Тисменицький відділ державної виконавчої служби в Івано-Франківському районі

Тисменицький районний відділ державної виконавчої службиТисменицький відділ державної виконавчої служби в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Адреса знаходження: 77400, Івано-Франківська область, місто Тисмениця, вулиця Левицького, будинок 4

Телефон: (03436) 2-18-64, (03436) 2-12-83

Електронна пошта: info@ts.if.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: понеділок — четвер з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45.

Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа з 09.00 до 17.15.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA488201720355289200100700488, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35018996, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Тисменицький відділ державної виконавчої служби в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

7 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій

У мого тата Терлецький Ігор Михайлович велика сума елементів які він не віддав, чи можна зробити щоб він виїхав за кордон щоб заробити і віддати гроші

Людмила

Доброго дня! У мене є лист щодо стягнення аліментів(рішення суду).Які документи мені потрібно Вам подати ще до цього рішення щоб мені колишній чоловік виплатив аліменти за період коли я подала заяву...за 6 місяців, і два місяці тепер знов не оплатив, і відмовляється тепер платити на дитину кошти...Коли я подавала на аліменти я була на дівочому прізвищі , потом розписалася з чоловіком і змінила, дитина прізвищі колишного чоловіка...Що потрібно Вам відправити з документів щоб Ви отримали весь пакет,?

 

Михайло

 

Микола

Маю важливе питання щодо арештованого рахунку. Не можу додзвонитися до відділення виконавчої служби і приїхати теж не можу. Надайте, будь ласка, контакти по яких можна зв'язатися із виконавчими представниквми! Дякую!

Ірина

У зв'язку з чим затримують кошти по аліментах? Не отримала ще за минулий місяць, а у колишнього чоловіка уже стягнули двічі за поточний місяць.

У виконавчій службі трубку беруть і одразу ж вибивають.

Куди звертатися?

Іван

Для чого писати на сайті ном.тел якщо він невідповідає,один занятий вічно,інший таке враження,що піднімають і зразу ставлять слухавку

Богдан

Чому до вас не можна додзвонитися другий день