Рівненський районний відділ державної виконавчої служби

Рівненський районний відділ державної виконавчої службиРівненський районний відділ державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м. Львів)

Адреса знаходження: 33000, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Петра Могили, будинок 22-Б

Телефон: (0362) 26-59-51, (0362) 5-51-48, (0362) 22-22-64

Електронна пошта: dvsrivnerayon@gmail.com

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 16.00.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.48.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому:  середа з 10.00 до 17.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Номер рахунку у форматі IBAN: UA398201720355299000000700532, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35007151, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Рівненський районний відділ державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35007151, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Рівненський районний відділ державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

0
0
голосування
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
17 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Алла

Рівненська районна виконавча служба, виконавець Гуменюк Андрій Анатолійович, арештувала мої карткові рахунки, не повідомивши про причини, не надіславши мені копії постанови, тобто нічого не роблячи. А ціна питання 85 гривень адмінштрафу. Хвала нашим державним виконавцям!!! За розграбовані мільйони нічого, а за 85 гривень можна і рахунки арештувати. Велика робота робиться, аж 85 грн. отримає бюджет і заплатить зарплату за цю роботу державним виконавчим органам.

Анонімно

При зверненні до виконавчої служби про не сплаті аліментів колишнього чоловіка служба не вжила ніяких мір,мало того,ще присилає на мою адресу про його борги,в різних частинах України.

Тетяна

Була свідком розмови у 312 каб., де два виконавця вирішували на документі яку ставити дату виїзду у с. Хотинь і у с. Шубків. Насправді значить вони роками не їздять по селах, а відрядні кошти то отримують... я негайно проінформувала про це їхнє керівництво Іщук Н. В.

На це мені відповіла пані Іщук Н. В., що вона про це знає.

Питання то що робить взагалі наша «виконавча» ???

Кузьміч Андрій Вікторович

Я не маю змоги кататися до вашої контори щодня з Києва,своїх контактних номерів ви не надаєте,про всі свої дії завчасно не інформуєте,про причини невиконаннь зобов'язань вас не цікавлять. Ви там крім того що п'єте каву і обговорюєте своїх хахалів щось робите!? (Був свідком 25 вересня,одна ,,полетіла на побачення,а інша лишилася,дала папірців і сама полетіла,дуже поспішала) РЕФОРМИ БЛ@…!!!

Наталія

Прохання до виконавця Пахальчук Людмили Вітальвни

Наталія

Перераховуйте вчасно аліменти на дітей і відповідайте на дзвінки це стосується Пахальчук Людмили Вітальвни, бо затримка по аліментах більше 3 неділь. Розберіться зі своєю роботою, бо таке враження, що виконавча служба не працює зовсім, а тільки п'є каву. Будемо звертатись до Керівництва.

Наталія Сасюк

Перераховуйте вчасно аліменти на дітей і відповідайте на дзвінки це стосується Пахальчук Людмили Вітальвни, бо затримка по аліментах більше 3 неділь. Розберіться зі своєю роботою, бо таке враження, що виконавча служба не працює зовсім, а тільки п'є каву. Будемо звертатись до Керівництва

Ольга

Не сплачує елементів, що робити.

Ольга

Не сплачує елементів,що робити...

Оля

Не сплачує аліменти пару місяців, і сам поїхав до Польщі, таке допускається?

Алла

Доброго вечора мені потрібна довідка що я не потребую від колишнього чоловіка аліментів де мені її взяти