Васильківський відділ державної виконавчої служби в Обухівському районі

Васильківський відділ державної виконавчої служби в Обухівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управлВасильківський відділ державної виконавчої служби в Обухівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 08601, Київська область, місто Васильків, вулиця Покровська, будинок 5

Телефон: (04571) 2-37-59, (04571) 2-46-60

Електронна пошта: info@vs.ko.dvs.gov.ua, vasilkivdvs@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA378201720355279034800700443, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34842289, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Васильківський відділ державної виконавчої служби в Обухівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA953223130000025301000000451, МФО 322313, код ЄДРПОУ 34842289, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Васильківський відділ державної виконавчої служби в Обухівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

104 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
анатолий

почему закон совсем не защищает честь и достоинство мужчины,честный нормальный человек выплачивает то что он должен.держит свое личное при себе.и вдруг приходит бумага ему на роботу.что нарушает его право на кондефмальность.и пошло поехало враги радуються друзья сочуствует.таким образом ему низачто наноситься моральный ущерб.за что.почему невызвать для начала должника в службу.а не сразу к стенке.вы же знаете как у нас любят зларадствовать чужому горю.

Марьяна

За вказаними телефонами неможливо дозвонитися.Чому протягом 10років аліменти не сплачуються і виконавча служба не приймає ніяких мір.???????

Марина

Підскажіть будь ласка. Як можна дізнатися про хід провадження... Телефонували за номером вказаним на сайті ніхто невідповідає й повідомлення про відкриття провадження теж поки немає.Дякую.

Алла

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста что надо сделать мне в такой ситуации? В начале 2016 году у меня был суд в Василькове по поводу кражи. Я снимала дом в Путровке и меня там обокрал один парень ему дали 2 года условного и выплатить он мне должен материально 7300грн или 7600 не помню. но он ничего не выплатил даже частично и скрывается от меня. Я сейчас в дикрете с маленьким ребёнком у себя на родине в Винницкой обл. Чечельницком р-н. и не могу приехать в Васильков а той парень живёт и прописан в Полтавской обл. м. Лубны.

Світлана

Добрий день! В червні місяці подавала заяву в виконавчу службу, по заборгованости аліментів та не сплаті алиментів по новому рішеню суду в м. Києві з січня місяца. Виконавча служба за період 5 місяців не надала відповіді по ст. Керуючись ч. 8 ст. 48 ЗУ «Про виконавче провадження»: провести перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому здійснювати таку перевірку згідно ЗУ «Про виконавче провадження»: не рідше ніж один раз на три місяці.Згідно п. 8 ч. 3 ст. 18 ЗУ «Про виконавче провадження»: здійснити реєстрацію обтяжень майна боржника. невиконання боржником законних вимог державного виконавця, вирішити…  Детальніше »

Тетяна

Добрий день,підскажіть буль ласка,я відправляла листа 2 неділі назад за довідку про аліменти,чи можливо щоб мені вислали її не по почті а на єлектронну адресу?тому що срок довідки може бути уже не той.Дякую.

Поліна

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка чи відноситься до вашого відділу територія с. Іванковичі, Васильківського району Київської області.

анатолий

бухгалтеру на мою роботу пришол исполнительный лист.по выплате алиментов.доболнительно долг по алиментам.алименты я выплачивал добровольно без перерыва.есть чеки уплаты.почему мне на мой адрес не выслана копия по открытию производства?.в судебном решении по алиментам.нигде не сказано что я должен выплачивать какойто непонятно долг которого у меня небыло.я.нахожусь под вымогательством и преследованием аферистки.по счету я гдето пятый у нее.ребенок находиться заложником орудием для вымогательства.ребенок не ухожен.тормозит в развитии с отстованием на года два.она ненуждаеться в деньгах(сдает квартиру в киеве)имеет дачу.постоянно пользуеться услугами спа салона.первокласника ребенка доверяет отводить в школу чужому человеку который доводит только до полпути школы.я пенсионер работаю в бюджетной организации.невсегда…  Детальніше »

анатолий

на основании чего.какого документа насчитываеться задолжность?.или достаточно написать заяву ничем не подтвержденную/со слов/.и этого достаточно?.в решении суда о назначении алиментов.о задолжности нет речи!.а ваша служба может сделать запрос на приват банк.почтовое отделение?.выяснить отправлялись ли деньги на карточку заявителя.мне кажеться каждого заявителя нужно проверять и это в обязательном порядке.иначе со слов можно напридумывать много.имею ли я право написать заявление на вашу службу о проверке банковской карточьки заявителя?.

