Снігурівський відділ державної виконавчої служби у Баштанському районі

Снігурівський районний відділ державної виконавчої службиСнігурівський відділ державної виконавчої служби у Баштанському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

Адреса знаходження: 57300, Миколаївська область, місто Снігурівка, вулиця Центральна, будинок 198-А

Телефон: (05162) 2-25-20, (05162) 2-13-00

Електронна пошта: info@sn.mk.dvs.gov.ua

Начальник: Науменко Юлія Валеріївна

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: щочетверга з 08:00 до 12:00 з 13:00 до 17:00

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA518201720355299001000700379, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35010206, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Снігурівський відділ державної виконавчої служби у Баштанському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

18 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Лариса

Время Генадій Валерійович, ухиляєть від сплати аліментів не перший рік, в нього на зараз існує заборгованність. Органи юстиції займаються бездіяльністью, інспектор, що веде справу є його подругою і всяляко допомогає йому уникнуті відповідальності. Чому неповнолітні діти, мають страждати із за некомпетентності ваших працівників? Після листа на урядовий портал, почали хоть, щось робить , але не надовго, знову тиша та бездіяльність. Здається треба знову писати в головне правління юстиції з скаргою, здається тільки так я зможу знайти справедливість!

Андрей

Начальник выконавчої служби а саме Дмитриченко Алла,коли я звернувся до неї з проханням отримати відповідь на мозвернення сказала що вона дуже занята і пішла з робочого місця на що сказала мені що сьогодні її не буде,документи про арешт моеї зарплатної карти мені не надхсилали,моло того від знайомих людей я отримав інформацію що якщо мені срочно потрібні документи отримати то ця послуга коштує не малих грошей навіть не в гривнях це уже практикується не вперше ось така Юстиція в Снігурівкі

Галина

У моего мужа,Соколянсько Анатолия,пошла переплата по задолжности по елементам,кто вернет нам переплаченые деньги?К кому обращатся?

Эдгар

Добрый день. Вы мне налажили арест. Прошу Вас связаться со мной по номеру 095-20-10-526

Головченко Эдгар Сергеевич

Констянтин броніславович

Доброго дня, скажіть будь ласка прийшов мені лист який примусово вимагає з'явитись мені по даному адресу

1 я знаходжусь за межами держави

2 у мене назначений суд по даній справі на 18.08

В кодексі України чітко вказано, що на момент розгляду справи у суді я не мушу сплачувати штраф, бо докінця не доведине моя вина

Із повагою комарніцький констянтин броніславович

Олеся

Добрый день. Хотелось бы узнать по плательщику алиментов информацию. Номер телефона мой- 0996033659

Оксана

Мне выплатила фирма елементов в юстицыю ещё 1,5месяца назад за 3месяца,мне их никто не прислал,живу я в другом городе,почему до сих пор нету элементов .

Оля

Добрый день! Скажите пожалуйста куда мне обратится с таким вопросом? Я получала алименты, бывший был военный пенсионер, когда год назад обратилась в Снигеревку с наказом с суда в исполнительную службу, мне сказали ехать в пенсионный фонд г. Николаев, я отвезла все документы и алименты мне приходили, но в январе 2021года не пришли, я позвонила в пенсионный мне сказали что бывший забрал дело, так как сменил место жительства.

Куда мне теперь обращатся?

Лариса

Здравствуйте я Фомина Лариса, вам отправила ещё 26 Апреля решение суда по алиментам и свои реквизиты. По сегодняшний день мне не пришло и копейки! Трубку вы не берете, сколько мне ещё ждать первого начисления???

Лариса

Здравствуйте не как не могу к вам дозвониться

Галина

Здравствуйте я Кличановская Галина Федоровна, вам отправила ещё в мае решение суда по алиментам и свои реквизиты. По сегодняшний день мне не пришло и копейки! Трубку вы не берете, сколько мне ещё ждать первого начисления???

Лариса

Писала вам ещё 22.07.2021 с того момента ничего не изменилось. Никаких выплат за 8 месяцев так и не получила. Судебный пристав бездействует. Буду обращаться на гарячую линию и в полицию

Володимир

Працівник виконавчої служби Ала Дмитроченко постійно грубить,кидае трубку телефону або взагалі не хоче брати телефон не надає інформацію боржнику вчасно чим завела мене в оману про сплату боргу, не компетентна працівниця яка не знає законодавства і виставляє мені різні суми про сплату боргу...Ще раніше коли працювала в ощад банку обманула мене про сплату квитанції й стягнула з мене на 50 гривень більше ніж зазначалося в квитанції,тобіж як взагалі їй можна довіряти як службовому виконавцю?

Іван

Добрий день. Хочу дізнатися чи є у вас позов що до сплати аліментів на Данильчука Олександра Івановича зареєстованого за адресою с.Калинівка. Нам ніяких повідомлень не було. Якщо чи можливо їх отримати укрпоштою або електронкою. Дякую.

Любов

Зеленський Микола Миколайович ЕР 327283 ІПН 3349509052

Народився 15.09.91сел.Євгенівка, Снігурівського району, Миколаївської області

Був прописаний в Снігурівський район,село Афанасіївка,вул.Ставкова 20 (10.09.2008)

Справа 658/4113/15-ц

Провадження 2/658/113/16

Мою виконавчий лист від 29.01.2016

Не сплачує аліментів!

Вже більше року ніяк не приймає участі в спілкуванні з донькою Зеленською В.М(06/10/2009р.н)

Прошу прийняти міри