Рівненський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі

Рівненський районний відділ державної виконавчої службиРівненський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Адреса знаходження: 33000, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Петра Могили, будинок 22-Б

Телефон: (0362) 26-59-51, (0362) 5-51-48, (0362) 22-22-64

Електронна пошта: info@rv.rv.dvs.gov.ua, dvsrivnerayon@gmail.com

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 16.00.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.48.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 10.00 до 17.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA398201720355299000000700532, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35007151, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Рівненський відділ державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

36 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Алла

Рівненська районна виконавча служба, виконавець Гуменюк Андрій Анатолійович, арештувала мої карткові рахунки, не повідомивши про причини, не надіславши мені копії постанови, тобто нічого не роблячи. А ціна питання 85 гривень адмінштрафу. Хвала нашим державним виконавцям!!! За розграбовані мільйони нічого, а за 85 гривень можна і рахунки арештувати. Велика робота робиться, аж 85 грн. отримає бюджет і заплатить зарплату за цю роботу державним виконавчим органам.

Кузьміч Андрій Вікторович

Я не маю змоги кататися до вашої контори щодня з Києва,своїх контактних номерів ви не надаєте,про всі свої дії завчасно не інформуєте,про причини невиконаннь зобов'язань вас не цікавлять. Ви там крім того що п'єте каву і обговорюєте своїх хахалів щось робите!? (Був свідком 25 вересня,одна ,,полетіла на побачення,а інша лишилася,дала папірців і сама полетіла,дуже поспішала) РЕФОРМИ БЛ@…!!!

Анонімно

При зверненні до виконавчої служби про не сплаті аліментів колишнього чоловіка служба не вжила ніяких мір,мало того,ще присилає на мою адресу про його борги,в різних частинах України.

Гори гори

Рекет без відповідальності, отримав і я маляву, що ж гроші я не поверну а в карму ви собі насрали

Last edited 3 років назад by Гори гори
Наталія

Прохання до виконавця Пахальчук Людмили Вітальвни

Наталія

Перераховуйте вчасно аліменти на дітей і відповідайте на дзвінки це стосується Пахальчук Людмили Вітальвни, бо затримка по аліментах більше 3 неділь. Розберіться зі своєю роботою, бо таке враження, що виконавча служба не працює зовсім, а тільки п'є каву. Будемо звертатись до Керівництва.

Наталія Сасюк

Перераховуйте вчасно аліменти на дітей і відповідайте на дзвінки це стосується Пахальчук Людмили Вітальвни, бо затримка по аліментах більше 3 неділь. Розберіться зі своєю роботою, бо таке враження, що виконавча служба не працює зовсім, а тільки п'є каву. Будемо звертатись до Керівництва

гість

Бандити і нелюди по іншому не назовеш

Тетяна

Була свідком розмови у 312 каб., де два виконавця вирішували на документі яку ставити дату виїзду у с. Хотинь і у с. Шубків. Насправді значить вони роками не їздять по селах, а відрядні кошти то отримують... я негайно проінформувала про це їхнє керівництво Іщук Н. В.

На це мені відповіла пані Іщук Н. В., що вона про це знає.

Питання то що робить взагалі наша «виконавча» ???

Ольга

Не сплачує елементів, що робити.

Ольга

Не сплачує елементів,що робити...

Оля

Не сплачує аліменти пару місяців, і сам поїхав до Польщі, таке допускається?

Алла

Доброго вечора мені потрібна довідка що я не потребую від колишнього чоловіка аліментів де мені її взяти

Юрій

Шановний Гуменюк Андрій Анатолійович зніміть будь ласка арешт з банківських рахункі Якимчук Юрій Леонідович

Сергій

Як побачити ідентифікатор допуску до виконавчого провадження? А де побачити постанову про відкриття виконавчого провадження?

Людмила

Начальнику Рівненського районного відділу

державної виконавчої служби

Романченко Людмили Євстафіївни

Заява

Прошу повернути неправомірно стягнуті кошти на картку

5168 7573 7991 5343 .

