Рівненський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі

Рівненський районний відділ державної виконавчої службиРівненський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Адреса знаходження: 33000, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Петра Могили, будинок 22-Б

Телефон: (0362) 26-59-51, (0362) 5-51-48, (0362) 22-22-64

Електронна пошта: info@rv.rv.dvs.gov.ua, dvsrivnerayon@gmail.com

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 16.00.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.48.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 10.00 до 17.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA398201720355299000000700532, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35007151, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Рівненський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

40 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Алла

Рівненська районна виконавча служба, виконавець Гуменюк Андрій Анатолійович, арештувала мої карткові рахунки, не повідомивши про причини, не надіславши мені копії постанови, тобто нічого не роблячи. А ціна питання 85 гривень адмінштрафу. Хвала нашим державним виконавцям!!! За розграбовані мільйони нічого, а за 85 гривень можна і рахунки арештувати. Велика робота робиться, аж 85 грн. отримає бюджет і заплатить зарплату за цю роботу державним виконавчим органам.

Кузьміч Андрій Вікторович

Я не маю змоги кататися до вашої контори щодня з Києва,своїх контактних номерів ви не надаєте,про всі свої дії завчасно не інформуєте,про причини невиконаннь зобов'язань вас не цікавлять. Ви там крім того що п'єте каву і обговорюєте своїх хахалів щось робите!? (Був свідком 25 вересня,одна ,,полетіла на побачення,а інша лишилася,дала папірців і сама полетіла,дуже поспішала) РЕФОРМИ БЛ@…!!!

Гори гори

Рекет без відповідальності, отримав і я маляву, що ж гроші я не поверну а в карму ви собі насрали

Last edited 2 років назад by Гори гори
Анонімно

При зверненні до виконавчої служби про не сплаті аліментів колишнього чоловіка служба не вжила ніяких мір,мало того,ще присилає на мою адресу про його борги,в різних частинах України.

Наталія

Прохання до виконавця Пахальчук Людмили Вітальвни

Наталія

Перераховуйте вчасно аліменти на дітей і відповідайте на дзвінки це стосується Пахальчук Людмили Вітальвни, бо затримка по аліментах більше 3 неділь. Розберіться зі своєю роботою, бо таке враження, що виконавча служба не працює зовсім, а тільки п'є каву. Будемо звертатись до Керівництва.

Тетяна

Була свідком розмови у 312 каб., де два виконавця вирішували на документі яку ставити дату виїзду у с. Хотинь і у с. Шубків. Насправді значить вони роками не їздять по селах, а відрядні кошти то отримують... я негайно проінформувала про це їхнє керівництво Іщук Н. В.

На це мені відповіла пані Іщук Н. В., що вона про це знає.

Питання то що робить взагалі наша «виконавча» ???

Наталія Сасюк

Перераховуйте вчасно аліменти на дітей і відповідайте на дзвінки це стосується Пахальчук Людмили Вітальвни, бо затримка по аліментах більше 3 неділь. Розберіться зі своєю роботою, бо таке враження, що виконавча служба не працює зовсім, а тільки п'є каву. Будемо звертатись до Керівництва

Ольга

Не сплачує елементів, що робити.

Ольга

Не сплачує елементів,що робити...

Оля

Не сплачує аліменти пару місяців, і сам поїхав до Польщі, таке допускається?

Алла

Доброго вечора мені потрібна довідка що я не потребую від колишнього чоловіка аліментів де мені її взяти

Юрій

Шановний Гуменюк Андрій Анатолійович зніміть будь ласка арешт з банківських рахункі Якимчук Юрій Леонідович

Сергій

Як побачити ідентифікатор допуску до виконавчого провадження? А де побачити постанову про відкриття виконавчого провадження?

Людмила

Начальнику Рівненського районного відділу

державної виконавчої служби

Романченко Людмили Євстафіївни

Заява

Прошу повернути неправомірно стягнуті кошти на картку

5168 7573 7991 5343 .

25 серпня 2020р. Романченко Л.Є.

Екатерина

Викиконавча служба за період від подачі аліментів 28.11.2018 року не реагуєш на мої звернення, заборгованість на 01.03.20 становила 18000,наданиймомент більше, єдине їхне рішення після позовів та скарг це встановлення тимчасового обмеження, на даний момент я навіть не знаю хто мій державний виконавець тому що вони змінювалися неодноразово про що я навіть не була повідомлень. Моїй дитині 2 роки постійно працювати я не можу, прийміть міри.

Оксана

Доброго дня. Скажіть будьласка чи є можливість подати документи по аліментах особисто? І якщо є то за яким графіком? На початку карантину треба було по почті. На даний час щось змінилось?

Катерина

Я Вертелецка Катерина, хочу дізнатися чому третій рік у Вас така бездіяльність, почекате ще трішки я вийду з декрету, і поговоримо в суді, якщо по іншому Ви не маєте бажання.

Анна

Доброго дня, в мене змінилися реквізити для отримання аліментів, я надіслала вам на пошту чи потрібна ще якась інформація?

Гість

Коли ви вчасно будете перераховувати аліменти? ?

Вікторія

Доброго дня я вам надіслала заяву на електронну адресу чи прийде довідка ,так коли?

Руслан

Доброго дня. На блокуваня мого персонального рахунку в Приватбанку повідомляю. Що з 2008 року я не займаюсь підприємницькою діяльністю,оскільки був закінчений строк дії ліцензії на вид діяльності. ВЕТЕРИНАРНА ПРАКТИКА.Про.що я повідомив в податковій за місцем реєстрації. Відповідальний працівник МІЧУДА ОКСАНА ІВАНІВНА не виконала своїх обовязків та не закрила мою діяльність як підприємця...Також не повідомила мене ОСОБИСТО...При цьому мені нараховували незаконні борги. Пару років назад я був викликаний у Податкові ,де пояснив всю ситуацію та відразу ЗАКРИВ свою свою діяльність. Також наголошую,що жодного разу не ПЕРЕБУВАВ на обліку як безробітний,не отримував від ДЕРЖАВИ жодних коштів...На пенсійне забезпечення НЕ ПРЕТНДУЮ. Про наявність…  Детальніше »

гість

Бандити і нелюди по іншому не назовеш

Валерій

Телефони не відповідають , їздити до вас за 300км також немаю часу , був штраф 5міс тому , лист не прийшов , зато виконавча вже написала штраф в два рази більший , ви там взагалі якісь кончені , чи як

Maria

Надаю юридичну допомогу в оскарженні виконавчих написів, визнання дій державних та приватних виконавців незаконними, зняття арештів з рухомого та нерухомого майна, арештів з рахунків, що мають спеціальне призначення.

Оскарження дій виконавців, щодо не перерахування аліментів на утримання дітей.

Для більше детальної консультації або підготовки документів телефонуйте або пишіть

Підготовка документів на платній основі, в залежності від складності Вашої справи.

Контактний, робочий номер для зв'язку:

+38 (068) -735-45-23 Марія

viber,telegram, WhatsApp

Якщо Ви перебуваєте за кордоном, то консультація можлива через мережу Zoom.

Звертайтесь, буду рада Вам допомогти!

Гарного Вам дня та мирного неба!

Бережіть себе

Андрій

Добрий день, мій штраф передано в виконавчу службу. СЕРІЯ : БАБ   

НОМЕР : 300718

ШТРАФ 1020 грн.

Мені потрібні реквізити щоб проплатити в банку.

Зущенко Андрій Валерійович