. Виплачував аліменти його батько. Сину 13 травня 2020 року випвнилось 18 років, він студент І курсу НУВГП, вчиться на державній денній формі навчання. Чи потрібні якісь дії (якщо потрібні, то які) для подальшого утримання аліментів?

Оля

Добрий день!!! Я мати одиночка получаю лише зарплату!!! Мені заблокували рахунок заробітної плати!! Що мені робити і куди звертатися??? Як розблокувати карточку??? Юрист сказав що не мали права так як я мати одиночка!!! Виконавча служба не працює в них карантин,а мені дитину кормити треба!!! Хоча б якийсь номер телефону мобільний дали!! Так на стаціонарний немає змоги подзвонити!!!

Олег

Як побачити якій штраф потрібно оплатити!??

Ольга

Як получити лист про стан заборгованості.

Рудик людмила васлівна

Як можна звани звязаться

Андрій

Зайко Мирослава , не ходи одна додому

Цьопич В'ячеслав

Добрый день.

Алименты выплачиваются через почту или банк. Возможно копии об уплате отправлять на электронную почту или нужно обязательно приносить в исполнительную службу.

Рудик людмила васлівна

Дайте свій мобліний я позвону ван А до позвонит самі 0985841381

Андрій

Про Зайко Мирославу то якась безглузда провокація !

Марія

Доброго дня підскажіть будь ласка мобільний номер виконавчаї служби.

Наталія

Яка процедура отримання довідки про відсутність проваджень, чи можно подати заявку в режимі онлайн на таку довідку.

Оксана

Добрий день скажіть будь ласка якій розмір аліментів має платити чоловік по району якщо призначили 1.4 від усіх доходів

Інна

Чи можна подати виконавчий лист поштою чи електроною адресою?

Лєна

Хотіла подати заяву стосовно виконання рішення Апеляційного суду м. Рівне. Мені відмовили у його прийнятті!!! Це взагалі законно??? Куди звертатись???

Сергій

Мені на стару адресу приходить що я повинен заплатити гроші. Маховський Сергій Васильвич

Юля

Доброго дня. Чи можна депортувати людину з Польші, яка обманним шляхом виїхала з України, не сплативши аліменти.

Катерина

Доброго дня, я подала на аліменти і суд призначив чоловікові виплатити аліменти з 7мого місяця 2020 року, всі документи подала у виконавчу але дій від чоловіка досі ніяких нема і він нічого не платить хоча йому документи з суду прийшли аж у вересні. Куди мені звертатись і взагалі що робити?

Ігор

Доброго дня хто має номер Рогозіна Богдана Святославовича. Сьогодні підходив до виконавчої а там зачинено у зв'язку з карантином, а дуже срочно потрібно

Ігор

Мені призначили заборону виїзду за кордон у зв'язку з заборгованості аліментів. Чи може виконавча служба дати тимчасовий дозвіл на виїзд у зв'язку з тим щоб заробити гроші і погасити боргі.

Анна

Добрий день.подавала заяву на утримання дружини і еліменти направив до виконання 05.01.2021 чому ще кошти не приходять?

Мар'яна

Доброго дня. Не можу оплатити аліменти. У вас змінилися реквізити?

Софія

Доброго дня, до кого мені звернутися по не виплаті заробітної плати вже майже рік часу?

Діма

Стлатив штраш пдр, як заврити провадження виконавчої служби