Васильківський міськрайонний відділ державної виконавчої служби

Васильківський міськрайонний відділ державної виконавчої службиВасильківський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області

Адреса знаходження: 08600, Київська область, місто Васильків, вулиця Покровська, будинок 5

Телефон: (04571) 2-37-59, (04571) 2-46-60

Електронна пошта: info@vs.ko.dvs.gov.ua, vasilkivdvs@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 14.00  до 17.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням) 

Розрахунковий рахунок № 37318034842289, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34842289, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Васильківський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області

Дивіться також:  Відділ примусового виконання рішень в Одеській області

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37111134842289, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34842289, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Васильківський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області

32
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Алла
Гість
Алла

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста что надо сделать мне в такой ситуации? В начале 2016 году у меня был суд в Василькове по поводу кражи. Я снимала дом в Путровке и меня там обокрал один парень ему дали 2 года условного и выплатить он мне должен материально 7300грн или 7600 не помню. но он ничего не выплатил даже частично и скрывается от меня. Я сейчас в дикрете с маленьким ребёнком у себя на родине в Винницкой обл. Чечельницком р-н. и не могу приехать в Васильков а той парень живёт и прописан в Полтавской обл. м. Лубны.

Марина
Гість
Марина

Підскажіть будь ласка. Як можна дізнатися про хід провадження... Телефонували за номером вказаним на сайті ніхто невідповідає й повідомлення про відкриття провадження теж поки немає.Дякую.

Тетяна
Гість
Тетяна

Добрий день,підскажіть буль ласка,я відправляла листа 2 неділі назад за довідку про аліменти,чи можливо щоб мені вислали її не по почті а на єлектронну адресу?тому що срок довідки може бути уже не той.Дякую.

Поліна
Гість
Поліна

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка чи відноситься до вашого відділу територія с. Іванковичі, Васильківського району Київської області.

анатолий
Гість
анатолий

бухгалтеру на мою роботу пришол исполнительный лист.по выплате алиментов.доболнительно долг по алиментам.алименты я выплачивал добровольно без перерыва.есть чеки уплаты.почему мне на мой адрес не выслана копия по открытию производства?.в судебном решении по алиментам.нигде не сказано что я должен выплачивать какойто непонятно долг которого у меня небыло.я.нахожусь под вымогательством и преследованием аферистки.по счету я гдето пятый у нее.ребенок находиться заложником орудием для вымогательства.ребенок не ухожен.тормозит в развитии с отстованием на года два.она ненуждаеться в деньгах(сдает квартиру в киеве)имеет дачу.постоянно пользуеться услугами спа салона.первокласника ребенка доверяет отводить в школу чужому человеку который доводит только до полпути школы.я пенсионер работаю в бюджетной организации.невсегда…  Детальніше »

анатолий
Гість
анатолий

на основании чего.какого документа насчитываеться задолжность?.или достаточно написать заяву ничем не подтвержденную/со слов/.и этого достаточно?.в решении суда о назначении алиментов.о задолжности нет речи!.а ваша служба может сделать запрос на приват банк.почтовое отделение?.выяснить отправлялись ли деньги на карточку заявителя.мне кажеться каждого заявителя нужно проверять и это в обязательном порядке.иначе со слов можно напридумывать много.имею ли я право написать заявление на вашу службу о проверке банковской карточьки заявителя?.

анатолий
Гість
анатолий

в какой кабинет и к кому обращаться по вопросу алиментов?.

анатолий
Гість
анатолий

почему закон совсем не защищает честь и достоинство мужчины,честный нормальный человек выплачивает то что он должен.держит свое личное при себе.и вдруг приходит бумага ему на роботу.что нарушает его право на кондефмальность.и пошло поехало враги радуються друзья сочуствует.таким образом ему низачто наноситься моральный ущерб.за что.почему невызвать для начала должника в службу.а не сразу к стенке.вы же знаете как у нас любят зларадствовать чужому горю.

Марина
Гість
Марина

Добрый день, подскажите какие дальнейшие действия, у меня есть решение суда, исполнительное письмо. Мне теперь с ним идти в исполнительную службу? И долго ждать результата? Спасибо за ответ зарание!

Ольга
Гість
Ольга

Доброго дня. Якщо аліменти не сплачувалися на протязі 8 років і лиш нещодавно були оплачені. Чи можу я подати в суд на перерахунок аліментів? Так як 8 років назад сума яка була призначена одна, а на даний момент в звязку з інфляцією, то вже копійки. Дякую

Наталья
Гість
Наталья

Доброе время!

Подскажите, пожалуйста, каким образом заставить платить алименты, если неплательщик трудоустроен не официально? И могут ли на официальном месте работы не выполнять решения исполнительной службы?

Заранее спасибо)

Ольга Анатоліївна
Гість
Ольга Анатоліївна

Боржник:Шитіков Павло Андрійович 17.02.1985 рн.Неплатить Аліменти з Серпня-2017по сьогодні.

Таня.
Гість
Таня.

Скажіть будь ласка,чи можна заяву на зміну фамілії переслати вам на вашу ел. пошту?

Віталій
Гість
Віталій

Підскажіть будласка як мені зараз правельно виплачувати еліменти якщо я звільнився з роботи

Світлана
Гість
Світлана

Добрий день! В червні місяці подавала заяву в виконавчу службу, по заборгованости аліментів та не сплаті алиментів по новому рішеню суду в м. Києві з січня місяца. Виконавча служба за період 5 місяців не надала відповіді по ст. Керуючись ч. 8 ст. 48 ЗУ «Про виконавче провадження»: провести перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому здійснювати таку перевірку згідно ЗУ «Про виконавче провадження»: не рідше ніж один раз на три місяці.Згідно п. 8 ч. 3 ст. 18 ЗУ «Про виконавче провадження»: здійснити реєстрацію обтяжень майна боржника. невиконання боржником законних вимог державного виконавця, вирішити…  Детальніше »

Оксана Ивановна
Гість
Оксана Ивановна

Добрый вечер. Подать заявление в службу можно только в дни приёма или и в дни работы службы.