анатолий

в какой кабинет и к кому обращаться по вопросу алиментов?.

Марина

Добрый день, подскажите какие дальнейшие действия, у меня есть решение суда, исполнительное письмо. Мне теперь с ним идти в исполнительную службу? И долго ждать результата? Спасибо за ответ зарание!

Ольга

Доброго дня. Якщо аліменти не сплачувалися на протязі 8 років і лиш нещодавно були оплачені. Чи можу я подати в суд на перерахунок аліментів? Так як 8 років назад сума яка була призначена одна, а на даний момент в звязку з інфляцією, то вже копійки. Дякую

Наталья

Доброе время!

Подскажите, пожалуйста, каким образом заставить платить алименты, если неплательщик трудоустроен не официально? И могут ли на официальном месте работы не выполнять решения исполнительной службы?

Заранее спасибо)

Ольга Анатоліївна

Боржник:Шитіков Павло Андрійович 17.02.1985 рн.Неплатить Аліменти з Серпня-2017по сьогодні.

Таня.

Скажіть будь ласка,чи можна заяву на зміну фамілії переслати вам на вашу ел. пошту?

Віталій

Підскажіть будласка як мені зараз правельно виплачувати еліменти якщо я звільнився з роботи

Оксана Ивановна

Добрый вечер. Подать заявление в службу можно только в дни приёма или и в дни работы службы.

Наташа Литвинова

День добрий! Аліменти від відповідача Літвінова Віктора Івановича ВП 50991392 знаходяться на виконанні в ДВС Васильків, указ Президента, на першочергове реагування по аліментам на виконавця не діє, закон не указ! Документи на Розгляді з червня 2018 року. Інспектор Валют Ольга Володимирівна пояснень не дає!!! будь ласка, мій номер 066 445 67 77 Наташа Литвинова.

Інна

Доброго дня , скажіть чи зможу я получити заборгованість. В червні місяці 2017 був суд по збільшенню аліментів і присудили 2000грн на двох дітей,які в повному обсязі не платиться(1500—1600грн)+долг з дня подачі заяви ,бо там тисячу давали на 2дітей... На прозання ніхто не платив борг(знаючи що в сина хворе серце) Я написала заяву до виконавчої щоб приняли міри,і попросила довідку про те скільки він платив(платив він не через виконавчу,просто переводив,і вишло в перемішу де допомога,а де на аліменти...) Чи добюсь я щось,бо це ж недовиконання судового рішення

Олексій

Доброго дня ,ви не підскажете, я справно виплачував аліменти 9 років,а на даний час звільнився ,безробітний ,яку суму платити на одну дитину якій вже 10 років? Дякую.

Виктория

Добрый день! Подскажите пожалуйста мне нужна справка о не уплате алиментов? Нужно писать заявление ?Как фамилия начальника отдела в Василькове?

Наталія

Доброго дня!

Як дізнатись ПІБ виконавця

Наталія

Каким образом инициировать Принудительное взыскание алиментов?

Людмила

Доброго дня. Чому неможна до вас дозвониця. Я надислала Вам лист з проханням переслати виконавчий лист за новою адресою боржника. Виконавець не переселає і не відповідають на контактні номери.

наталья

Здравствуйте,скажите пожалуйста,исполнительный лист по аллиментам,на какой адрес отправлять,если ответчик проживает в пгт.Глеваха?и как и на кого писать заявление?спасибо.

наталья

Скажите пожалуйста,на как писать заявление об окрытии производства(по поводу алиментов)спасибо.

наталья

Как и на кого писать заявление об открытии производсвтва(алименты)?

наталья

Шапка на заявление,как пишется?спасибо

Наталія

Чому ніколи ніхто не відповідає на телефонні дзвінки????

За яким номером можна все ж таки дозвонитися і кому задати питання про хід провадження??? Може міністру соціальної політики???

Юлия

Есть решение суда и есть исполнительный лист на выплату алиментов. Вопрос в следующем: выплата алиментов полагается с марта, а на работу Ответчик устроился только в мае. С марта по май как правильно удержать алименты? Бухгалтер с работы ответчика, говорит, что может только высчитывать с мая, с момента его устройства, тогда как удержать с марта по май?

Елла

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, номер рахунку IBAN для перерахування з доходів боржника коштів по виконавчим впровадженням

Зина

Подскажыте пожалуйста,имеет ли право исполнитель ехать на описание земельного участка и имущества без предворительного уведомления должника.