25 серпня 2020р. Романченко Л.Є.

Екатерина

Викиконавча служба за період від подачі аліментів 28.11.2018 року не реагуєш на мої звернення, заборгованість на 01.03.20 становила 18000,наданиймомент більше, єдине їхне рішення після позовів та скарг це встановлення тимчасового обмеження, на даний момент я навіть не знаю хто мій державний виконавець тому що вони змінювалися неодноразово про що я навіть не була повідомлень. Моїй дитині 2 роки постійно працювати я не можу, прийміть міри.

Оксана

Доброго дня. Скажіть будьласка чи є можливість подати документи по аліментах особисто? І якщо є то за яким графіком? На початку карантину треба було по почті. На даний час щось змінилось?

Катерина

Я Вертелецка Катерина, хочу дізнатися чому третій рік у Вас така бездіяльність, почекате ще трішки я вийду з декрету, і поговоримо в суді, якщо по іншому Ви не маєте бажання.

Анна

Доброго дня, в мене змінилися реквізити для отримання аліментів, я надіслала вам на пошту чи потрібна ще якась інформація?

Гість

Коли ви вчасно будете перераховувати аліменти? ?

Вікторія

Доброго дня я вам надіслала заяву на електронну адресу чи прийде довідка ,так коли?

Руслан

Доброго дня. На блокуваня мого персонального рахунку в Приватбанку повідомляю. Що з 2008 року я не займаюсь підприємницькою діяльністю,оскільки був закінчений строк дії ліцензії на вид діяльності. ВЕТЕРИНАРНА ПРАКТИКА.Про.що я повідомив в податковій за місцем реєстрації. Відповідальний працівник МІЧУДА ОКСАНА ІВАНІВНА не виконала своїх обовязків та не закрила мою діяльність як підприємця...Також не повідомила мене ОСОБИСТО...При цьому мені нараховували незаконні борги. Пару років назад я був викликаний у Податкові ,де пояснив всю ситуацію та відразу ЗАКРИВ свою свою діяльність. Також наголошую,що жодного разу не ПЕРЕБУВАВ на обліку як безробітний,не отримував від ДЕРЖАВИ жодних коштів...На пенсійне забезпечення НЕ ПРЕТНДУЮ. Про наявність…  Детальніше »

Валерій

Телефони не відповідають , їздити до вас за 300км також немаю часу , був штраф 5міс тому , лист не прийшов , зато виконавча вже написала штраф в два рази більший , ви там взагалі якісь кончені , чи як

Андрій

Добрий день, мій штраф передано в виконавчу службу. СЕРІЯ : БАБ   

НОМЕР : 300718

ШТРАФ 1020 грн.

Мені потрібні реквізити щоб проплатити в банку.

Зущенко Андрій Валерійович

Петро

В мене брат воює на передку йомутеж заблокували картку він оплати все що йому сказали і вже два місяці ті в 312 кабінеті нехочуть зняти арешт а закого тоді вони воюють

Олександра

Дайте будь ласка контакти виконавців.

21 століття, а номер телефону- таємниця.

Я за межами України зараз, я немаю змоги не прийти , ні подзвонити на стаціонарний.

Потрібно контакти виконавця 

Кузьмич Микола Андрійович

Аліменти не отримую вже рік, а виконавчій всеодно

Анна

Ну дуже непривітні( м'яко кажучи)працівники працюють в цій установі. Дитині з 2016 року виплачуються аліменти, а в 2023 році в червні вони « загубили» рахунки на які перераховувати гроші. Чекаючи два місяця ( бо думала ,що причина в змінні роботи екс чоловіка) звернулася до них, вони ще 3 тижні нічого не могли зробити, бо наш виконавець був у відпустці. Після того ,як я їм завезла рахунок все налагодилось, але виявилося ненадовго. Вже в листопаді знову не отримала аліментів. Передзвонивши до них виявилося ,що виконавець знову у відпустці. Коли на моє запитання,чому ніхто його не заміняє, чому моя дитина має чекати…  Детальніше »