Владислава

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка чи можу я дізнатися як продвигається моя справа з приводу боргу по аліментам

Зина

А на каком основании если задолженость оплачена, а текущие элементы платятся исправно??

Оля

Доброго дня! В нас таке питання: чоловіку минулого року нарахували аліменти (на дитину від першого шлюбу) 2000 гривень, а в січні цього року в нас народилась дитина чи можливий перерахунок аліментів??? Дякую.

Улян

Пiдкажiть будь-ласка, чи Може дитина сама отримувати алiменти. Перебувае в законному шлюбi, з батьками не проживает.

Мар'яна

Дорого дня скажіть будьласка як вам вірно передати виконавчого листа з м. Черкаси

Віталія

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, номер рахунку IBAN для перерахування з доходів боржника коштів по виконавчим впровадженням. Дякую.

Марія

Доброго дня ,скажіть будь ласка до якого виконавця відноситься с.Саливонки?На яке ім'я писати заяву (аліменти)про відкриття виконавчого провадження?Дякую.

Алина

Добрый день!

По указанному на сайте телефону не могу дозвониться в Васильковский ВДВС Киевской области, чтобы узнать обновилась ли программа. В начале января мне сказали, что в связи с реорганизацией, идет обновление реквизитов. Подскажите пожалуйста, когда же закончится это «волшебное» обновление. У меня в банке заблокирована карточка. Оплатила задолженность перед Новым годом и до сих пор не могу пользоваться своими деньгами. Спасибо.

Люда

Добрый день!

Не могу понять я работу исполнителей...Сначала дайте реквизиты что бы деньги отправить. Дальше в начале января мне сказали, что в связи с реорганизацией, идет обновление реквизитов, ждите до конца месяца. По указанному на сайте телефону не могу дозвониться в Васильковский ВДВС Киевской области, дабы узнать обновилась ли программа. Подскажите пожалуйста, когда же закончится это «волшебное» обновление? Ребенок не получает законно установленные судом алименты, которые уже 5 месяцев неизвестно где! Спасибо.

Сало Роман Андрійович

за січень не можу перерахувати аліменти.Що сталось? ВП 58885039 від 12.04.19р

Елена

Добрый день. Не получила алименты за январь—февраль. Уже предоставила измененные реквизиты. Обещали до 15.02 все перевести, и? На электронную почту никто не отвечает

СВЕТЛАНА

Доброго дня, чому мий виконавець неперераховуе алименти в продовж 3 мисяцив...

Коли колишній чоловик працюе, и знього вищитуют

Фарид Ашури

Скільки грошей я повинен заплатити щоб вернуть права дорожнього руху ?

Наталія

Доброго дня. Оплатила заборгованість по ВП (не закрите ПП, нажаль «подарунок» від налогової). Заплатила 26 тис. і ще 2,6 тис (прийшлось брать кредит). Все оплатила 01.06 (понеділок) і всі чеки предоставила, а 05.06 (кінець робочого тижня) я ще бачу себе в списку боржників. Як так??? Пройшов рівно робочий тиждень. Невже не можна вчасно виконать свою роботу????

Тетяна

Ще 11.03.2020 подала заяву, на видачу довідки про розрахунок заборгованості за аліментами, з боржника Калініченко Віталій Володимирович. На сьогодні 14.07, довідку не отримала. Мені на гарячу лінію телефонувати чи може виконавець все таки почне виконувати свою роботу?

Катерина

Добрий день.Підскажіть будь ласка як мені зробити,я одинока мама з другою дитиною.На старшого сина батька подала на аліменти.Він платить,все добре Але тепер мені потрібна довідка про те що я отримую аліменти.Вона знаходиться в м.Васильків Київської області,а я з Черкаської області,і приїхати по неї змоги не маю

екатерина

добрий ранок.мені потрібна довідка про те що я отримую аліменти.але аліменти я отримую у василькові а сама проживаю у черкаській області.скажіть будьласка віи відправляєте документи почтою або якщо замість мене прийде моя сестра вона може їх взяти

Елена

Васильківський міськрайонний відділ державної виконавчої служби в исполнительную службу поступили алименты во время 6 января 2021г. Это исполнительная служба использовала средства для ребенка в личных целях и на сегодня 25.01.2021г. отказывается их выплатить матери выдумывая подленькие тупые небылицы. А вы говорите об мужчинах которые скрываются от алиментов.